Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Válka proti důchodcům: Švédsko v první linii islamizace Evropy. Milióny pro udavače. Tyranie se již ničím nemaskuje. Svoboda projevu v troskách. Varování starších před migranty v péči soudů. Brzy i u nás!

Válka proti důchodcům: Švédsko v první linii islamizace Evropy. Milióny pro udavače. Tyranie se již ničím nemaskuje. Svoboda projevu v troskách. Varování starších před migranty v "péči" soudů. Brzy i u nás!

28. 6. 2018

Tisk článku

Judith Bergman upozorňuje na šílené případy kriminalizace především lidí starší generace, kteří varují před muslimskými gangstery, a stávají se tak předmětem obludné státní represe za své názory

Podle švédských mainstreamových médií zaznamenalo Švédsko v loňském roce značný nárůst případů trestního stíhání za "nenávistné projevy" na sociálních sítích. Organizace, o které se předpokládá, že je za tento vzestup výrazně zodpovědná, se jmenuje "Näthatsgranskaren" ("Vyšetřovatel internetové nenávisti"), soukromá organizace založená v lednu 2017 bývalým policejním důstojníkem Tomasem Abergem, který si předsevzal identifikovat a oznamovat švédským orgánům osoby, o kterých on a jeho organizace usoudili, že se dopouštějí nedovolených myšlenek a "podněcují nenávist" vůči cizincům.

Abergova organizace udala v roce 2017 státním orgánům ne méně než 750 švédských občanů za "nenávist na internetu". Podle deníku Aftonbladet bylo 14 % hlášených případů trestně stíháno a asi 7 % případů vedlo skutečně k odsouzení. Většina lidí identifikovaných a udaných touto organizací byli lidé středního věku a starší dámy. "Průměrný věk byl kolem pětapadesáti let," uvedl Aberg, "mladé ženy se v tom téměř vůbec nevyskytují."

Těžké internetové zločiny

Podle deníku Aftonbladet "Tomas Aberg díky své práci zjišťuje, jak rychle se na internetu lidé radikalizují a považuje to za děsivé. Může to začít poznámkami o cizincích, které jsou v rámci zákona, aby to skončilo vážnou kriminální nenávistí". ("Nenávist" není podle švédského práva zločinem, "podněcování k nenávisti" ano).

Aberg založil tuto organizaci s kamarádem, protože, jak prohlásil, byl přesvědčen, že se ve Švédsku neberou "těžké internetové zločiny" dostatečně vážně. "Vytvořili jsme vlastní vyhledávací aplikaci, která vyhledává slova a fráze, jež by mohly souviset s podněcováním nenávisti proti etnickým skupinám a vést k protiprávním hrozbám."

V současné době zaměstnává organizace 15 lidí, včetně policistů, IT pracovníků, lektorů, právníků a sociálních pracovníků a všichni jsou anonymní. Organizace odmítá identifikovat lidi, kteří pro ni pracují.

Aberg byl nedávno nominován jedněmi z největších švédských novin Aftonbladet na prestižní cenu "Švédský hrdina". Od roku 2007 noviny každoročně udělují cenu "Švédský hrdina" lidem, kteří projevili statečnost, civilní odvahu a lidský soucit. Očividně se ve Švédsku v současné době považuje za "hrdinství" udávat občany úřadům za údajné "nenávistné řeči".

Čtěte ZDE: Švédsko brzy na kolenou: V zemi je 55 zón smrti. V Malmö propuká džihád. Ruční granáty proti policii. Fake news již nestíhají ani lhát. Švédové brzy menšinou. Znásilňování za potlesku EU a OSN. Bude v Evropě válka?

Hrdina

Nicméně, krátce poté, co byl Tomas Aberg nominován na cenu "Švédský hrdina", tak jeho jméno ze seznamu kandidátů bez vysvětlení zmizelo bez toho, že by to deník Aftonbladet nějak vysvětlil. Aberg, jak se ukázalo, kdysi vlastnil zvířecí farmu a v roce 2013 zřejmě utýral svá dobytčata k smrti hladem. Poté, co byl oznámen policii za týrání zvířat, údajně změnil své jméno a uprchl do zahraničí, aby unikl spravedlnosti. Do Švédska se vrátil až po promlčení svého trestného činu.

Ačkoliv se ve Švédsku, nezdá být "soucitné" nebo "hrdinské" utýrat zvířata k smrti hladem, tak je považováno za "hrdinské" udávat starší občany policii, aby byli stíháni a jejich životy potenciálně ničeny za jejich názory na sociálních sítích.

Nejen, že mainstreamová média považují toto udávání za "hrdinství", ale aktivně ho podporuje i švédský stát. Abergova organizace získala od švédské vlády 600.000 Švédských korun. Tato podpora byla zdůvodněna odkazem na "aktivity proti rasismu a nesnášenlivosti".

Je zajímavé, že švédský stát si může dovolit uvolnit více než půl miliónu švédských korun soukromé udavačské organizaci, vedené kontroverzní postavou v době, kdy švédská policie nemá dostatečné zdroje a nemá potřebné kapacity na vyšetřování většiny zločinů, včetně hrůzostrašných skupinových znásilnění, které jsou skutečnou příčinou těchto "nenávistných" poznámek na sociálních sítích.

Stíhané důchodkyně

Jednou ze starších žen, jejichž život Aberg rozvrátil a možná i zničil, je třiasedmdesátiletá žena bez záznamu v trestním rejstříku, která sdílela starší text z roku 2015, který byl široce dostupný na internetu a byl napsán někým jiným v malé facebookové skupině, čítající sotva 50 lidí. Byla obviněna z "podněcování nenávisti k etnické skupině" za to, že sdílela následující text:

"Biologická senzace ve Švédsku. Objevil se zde nový druh ptáka (parasitus muslimus)... V posledních letech se tento arabský pták (parasitus muslimus) rozšířil po severní Evropě, a to hlavně proto, že zde nemá přirozené nepřátele... Samice je zcela pokryta peřím, ze kterého jsou vidět pouze oči... Samec si vydržuje obvykle čtyři samice... Tento druh ptáka je stěhovavý, ale s podivnou vlastností - nikdy se nevrací zpět..."

Další žena, pětasedmdesátiletá, byla obviněna z "podněcování nenávisti vůči etnické skupině" poté, co v květnu 2017 napsala na Facebook následující informaci o manželství mezi muslimy:

"Právo na naše těla? Zajímalo by mne, co se tím vlastně míní? Říkají, že nemají právo si samy zvolit svého manžela. Prý to musí být bratranec, strýc... nebo snad i dědeček. Pravděpodobně už zcela přišli o rozum, protože příbuzenské páření mezi muslimy probíhá již tisíce let."

Další žena Christina byla ve věku 65 let obviněna z "podněcování nenávisti vůči etnické skupině", když napsala na Facebooku: "Pokud to bude pokračovat, inteligence ve Švédsku klesne na úroveň zlatých rybek." a "Odmítněte vše, co má něco společného s islámem." 

Popírá, že by toto prohlášení napsala, ale trvá na tom, že chtěla varovat Švédy před islámem. Podle novinových zpráv byla Christina v roce 2016 napadena čtyřmi tzv. "nezletilci bez doprovodu" (migranty) a zmlácena do bezvědomí, v důsledku čehož se jí hodně zhoršila paměť. Nikdo nebyl za tento útok odsouzen, ale ona dnes čelí finančním obtížím a není schopna ani zaplatit svoji činži. Švédský stát jí neposkytl žádnou pomoc. Christina byla zatím údajně šestkrát vyslýchána, a to až po dobu dvou hodin, pro své údajně zločinné myšlenky, byla také dotazována na své dětství a zda užívá drogy. Přitom nemá žádný záznam v trestním rejstříku.

"Je strašné se cítit jako nebezpečný zločinec, jen proto, že napíšete pravdu o tom, co se děje v naší společnosti, zatímco znásilnění je spousta a zločinci jsou na svobodě," řekla serveru Samtiden. Byl to někdo z Näthatsgranskaren, kdo ji udal na policii. Hrozí jí, že bude pokutována nebo možná půjde i do vězení.

Čtěte ZDE: Totalita jako vyšitá: Evropské vlády zakroutí kritikům krkem. Jde o moc a "ochranu" islámu. Nejen ve Švédsku za "nesprávné názory" do vězení. Lidé nesmějí dostat svobodné informace. Strašidlo lidové vzpoury obchází EU

Jako plechovku sardinek

jedenasedmdesátiletý důchodce Denny je v současné době předvolán k soudu za "podněcování nenávisti" za to, že se zeptal: "Každý může kritizovat fašismus, nebo nacismus, ale proč ne islám? Proč je islám tak chráněn?"

Čtyřiašedesátiletý muž byl udán policii organizací Näthatsgranskaren, za to, že povzbuzoval Švédy, aby se učili sebeobranu. Nyní je obviněn z "podněcování nenávisti proti etnické skupině", protože na Facebooku napsal:

"Navrhuji, dříve, než bude příliš pozdě, aby všichni... kteří by dokázali bránit tuto zemi, se připojili ke střeleckým klubům, klubům sebeobrany, klubům karate, nebo kamkoliv... Muslimům je dovoleno všechno, včetně obtěžování "nevěřících"... Běžný muslim, když usekává někomu hlavu, se cítí úplně stejně, jako se cítíme my, když otevíráme plechovku sardinek."

Během výslechu údajně prohlásil, že nemá v úmyslu nikomu ublížit a že se jeho prohlášení týká pouze sebeobrany. Policie se ho ptala, zda má něco proti muslimům: "Nemám nic proti muslimům...," prohlásil. "Není to o tom. Je to o islámu a Koránu, který neuznává stejné hodnoty jako my... V Koránu se říká, že všichni nevěřící musí být zabiti..." Požádal policii, aby se místo toho raději zabývala imámy, kteří hlásají nenávist v mešitách.

Stále dokola

Dokonce ještě předtím, než začala Abergova organizace fungovat, byli Švédové stíháni za "podněcování nenávisti", jako by na tom závisela budoucnost švédského státu. Zde je několik nedávných případů:

Jedenasedmdesátiletá žena označila tzv. nezletilé děti bez doprovodu za "vousaté děti" a uvedla, že "se zabývají znásilňováním a ničením svých [azylových] domovů". Svůj komentář zveřejnila v červnu 2016 na facebookové stránce Švédských demokratů. V únoru 2018 ji švédský soud odsoudil k pokutě za "podněcování nenávisti vůči etnické skupině".

Během svého soudního procesu uvedla, že četla několik článků o těchto údajných uprchlících bez doprovodu, kteří "spálili azylové domy a znásilňovali a pak, aby unikli trestu, odmítli lékařské určení svého věku".

"Vyděsilo mě to," řekla a omluvila se za svůj komentář, o kterém řekla, že je zaměřen výhradně na ty, kteří se dopouštějí zločinů. Soud se zjevně o obavy starší ženy nezajímal a dospěl k závěru, že:

"... žena si musela uvědomovat bezprostřední nebezpečí, že lidé, kteří si text přečtou, ho budou vnímat jako projev nesouhlasu s jinými etnickými skupinami lidí obecně a zvláště s většinou osamělých uprchlíků bez doprovodu, kteří v době komentáře přicházeli do Švédska. Přesto napsala tento komentář na Facebook."

Jiná žena, asi 50letá, dostala v prosinci 2017 pokutu za příspěvek na Facebooku, ve kterém nazvala afghánské muže, kteří lhali o svém věku, "jezdci na velbloudech""Tito zatracení jezdci na velbloudech nikdy nebudou soběstační, protože jsou to zatracení parazité," napsala. Prokurátor Mattias Glaser zdůraznil, že poznámka byla zaměřena proti "mladým mužům, kteří se snaží zůstat v zemi". Podle soudu:

"... byla tato povýšená slova použita způsobem, který... vyjadřoval pohrdání lidmi afghánského původu nebo lidmi z podobných oblastí pro jejich barvu pleti, nebo národní a etnický původ způsobem, který odpovídá ustanovením o podněcování nenávisti."

V listopadu roku 2017 byl pětašedesátiletý muž odsouzen k pokutě za "podněcování nenávisti vůči etnické skupině". Jeho zločin? Na Facebooku napsal, že "nově příchozí" migranti, a nikoli Švédové, jsou zodpovědní za páchání skupinových znásilnění. Podle soudu tento muž "tvrdil, že Afghánci, Afričané a Arabové, kteří přijeli do Švédska, se dopouštějí zločinů, jako jsou například skupinových znásilnění."

Toto tvrzení podle soudu představuje "jasné opovrhování" lidmi se zmíněným národním původem. Muž se bránil, že komentář zveřejnil, protože Švédsko zadržuje statistiky o etnickém původu násilníků a že jeho komentář byl pouze snahou o šíření informace a pokusem o zahájení diskuse. Na soud to však neudělalo žádný dojem, a proto dospěl k závěru: "Tento komentář obsahuje vážné obvinění, že osoby určitého etnického původu páchají závažné trestné činy a proto tento komentář nelze považovat za pokus o vyvolání diskuse na toto téma, nebo příspěvek k ní."

Čtěte ZDE: Švédsko: Hromadná znásilnění novým kulturním fenoménem. Mlčení terorizovaných je normou. Integruje se země do islámské kultury? Mluvit o zločinech je rasismem. "Humanitární velmoc" ve volném pádu do zkázy

Svoboda projevu?

V únoru byl 55letý muž odsouzen k pokutě za "podněcování nenávisti k etnické skupině", protože napsal na Facebooku, že sunnitští muslimové jsou ve Švédsku zodpovědní za většinu zločinů spáchaných gangy, stejně jako za znásilňování. Napsal: "Somálci jsou sunnitští muslimové... jsou zodpovědní za velkou část zločinů spáchaných ve Švédsku gangy a za všechno ostatní násilí, jako je znásilňování. Afghánci jsou z 80 % sunnité a je to zatracená cháska!"

Během soudního procesu prohlásil, že se domnívá, že ve Švédsku stále ještě existuje svoboda projevu. Řekl: "Vidíte tyto věci každý den. Hromadné znásilňování, střelba, zneužívání zvířat a podobně a politici nejsou schopni s tím něco udělat. Policie také nedělá nic a lidé jsou rozzlobení." Soud dospěl k závěru:

"... příspěvek vyjadřuje názor, že muslimové jsou ve Švédsku všeobecně zodpovědní za zločiny spáchané gangy a za znásilňování a je formulován útočným a urážlivým způsobem... příspěvek nevyvolává kritickou diskusi o náboženství, ale vyjadřuje přesně takové opovržení, které zákon označuje jako podněcování nenávisti proti etnické skupině. Obžalovaný se odsuzuje k pokutě 10.000 Švédských korun za podněcování nenávisti k etnické skupině."

A seznam by mohl dále pokračovat...

Švédsko je zasaženo silnou vlnou vražd, násilných útoků, individuálního i hromadného znásilňování a sexuálních napadení. Místo toho, aby svoje omezené zdroje využilo na ochranu svých občanů před násilnými útoky, vede Švédsko legální válku proti svým důchodcům, kteří se odvážili protestovat proti násilí, před kterým je stát nedokáže ochránit.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Utahování šroubů: Kauza Ševčík jako první signál tvrdé fáze normalizace? Ostudný rektor skončí na smetišti dějin. Nejde jen o VŠE, tohle je vážný spor o charakter státu. Prezident ANO-ALE je vzorem zbabělosti. Vzkaz pro všechny

Utahování šroubů: Kauza Ševčík jako první signál tvrdé fáze normalizace? Ostudný rektor...

Zničení amerického dronu u Krymu: Ruská SU 27 zamotala hlavy US hráčům videoher. Pro USA je válka hra. Rusko ji má v genetické paměti. Putin obrátil sílu Západu proti  němu. Vždy o krok napřed. Pentagon sklopil uši a mění trasy

Zničení amerického dronu u Krymu: Ruská SU 27 zamotala hlavy US hráčům videoher. Pro USA...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky