Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Covidistický obrat o 180 stupňů: Nejvíc nakažliví jsou třikrát očkovaní! Po denní dávce dezinformací i dnes někteří jdou potřetí pod jehlu. Co takhle vyhlásit pro změnu lockdown pro očkované? Chcete zdraví? Nevěřte mediálním expertům!

Covidistický obrat o 180 stupňů: Nejvíc nakažliví jsou třikrát očkovaní! Po denní dávce dezinformací i dnes někteří jdou potřetí pod jehlu. Co takhle vyhlásit pro změnu lockdown pro očkované? Chcete zdraví? Nevěřte mediálním expertům!

2. 9. 2022

Tisk článku

D-Fens ve světle nových důkazů o nikoli zbytečnosti, ale přímo o nebezpečnosti korona-očkování dochází k závěru, že pro významnou část společnosti jsou pravda a fakta úplně jedno - a klidně se nechá zmasakrovat, jen aby stála na té "správné" straně (což neplatí jen o vakcinaci...)

V listopadu 2021 vyhlásil rakouský kancléř Schallenberg lockdown pro neočkované. Když to odůvodňoval veřejnosti, pronesl: „Incidence u očkovaných lidí ve věku 18-59 let je 383 případů a klesá. U neočkovaných přes 1700. Prosím, představte si tato čísla a uvědomte si ten rozdíl.“ Dále upozornil, že opatření budou kontrolována, vymáhána a sankcionována a poděkoval policistkám a policistům za jejich práci.

Těžko říci, z jakých dat koronasoudruh Schallenberg tehdy vycházel, protože se později ukázalo, že incidence u neočkovaných a plně očkovaných je přibližně stejná. Pro lockdown neočkovaných prostě neexistovala opora v realitě.

Tuzemské koronahujery to samozřejmě inspirovalo a média jako Seznam Zprávy začala okamžitě vyvolávat poptávku po tomtéž. Ministr Válek také surfoval na téže vlně, nicméně pak se asi vláda začala obávat problémů, protože by to ještě více posílilo covidovou opozici. Nakonec to zavedli v light formě, kdy sice nezakázali neočkovaným občanům druhé kategorie chodit do knajpy a do fitka, ale zakázali to všem a občanům druhé kategorie to nějakou dobu nepovolili. Veřejnost to akceptovala, k defenestraci nedošlo, a pravděpodobně by akceptovala i nedokonaný lockdown neočkovaných.

Čtěte ZDE: Očkovací zločin: "Nechránit a zabíjet"? Sklizeň dračí setby. O pět tisíc procent vyšší úmrtnost? Počítají, že máme krátkou paměť. Teď se prozměnu bojte Ruska či opičích neštovic! Gates a Schwab úřadují. Přijde masový odpor?

Znovu totéž

Pozitivní test u naočkovaných třetí dávkou je zhruba dvakrát pravděpodobnější než u neočkovaných nebo očkovaných první nebo druhou dávkou. Další změnou je, že nejde pouze o názor nějakého politika, protože příslušné údaje přinesl oficiální informační kanál. Není to tudíž ani dezinformace.

Nebudeme spekulovat, jakou to má příčinu, to nám nepřísluší, protože tu přece máme skvělé odborníky na vakcíny a vakcinaci, například pana Chlíbka nebo pana Prymulu. Ten dokonce dostal za své konzistentní postoje při boji s virem státní vyznamenání. Tito pánové jistě nyní dnem i nocí usilovně pracují na vysvětleni tohoto úkazu. Doufám, že na to brzy přijdou, protože pochopením a odstraněním příčiny dvojnásobné incidence mezi třikrát očkovanými by se počet pozitivně testovaných dal podstatně snížit, jmenovitě asi na polovinu.

Do té doby by se měl praktikovat princip předběžné opatrnosti, stejně jako v jiných věcech, třeba ve věcech ochrany klimatu, a očkování posilovacími dávkami by se mělo pozastavit až do doby, kdy zmíněné vakcionologické a imunologické kapacity celou věc dostatečně objasní, což nebude prakticky nikdy.

Teď přijde to hlavní

Představte si dva totožné důchoďáky, ve kterých žijí naprosto shodné roztomilé bělovlasé staré babičky a naprosto shodní tlustí imunosuprimovaní dědové s transplantovanou chlopní. Do obou důchoďáků přijde stejný počet návštěvníků a identickým způsobem chrchlá a prská na popsané rizikové skupiny. Do jednoho důchoďáku přijdou jen samí neočkovaní nebo maximálně dvakrát očkovaní příbuzní, a do druhého uvědomělí příbuzní s „posilovací“ oslabovací dávkou. Nemusím snad vypočítávat, v jakém pečovatelském domě bude více nakažených dědečků a babiček. Ještě docela nedávno jsme se rozhodli v zájmu babiček a dědečků pohřbít ekonomiku a nasekat astronomické dluhy, a nyní… nic?

Také nechcete epidemiologický nihilismus a mrazáky v ulicích? Pak je jen jediná možnost.

Čtěte ZDE: Globální koronaběsy: Přehlížená humanitární katastrofa. Vakcíny lidem ničí imunitu. Prudký nárůst celé řady onemocnění. Očkovaní lidé umírají. Spojitost s vakcinací je popírána. SARS-CoV-2 je uměle vykonstruovaný fantom

Lockdown třikrát očkovaných

Je to nutné, protože třikrát očkovaní se chovají nezodpovědně, hloupě a sobecky. Důvěřují dezinformacím, které šíří fake experti a podřadné autority s nedostatečnými odbornými, lidskými a inteligenčními předpoklady, jako například pánové Kulveit, Smejkal nebo Hořejší. Někteří jsou velmi známými veličinami dezinformační scény a byli už mnohokrát přichyceni při lži nebo alespoň při nepochopitelné bagatelizaci očkování, například pokřikování sloganů typu „dejte si dávku“ případně zjevně amatérských analýz typu „imunita vyvanuje“.

Pod vlivem těchto šarlatánů do sebe někteří důvěřiví občané bezhlavě nechávají píchat genovou terapii nad rámec její příbalové informace, tzv. off-label, aniž by se dostatečně zajímali o možné důsledky takového postupu, navíc někteří z nich tak činí i opakovaně. Nezajímají se přitom například o to, jak je vůbec možné, že přípravek firmy Pfizer je téměř dva roky od uvedení na trh jen podmínečně registrován a potvrzení účinnosti a bezpečnosti přípravku je plánováno na prosinec 2023 až červenec 2024.

Ne ne, dělám si srandu. Já nechci lockdown vůbec žádný, protože je to neužitečná strategie, která způsobuje podstatně větší škody než benefity, které přináší. Je to strategie hlupáků pro hlupáky a navrhovat by ji neměl vůbec nikdo.

Jak snadné je ocitnout se druhé straně

Není to ani rok, kdy někteří zástupci očkované slabé většiny nevybíravě útočili na neočkovanou menšinu. Nadávali jim do hlupáků a sobců, argumentovali zájmem společnosti a chtěli jim vnutit svoji vůli, protože si mysleli, že mají v ruce páku, kterou představuje morální hodnota očkování: My bojujeme s pandemií, necháme do sebe píchat podmínečně schválenou vakcínu, budujeme kolektivní imunitu, která přijde při padesáti, sedmdesáti, devadesáti a kdoví kolika procentech proočkovanosti, a vy se sobecky ulejváte a preferujete vlastní komfort.

Vzpomeňme například petici doktora Šeba a její ideologický text, pod který se neváhalo podepsat k nynějšímu datu skoro 7000 lidí, případně nenávistný text předsedy spolku udavačů Kartouse, nebo vyjádření silně tendenčního akademika Grubhoffera, který neváhal pozurážet jiné lidi, aniž by o nich cokoli věděl. Na omluvu těchto ctinehodných pánů lze uvést jen to, že i oni jsou teď mezi těmi napálenými, protože vycházeli z předpokladu, že existuje kolektivní imunita a že očkování funguje, oboje se však ukázalo jako mýtus.

Vida, stačilo pár měsíců a všechno je jinak. Nepozorovaně došlo k obratu. Jediná správná pravda už není jediná správná pravda, protože se z ní stala jediná správná lež. Z uvědomělých a nesobeckých bojovníků s virem se stali jeho šiřitelé. Bez větší pozornosti proběhl obrat o 180°. Nezdá se vám, že se to děje nějak čím dál častěji a také čím dál rychleji?

Čtěte ZDE: Už sami přiznávají: Všechno byly jen podvody a lži! Covidový teror byl čirým zločinem. Pozor, očkování ubližuje a zabíjí. Skoro všichni naletěli a podrobili se. Vezmeme na ně konečně karabáč? Pohádka o káčátku

Ještě věříte expertům?

Médiím se podařilo dovést společnost do stavu, kdy je víceméně jedno, co je pravda, a co ne. Většině lidí je to proto jedno. Můžete je přímo kropit pravdivými a srozumitelnými informacemi a nebudou na to reagovat, protože potřebují obvyklou dávku blábolů od svých mediálních ikon, které jim řeknou, co mají dělat, aby to bylo správné.

Odborným autoritám nelze věřit, protože jsou na pozadí kádrovány na ty správné a nesprávné. Ti nesprávní jsou hlavním proudem médií „vymlčeny“ takže se nic nedozvíme ani o nich, ani o jejich názorech. Slovo dostanou jejich flexibilnější kolegové, kteří sice možná odborně nejsou úplně na výši, jsou to spíše prvky popkultury, ale disponují darem včas identifikovat, kam vítr vane. A přizpůsobit se tomu, aby získali nějakou formu odměny nebo pamlsku, například prostor k mediální sebeprezentaci.

Ti lidé, kteří hned na začátku kádrují ty správné a nesprávné, nevědí o ničem vůbec nic. Jsou to ideologové, politici a lidé z mediálního marketingu. Je jim jedno, co je pravda, respektive si myslí, že to určují oni.

No a tohle jsou výsledky.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Náhradní mateřství: Obchod s dětmi je posvěcený Pětikolkou. Lidovci opět tvární a slizcí. Pokrokové obcházení zákona je u nás už na denním pořádku. Společenský úpadek v přímém přenosu. Zničit rodinu. Rakušan si to už ohlídá

Náhradní mateřství: Obchod s dětmi je posvěcený Pětikolkou. Lidovci opět tvární a slizcí....

Západ prohrává: USA tlačí na Kyjev, aby se vzdal. I britský generál Sir Richard Barrons věští porážku. Podle CIA už není čas a Kyjev by měl válku ukončit. Na mobilizaci nejsou peníze. Blíží se konec ukrajinského dobrodružství Západu?

Západ prohrává: USA tlačí na Kyjev, aby se vzdal. I britský generál Sir Richard Barrons...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky