Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
1984: Covidovou propagandou k nadšenému zotročení. Jak lidé myslí pod tlakem médií. Kriminalizace kritiky očkování? Odstrašující Velká Británie. Stížnosti na málo přísné policisty. Zlomíme i my svoji mysl?

1984: Covidovou propagandou k nadšenému zotročení. Jak lidé myslí pod tlakem médií. Kriminalizace kritiky očkování? Odstrašující Velká Británie. Stížnosti na málo přísné policisty. Zlomíme i my svoji mysl?

24. 1. 2021

Tisk článku

Kurt Zindulka popisuje neuvěřitelné stádní zmatení panující ve Velké Británii v souvislosti s koronapropagandou, aby nám ukázal, kam nás chtějí všechny dostat

Podle průzkumu by skoro polovina Britů podpořila vládní sledování telefonů za účelem účinnějšího vynucení dodržování pandemických opatření.

Podle zjištění agentury pro výzkum veřejného mínění YouGov-Cambridge Globalism Project, který sleduje vývoj veřejného mínění v 25 zemích, se 45 % Britů souhlasně vyjádřilo k rozšíření sledovacích pravomocí vlády proti lidem, kteří nedodržují koronavirová opatření.

  
BREITBART: Více policejního státu, prosíme: Většina Britů si myslí, že policisté jsou v souvislosti s covidem málo přísní.

Lidé byli dotázáni, zda souhlasí, aby „vláda mohla využívat mobilní data jednotlivců k ověření, zda dodržují zákaz pohybu venku během lockdownu“. Pouhých 42 % respondentů se jednoznačně vyslovilo proti zavádění opatření koronavirového režimu hodných Orwella.

Australané by moc do rukou vlády předávali ještě ochotněji, když jich špiclování pohybu lidí skrz telefony podpořilo 62 %, proti bylo jen 29 %.

Britové také v drtivé většině souhlasí se shora nařízeným zákazem podávání rukou a toto na první pohled nevynutitelné opatření by schvalovalo 76 % z nich, proti je jen 13 %.

Po rozhodnutí premiéra Johnsona zrušit cestování bez karantén dostali úředníci pokyn zřídit karanténní hotely. Tato zařízení mají spolu s GPS a technologií rozpoznávání obličejů zajistit, aby nově příchozí do země dodržovali nařízenou izolaci, píší The Sunday Times.

Myšlenkou „zesíleného monitoringu“ se údajně vážně zabývá také polská vláda: lidé by úředníkům museli z místa svého pobytu posílat tzv. selfie. Systém by následně pomocí lokalizace GPS a rozeznávání obličeje ověřil pravdivost fotky. Pokud by byla vyhodnocena jako podvodná nebo by člověk nedodal důkaz dodržování karantény do 20 minut od kontaktování příslušným úředníkem, byla by do místa karantény vyslána policie.


BREITBART: Osmdesát procent Britů je pro kriminalizaci hlasů proti očkování.

Zdroj z vyšších pater veřejné sféry novinám sdělil, že o těchto opatřeních se prozatím uvažuje pouze u nově přibyvších do země, nikoliv u lidí, kteří už ve Spojeném království jsou.

Průzkumy během pandemie opakovaně ukazují ochotu britské veřejnosti rozšiřovat pravomoci vlády. Mnozí z nich se podle svých slov bojí vycházet z domu a představovali by si ještě striktnější opatření.

Jiný průzkum YouGov z minulého týdny zjistil, že 46 % oslovených je přesvědčeno, že policie by měla postupovat přísněji proti lidem, kteří jsou podezřelí z nedodržování opatření, přestože za tato provinění loni policisté rozdali skoro 45.000 pokut

Ministryně vnitra Priti Patel oznámila, že účastníci nepovolených domácích oslav budou pokutováni částkou 800 liber.

Podvolení pokračuje.

Zdroj.

 
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky