Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
S převratnými zprávami z vesmíru se roztrhl pytel. Podle té poslední pluje prostorem mezi souhvězdím Lyry a Labutě mimozemská flotila. Otázka již prý nezní, zda je ve vesmíru život, ale jestli jsou ufouni přátelsky naladěni

S převratnými zprávami z vesmíru se roztrhl pytel. Podle té poslední pluje prostorem mezi souhvězdím Lyry a Labutě mimozemská flotila. Otázka již prý nezní, zda je ve vesmíru život, ale jestli jsou ufouni přátelsky naladěni

21. 10. 2015

Tisk článku

Ondřej Höppner čte ve vesmíru jako v otevřené knize – a dokonce mezi řádky. Je jen náhoda, že přilétají mimozemšťané právě v době, kdy na Zemi hrozí třetí světová válka?

Panečku, to to trvalo! Nadšení američtí vědci objevili pomocí Keplerova teleskopu v hlubinách galaxie objekty, které se zdají být vytvořené mimozemskou civilizací. Obklopují tajemnou hvězdu KIC 8462852, která se nachází 1481 světelných let od Země mezi souhvězdím Labutě a Lyry.

pp

„Když mi poprvé ukázali ta data, úplně mě fascinovalo, jak šíleně to vypadá. Mimozemšťané by měli být vždy tou poslední hypotézou, kterou byste měli zvažovat, ale tohle vypadá tak, jak byste očekávali, že bude mimozemská civilizace vypadat,“ jásal v rozhovoru pro magazín The Atlantic astronom Jason Wright z Pennsylvánské státní univerzity.

pp

Čtěte ZDE: Otec vesmírného programu NASA Herbert von Braun: "Poslední kartou bude invaze Mimozemšťanů". Přijde intergalaktické 11. září? Proč mediální agendu kolem náboženství UFO financují právě Rockefellerové?

Čtěte ZDE: Velká vesmírná loupež: Vrátí se Pluto do první ligy? Lze věřit snímkům americké sondy? Co když ani Země není planeta? Politicky korektní košile a střelba pod okny

Vesmírný Hot Dog

Zavolali jsme na číslo 8462852, zkoušeli jsme i předvolbu do USA (001), ale o ufounech jsme se dozvěděli jen to, že: „Je nám líto, zadali jste nesprávné číslo“ a „We are sorry, but you entered an incorrect number“. Mimozemšťané tedy zjevně nemají telefon a pokud ano, tak zakódovaný.

Čím větší mela na Zemi, o to více se toho najednou začne dít ve Vesmíru

Čím jsou ony nově objevené objekty tak zvláštní? Vědce uchvátil jejich nepravidelný tvar, fakt, že je neobklopuje mezihvězdný prach, a nahodilý pohyb, který naznačuje, že by mohlo jít o mimozemskou flotilu, plující prostorem s cílem či dokonce bez. Otázka tedy již nezní, zda je ve vesmíru život, ale zda jsou nám mimozemšťané přátelsky naladěni.

Tvarem tělesa připomínají jakési nakousnuté a pomačkané hamburgery, některá evokují prošlá křidélka plukovníka Sanderse, sem tam se mihne i nějaký ten Hot Dog oválený v prachu zašlých koutů galaxie. Hlad po nových objevech však nezná mezí.

Když je řeč o záručních lhůtách: Prošlá se zdá být i tato zpráva. Pokud je tato údajná flotila vzdálená od Země 1481 světelných let, znamená to, že mezi Labutí a Lyrou kroužila v době, kdy se psal na Zemi rok 534. Tedy v době, kdy lezl praotec Čech na horu Říp, v severní Americe se honili obrovští bizoni s malými indiány a Kryštof Kolumbus byl ještě na houbách. Dá se tedy říci, že informace o mimozemšťanech od Labutě a Lyry je ještě o mnoho starší než včerejší noviny a ty bývají, jářku, často zatraceně staré.

pp

Čtěte ZDE: NASA ve službě démonů Nového světového řádu: Kontakt s mimozemšťany prý již brzy. Utajované „vědecké“ zjištění: Křesťanům invaze nehrozí. Totální zbraň

Čtěte ZDE: Tajemný incident v Roswellu nebyl dosud objasněn: Mimozemšťané? Tajná zbraň testovaná Pentagonem? Vyráběli nacisté prototypy UFO u Prahy? Chystá se obří mystifikace?

Čím hůř, tím dál

Obvyklý scénář: Čím větší mela na Zemi, o to více se toho najednou začne dít ve Vesmíru. Jistě není náhoda, že nejinak je tomu i nyní, kdy je třetí světová válka v podstatě v plném proudu. Zatímco se vlády v arabském světě zhroutily jako kostky domina, v Sýrii se mele každý s každým, Evropa úpí pod lavinou migrantů a dluh Spojených států dosahuje astronomických výšek, dozvídáme se zaručené zprávy „odjinud“, nad kterými se tají dech. 

Robot Curiosity posílá „selfie“ z Marsu jako divý, NASA objevila planetu, která je co do velikosti i vzdálenosti od Slunce velmi podobná Zemi, planeta Pluto a její měsíce nikdy nevypadaly slibněji a dokonce – Na Marsu je prý voda! Zvláště to poslední je velmi dobrá zpráva: Kosmonauté, pokud tam někdy dorazí, si budou moci uvařit čínskou polévku.

Jistě by bylo zajímavé zjištění, že nejsme ve vesmíru sami. Otázkou však je, zda by to byla dobrá, nebo špatná zpráva. V čím hlubším marasmu se Země nachází, o to blíže je, zdá se, den, kdy bude slavnostně navázán první Kontakt. Zprvu půjde zřejmě jen o jakési nesrozumitelné pípaní, které se však záhy zformuje do srozumitelných slov. Doufejme, že půjde o slova, která bude možné publikovat.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Polojasno před bouří: Převrat v USA? Žije vůbec Biden? Režim iluzí. Kdo řídí Ameriku? Kdo má jaderný kufřík? Už ani na Hutie nestačí?  Izrael se musí o sebe postarat sám? Mrazivá zábava jako v hrobě: Udělejme si zásoby popcornu

Polojasno před bouří: Převrat v USA? Žije vůbec Biden? Režim iluzí. Kdo řídí Ameriku?...

Opakování historie: Rudá přetřená na zeleno. Ožebračit lidi. Učinit je totálně závislými na teroristickém státu. Věda podlehla korupci. Podle zájmů nových protektorů. Vědí, co činí. Začínají mít strach. Převrat? V nedohlednu...

Opakování historie: Rudá přetřená na zeleno. Ožebračit lidi. Učinit je totálně závislými...

Na začátek stránky