Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Ta druhá země zla: Kdo je sponzorem islámu v Evropě? Ideologické kampaně netušených rozměrů. Skrz školy i sociální sítě. Úmyslná slepota: Raději budeme stíhat islamofobii? Postupně až k zadušení

Ta druhá země zla: Kdo je sponzorem islámu v Evropě? Ideologické kampaně netušených rozměrů. Skrz školy i sociální sítě. Úmyslná slepota: Raději budeme stíhat islamofobii? Postupně až k zadušení

23. 4. 2019

Tisk článku

Giulio Meotti upozorňuje na hlavního sponzora islamizace Evropy, jejž sami krmíme penězi za ropu, abychom si nechali zničit vlastní civilizaci

V říjnu 2018 navštívil italský ministr vnitra Matteo Salvini Katar, "energetického giganta", a pochválil jej za to, že "již není sponzorem extremismu".

Opak je bohužel pravdou. Katar, "ta druhá wahhábistická země", čile pracuje nejen na svých ekonomických vztazích s Evropou, ale i na exportu své verze politického islámu.

Hlavní sponzor

Podle nové knihy, "Katarské dokumenty: Jak emirát financuje islám ve Francii a po celé Evropě", od francouzských novinářů, Christiana Chesnota a Georgese Malbrunota, rozdal Katar jen v Itálii na islámské projekty 22 milionů eur. Příjemcem těchto peněz byla prakticky jediná organizace - Svaz islámských komunit a organizací v Itálii (UCOII, L'Unione delle Comunita Islamiche d'Italia) - která je obviňována z blízkých vztahů s katarským oblíbencem - Muslimským bratrstvem, jehož hlásnou troubou je katarská mediální společnost Al-Džazíra vysílající z katarského hlavního města Dauhá.

"Katar je dnes hlavním sponzorem islámu v Evropě," řekl Georges Malbrunot v jednom rozhovoru. Jeho významná kniha, která odkryla rozsah islamistického pronikání do Evropy, uvádí, že Katar se podílel na financování 140 mešit a islámských center v Evropě částkou 71 milionů eur. Nejvíce těchto projektů – padesát – se nachází v Itálii, kde například Centrum Al Houda v Římě obdrželo 4 miliony eur.

Vnuk zakladatele Muslimského bratrstva Hasana al-Banná Tariq Ramadan, kterého několik žen obvinilo ze znásilnění a sexuálního zneužívání, dostával od Kataru za svou roli "poradce" 35.000 eur měsíčně. V roce 2015 poskytl Katar 11 milionů liber na novou budovu v areálu St Antony's College v Oxfordu, kde je Ramadan profesorem. Muslimský kulturní komplex v Lausanne ve Švýcarsku obdržel od Kataru 1,6 milionu švýcarských franků.

Čtěte ZDE: Báječná nová (západní) Evropa: Ženy začínají mizet z ulic. Politici záměrně islamizaci nevidí. Muslimská invaze jede naplno. Francie již připomíná Saúdskou Arábii. Ženám zákaz vstupu do kaváren. Brzy také u nás?

Ve Francii naplno

Katar je velmi aktivní také ve Francii. Podle výše zmíněné knihy katarský emirát financoval Islámské centrum Villeneuve-d'Ascq a první francouzskou muslimskou školu financovanou státem Lycée-College AverroesLycée-College Averroes se stala dějištěm skandálu, když jeden z učitelů školu opustil poté, co napsal, že pro žáky je tato škola "semeništěm antisemitismu a propagace islamismu."

Katar ve Francii financoval také další mešity. Například Velká mešita v Poitiersse nachází v blízkosti místa konání bitvy u Tours (také známé jako bitva u Poitiers), kde Karel Martel, vládce Franků, zastavil roku 732 postupující muslimskou armádu Abd al-Rahmana. Dalšími příklady katarského dobrodiní jsou mešity Assalam v Nantes a Velká mešita v Paříži.

Ve své předchozí knize "Nos tres chers émirs("Naši velice drazí emírové") Chesnot a Malbrunot odhalili blízký vztah mezi francouzským politickým establishmentem a katarskou monarchií. Mezi příjemce katarských peněz patří i Evropský institut humanitních věd, islámské centrum, které nabízí kurzy islámské teologie a má velmi blízko k francouzské pobočce Muslimského bratrstva.

Mezi islamisty popsanými v knize je i muslimský duchovní z Dauhá Jusúf al Karadáví, který během druhé intifády schvaloval sebevražedné pumové útoky, podpořil fatvu vyzývající k zabíjení Američanů v Iráku a povzbuzoval muslimy, aby bojovali v občanských válkách v Sýrii a v Libyi. Karadáví také vyzýval k "dobytí Říma" a v roce 2013 prohlásil v egyptské televizi, že by "dnes islám neexistoval", kdyby jeho součástí nebyl trest smrti za odpadlictví (apostázi).

"Již několik let informujeme o ideologickém a náboženském pronikání z Dauhá," varujeSouad Sbai, prezidentka italského centra Averroes Studies Center, která je původem z Maroka. "Prostřednictvím svých investic a finančních operací rozšiřuje Katar každý den svou proselytickou síť a způsobuje tím vážné škody evropským společnostem, včetně Itálie." Noviny L'Opinione delle Liberta citují Souadu Sbai, která popisuje Katar jako "vlka v rouše beránčím".

Vzdělávání a sociální sítě

Elzir Izzedin, imám z Florencie a prezident UCOII, před třemi lety připustil: "Z Kataru jsme dostali 25 milionů eur."

Katar založil také Islámskou univerzitu pro 5.000 studentů v malém jihoitalském městě Lecce.

Před dvěma lety Katar realizoval důležité islámské projekty na Sicílii, kde investoval více než 2,3 milionu eur. Na Sicílii Katar zřejmě podporuje asi čtvrtinu mešit.

Podle prezidenta Fóra pro Blízký východ (Middle East Forum) Daniela Pipese "se Dauhá při dosažení svých cílů na Západě nespoléhá pouze na islámskou diasporu, ale snaží se také přímo ovlivňovat západní politiky a veřejnost":

"Jeho televizní stanice produkují v angličtině rafinovanou propagandu proti nepřátelům Kataru zahalenou do západní liberální rétoriky. Nejnovějším projektem Al-Džazíry je kanál sociálních médií, 'AJ+', který je zaměřen na mladé, progresivní Američany. Dokumentární filmy zabývající se zločiny páchanými Izraelem, Saúdskou Arábií a administrativou Donalda Trumpa se v něm střídají s nadšenými reportážemi z kampaní za práva transgender osob a emocionálními výzvami na pomoc trpícím žadatelům o azyl na jižních hranicích USA. Toto jsou pro televizní vysílání ovládané wahhábistickým režimem zdánlivě nesourodá témata."

"Dauhá se snaží ovlivňovat také západní vzdělávací instituce. Režimem řízená Katarská nadace rozdává desítky milionů dolarů školám, vysokým školám a dalším vzdělávacím institucím po celé Evropě a Severní Americe. Katar je nyní největším zahraničním dárcem amerických univerzit. Katarské finanční prostředky platí výuku arabštiny a vyučování o kultuře Blízkého východu a jejich ideologický cíl je občas nestydatě zjevný, jako například v jednom učebním plánu na amerických školách s názvem "Vyjádři svoji loajalitu ke Kataru".

Největší italský deník Il Corriere della Sera popsal aktivity Kataru v Itálii takto:

"Dne 24. května 2018 byl šejk Hamád ibn Násir Al Sání, člen vládnoucí královské rodiny Kataru, v Piacenze, kde spolu s významnými městskými úředníky slavnostně otevřel nové islámské centrum. Později přestřihl stuhu v Bescii, kde otevřel rozšířenou místní mešitu. O dva dny později se princ Al Sání s úsměvem na rtech objevil v Mirandole v provincii Modena při inauguraci nového muslimského modlitebního centra, které bylo zničeno zemětřesením v roce 2012 a které bylo od základů znovu vystavěno, zatímco místní kostel je stále v troskách. 28. května 2018 byl šejk zvěčněn ve městě Vicenza, opět při otevření islámského centra. 5. června 2018 přestřihl další slavnostní stuhu, tentokrát při otevírání modlitebny a koránské školy v Saronnu (v provincii Varese), a to dokonce za účasti místního biskupského vikáře."

Čtěte ZDE: 2018 - rok Podvolení: Jak evropským Faustům kopou muslimští lemuři hrob. Spasí Francii zázrak? Hraběcí rady místní Kavárny. Výměna elit třeba i občanskou válkou? Je Východ na vzestupu, zatímco Západ ztracen?

Jsme sami proti sobě

Analytik Španělského institutu strategických studií Ministerstva obrany plukovník Emilio Sánchez de Rojas viní Katar i Saúdskou Arábii z vedení "ideologických kampaní na Západě". Katar financuje po celé Evropě megamešity. Jeho zřejmým cílem je islamizovat evropskou [muslimskou] diasporu.

Poslanec Bundestagu a expert na Blízký východ Rolf Mützenich v roce 2016 řekl:

"Už nějakou dobu máme důkazy o tom, že němečtí salafisté dostávají pomoc od vlád Saúdské Arábie, Kataru a Kuvajtu. Dostávají peníze, vyškolené imámy a prostředky na výstavbu koránských škol a mešit."

Ovládnutí evropských mešit Katarem si všiml také časopis The Economist.

V roce 2014 identifikovalo Ministerstvo financí Spojených států Katar nejenom jako zdroj finančních prostředků pro al-Káidu, ale zdá se také, že Dauhá je s několika přestávkami hlavním sponzorem Hamásu, palestinské teroristické organizace usilující o zničení Státu Izrael. Katar měl v roce 2011 prostřednictvím Al-Džazíry vliv na "vytváření atmosféry arabského jara" a podporoval islamisty, pravděpodobně s cílem svrhnout sekulární diktátory v Tunisku, Libyi a v Egyptě.

Katar byl také obviňován z financování Islámského státu (ISIS). Generálmajor Jonathan Shaw, bývalý zástupce náčelníka Generálního štábu v Británii, prohlásil, že Katar a Saúdská Arábie jsou zodpovědné za šíření radikálního islámu. "Jsou to prostě časované bomby, které wahhábistický salafismus rozmístil pod rouškou vzdělávání po celém světě. Je to financováno saúdskými a katarskými penězi a musí to přestat," řekl.

Přestože se na Západě stále více šíří katarská ideologie, tak je mnoho Evropanů, zdá se, stále stiženo úmyslnou slepotou, a raději stíhají "nenávistné projevy""rasismus" a "islamofobii", zatímco radikální muslimové pronikají do evropských demokracií a hrozí, že je postupně zardousí.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky