Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Barma, papež a czexit: Jak se to rýmuje? Podivná válka a země praskající ve švech. Zaplaví nás muslimové z Bangladéše? Dublin 4 je na cestě, stavidla již nepůjdou zavřít. Zachraňme se, dokud můžem!

Barma, papež a czexit: Jak se to rýmuje? Podivná válka a země praskající ve švech. Zaplaví nás muslimové z Bangladéše? Dublin 4 je na cestě, stavidla již nepůjdou zavřít. Zachraňme se, dokud můžem!

28. 11. 2017

Tisk článku

Jiří Weigl komentuje "pohyb" na indickém subkontinentu a důvodně se obává, že v kombinaci s novou unijní legislativou, kterou končí zbytky suverenity členských zemí EU - a iniciativami současného papeže - se to vše může změnit v pohromu, kterou nepůjde zastavit

V letošním roce se rozvíjí v daleké Barmě a Bangladéši podivné drama, jehož ozvuky se čas od času objevují v západních médiích. Barmská armáda a buddhistické milice v západní Barmě vedou nevyhlášenou válku proti muslimským migrantům z Bangladéše zvaným Rohingové, kteří prý již několik desetiletí nelegálně pronikají z přelidněné Bangladéše do většinově buddhistické Barmy.

Tam nyní vládne ve spolupráci s mocnou armádou ikona pokrokářského Západu a nositelka Nobelovy ceny za mír bývalá disidentka Su-tij. Ta ale překvapivě údajným masakrům Rohingů a jejich vyhánění z barmského území nebrání, na jejich lidská práva nedbá a stojí za barmskou armádou, jež Rohingy obviňuje z terorismu. Výsledkem je údajně exodus Rohingů z Barmy zpět na bangladéšské území, kde jich má být již více než 600.000. Postoj barmské vlády a Su-tij je velmi podivný, nelogický a ještě podivnější je, že zdaleka nevyvolává takové pozdvižení mezinárodního společenství, jako vyvolávalo jenom třebas domácí vězení této prominentní barmské disidentky.

Proč o těchto smutných událostech v dalekých zemích píšu? Protože se obávám, že se nás budou dotýkat více, než si odvažujeme dnes připustit. Za blahosklonného přihlížení Západu se rozvíjí další uprchlická krize, gigantická masová vlna obětí údajné genocidy a válečných operací. Ta dnes míří do Bangladéše, chudé muslimské země, s cca 170 milióny obyvatel nejhustěji osídlené země světa. Uprchlíci a místní obyvatelé se ničím – tj. vzhledem, jazykem, kulturou ani životním standardem – neliší. Všichni jsou etničtí Bengálci, příslušníci druhého největšího etnika indického subkontinentu. V tamějších poměrech nikdo nedokáže určit, kdo je uprchlík a kdo nikoliv. Již dnes jsou občané Bangladéše svými počty na špici migrantů přecházejících do Evropy z Libye.

Čtěte ZDE: Příběh „genocidy“: Zrodilo se asijské Kosovo? Islamisté v Barmě miláčky kaváren a médií. Za vším hledej Čínu? Kterak si wahhábisté odskočili od bombardování. Pláč na špatném hrobě: Osa zla vede jinudy

Západ se násilí a boje v Barmě nijak viditelně zastavit nesnaží. Nikdo neuvaluje žádné sankce, nevyhlašuje bojkoty, bezletové zóny atd., nikdo neostrakizuje Su-tij. O to větší pozornost se ale postupně začíná věnovat důsledkům barmské krize. Jsou tu přeci ubozí uprchlíci Rohingové. A papež František – ikona levicové proimigrační elity v Evropě – je právě v těchto dnech na návštěvě v Barmě a Bangladéši a hodlá se s Rohingy setkat.

Cesta největšího zastánce multikulturního obohacení Evropy muslimskými migranty do jižní Asie není nepochybně samoúčelná, nota bene právě v době, kdy v Bruselu finišují přípravy tzv. Dublinu 4, neboli nové azylové legislativy, která má migrační agendu definitivně odejmout z kompetence vlád členských zemí EU a jednou pro vždy otevřít stavidla migrace do všech států Unie.

Chtělo by se uzavírat sázky na to, že Syřany v nové migrační vlně do Evropy organizované levicovými pokrokáři nahradí pod pseudonymem Rohingů právě Bengálci, jejichž stamilióny budou tvořit nevyčerpatelný rezervoár pro definitivní etnickou, kulturní a společenskou přeměnu Evropy, jak si ji vysnili progresivističtí ideologové a aktivisté.

Schválně, kdy a kdo první vystoupí s požadavkem zajistit humanitární transfer Rohingů do Evropy? Sázím na papeže Františka a jsem přesvědčen, že jeho apel EU velmi ochotně vyslyší. Bude k tomu již mít po ruce patřičnou legislativu, odpor bude marný.

Pokud se to stane, bez obecného referenda umožňujícího czexit se neobejdeme.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky