Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Po francouzských prezidentských volbách není dobojováno: V Praze promluvil blízký spolupracovník Le Penové. Brusel teď zvýší tlak na import migrantů také do ČR. Macron jako poslední zvonění? Optimistický Tomio Okamura: Nakonec zvítězíme!

Po francouzských prezidentských volbách není dobojováno: V Praze promluvil blízký spolupracovník Le Penové. Brusel teď zvýší tlak na import migrantů také do ČR. Macron jako poslední zvonění? Optimistický Tomio Okamura: Nakonec zvítězíme!

17. 5. 2017

Tisk článku

Radek Pokorný přináší informace o "mediálně utajeném" vystoupení Jeana-Pierra Hottingera, významného kandidáta Národní fronty do francouzského parlamentu, který s Tomiem Okamurou diskutoval o aktuální situaci v EU

Evropa zůstává ve varu. Přestože bruselský establishment ve francouzských prezidentských volbách ještě jednou ubránil svá koryta, bude pro něj stále obtížnější udržet současný federální kurz v celém impériu. Shodli se na tom účastníci pondělního diskusního večera Hovory na pravici pořádaného konzervativní Akcí D.O.S.T.

pp

Bruselská krysa zahnaná do kouta

Hlavními řečníky byli předseda SPD poslanec Tomio Okamura a kandidát Národní fronty do Francouzského národního shromáždění Jean-Pierre Hottinger. I přesto, že jsou dnes občané ohlupováni veřejnoprávními médii, která slaví protlačení Emmanuela Macrona do Elysejského paláce, nachází se projekt federální Evropy podle předsedy SPD na pokraji krachu. Je přesvědčen, že navzdory dílčím volebním úspěchům bruselských "bažin" stojíme na prahu zásadní změny.

Kromě jiného je to dáno i tím, že se teď zvyšuje tlak na rozběhnutí další vlny imigrantské tsunami, která má násilím dostat neintegrovatelné cizince i do zemí jako je naše republika a ostatní státy ve střední Evropě. Tento šílený sociální experiment, který nyní chce Brusel maximálně urychlit, povede dříve či později k rozpadu Evropské unie. "Nejnebezpečnější je krysa zahnaná do kouta. Bruselisté a vítači migrantů teď bojují o všechno. Vládnoucí elity však tento zápas prohrají. A již není otázka zda, ale jen kdy." A to se podle Okamury odvíjí od naší schopnosti se stávajícím establishmentem účinně bojovat.

Nacistické kořeny EU

Genezi elit EU popsal ve svém vystoupení Jean-Pierre Hottinger, který se problematice Evropské unie a jejím málo známým - protože záměrně zamlčovaným - temným stránkám dlouhodobě věnuje. Ve svém vystoupení popsal kořeny této mezinárodní organizace včetně úzkého propojení s někdejšími nacistickými pohlaváry, kteří stáli spolu se CIA a americkými neziskovkami u kolébky tohoto globálního projektu.

Představitel francouzské Národní fronty popsal také stále dramatičtější hospodářskou a politickou situaci v současné Francii, o které mainstreamová média buď nadále mlčí, nebo ji bagatelizují. Dokumentoval to na šílených číslech: denně (!) je ve Francii zlikvidováno až 600 podniků. Každý den zaniká až 200 zemědělských farem. V zemi, která je vydávána spolu s Německem za motor EU, je nyní 7 miliónů nezaměstnaných, 9 miliónů bydlí v nepředstavitelně nuzných podmínkách a 11 dalších miliónů Francouzů žije pod hranicí chudoby.

Čtěte ZDE: Rockefellerův zednář dostal klíče od Elysejského paláce: Další podivné hlasování. Elity EU slaví opatrně. Řeč symbolů v přímém přenosu. Vypukne ve Francii občanská válka? Lze přechytračit ďábla?

Motor se hroutí zevnitř

Dluh Francie tvoří neuvěřitelných 93 procent HDP. Euro, které byla země nucena přijmout, podle něho doslova vyrábí nezaměstnané, zatímco ze zavedení eura těží po léta především Německo - na úkor všech ostatních členů eurozóny. Právě té eurozóny, do které - jak právě prohlásil premiér Sobotka - je nutné naši zem co nejrychleji dovést. Hottinger rovněž podrobně promluvil o omezování demokracie v zemi od referenda o Evropské ústavě, kterou Francouzi v roce 2005 odmítli, aby jim byla vnucena v podobě Lisabonské smlouvy, o které již referendem rozhodnout nesměli.

Popsal plán na takzvanou Evropu regionů, který Brusel intenzivně prosazuje. "Uměle vytvořené regiony mají nahradit původní národní státy, které by se měly co nejrychleji rozpustit v Evropě regionů". A prezident Macron bude současně pokračovat také v intenzívním začleňování Francie do všech složek NATO.

Stejným problémem jsou podle něho i stále ještě připravované smlouvy o volném obchodu, které budou znamenat omezení francouzského hospodářství včetně zemědělství. Vysvětlil, že v Bruselu působí na 30 tisíc lobbistů, kteří píší zákony velkým korporacím na míru, jež potom Evropská komise a takzvaný parlament prosazují proti vůli jednotlivých států, které jsou tak zbaveny možnosti rozhodovat, co je pro jejich ekonomiky výhodné a co zničující.

Výhrůžky neberme na lehkou váhu

To potom vede k obrovské nezaměstnanosti, stejně jako přemisťování firem do zahraničí, kdy odcházejí za levnější pracovní sílou především na východ. S tím souvisí i migrační sociálně inženýrský experiment. Pokud se státy rozhodnou postavit se migrační vlně, budou na ně v první fázi uvaleny astronomické pokuty, které by měly nahradit výpadky příjmů vládců impéria po brexitu.

Jeho slova na dálku potvrdil eurokomisař pro vnitro Dimitris Avramopulos, který pohrozil zemím, jež odmítají přijímat migranty v rámci programu přerozdělování podle povinných kvót, soudním postihem. "Ty členské země, které zatím nikoho nepřijaly, by s tím měly okamžitě začít," prohlásil Avramopulos. Pokud nenastane pokrok do zveřejnění další pravidelné relokační zprávy v polovině června, nebude podle něj Komise váhat, využije svých pravomocí a vůči státům zahájí řízení, které nakonec formálně potvrdí takzvaný evropský soud. Jinými slovy: konec předstírání formální demokracie. Teď přichází ke slovu násilí.

Nová metoda propagandy a její produkt Macron

Proto bylo tak důležité prosadit do Elysejského paláce kandidáta globalistů Emmanuela Macrona. Kampaň před prezidentskými volbami podle Hottingera překonala vše, co jsme dosud mohli v Evropě vidět. Aby nedošlo k podobným politickým "poruchám v Matrixu" jako byl brexit či zvolení Donalda Trumpa, použily mocné nadnárodní skupiny ovládající Evropskou unii do detailu vypracovanou taktiku, která nejprve likvidační kampaní odstřelila kandidáta republikánů Francoise Fillona, aby potom spustily největší likvidační kampaň v dějinách země proti Marine Le Pen.

Ve volbách byly podle něho použity nové metody, které spočívají ve sbírání dat v obrovském rozsahu a jejich následném použití v ovlivňování voličů. Masivní propaganda pomocí počítačů je nová metoda, která byla úspěšně použita už při prezidentských volbách v Rakousku v prosinci a poté v březnových parlamentních volbách v Nizozemí.

Čtěte ZDE: Evropská unie: Reálné dílo satana? Symboly mluví samy za sebe. Kennedy nebezpečí předpověděl. Magická číslovka 11. Příliš mnoho souvislostí popírá náhodu. Nová Babylonská věž přináší zkázu

Vlastenecké síly v Evropě nakonec zvítězí

Její součástí je i nevídaná masová kampaň ve všech hlavních médiích, která mají za úkol představit vybraného kandidáta jako jedinou možnou alternativu. V případě Macrona jsme podle něho byli svědky kampaně s touto novou metodou propagandy. Jeho projevy mu například vypracovaly týmy odborníků, kteří vygenerovali 500 klíčových slov, jež podle analýzy fungují na vyvolání strachu.

Jean-Pierre Hottinger vyslovil současně naději, že ve volbách do národního shromáždění, které proběhnou 11. a 18. června, kam sám kandiduje jako představitel Národní fronty, se podaří i přes nevýhodný dvoukolový systém tento trend zvrátit a tak se Macronovi nepodaří získat v parlamentu potřebnou většinu.  

Zkušenosti z Francie ukazují, že evropské bažiny se po zakolísání ve Spojených státech a Velké Británii budou nyní snažit snažit celý proces násilné integrace starého kontinentu do federálního superstátu maximálně urychlit. Vědí, že hrají o poslední zbytky času - a budou proto tlačit na pilu.

Předseda SPD Tomio Okamura s ním souhlasil: Utahování šroubů povede k opačnému efektu. Vítězství vlasteneckých sil v Evropě je proto jen otázkou času.

Jenže - kolik nám ho ještě zbývá?

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky