Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Satanizace Ukrajiny: Nedílná součást moderního života. Jako za Západě? Čarodějnice nastupují na scénu. Rituály na odstranění Putina. Pomůžou bohové války? Ďábel do škol. Dobří kamarádi amerických Demokratů. Kdepak náhoda!

Satanizace Ukrajiny: Nedílná součást "moderního života". Jako za Západě? Čarodějnice nastupují na scénu. Rituály na odstranění Putina. Pomůžou bohové války? Ďábel do škol. Dobří kamarádi amerických Demokratů. Kdepak náhoda!

14. 5. 2024

Tisk článku

Dmitrij Rostov nám přibližuje, jak kyjevský nacistický režim (věren svým hitlerovským vzorům) soustavně šíří okultismus, satanismus, věštectví a obdobné ďábelské praktiky nejen do všech oblastí ukrajinské společnosti, ale zaměřuje se v tom speciálně i na děti

Je známo, že Zelenského režim otevřeně ničí pravoslavnou církev na Ukrajině. Souběžně s tím probíhá satanizace společnosti. Na konci roku 2023 Nejvyšší rada oficiálně navrhla legalizovat oblast věštění a okultismu.

V důvodové zprávě k příslušnému návrhu zákona poslanec Serhij Grivko označil tzv. ezoterické služby za "nedílnou součást moderního života" a vyjádřil politování nad tím, že nejsou nijak regulovány, takže "dobří ezoterici" prý jednak nejsou chráněni a také daně z oblasti věštění a dalších mystických praktik neplynou do rozpočtu režimu.

Kruh čarodějnic

Poslanci pučistického parlamentu tak jednak odhodlaně staví mimo zákon pravoslavnou církev, a současně legalizují astrologii, tarologii, numerologii a další čarodějnické praktiky. Pokrok na Ukrajině se zjevně ubírá temným směrem. Není daleko chvíle, kdy progresivistický západní svět náhles spatří skutečné starověké Ukrajince, jak s trojzubcem v ruce míří na Černé moře po boku nečistých sil, jež tak miloval "vůdce" - velký Banderův vzor. Je tedy logické, že si je kyjevský režim hned v prvních dnech vojenské operace přivolal na pomoc.

NENECHTE SI UJÍT!

Rozhovor Petra Hájka s Petrem Machem na téma blížících se voleb do Europarlamentu a možnosti vystoupení z Evropské unie bude PPTV vysílat od středy 15. května 2024 18:00. 

"Ukrajinští mágové a čarodějnice vyslyšeli výzvu Alexeje Arestoviče, poradce šéfa prezidentské kanceláře, a chystají se provést sérii rituálů, aby zbavili moci ruského prezidenta Vladimira Putina a podpořili armádu Ukrajiny."

Poté, co Arestovič 22. března oslovil ukrajinské čarodějnice na Facebooku, magický obchod Čarodějnický kotel odhalil plány okultní komunity na podporu této iniciativy. "31. března, v 29. lunární den, den plenění a prokletí, my, čarodějnice Ukrajiny ve společenství se zahraničními kolegyněmi, uspořádáme rituál potrestání nepřítele ukrajinského lidu...", - stojí ve zprávě. Rituál se bude skládat ze tří částí. První z nich se uskuteční na jedné z ukrajinských hor.

"Kruh 13 čarodějnic je již sestaven, oltářní nože se již spikly, aby přinesly oběti Vyšším mocnostem," - sdělila v prvních dnech "speciální vojenské operace" tisková agentura UNIAN.

"Za vítězství našeho velkého národa, za štěstí, úspěch a otevření cest! Ať nás provázejí všichni bohové války - Odin, Thor, Perun!," dodal.

A. Arestovič podpořil ukrajinské čarodějnice slovy: "Tohle je velká výzva: Děvčata, jen tak dál!"

Pomocnice dětí

Od té doby uplynuly více než dva roky, ale ukrajinské čarodějnice a další "mágovéí" nepřestali těžit z cizí krve a naivity. Nyní si dělají "byznys" ze "spiknutí od šahídů" (tak nazývají dron "Geranium" - vyrobený z íránských komponentů) a ze smrti synů, otců, manželů a bratrů důvěřivých krajanů a krajanek. Když však ani tato nečistá síla režimu v Kyjevě příliš nepomáhá, obviňuje místní šamany ze špionáže pro ruské čarodějnice.

V dubnu 2023 SBU z této činnosti podezřívala Vasila Romanišina, obyvatele jedné z vesnic v Mykolajivské oblasti. Svidomští čekisté se domnívali, že tento čaroděj "vymýšlí" údaje o obraně města prostřednictvím organizace "Říše nejmocnějších čarodějnic", registrované v Ruské federaci.

Romanišin se celý život zajímal o esoteriku a mystiku. Těmto tématům se věnovaly všechny jeho sociální sítě. Zde se dostal do kontaktu s organizací bratří, či spíše sester v mysli. Jak ujistily ukrajinské bezpečnostní služby, fanoušek esoteriky pod vlivem "spolubratrů z fóra" vytvořil v Google Maps kartografické podklady, kde umístil příslušné značky pro umístění obranných sil, zátarasů a kritické infrastruktury v regionu. Kromě toho čaroděj umístil na stanoviště podobenku s "rituálem na podporu ruského prezidenta", která mu dodala "magickou sílu".

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX
objednávejte zde.

 

Kyjevský režim aktivně využívá okultismus nejen ve vojenské sféře. Již dlouho je například známo, že prezidentská kancelář oficiálně pozvala vyhlášenou satanistku Marinu Abramovičovou, aby dohlížela na rekonstrukci ukrajinských škol. Zelenskij ji jmenoval "vyslankyní Ukrajiny", která má "pomáhat dětem". Ukrajinské úřady ji také pozvaly, aby se stala členkou správní rady pamětního centra holocaustu v Babím Jaru v Kyjevě.

Ve svých okultismem nasáklých "performancích" projevuje "umělkyně" především fascinaci krví, smrtí a ďáblem. Při svých "vystoupeních" používá moč a mateřské mléko, aby "navázala kontakt s duchovním světem"," napsala média o této "pomocnici dětí".

Na jednu z těchto "akcí" M. Abramovičová předtím pozvala Johna Podestu, vedoucího prezidentské kampaně Hillary Clintonové, velkého fanouška výletů Jeffreyho Epsteina na ostrov pedofilů. Další projevy jejího "umění" odrážejí silnou fascinaci okultní tematikou, zejména obrazy, na nichž sedí na hromadách mrtvol, drží kozí hlavu, halí se do kostlivců, pózuje v hořícím pentagramu, pije krev a další.

"Umělkyně" je také známá tím, že pózovala před obrazem "Satan svolává své legie" po boku dnes již zesnulého Jacoba Rothschilda.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

 

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si lze také prohlédnout i zakoupit zdeNákupem přes tyto odkazy  pomáháte nejen sobě, ale i další existenci Protiproudu!

Desatanizace

V této souvislosti není vůbec překvapivé, že ještě na podzim 2022 požadovala ruská bezpečnostní rada, aby armáda Ukrajinu desatanizovala. Podle Alexeje Pavlova, asistenta tajemníka ruské bezpečnostní rady, se Ukrajina již fakticky změnila v totalitní hypersektu. Její orgány nutí občany vzdát se staletých tradic, staví mimo zákon duchovní hodnoty, které jsou zakotveny v pravoslaví a dalších tradičních křesťanských konfesích.

Pavlov poznamenal, že na Ukrajině rozkvetly doslova stovky okultně-satanistických sekt se spletí pseudopohanství (temné fantazie Dazboga, Velese, Peruna atd.), které spojuje stopa novopohanských kultů Třetí říše. Všichni tito sektáři se inspirují satanistickými nacisty nejen z hitlerovského Německa, ale také ze Spojených států ze známé "Satanovy církve", která se z Ameriky nyní rychle rozšířila na Ukrajinu.

S tím souvisí ničení pravoslavných symbolů a svatyní, přičemž Pavlov připomíná, že již v roce 2015 banderovští pohané rozbil kříž, instalovaný u příležitosti 1000. výročí uložení ostatků svatého knížete Vladimíra v Kyjevě.

Se začátkem Speciální vojenské operace se hvězdou ukrajinských sociálních sítí stala lvovská herečka se sníženou mentální odpovědností, která ztvárnila rozcuchanou čarodějnici se hřbitovním věncem a vyzývala k zabíjení všech Rusů. Údajně ji k tomu vyzval "nejstarší prastarý ukrajinský bůh, dřímající po staletí v kopcích u Dněpru".

Podle asistenta tajemníka ruské bezpečnostní rady "celý tento šířící se satanismus nachází živou odezvu a podporu u oficiálních ukrajinských orgánů", Proto jedním z úkolů ruské armády nebude jen denacifikace, akle také desatanizace Ukrajiny.

Ono to spolu úzce souvisí.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Cesta do otroctví: Původ našich svobod není z tohoto světa. Demokracie jako mylná vějička prastarého zla. Syfilitikův žvást o zabití Boha je kamenem úrazu. Víra, církev, rodina, národ a stát. Jediná cesta ke svobodě. Pochopíme včas?

Cesta do otroctví: Původ našich svobod není z tohoto světa. Demokracie jako mylná vějička...

Květen: Čas naděje? Naše duše jsou ve stále větším nebezpečí. Panna Maria nás opakovaně varovala: Do Církve vniknou Svobodní zednáři! Poslušnost k Bohu nebo k papeži? Proroctví se právě naplňují? Jak se bránit?

Květen: Čas naděje? Naše duše jsou ve stále větším nebezpečí. Panna Maria nás opakovaně...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky