Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Krize narůstá: Kolik nakažených se vejde na špičku jehly? Vše je umělé, virus i jeho následky. Má Babiš na vybranou? Proč Trump a Johnson? Proč my a Izrael? Zničí nás tady až vakcína. Kudy ven? Ostatně soudím…

Krize narůstá: Kolik nakažených se vejde na špičku jehly? Vše je umělé, virus i jeho následky. Má Babiš na vybranou? Proč Trump a Johnson? Proč my a Izrael? Zničí nás tady až vakcína. Kudy ven? Ostatně soudím…

10. 10. 2020

Tisk článku

Petr Hájek vidí příčiny i důsledky současné dramatické situace v naší zemi jinde než tvrdí Kavárna a její antibabišovská média a snaží se upozornit, že cesta z problému je otevřená

Čísla nakažených Covidem-19 hrozivě raketově rostou. ČT a všechna hlavní mainstreamová média opět dvacet čtyři hodin denně nemluví o ničem jiném a chrlí strach a stres. Přibývá hospitalizovaných, zvyšují se čísla zemřelých, u nichž byl virus diagnostikován (což neznamená, že všichni na něj zemřeli). Testuje se jako o závod. Vláda ostře zpřísnila protiepidemická opatření a zahrozila dalším úplným „lockdownem“ (celkovým karanténním uzavřením země), pokud se do dvou týdnů situace nestabilizuje. 

To současně zvedlo vlnu odporu části lékařů a dalších odborníků, ale také ekonomů, postižených skupin z uměleckého a sportovního světa. Co si z toho vybrat? Chceme-li porozumět, oč tady aktuálně jde, musíme především změnit optiku. Vidět souvislosti, nikoli jen pod lupou včerejších a dnešních dramatických „zpravodajství“. Vtip je totiž v tom, že obě strany sporu se (v lepším případě) mýlí, nebo (v horším případě) pokračují ve svých mystifikacích. Obvykle obojí. Komplikovanější je to v tom, že realita dokonce není ani „někde uprostřed“, ale prostě úplně jinde. Hraje se o něco jiného.

Je to teprve předehra, napsal jsem o první vlně koronavirové nákazy v knize Úder (vyšla v červenci nakladatelství Česká citadela). Vysvětloval jsem, že smyslem toho, proč byl tento nový koronavirus v amerických a kanadských (posléze čínských) laboratořích vytvořen a rozšířen, je „přeformátování“ světa. Nikoli tedy nějaká zásadní proměna. Nikoli že globalisté kapitulují nad záměrem učinit z planety jeden velký koncentrák, ale naopak: změnou „formátu“ vytvořit past, do níž většina (především západní) populace vkráčí plus-mínus dobrovolně. Jako lumíci pochodující „z nepochopitelných důvodů“ čtyřstupem do moře, kde se utopí. Co z toho ale plyne pro aktuální problém, jímž procházíme? Opakuji: sledujme souvislosti.

Obraz chaosu

Mezitím totiž proběhly (pro náš život bezvýznamné) krajské volby, v nichž opět zvítězil Andrej Babiš. Jakkoli se to Kavárna a její mocná média pokoušejí desinterpretovat jako úspěch opozice (tu Pirátů, tu ODS, tu STANařů), vědí, že si lžou do kapsy. Pouze tím zahájily kampaň před opravdovými volbami, které přijdou za rok. Narodily se obludné „koalice“ programově naprosto si protiřečících uskupení, jen aby vyšachovaly ANO – tedy Babiše. A protože doufají, že tuto verzi „antipolitiky“ zopakují příští podzim, tak si zatrénovali. Jenže ty příští volby budou o něčem úplně jiném – a především k nim přijde zásadně jiný počet voličů (včetně výrazné části „mlčící většiny“).

Nyní k tomu ještě přičtou „úspěch“ ve volbách do třetiny Senátu, komory bez demokratické legitimace, protože o složení této „instituce trafikantů“ rozhodují jen nepatrná procenta veřejnosti. Ostatní na tento „vejminkový“ ostrov kavárenské menšiny kašlou. Ostatně přiznám se, že poprvé od převratu jsem se také těchto „voleb“ nezúčastnil (u nás v Praze 1 byla hysterická knihovnice paní Němcová daná už předem a abych „zvedal číslo účasti“ – a tím i její legitimaci, to jsem určitě nechtěl). 

V prvé řadě tedy musíme chápat mediální bláznění a blouznění koronavirových „operací“ jako pokračování války antibabišovské fronty „jinými prostředky“. Jinou věcí je, že premiér rovněž napochodoval do pasti, kterou si nechal vnutit. Jak Bruselem, tak domácí Pátou kolonou. Souhlasem s přijetím absurdního unijního dluhu, který pod záminkou „korony“ bude použit především na záchranu potápějícího se eura (hlavně na jižním křídle EU), nastolením „zelené totality“ a jeho protažením k nám v podobě rovněž neslýchané pěti set miliardové „sekery“ ve státním rozpočtu, překročil Babiš „bod bez návratu“. Byla to od něj „vynucená oběť“, řečeno šachovou terminologií? Pak by ale za tím musel být plán, který po několika dalších tazích tuto oběť kompenzuje? Má jej, nebo šlo prostě o chybu? Tak se vraťme ke koroně.

Čtěte ZDE: Konec starého světa: Řízená změna myšlení. Mindspace a Gatesova chvíle. Covid-19 součástí Velkého restartu. Čtvrtá průmyslová revoluce. Plán B neexistuje. Stezka temným lesem. Osudové 11/9. V Davosu o nás

Střet

V úvodem zmíněné knize Úder (stále je úspěšně v prodeji, kdo se bojí jít do knihkupectví, může si ji objednat zde) jsem měl za to, že kardinální chybou bylo předčasné otevření hranic (dovnitř i ven). Jednoznačně se to potvrdilo. Vůbec se o tom nemluví (dokonce nejen v mainstreamu, ale ani v alternativních médiích), ale je to přesně tak: Takzvanou druhou vlnu, jejíž energie do nás právě buší, spustila právě bezstarostná „zahraniční rekreace“. 

Dovezli jsme si totiž navíc daleko virulentnější „divočejší“ mutace, které u nás předtím nebyly. Velmi přesvědčivě to dovozuje i známá paní doktorka Peková v rozhovoru pro Reflex, jehož shlédnutí vřele doporučuji. Bez ohledu na to, že také ona (ve snaze obhájit svou „pravdu“) se patrně v některých jiných aspektech či „předpovědích“ mýlí. Což je obecný jev: různí odborníci umanutě hledí oním zvětšovacím sklem na bezprostřední děj z hlediska své kvalifikace – a unikají jim podstatné souvislosti.

Sem lze řadit i všemožné petice a společná prohlášení, kterých se nyní vyrojilo úměrně množení viru. Asi nejznámější je prohlášení několika lékařů z různých oborů (je-li ovšem pod ním podepsán třeba poněkud psychopatický doktor Hnízdil, jeho důvěryhodnost je automaticky nulová), kteří požadují okamžité uvolnění všech ostrých protiepidemických opatření. Lékaři z nemocnic (kteří denně vidí nejtěžší komplikované případy) a epidemiologové zase mají tento postoj za přímo vlastizrádný. 

Zbytek populace se tak či onak staví za tyto dva protichůdné proudy: buď nenávidí ministra zdravotnictví Romana Prymulu, nebo jeho drastickým zásahům důvěřují. V kontaktu s realitou však nejsou ti, ani oni. Nechali si ji zakrýt rozhodně nejmasivnější mediální kampaní v moderních dějinách, která ze zdravotního udělala radikální politický problém – protože právě tak byla od počátku připravena a koncipována.

Hollywoodská show

Znovu se vracím k závěrům ze své knihy, které současný vývoj „deseti týdnů, které otřásly světem“ jednoznačně potvrzují: Pandemie byla inscenována a spuštěna primárně kvůli americkým prezidentským volbám. Proto poněkud málo připraveně a patrně předčasně. Spustili by ji stejně, protože je jednou z posledních příležitostí jak udržet krachující Nový světový řád, srozumitelněji řečeno globalismus. Nutnost odstranění Donalda Trumpa pokud možno v kulisách „iluze demokracie“ ale všechno urychlila. 

Ostatně není bez zajímavosti, že přímo nakaženi (zjevně mocnou dávkou viru) byli jen dva velcí lídři globalistického odporu – brexitový premiér Boris Johnson a nyní Donald Trump. Je až poněkud směšné, jak se všichni (kteří potřebují vypadat seriózně) stále brání vidět v tom celém hollywoodském představení konspiraci. Řízený „záchranný plán“ globalistických hráčů režírovaných ze zákulisí „institucí“ ještě daleko mocnější než jsou všichni Rockefellerové, Gatesové a spol. Ti jsou jen „frajtři“ pěšáků – jako je třeba naše Kavárna a její vědomí či bezděční spojenci.

Čtěte ZDE: Trump má covid: Předehra pro finální útok bažin? Říjnové překvapení před temnou zimou. Nacvičené scénáře fatálního převratu. USA i svět na hraně propasti. Veškerá legrace je u konce. Čas začít se modlit

Výbuch ve V4

Stejně tak není náhoda, že nejdramatičtější čísla nákazy nyní přicházejí ze vzpurných středoevropských států, v jejich čele stojí Bruselem (a místními pátými kolonami) nenávidění lídři. Jde vlastně o tentýž motiv jako v případě Johnsona a Trumpa. Ani předčasně otevřenými hranicemi a jarním uvolněním restrikcí (k němuž u nás Babiše mediální kavárna donutila – a on před blížícími se volbami rezignoval a riskl to) není vysvětlitelné, že jsme nyní (formálně) v situaci, ve které byly na jaře především Itálie a Španělsko. 

Je prakticky jisté, že jsme si nákazu „nedovezli“ jen bezděčně z Chorvatska a spol., ale byla k nám záměrně importována, abychom se také „postavili do řady“. Totéž se týká Polska a (v menší míře) Maďarska, kde ovšem Viktor Orbán nelení a brání se. V této situaci ovšem Babiš s Prymulou v podstatě nemohou dělat nic jiného, než dělají. Teď na ně „demobloky“ ječí, že omezují občanské svobody, v opačném případě by ale ječely, že vraždí (nechávají umírat na Covid-19) ohrožené spoluobčany. 

Přes kopírák je tomu ve všech zemích V4. A zdá se, že z toho není rozumné východisko, že jde o propracovanou dvojitě slepou ulici, v níž lze pouze zabloudit, anebo se mlátit od rohu k rohu. A mezitím přijímat z Bruselu jednu ránu za druhou – ta aktuální se bude týkat faktického otevření bran migrantské invazi – při dalším ekonomickém (dluhovém) a politickém ještě užším připoutání k okovům EU. Opravdu to tak ale je?

Druhý plán

Ve skutečnosti však je možné z toho bludiště ještě vyjít. Rozhodující bude pochopitelně výsledek prezidentských voleb ve Spojených státech. Pokud Donalda Trumpa odstraní (regulérně volebně se to rozhodně nepodaří, ale na podvodech a atentátech všeho druhu celý globalismus NWO stojí – a jsou v tom mistři), pak situace dále zhoustne – a v krajním případě může skončit i válkou. Jak občanskou (nejen v USA), tak globální – protože Rusko ani Čína se nepodvolí. Figurky typu Joe Bidena ani nebudou tušit (a možná už ani vnímat), co jejich rukama loutkovodiči dělají. 

Pokud však Trump v Bílém domě zůstane, dočkáme se překvapení: korona začne rychle slábnout a ustupovat. Ne ovšem dříve, než budou lidé dostatečně vystrašení a vystresovaní, aby ve velkém počtu nepřijali vakcinaci – to je to, k čemu na „lidové úrovni“ (řekněme v „druhém plánu“) celý tenhle cirkus směřuje. A je směšné započítávat do toho Romana Prymulu – ačkoli právě to je jeho hlavní „kvalifikace“. Pokud by chtěl z toho mít sám byznys, rozhodně by nepřijal příliš viditelné místo ministra zdravotnictví. Ne – on tomu skutečně věří. Jako mnozí jiní, jejichž „expertním názorem“ se hyperbyznys Big-Farmy zaštiťuje.

Není v této souvislosti rovněž bez zajímavosti, že do stejné situace se dostal také Izrael – na jaře rovněž stát (s námi porovnatelný), který byl pokládán za „příkladný“. Dnes je rovněž v lockdownu – a naši fanaticky nekritičtí kavárenští „přátelé Izraele“ se tím vůbec nezabývají. Jen útočí na Babiše, že hrozí něčím podobným. Proč právě Izrael měl být „exemplárně potrestán“? To jsou složitosti světové židovské komunity. Vzpomeňme, jak významní američtí židé čile obchodovali s Hitlerem připravujícím jejich likvidaci. A v Izraeli je premiérem „bažinami“ (nejen washingtonskými, ale i bruselskými) nenáviděný „Bibi“ Netanjahu, Trumpův přítel…

Čtěte ZDE: Chvála hranice: Děti už ani nevěděly, že jsme je měli. Průšvih znovu oživil "čáru". Nepohodlné, komplikující. Zážitek od Mikulova. Když ještě bylo kam odsunout Němce. Nic není navždy. Hlídejme si domov

Kudy kam 

Teprve z této perspektivy se můžeme vážně ptát, co se to u nás děje – a jak to bude pokračovat. Obecně řečeno – neděje se (z hlediska zdravotního) nic zase tak mimořádného. Jasně, silné (importované) kmeny viru se lavinovitě šíří. Nakažených je spousta, nemocných také přibývá, ale nejde o žádnou katastrofu. Je skutečně nejasné, na co umírají lidé z rizikových skupin. Přímo na Covid-19 jich bude minimum – ale na komplikace, které jim to způsobí při jiných fatálních onemocněních, jich bude mnohem více. 

Je také jasné, že pokud by se takto masivně testovala populace na jakýkoli virus, byla by čísla obdobná. A pokud by se takto úzkostlivě sledovala úmrtí spojená u rizikových skupin se sezónní chřipkou měli bychom o hrůzu postaráno každoročně. Čímž nemá být řečeno, že jde o „chřiptičku“. To v žádném případě. Jde o nový uměle vyrobený virus, proti kterému zatím není vytvořena dostatečná přirozená imunita – a nikdy nebude, protože jeho cyklus bude relativně krátký. Tak jako u všech jeho přechozích bratříčků a sestřiček (viz SARS).

Nedomnívám se však, že zmizí před Vánocemi, jak předpokládá doktorka Peková. Musí ještě nastoupit „záchranná vakcína“. Teprve po ní (domněle) vše rychle zmizí. Nedávno jsem na Protiproudu napsal, že to bude v květnu. Ministr Prymula o několik dní později oznámil, že se tak stane v červnu. Za této situace je tedy třeba plán na (nesmyslné a drahé) protestování celé populace opravdu už jen „odbornickým šílenstvím“. A důkazem, jak nebezpečné je předávat politickou moc „odborníkům“. 

Ostatně soudím

Přesto je třeba brát „Operaci korona“ se vší vážností. Nejen kvůli obětem na životech, které nemusely být. To hlavní však spočívá v „přeformátování“ dosavadního polovězení (liberálně-demokratického) v opravdový žalář. Nikoli v protiepidemických opatřeních, která z větší části mají smysl – a měli bychom si na ně zvyknout, protože tohle (v případě neúspěchu) zdaleka není poslední rána, kterou nám „laboratoře“ uštědří. 

To hlavní se odehraje v ekonomické – potažmo politické – sféře. Připoutání k bruselskému chomoutu bude daleko tvrdší a těsnější. Snaha odstranit politiky typu Orbán, Kaczyński, Babiš atd. dostane novou energii (samozřejmě v návaznosti na výsledky amerických prezidentských voleb). A sociální nejistota obrovských skupin občanů těchto zemí povede k jejich radikalizaci. Není vyloučeno, že tak jako budou stát mnozí nešťastníci frontu na vakcínu, pak budou stát u volebních uren se stejnou naordinovanou fata morgánou v té části mozku, kde se rozhoduje.

Jediná skutečná cesta, která z toho marasmu a neodvratně se blížící „havárie“ vede, je odchod z Evropské unie. Ti, kdo jí vládnou, jsou skutečnou příčinou všech našich současných – a především budoucích – potíží. Korona nespadla z nebe – ale pečlivě asistovaná vystoupila z pekla. Tak jako všechno z tohoto zdroje je však jen přeludná a přechodná. Věčné věci mají opačný vektor.

A pokud jde o ty časné – i ty mají řešení, jakkoli si to dnes ve stresu patrně myslí zatím jen menší část veřejnosti. Ostatně soudím, že czexit je jedinou možností jak zachránit stát a národ a vrátit se k normálnějšímu životu. Postupně (snad ne příliš pozdě) to pochopí naprostá většina. 

Bez vakcíny. 
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky