Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Případ dítěte zabitého „třesením“: Otec odsouzený na doživotí je možná nevinný. Kdo vraždil? I český Nejvyšší soud jde proti „popíračům“ očkování

Případ dítěte zabitého „třesením“: Otec odsouzený na doživotí je možná nevinný. Kdo vraždil? I český Nejvyšší soud jde proti „popíračům“ očkování

15. 2. 2014

Tisk článku

Redakce Protiproud si všímá mediální vlny kolem rozhodnutí Nejvyššího správního soudu a informuje o šokujících případech ze zahraničí, které také asi brzy zažijeme

V české kotlině vyvolal tento týden rozruch Nejvyšší správní soud (NSS), když se postavil proti „odpůrcům“ neboli „popíračům“ (sic!) očkování. Nejen pravidelným čtenářům Protiproudu snad ani není třeba zdůrazňovat, že jde o další útok proti občanským svobodám. Nejvyšší správní soud nezajímal fakt, že očkování dětí bylo v tomto případě v rozporu s vírou a přesvědčením rodičů. Vůbec nemluvě o tom, že soud naprosto podhodnotil, jak moc je očkování nebezpečné, o čemž pravidelně naše čtenáře informujeme.

pp

Zajímavé je podívat se na mediální „vlnku“, která se kolem tohoto skandálního rozhodnutí zvedla, v souvislostech našich i zahraničních. Neznamená sice „historický předěl“, za nějž ji označovaly titulky hlavních novin, rozhodně znamená další krok ve zhoubné trajektorii.

Diagnóza: Vražda dítěte

Tato tendence například v anglosaském světě momentálně metastázuje dramatickým způsobem. Vyskytlo se několik šokujících případů otců, uvězněných (v jednom případě na doživotí!) za údajnou vraždu vlastního dítěte, které patrně zemřelo na vedlejší účinky očkování, jemuž je nic netušící rodiče vystavili. Prsty „vakcínové mafie“ jsou prostě dlouhé...

pp

Čtěte zde: Další fáze bitvy o dětská očkování: Praktická lékařka se nebojí říci pravdu. A proč většina doktorů stále věří, že očkováním dělají dobrou věc?

Náš Nejvyšší správní soud dokonce ani nezajímá výrok Ústavního soudu, který před třemi lety vyhlásil, že ačkoli je u nás očkování povinné, státní orgány by, řečeno s mírnou nadsázkou přece jen měly trochu brát ohled na přesvědčení rodičů a v případě jejich trvalé a logické argumentace je kvůli odmítání očkování nepokutovat.

Očkování se lze vyhnout

Média o situaci informovala tak, jako by šlo o přelomový rozsudek, po němž neexistuje žádná možnost své děti očkování uchránit. Sdružení Rozalio však správně upozorňuje, že o přelomový rozsudek nejde: totalitní diktát státu ve vztahu k očkování je u nás realitou dávno. Nejvyšší správní soud už od roku 2012 „popíračům“ očkování nepřeje. Jeho jediný rozsudek, příznivý „protiočkovacímu“ táboru, je téměř čtyři roky starý. Jediné, v co lze doufat, že soudní praxe se vyvíjí, takže není vyloučeno, že také NSS v budoucnu svou absurdní pozici přehodnotí.

Kromě toho Rozalio připomíná, že ačkoli očkování je u nás sice povinné a za vyhýbání se mu mohou skutečně rodiče zaplatit pokutu, dítě nelze naočkovat násilím.

V obojím má nepochybně pravdu. Netřeba propadat panice. Existují způsoby, jak se očkování „potichu“ vyhnout, případně jeho negativní účinky co nejvíce zmírnit. O některých jsme na Protiproudu informovali a dále budeme. Medializované očkovací „bitvy“ vedou především rodiče, pro něž je důležitý politický aspekt celé věci – boj za svobodu vlastního přesvědčení, za právo vychovávat své děti podle svého. Díky Bohu za ně. Protože však ne každý má na takový otevřený boj se státem odvahu, lze „problém očkování“ řešit i „tichou českou cestou“. Z minulé totality ji ostatně máme „nacvičenou“ až běda...

pp

Čtěte zde: Stát do dětí láduje průmyslový odpad: Vakcíny jsou ještě škodlivější, než ta proti chřipce – protože jsou povinné. Jak se bránit?

Očkovací ostřelování

Je však třeba si současně být vědom, že očkovací problém je jedním z „vlajkových křižníků“, z nichž vznikající Nový světový řád pravidelně ostřeluje zbytky lidské svobody. A že pouhým vyhnutím se jedné nebezpečné povinnosti bitvu ještě nemusíme vyhrát. Situace na západ od našich „hranic“ jasně ukazuje, jak je Moloch očkování mocný – a jaký osud čeká leckoho, kdo mu vědomě či nevědomky zkříží cestu.

Akta O

Případy, připomínající některý z dílů populárního seriálu 90. let Akta X, se odehrály nedávno ve Spojených státech i Velké Británii. Scénář je pokaždé obdobný: Otec přiveze do nemocnice dítě se zástavou životních funkcí. Nedávno prodělalo vakcinaci, před níž nebylo zdravé, lékař ovšem toto riziko naprosto zanedbal. A budou to opět lékaři, kteří stanoví příčinu úmrtí. Označí za ni takzvaný syndrom třeseného dítěte (Shaken Baby Syndrome, SBS). Otec je  obviněn, že dítětem ve vzteku třásl, až je zabil, přestože tvrdí něco jiného. Dítě, trpící syndromem SBS, může mj. vykazovat zhoršené dýchání, zvracení, otupělost, neutišitelný pláč a modřiny, případně boule na hlavičce.

Jenže přesně stejné symptomy může vykazovat kojenec, který trpí vedlejšími účinky očkování, nebo nemocemi způsobenými nedostatkem vitaminu C, který podle vědců zvláště očkování několika očkovacími látkami najednou způsobuje.

Oba poslední případy jsou si podobné jako vejce vejci. I tím, že obviněnému otci soud neumožní předložit na svou obhajobu vědecké studie, poukazující na podobnost účinků očkování se syndromem třeseného dítěte. Otec skončí ve vězení a vše je uzavřeno.

Skutečný vrah je na svobodě

Christina England, novinářka, která se dlouhodobě věnuje tématu negativních účinků očkování, píše o takovém nedávném případu ze Spojených států. Otec byl odsouzen na doživotí (bez možnosti podmínečného propuštění!) za údajnou „vraždu“ 12 týdnů staré Ja‘Nayah. Měl ji „utřást k smrti“. Jenže pravda je zřejmě trochu jinde.

Ja’Nayah byla dokonale zdravé dítě, než dostala první dávku očkovacích látek, když s matkou opouštěla porodnici. Poté se u ní vyvinuly znepokojivé symptomy: na první prohlídce lékař matce řekl, že děvčátko správně nepřibírá, a že by mělo podstoupit testy. Matka, nic zlého netuše, se rozhodla kontrolu spojit s okamžikem, kdy měla s dcerou jít na přeočkování. Lékaři na „očkovací“ kontrole vysvětlila, že holčičce není dobře a neustále zvrací.

Manipulace v praxi

Lékař zlehčil matčino pozorování s tím, že dítě nejspíš „prostě překrmuje“ (!), a naočkoval Ja’Nayah celkem osmi různými látkami: DTP vakcínou (záškrt, tetanus, černý kašel), vakcínou proti obrně, rotavirům, meningitidě, a hameophilus influenzae typu b (Hib vakcína).

Od té doby byla Ja’Nayah „prostě jiné dítě“, říká její matka: z veselého miminka se stalo posmutnělé, položivé stvoření, které mělo dýchací potíže, stále zvracelo a křičelo „jako bolestí“ (tzv. encefalitický křik, často pozorovaný po vakcinaci). Jenže lékař matce vysvětlil již předem, že dětem po vakcinaci „bývá špatně“. Tak dala miminku dětský Tylenol a doufala, že se vše spraví.

Holčička přestala jednoho dne dýchat, zatímco otec, který ji v tu dobu hlídal, připravoval láhev s kojeneckou výživou. Ja’Nayah, stejně jako druhé dítě v nedávném britském případu, byla totiž krmena umělou dětskou výživou.

V tomto případě došlo podle reportáže k manipulaci s důkazy před soudem, kterému byly předkládány např. testy jiného dítěte, než Ja’Nayah. Christina England také srovnala výpověď matky zesnulé holčičky s pitevní zprávou. V ní se píše, že holčička byla ještě 24 hodin před incidentem normální, zdravá a veselá a netrpěla žádnou nemocí – ani slovo o výpovědi matky, že holčička byla den před osudným ránem „podrážděná“, či výpovědi otce, že se dítě probudilo s neutišitelným křikem. Ja’Nayah byla prostě zjevně nemocná.

Vitamin C a očkování

Stálo za její nemocí očkování? Novinářka upozorňuje na vědeckou studii, podle níž může stejné symptomy jako syndrom třeseného dítěte – včetně zlomenin, pádů způsobených křečemi, krvácení do mozku a nevysvětlitelných modřin! – způsobovat kritický nedostatek vitaminu C v dětském organismu, způsobený právě naočkováním několika látkami najednou.

Spolupůsobícím faktorem může být umělá výživa a výživové problémy (eventuálně kouření) matky v těhotenství – všechny tyto jevy totiž mohou snížit hladinu vitaminu C v těle novorozence. Další vědecký článek, o němž informuje server naturalnews.com, spojuje symptomy SBS s trombocytopenií, poruchou srážlivosti krve, která může být vedlejším účinkem očkování.

Pokud tedy chceme dítě před osudem kojence „utřeseného“ k smrti (ovšem nikoli rodiči, ale očkovací mafií) chránit, je nanejvýš důležité, aby mělo dostatek vitamínů, především C a D, ať už děťátko necháme očkovat, nebo nikoli.

Rodiče-násilníci a křehké děti

Jenže tyto poznatky byly u soudu panu Sandersovi k ničemu. V jeho prospěch nesvědčil žádný odborník. Zdá se, že totéž se stalo v podobném případu ve Velké Briánii, kde otce již předem „usvědčil“ i jeho vlastní právní zástupce.

Podobné případy se množí v poslední době jako houby po dešti. Rodiče, kteří vezmou k lékaři dítě, trpící negativními účinky očkování, mají problémy se sociálkou, které lékař (možná i v dobré víře) nahlásí podezřelé modřiny. Pokud poté dítě zemře, nálepka „problematického“ či „násilnického“ rodiče dále přispějě k rychlému odsouzení za „utřesení“ dítěte – ačkoli neexistuje důkaz, že by některý z rodičů s dítětem skutečně třásl – kromě lékařské zprávy o SBS. A tak dále.

U nás je zatím podobných případů málo. Za zabití dítěte „třesením“ byla v nedávné době obviněna jen žena, která kojencem nejen třásla, ale také jej údajně držela na dietě z mouky a čaje. Nicméně o SBS se již i u nás hovoří nabádavým tónem v televizních pořadech. Lze tedy předpokládat, že se svých procesů také brzy dočkáme.

Škoda, že se podobného nabádání o tom, jak je dítě křehké a můžeme jej „zabít během chviličky“ nedočkáme i před tím, než s ním musíme na povinnou vakcinaci. Jak by se to asi líbilo Nejvyššímu správnímu soudu, který nepovažuje riziko z vakcinace za pádný důvod odmítnutí očkování?

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Zoufalci a zločinci: Kastrační kult je na vzestupu. Sekty dnes podporuje státní ideologie. Zvrhlí učitelé. Zjevná duševní porucha bude normou? Chemický útok na děti. 94 % zdevastovaných? Doktoři Moreau a Mengele vzory dneška!

Zoufalci a zločinci: Kastrační kult je na vzestupu. Sekty dnes podporuje státní ideologie....

Rakovinový průmysl: Vyléčíte-li chorobu, ztratíte zákazníka. Původcem nejsou viry ani patogeny. Tajemství dostatku a nedostatku. 1400 blahodárných rostlin. Proč divoši rakovinou netrpí? Nemoc sama od sebe nemizí

Rakovinový průmysl: Vyléčíte-li chorobu, ztratíte zákazníka. Původcem nejsou viry ani...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky