Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Trestní oznámení na biskupy: Stojí Slovensko před válkou? A kdo se u nás postaví do čela? Bitva za „normální svět“ proti Dienstbierům a Marksovým začíná

Trestní oznámení na biskupy: Stojí Slovensko před válkou? A kdo se u nás postaví do čela? Bitva za „normální svět“ proti Dienstbierům a Marksovým začíná

21. 1. 2014

Tisk článku

Václav Danda se v souvislosti s nastupující Sobotkovou revoluční vládou zabývá „kulturní válkou“, která se rozhořela na Slovensku, aniž o ní český mainstream prohodí jen slovo

Situace na Slovensku houstne každým okamžikem. Zatímco v našich novinách se dočteme nanejvýš o sprostých mediálních útocích na Livii Klausovou – psali jsme o tom včera – společnost se dostává do varu. Obdivuhodné je, že důvodem nejsou „materiální statky“. Mnozí slovenští občané, zvláště katolíci, stále hlasitě odmítají přihlížet totální demontáži civilizačních hodnot, ke které dochází za současné socialistické vlády s aktivním přispěním bruselské administrativy. Slovensko se probouzí – a naše veřejnost o tom nikoli náhodou téměř nic neví.

pp

Košický zázrak

O „košickém zázraku“, naši čtenáři vědí: Na podzim se do ulic vydalo na sto tisíc křesťanů. Vedeni katolickými biskupy rázně vystoupili na obranu rodiny a proti potratům. Církev dál pokračuje v ofenzívě. Nyní se znovu rázně postavila na obranu tradičních hodnot. V pastýřském listě, který zveřejnila na první neděli adventní, odsoudila rozkladné tendence, které vedou ke kultuře smrti, včetně agresívního homosexualismu.

pp

Čtěte ZDE: Zázrak v Košicích: desítky tisíc lidí v Pochodu za život. Ve Francii či na Slovensku se lidé probouzejí. Česká média o zázraku mlčí

Ředitel agentury Respect APP Róbert Slovák za to na slovenské biskupy podal trestní oznámení. Prý se dopustili hanobení národa. "Trestní oznámení jsem podal proto, že jsem nabyl dojmu, že biskupové Slovenska hanobí část obyvatelstva za to, že nesdílí jejich názor na život, že nejsou věřící, případně věří něčemu jinému. A to veřejně, organizovaně a na celém Slovensku, " vysvětlil Róbert Slovák.

Fórum života

Na to okamžitě reagovali občané z organizace „Fórum života“, kteří tyto projevy nenávisti v otevřeném dopise odsoudili. „Fórum života lituje jednání pana Slováka a konstatuje, že tím se jen potvrzují obavy mnoha lidí žijících na Slovensku, že každý, kdo bude považovat manželství muže a ženy za optimální prostor pro plození a výchovu dětí, by se měl připravit, že bude čelit trestním oznámením a může být obtěžován trestním řízením. V dalších reakcích na toto trestní oznámení jsme zaznamenali na sociálních sítích několik vyjádření, podle nichž by každý, kdo nezastává gender ideologii popírající přirozenou identitu muže a přirozenou identitu ženy a vyjádří se proti ní veřejně, by měl být stíhán a pykat za své názory.

Čtěte ZDE: Boj o civilizační hodnoty se zostřuje: „Zaškrtí“ odpor proti sexuální „výchově“ malých dětí ve školách nová vláda? Belgický poslanec vyšetřován ochránci pedofilů

Vyvstává tedy otázka, kam směřuje Slovensko a co dalšího nás čeká. Budeme znevažovat a odsuzovat i papeže Jana Pavla II., jehož uznával celý svět? Protože to byl on, kdo o kultuře smrti začal mluvit jako první. Biskupové Slovenska pouze připomněli hlas Jana Pavla II., který ve své encyklice Evangelium vitae pojmenoval současné projevy kultury smrti jako jsou zabíjení nenarozených, eutanázie, prostituce, obchod se ženami a mladistvými, terorismus, války, potlačování lidských práv a další. V současnosti si musíme připomínat jeho slova, podle kterých čelíme všichni krutému a rozhodujícímu zápasu mezi dobrem a zlem, životem a smrtí, "kulturou života" a "kulturou smrti". Nestojíme "před" tímto zápasem, ale ve skutečnosti jsme "uvnitř" a nemůžeme uniknout naší základní povinnosti - být bezpodmínečně na straně života.

Slovensko nepotřebuje být zemí, která posílá rodiče do vězení za nepřítomnost jejich dětí na „liberální“ sexuální výchově, jak se to stalo v Německu.

Čtěte ZDE: V Německu vsadili člověka do vězení jen proto, že jeho dcera vynechala dvě hodiny sexuální výchovy. Čeká nás podobný osud po vítězství pokrokářů ve volbách?

Podporu biskupům Slovenska

Fórum života chce vyjádřit vděk a podporu biskupům Slovenska za to, že jsou svědomím národa a chtějí budovat kulturu života. Fórum života zároveň vyzývá všechny občany Slovenské republiky, aby začali využívat svobodu projevu navzdory zastrašování, kterému jsou v těchto dnech zastánci kultury života vystaveni. Pokud si myslí, že jsou to právě muž a žena, kteří tvoří rodinu a manželství, ať se to nebojí říct, protože svoboda je dar, který si nesmíme nechat vzít.“

A že na Slovensku opravdu půjde do tuhého ukazuje případ homosexuálního aktivisty a bývalého vysokého vládního úředníka Petera Weisenbachera:"Chtěli jste válku, budete ji mít," prohlásil.

Co ho tak popudilo k válečné rétorice? Nevydýchal, že Aliance za rodinu vydala a distribuovala pohlednici s motivem svaté rodiny a textem "Pro nás je rodina svatá". Pohlednice byla vydána v nákladu 500.000 kusů a adresátům byla distribuována v době vánočních svátků.

pp

Kdo je hlasatel války?

Peter Weisenbacher byl čtyři roky předsedou Amnesty International Slovensko. V letech 2010 - 2012 byl členem Výboru pro předcházení a eliminaci rasismu, xenofobie, antisemitismu a ostatních forem intolerance Rady vlády SR pro lidská práva, národnostní menšiny a rovnost pohlaví. V současnosti je ředitelem Institutu lidských práv. Na svém facebookovém profilu tento „profesionální šiřitel tolerance“ píše:

„Rok 2014 evidentně bude kulturní válkou, náboženští fundamentalisté už zaútočili nenávistí. Tolerance a zdravý rozum se musí bránit. Chtěli jste válku, budete ji mít, slibuji, že budete ještě dlouho litovat ."

pp

                                      Peter Weisenbacher (foto Hlavné zprávy)

A myslí to bezpochyby vážně, nikoli obrazně. Vždyť tento bývalý ředitel Amnesty International byl i jedním z organizátorů bratislavského pochodu homosexuálů při němž došlo ke střetu s obránci tradiční rodiny.

Není jistě náhodou, že „válku“ vyhlašuje křesťanům a všem slušným lidem bývalý člen úřadu vlády pro lidská práva. Co se asi bude dít u nás, až se zanedlouho ujme moci sobotkovská neomarxistická gerila s „ministrem pro lidská práva“ pokrokovým americkým občanem“ Jiřím Dienstbierem? Kam až zajdou ve svém revolučním pochodu naši místní „vyslanci“ Socialistické internacionály velící nám z Bruselu?

Rodiče a děti skončí v Chládku

Máme se na co těšit. Nikoli náhodou bude vrchním poradcem Babišova „stínového premiéra“ eurosoudruh Vladimír Špidla, zasloužilý člen bruselského Nejvyššího sovětu. Školství dostane na starosti marxista Marcel Chládek, takže rovněž naše děti budou ve „správných rukách“. Ovšem zlatým hřebem je „trockistické“ duo pro něž je kulturní válka přímo posláním: Již zmíněný Jiří Dienstbier a Michaela Marksová –Tominová.

pp

Čtěte ZDE: O Marxově Marksové a vrabcích: Zavede vláda povinné homosexuální kvóty pro muže? A ví prezident Zeman od „policejních plukovníků“ něco, co nám zatím tají?

Stojíme před zkouškou

Pravoslavný kněz Libor Halík (nepleťme si jej s T. Halíkem, který není ani pravoslavný a nejspíš ani kněz) správně tuší: Bude to tvrdá doba pro obhájce tradičních hodnot, pro křesťany zvlášť. „Je smutné a bolestné, že Michaela Marksová Tominová se vydala na cestu eurounijního prosazování nejzhoubnější ideologie zla, čili gender rodového fanatismu. Na Zemi za prosazování nenormálnosti v České republice dostane jistě dobře zaplaceno, ale po smrti bych nechtěl být v její kůži před budoucí Boží soudnou stolicí,“ píše mimo jiné Libor Halík.

Co dodat? Zatímco Slováci již statečně čelí (nejen) kulturní válce, kterou jim vyhlásili rozlícení revolucionáři, nás tato zkouška teprve čeká. Až se zanedlouho naplno roztočí kola sobotkovy „rudé kavalérie“, budeme potřebovat na obranu hodně sil a odvahy. Zatím je předčasné odhadovat, kudy se vydá ODS s novým předsedou Petrem Fialou. V této chvíli však pravicově a konzervativně smýšlející občané svou politickou reprezentaci postrádají. Najdou se alespoň jako na Slovensku odvážní biskupové, kteří nás v této naostro propukající „válce“ o všechno nenechají samotné? 

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Krvavý počátek naší bezbožné epochy: Francouzská revoluce byla především namířena proti Kristu. Prostitutka na oltáři. Zbožštění člověka. Modla rozumu. Vraždění katolíků. Zkáza mravů jako lidské právo? Zatím zednáři triumfují

Krvavý počátek naší bezbožné epochy: Francouzská revoluce byla především namířena proti...

Mladá žena s jemnou duší: Střet s mocí. Záhada matematiky. Ekonomie míru a války. Fico a Trump: Zásah Boží? A co nezdařený atentát na Hitlera? Neboj se a nemlč! Uchovat si zdravý rozum a víru. Kde se bere zlo? Pán Bůh není eurozóna

Mladá žena s jemnou duší: Střet s mocí. Záhada matematiky. Ekonomie míru a války. Fico...

Na začátek stránky