Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Zahoďte mobily, vypněte WiFi: 5G sítě z nás udělají imbecily. Zničující grilování mozku za nejvyšší ceny v Evropě. Biologická zbraň nejen proti dětem. Bude ze Země mikrovlnka? Zástupy mutantů se smartphony

Zahoďte mobily, vypněte WiFi: 5G sítě z nás udělají imbecily. Zničující grilování mozku za nejvyšší ceny v Evropě. Biologická zbraň nejen proti dětem. Bude ze Země mikrovlnka? Zástupy mutantů se smartphony

18. 2. 2019

Tisk článku

Radim Lhoták varuje před zničujícím účinkem elektromagnetických vln vyzařovaných ze současných technologií mobilní komunikace a prostředků pro připojení k internetovým sítím

Mnohé evropské státy stále více zakazují bezdrátové sítě Wi-Fi ve školách a v mateřských školkách. A mají pro to velmi vážný důvod. Tisíce spolehlivých vědeckých výzkumů odhalují spousty znepokojivých faktů o našich oblíbených hračkách ze světa telekomunikací a internetových sítí, píše Collective Evolution.

Týká se to především bezdrátových Wi-Fi připojení a mobilních telefonů, na jejichž používání jsou ve školách zaváděna přísná omezení již v několika státech světa. Například ve Francii byl v roce 2015 přijat zákon zakazující Wi-Fi v mateřských školách. Stejný zákon vyžaduje, aby v základních školách byla Wi-Fi vždy vypnuta v době, kdy se nevyužívá. Pokud je to možné, měla by být dána přednost pevným linkám. A v reklamě na mobilní telefony ve Francii je povinností uvést, že bezpečnější je použití headsetu (sluchátek a mikrofonu), protože snižuje účinky záření na mozek. Reklama na mobilní telefony by rovněž neměla být adresována dětem. 

Nicméně s dětmi celý problém nekončí: Francouzská národní knihovna, stejně jako mnoho dalších knihoven a univerzit v Paříži, zcela zrušila všechny sítě Wi-Fi a v mnoha státních institucích jsou už rovněž zakázány. 

Je těžké tomu uvěřit? Francouzi ovšem nezakazují Wi-Fi a mobily jen tak pro nic za nic, ale vycházejí z prokázaných vědeckých studií. Podobná omezení byla zavedena také v Belgii, Španělsku, Izraeli, Austrálii, Itálii, Švýcarsku, Německu, Rakousku, Indii, Finsku, na Kypru atd. Namibijská jaderná agentura výslovně uvádí, že současné tzv. „bezpečnostní“ normy nechrání občany před dlouhodobými zdravotními následky z používání mobilních telefonů.

Novodobí zabijáci

Proč je tolik zemí na celém světě tak ostražitých před vyzařováním mobilních telefonů? Protože tisíce studií je spojují s rakovinou a mnoha dalšími nemocemi. Zvláště nebezpečné jsou pro děti, protože kostní dřeň hlavy dítěte propouští desetkrát více radiových vln než lebka dospělého člověka. Mobilní telefony a bezdrátové sítě vysílají radiové záření na bázi elektromagnetického pole (EMF). 

Mezi škodlivé biologické účinky bezdrátového rádiového přenosu patří dysfunkce reprodukčního systému, jedno a dvouvláknové zlomy v DNA, tvorba reaktivních forem kyslíku, selhání imunitního systému, syntéza stresových proteinů v mozku, poruchy vývoje mozku a kognitivních funkcí, poruchy spánku a paměti, zvýšené riziko mozkového nádoru apod. 

Vědecké závěry varují: „Čekat na přesvědčivější vědecké a klinické důkazy před tím, než se přijmou odpovídající opatření, znamená dopustit extrémně vysoké lidské i ekonomických ztráty, jako tomu bylo například u azbestu nebo olovnatého benzinu.“ 

Nejhorší je, že tyto následky vznikají už při intenzitě elektromagnetického záření, která je stokrát nižší, než připouštějí současné mezinárodní normy. Přitom zdroje takového záření jsou povoleny zákonem a bez omezení se prodávají po celém světě.

Čtěte ZDE: Digitální demence: metla dnešní doby. Zakrnělý mozek, rozklad osobnosti, emoční poruchy, duchovní život v troskách. Trpíme skoro všichni. Jak vykročit z neviditelných stěn vězení? Desatero pro zdravý život

Chraňte se před vlivem EMF

Podle experimentálních studií dlouhodobé působení bezdrátových sítí snižuje počet mozkových buněk a vede k jejich odumírání v oblastech mozku, které jsou odpovědné za paměť a učení. Totéž záření také ovlivňuje mozkovou aktivitu člověka. V roce 2011 vědci zjistili, že pouhých 50 minut působení mobilního telefonu v těsné blízkosti mozku vede ke zvýšení glukózy v ozářené části mozku. Předběžné studie technologie 3G a 4G připojení dokazují, že i nízké úrovně tohoto záření mění elektrickou aktivitu mozku. 

A nyní přicházejí mikrovlnné 5G technologie, o jejichž spalujícím účinku na biologickou tkáň nemůže být pochyb, byť jde o nižší intenzitu, než u srovnatelného záření v mikrovlnné troubě (Frekvence záření v mikrovlnce je 2,45 GHz a český telekomunikační úřad připravuje zavádění 5G technologie na kmitočtu 3,5 GHz).

Ale to nejsou všechny neurotoxické účinky EMF. Toto radiové zamoření poškozuje plodnost a reprodukční funkce, narušuje kognitivní schopnosti a paměť, způsobuje poruchy chování, ohluchnutí, bolesti hlavy, nespavost, oxidační stres atd. Studie naznačují negativní účinek záření také na epifýzu, nadledvinky a štítnou žlázu.

Navíc i nízká úroveň mikrovlnného záření snižuje produkci melatoninu. Melatonin je nezbytný nejen k udržení normálního cyklu spánku, ale je také antioxidantem, který obnovuje poškozenou DNA a zastavuje růst nádorových buněk. Vědci rovněž zjistili, že radiové záření ovlivňuje hladinu hormonů štítné žlázy. Přičemž i drobné změny těchto hormonálních hladin ovlivňují mozek! A to nemluvíme o kardiovaskulárním systému. 

V tomto výčtu by bylo možné pokračovat ještě dlouho. Závěr je ovšem jednoznačný: současné mobilní telefony a Wi-Fi sítě poškozují naše zdraví. Proto se snažme omezit jejich používání a chraňme své děti před zdroji EMF záření!

Hrozba technologií 5G

Naprosto šílené je ovšem zanícení, s nímž mobilní operátoři propagují a zavádějí přenosové technologie 5G do našeho života. Jejich IT profesionálové se už nemohou dočkat, až nám budou masově prodávat „úžasně rychlý a chytrý internet“ s řádově vyššími přenosovými rychlostmi na bázi bezdrátových 5G sítí. V televizní reklamě již nyní dominuje „chytrá síť O2“, s níž se tento telekomunikační gigant snaží zaplnit naše domácnosti zničujícím mikrovlnným zářením.

Běžný konzument ovšem nemá o účincích takovýchto vymožeností v oblasti internetového připojení ani tušení. Ve mainstreamových sdělovacích prostředcích se o tom nesmí mluvit, vlády odpovídající výzkum nepodporují a vidina ničím neomezeného přístupu k internetu z nových smartphonů je pro mnohé lákavá. Informovaný člověk by si ovšem od O2 nabízenou a vychvalovanou 5G síť rozhodně nekoupil.

Mnohem horší je však plánované nasazení 5G technologií v celosvětovém měřítku. Tisíce vysílačů a hustá síť zdrojů mikrovlnného záření pro přenos informací vytvoří ze Země jednu obrovskou mikrovlnnou troubu. A nejde o nemístně přehnanou nadsázku. 5G sítě mají nahradit pevné linky i optické kabely. Jedno masivní globální EMF pole bude zajišťovat komunikaci mezi všemi možnými elektrickými zařízeními v domácnostech a mobilními zařízeními v našich autech i kapsách, sledovat náš pohyb na každém kroku a vyhodnocovat, zda nejste právě Vy onen nepřizpůsobivý element, který ohrožuje zavedený a jedině přípustný režim lidského bytí. 

Čtěte ZDE: O myších, chemikáliích a lidech: Vymřeme na vědu? Dramaticky klesající čísla plodnosti i porodnosti. "Editovatelná" miminka se prostě "zničí". Bude ještě vůbec koho zachraňovat?

Je třeba vzít rozum do hrsti

Ve svých biologických účincích bude ovšem uvedená technologie působit jako nástroj genocidy a degradace člověka. A je lhostejné, zda jde o nezamýšlený efekt či o cílenou biologickou zbraň. Již dnes se mezi populací nebývalým způsobem rozmáhají degenerativní onemocnění mozku. Alzheimerovou chorobou či jinými formami demence dnes trpí už i mladí lidé. Lék na to neexistuje a patrně ani existovat nebude, protože odumřelé mozkové buňky nelze nahradit. 

Až zjistíte, že vaše partnerka si neumí spočítat mince v hrsti, přestává rozeznávat čas z ciferníku hodin, zapomíná běžná slova a není schopná vyjádřit jednoduchou myšlenku, bude už pozdě začít přemýšlet o tom, jaký dopad má současná virtuální konektivita mezi lidmi. 

Pokud vám nestačí jednoduché mobilní telefony, používejte svoje smartphony jen v nutných případech. Telefonujte se sluchátky, vypínejte svoje domácí Wi-Fi zařízení, pokud ho zrovna nepotřebujete, a hlavně nepořizujte si nové 5G technologie, dokud je ještě čas se jim vyhnout. Zatím nemáte potřebu vlastnit chytré ledničky, sporáky ani pračky, možná i bez chytré televize se obejdete (beztak tam nic chytrého nedávají).

Autu se zabudovaným GPS a s 5G konektivitou se asi časem nevyhneme, ale pokud nejsme zrovna náruživí hráči internetových her a nepotřebujete stahovat hory gigabytů dat, možná se dožijeme stáří při plném vědomí a naše zdravé děti nás budou rády navštěvovat. I na stará kolena se tak budete moci těšit z vlastní inteligence, a ne z umělé, která přivádí člověka k imbecilitě.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky