Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Další důsledky mRNA očkování: Nejen v USA vlna depresí, úzkostí a sebevražd. Tečka? Akorát tak za kvalitním životem. Zkoumat se nic nesmí. Poctiví doktoři přesto promlouvají. Je z toho cesta? Poučíme se? Nevzdávejme to!

Další důsledky mRNA očkování: Nejen v USA vlna depresí, úzkostí a sebevražd. Tečka? Akorát tak za kvalitním životem. Zkoumat se nic nesmí. Poctiví doktoři přesto promlouvají. Je z toho cesta? Poučíme se? Nevzdávejme to!

24. 11. 2023

Tisk článku

Sean Adl-Tabatabai komentuje další z řady hrozivých zjištění o zločinu vakcinace proti covidu, jež teprve s odstupem přináší své černé plody - přesně tak, jak jsme od počátku předpokládali - doplněné o informaci, jak lze následkům čelit pomocí přípravvku dřevokazných hub koncentrovaných v medu

Podle nových znepokojivých údajů, které zveřejnilo americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), se po zavedení kovidových vakcín prudce zvýšil počet lidí trpících vážnými psychiatrickými problémy, včetně schizofrenie a sebevražedných myšlenek.

Od počátku používání toxických mRNA vakcín bylo v americkém systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) zdokumentováno více než 9400 případů úzkosti, 1600 případů deprese, 975 případů podrážděnosti, 1100 případů halucinací a 1500 záchvatů paniky.

Ohromujících 60 % všech případů úzkosti nahlášených VAERS souvisí s mRNA vakcínami.

Raději nezkoumat!

Tyto případy jsou samozřejmě jen špičkou ledovce, protože praktičtí lékaři nejsou dostatečně vyškoleni k rozpoznání psychiatrických problémů po očkování. Především však je reálně nahlášeno pouze 1 až 10 % všech nežádoucích účinků vakcín.

Případy nespavosti a dokonce sebevražedných sklonů vakcinovaných závratně narostly. Neexistují však žádné oficiální protokoly pro sledování psychiatrických onemocnění po tomto očkování. Nesmějí vůbec vzniknout!

Americké regulační orgány FDA a CDC totiž odmítají zkoumat roli spike proteinů produkovaných vakcínami. Právě ony způsobují nejrůznější tělesné záněty, poškozují cévy a v konečném důsledku omezují přísun kyslíku do mozku.

Protože důsledný vědecký výzkum škodlivých zdravotních důsledků způsobených očkováním je zakázán, nelze vynést na světlo přesvědčivé důkazy o tom, že jsou to právě vakcíny proti Covid-19, které vyvolávají tento dramatický nárůst psychiatrických příznaků hlášených do systému VAERS.

Přesto se těmto otázkám nyní začíná věnovat větší pozornost alespoň na úrovni nestátních zdravotnických zařízení a laboratoří (něco jako když u nás přišla se svými zásadními zjištěními o umělém původu covidu statečná doktorka Soňa Peková, pozn. PP).

NENECHTE SI UJÍT!

Protiproud TV uvede v sobotu 25. 11. 2023 od 18 hodin další z cyklu rozhovorů Alfa a Omega, tentokrát s kardinálem Dominikem Dukou, a to nejen na témata duchovní, ale i na palčivé otázky dnešní doby.

Zničený život

Případ doktora Patricka Williama Slatera může poskytnout vhled do mechanismů působení vakcíny Covid-19 ve vztahu k psychiatrickým onemocněním.

Tento 60letý lékař byl před zahájením hromadného očkování zdravý a aktivní. Vedl úspěšnou lékařskou praxi na plný úvazek v Austinu v Texasu a ve volném čase se věnoval turistice a rybaření. Tyto dny jsou však "díky" vakcíně Covid-19 nenávratně pryč.

V říjnu 2021 byla doktoru Slaterovi diagnostikována mozková ataxie. Stalo se tak zjevně po podání vakcíny Covid-19. Dr. Slater ztratil kontrolu nad svými pohyby a začal trpět spontánními záchvaty paniky. Po očkování téměř nemohl jíst, chodit na toaletu ani samostatně ovládat svou motoriku.

Patrick Slater uvádí, že záchvaty paniky přicházejí každou noc. Jsou tak intenzivní, že při nich zažívá "obrovskou hrůzu". Několikrát dokonce uvažoval o tom, že si vezme život.

Jeho mainstreamoví kolegové - neurologové a psychiatři - ovšem považují jeho příznaky za celkovou úzkost "neznámé příčiny" - a odmítají připustit jakoukoli souvislost s covidovými vakcínami.

MUDr. Slater je však jako lékař jednoznačně přesvědčen, že ke ztrátě motorické kontroly a psychiatrickým příznakům u něj došlo již po prvním dvoudávkovém očkování vakcínou Covid-19 a vše zesílilo  po následné posilovací dávce. Nemá žádné pochybnosti o tom, co způsobilo záchvaty paniky a ztrátu svalové kontroly.

Nedejme se jim jen tak! 

Jak se vlastními silami úspěšně léčit a udržet si zdraví BigPharmě, covidovým vakcinátorům a selhávajícímu zdravotnímu systému navzdory?

V rozhovoru Petra Hájka s mužem, který stojí za pozoruhodným přípravkem, jenž má překvapivě dobré výslekdy v léčení jak některých fatálních onemocnění, tak následků vakcinace, najdete další informace

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Příčina je zřejmá

Dr. Slater pochopitelně už dávno není sám. I mnozí nezkorumpovaní psychiatři vědí, co se děje s psychikou po očkování mRNA vakcínami. Psychiatrička doktorka Amanda McDonaldová eviduje mnoho svých očkovaných pacientů, kteří se stali labilními, psychicky nemocnými a trpí panickými stavy.

Konstatuje, že mnoha jejích pacientů se v roce 2021 náhle objevily příznaky nespavosti, deprese a úzkosti "bez jakékoli příčiny nebo důvodu". Jediné, co měli společné, byla nedávná aplikace mRNA vakcíny proti Covid-19 nebo posilovací dávka.

"V té době jsem nemohla přijít na to proč se to děje," říká doktorka McDonaldová. "Zmínění pacienti byli ve stabilním zdravotním stavu." Po zahájení očkovací kampaně však začali trpět atypickými záchvaty paniky, depresemi a podivnými halucinacemi.

McDonaldové trvalo více než rok, než vůbec začala uvažovat o tom, že by viníkem mohly být vakcíny. Teprve když přišlo vakcinační šílenství, začala u svých pacientů pozorovat "projevy, které nebyly normální". 

Asi téměř každý to ze svého okoí známe. Stejně jako známe mediální tváře, které souvislosti mezi očkováním mRNA vakcínami a stále přibývajícími zdravotními následky odmítají - ba dokonce vybízejí k dalšímu očkování - a naopak poctivé lékaře a vědce, kteří souvislosti otevřeně přiznávají, a jsou proto skandalizováni a pronásledováni.

Zdraví patří nám. Nenechme si je vzít!

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Nové bakterie: Antibiotika jsou na ně krátká. Ukrajinci pokusnými králíky Pentagonu? Tiká biologická bomba za Užhorodem? Plán nakažení migrantů z východu? To bychom teprve poznali, co je skutečná pandemie! Lavinový efekt

Nové bakterie: Antibiotika jsou na ně krátká. Ukrajinci pokusnými králíky Pentagonu? Tiká...

Zločin na dětech i dospělých: Povinné roušky. Studie zkorumpovaných vědců. Totéž jako s oteplováním. Pravda byla kriminalizována. Úzkosti a poškození mozku přidušených dětí. Skončí politici před soudem?

Zločin na dětech i dospělých: Povinné roušky. "Studie" zkorumpovaných vědců. Totéž jako...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky