Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Muslimové v ČR: Probíhá zkouška bojem?  Výsadek sedmi Nizozemců testoval terén. Proč se bojíme bránit? Agenti lásky mají napilno. Je na čase říci: Dost, tohle je náš svět!

Muslimové v ČR: Probíhá zkouška bojem? Výsadek sedmi "Nizozemců" testoval terén. Proč se bojíme bránit? Agenti "lásky" mají napilno. Je na čase říci: Dost, tohle je náš svět!

1. 5. 2018

Tisk článku

Jiří Kobza sleduje "testovací" pronikání muslimského násilí na naše území a vyzývá ke včasné obraně, dokud to má ještě smysl

„Zaseji strach do srdcí nevěřících“,

prohlásil prý kdysi Mohamed a jeho následovníci se této teze drží zuby nehty dodnes. Proč také ne, když se jim toto poselství daří naplňovat! Konec konců stačí se jen někam vypravit letecky a absolvovat nekonečné bezpečnostní kontroly. Co jiného to je, než výraz strachu? Násilí v ulicích je pak dalším nástrojem, kterým je strach rozséván.

V poslední době proběhlo v Praze několik násilných incidentů, spáchaných „Evropany neevropského původu“. Osobně se domnívám, že se jednalo o tzv. zkoušku bojem: s cílem, aby určitá skupina islamizátorů zjistila, jakou míru přítomnosti fyzického násilí v našich městech jsme schopni tolerovat a co si nechají líbit naše multikulturní media a další instituce.

Rozsévat strach

Těch 7 „nizozemských“ útočníků z minulého týdne totiž bylo příliš mnoho na to, abychom mohli hovořit o pouhé náhodě. Jejich pocit nadřazenosti – a následná pasivita policie, politická korektnost a zbabělost politiků a novinářů, to je tedy opravdu ďábelský koktejl začátku islamizace ČR po vzoru zemí západní Evropy. 

Ovšem rozsévat strach, když se policie dívá jinam (než např. na oněch 250 kamer, které účastníky pokusu o popravu onoho nešťastného číšníka natočily při akci a útěku), je snadný úkol. Skoro stejně snadný, jako napadání žen v Kolíně nad Rýnem předloni na Silvestra. Ještě, že máme české obdobu slečny Marpleové, která padouchy na poslední chvíli odhalila a nahlásila české policii - aby zanedlouho většina z nich byla po superrychlém soudním přelíčení zase venku!

Zasetý strach vzklíčil a nese své jedovaté plody. Placení nebo hloupí agenti nenávisti (pardon, lásky), za pomoci některých vlivných médií, ochotně a okamžitě ostrakizují, pomlouvají a snaží se společensky znemožnit každého, kdo se těmto neblahým jevům postaví. Označení rasista, fašista, nacista, extremista, radikál, islamofob, xenofob a další houfně létají našim mediálním a veřejným prostorem jako vrabci na jaře. Výsledkem je pokračující zastrašování národa samozvanými a mocnými hlasateli té jediné správné pravdy. 

Čtěte ZDE: Dublin 4: Horší než válka. Chce EU zničit národy? Zločin historických rozměrů je za dveřmi. Trest pro ty, kdo drží slovo. Čeká nás drtivá imigrační lavina? Jediná možnost je tento německý protektorát rychle opustit!

Co bude následovat?

Bojíme se pojmenovat věci pravými jmény, bojíme se bránit se násilí. Naopak ten, kdo se bránit odváží, skončí jako trestně stíhaný či odsouzený (přece není možné brát spravedlnost do svých rukou, ani když je policie v nedohlednu). Došlo to tak daleko, že se bojíme více sami sebe navzájem než násilníků. 

Varuji před takovým strachem! Je načase říci znovu: Dost, tohle je náš svět! Patří po právu nám a nenecháme si jej vzít!

Ptám se tedy, co asi bude následovat? Po drakonickém rozsudku odnětí svobody nad chomutovským střelcem, který se snažil zastavit dodávku najíždějící do lidí - ale pouhé podmínce pro část muslimských násilníků, kteří málem ubili k smrti číšníka, který jen dělal svoji práci - je zřejmé, že se společnost tak drsného trestu zalekla, a také i proto nikdo nejspíš nepodnikl nic, aby chudákovi číšníkovi pomohl. Je také jasné, na čí stranu se (opakovaně) postavila česká justice. 

To je ono důležité politické poselství, o kterém jsem psal (v souvislosti s probíhajícím „chomutovským“ procesem již před několika měsíci), a na které zřejmě také čekali všichni budoucí potenciální útočníci, aby věděli, co si zde mohou dovolit. Už vědí, že hodně.

Terorismus a násilí na ulicích jsou potom přímým důsledkem takové naivní a hloupé tolerance a neschopnosti se bránit projevům nenávistných ideologií. Pokud ale chceme jako svobodná společnost dlouhodobě přežít, je nutné primárně postihovat i (a možná především) ideologické zdroje terorismu, jejich propagaci, veřejné projevy a přímé důsledky praktických uplatnění takových ideologií. 

Poučíme se?

Připomeňme si, že kvůli islámské ideologii zemřelo již 5 nevinných Čechů (prozatím mimo území ČR):

  • Petr Kořán
  • Pavel Hrůza
  • Ivo Žďárek
  • Naďa Čižmárová
  • Lenka Civínová

Byli zavražděni náhodně, protože měli tu smůlu, že byli zrovna v místě, kde za pokřiku „Aláhu akbar!“ se někdo rozhodl povraždit náhodné nevěřící. O to je jejich smrt strašnější.

Stejně jako smrt dalších 5000 Evropanů a Američanů zavražděných ve jménu islámu od 11. 9. 2001.

Pokud se z jejich násilných smrtí nepoučíme, zemřeli nadarmo a nezasloužíme si lepší osud ani my. Potom je ale na místě otázka: Kolik Čechů ještě musí zemřít, aby se naši zaslepení pseudohumanisté, multikulturalisté a další zrádci naší civilizace probudili (pokud to ještě vůbec lze)?

Nyní máme v této souvislosti (možná neopakovatelnou) možnost drobnou úpravou trestního zákona, která by činila trestně postižitelnými (všechny) ideologie (a nejenom hnutí, jako je tomu doposud) vyzývající k zabíjení jinověrců, k násilí a zotročování, vyslat jasný signál, že nenávistná učení (ať již se zaštiťují čímkoli) v ČR nemají místo - a jejich propagace a šíření bude přísně stíhána a trestána. 

Čtěte ZDE: Nový zlepšovák: 10 tisíc migrantů rekomando bez proclení. Zešíleli evropští politici dočista? Co na to naši "slušní" demokraté? Plnění Kalergiho plánu po údernicku. Přesuneme celou Afriku do Německa? Zbývá legalizovat znásilnění

Musíme být připraveni 

SPD připravila návrh zákona, který v naší zemi, i pod tíhou zkušeností z poslední doby, potřebujeme. Navíc musíme být právně připraveni i na další ideologie, které se k nám teprve pokusí proniknout, které teprve mohou vzniknout. Musíme též dát Policii ČR jasný politický signál a mandát v těchto případech zasáhnout. 

Musím zde ale také jasně a nahlas říci, že pokud nebudou ideologie, vyzývající k násilí a zabíjení postaveny mimo zákony České republiky, pak každý, kdo bude hlasovat proti tomuto rozšíření trestního zákona podle návrhu SPD, bude mít na rukou krev každé další oběti z řad občanů ČR zavražděných právě kvůli některé z takových ideologií. Nemohu se jich nezeptat: když to bude váš příbuzný, kamarád nebo kolega, změníte názor? Půjdete potom kondolovat pozůstalým a nebudete se stydět? Řeknete jim, jak jste hlasovali? Nebude již pozdě?

Musíme být dopředu připraveni nemilosrdně zastavit pokusy o průnik takových ideologií do ČR i v souvislosti s migrační krizí. Dostatečný příklad důsledků zaváhání vidíme na rostoucím počtu (náhodně) zavražděných v západní Evropě - zavražděných právě v těsné a nerozborné souvislosti s nenávistnou ideologií…

Toto odmítáme. Proto žádám poslance všech parlamentních stran, aby podpořili prosazení zákona podle návrhu SPD. Je to pro bezpečí nás všech.
Tagy článku

Doporučujeme

Další střet v Praze: Fiala má za úkol V4 zničit. Známí váleční štváči Lipavský a Sikorsky proti Szijjártóovi a Blanárovi. Viktor Orbán: Vzniká jiný Nový světový řád. Konec diktátu Západu. Čekání na Trumpa. Kdo bude řídit agenta Fialu?

Další střet v Praze: Fiala má za úkol V4 zničit. Známí váleční štváči Lipavský a Sikorsky...

Moc času na boj nezbývá: Zhroucení přijde náhle. Umělý pokles cen energií. Kvůli volbám. Bude elektřina brzy na příděl? Fialový program je bída a válka. Víme, jak tomu zabránit! Lidové povstání jako na Islandu? Jen radikální odpor

Moc času na boj nezbývá: Zhroucení přijde náhle. Umělý pokles cen energií. Kvůli volbám....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky