Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Sundáme roušky: Až opadá listí z dubu! PES už chcípnul dávno. Zase si z nás dělají srandu? Neočkovaný = podčlověk. Recept na volební úspěch. Jiné svobody nikoho nepálí? A kde je ta pandemie?

Sundáme roušky: Až opadá listí z dubu! PES už chcípnul dávno. Zase si z nás dělají srandu? Neočkovaný = podčlověk. Recept na volební úspěch. Jiné svobody nikoho nepálí? A kde je ta pandemie?

6. 9. 2021

Tisk článku

Lu Lina komentuje neustálé myšlenkové zvraty v hlavách našich vládních činitelů a přemýšlí nad tím, jak by si opozice mohla zvednou preference

Sotva si postesknu, že o konci nošení roušek je hrobové ticho, vypadne z vlády konečně něco konkrétního. Prý až se naočkuje 75 % lidí. Vida, když se chce tak to jde, hned se jako občan cítím mnohem líp.

Tak 75 % očkovaných. Není nad to, když vláda hraje s odkrytými kartami. A to jsme dopadli ještě dobře, doktor Kubek, přední kovidový prorok, žádal minimálně 85 %. Můžeme být rádi, že z nich vůbec něco vypadlo, taky mohli jako doposud mlčet. Respektive s tragickým výrazem hovořit pouze o tom, že 13 pozitivních na 100 tisíc je děsivé číslo a že si proto máme v roušce rychle utíkat pro 17 vakcínu. Abychom neumřeli.

Smějou se na náš účet

Přiznám se, že jsem přesně něco takového čekal. Kdo se chtěl naočkovat, je už naočkovaný, zájemců o neplacenou účast v klinickém testu narychlo spíchnutého utrejchu prudce ubývá, slabomyslná propaganda kupodivu nefunguje. Protože lidi už dlouho žádnou pandemii, natož nebezpečnou, nevidí. Kdyby viděli, stáli by všichni na vakcínu fronty i bez masáže.

Nefunguje ani šikanování, ani segregace neočkovaných, ani jejich mediální upalování. A protože vláda zjevně bez ohledu na situaci hodlá ukončit hygienickou totalitu teprve až dosáhne svého cíle – stanoveného procenta proočkovanosti – bylo třeba vytáhnout větší kalibr.

To by bylo, abychom to do vás nenarvali, ať chcete nebo nechcete, prostě se naočkujete, protože jsme to tak naplánovali, a fertig. Vaše názory, argumenty ani práva nás nezajímají. A dokud to nepochopíte, budou prostě všichni chodit s náhubkem dva metry od sebe.

Vida. Takhle jednoduchý to je. Žádnej PES, žádnej semafor, žádný číslo R, žádná incidence, žádný trasování, chytrý karantény, tečky, nic neplatí. To jako vážně? Minimálně ještě celej podzim? A to ještě jenom v případě, když se ministrovi kovidu do puntíku vyplní jeho vlhký sny o 75 %. Což se nevyplní, na to úplně klidně vsadím své plesové botky. Teď je to asi 54 %. Jestli toto kouzelné číslo do konce roku překročí 60 %, půjde o fenomenální úspěch vládní očkovací strategie. Tudíž roušky  pravděpodobně nesundáme nejen do konce roku, ale ani v první půlce toho příštího. Takže vládě kladu řečnickou otázku: děláte si z nás srandu?

 

Co když přijde zázrak?

Národ je z půlky promořenej a z půlky očkovanej, „čísla“ nestojí za řeč, nakaženýho, natož nemocnýho nikdo měsíce neviděl, ale my budem nosit roušky až do soudnýho dne. 75 % očkovaných totiž dosáhneme někdy těsně před ním. Protože je to symbol, otázka víry a ne rozumu a kácet symboly je příliš nebezpečný?

V této souvislosti bych rovněž velice rád věděl, jestli to hausnumero bude platit i v nepravděpodobném případě, že ona úchvatně vědecká vládní protipandemická opatření najednou zázrakem zafungují, vláda slavně zvítězí nad přírodou a smrtící virus bude poražen. Třeba klidně zejtra.

Čísla budou trvale prostě úplně fantastický, všichni budem přímo kvést zdravím, ale do 75 % očkovanejch stále daleko. Co pak? Budem furt nosit roušky? Budou neočkovaný furt podlidi? A zeptá se na něco z toho nějaký novinář pana ministra?

Recept

Jistou naději skýtá fakt, že budou volby. A uvedený pochmurný scénář by teoreticky mohl platit pouze v případě, že Babiš opět slavně zvítězí. K čemuž má bohužel slušně našlápnuto. Pokud nezvítězí, či nesestaví vládu, nemuselo by na něj dojít. Teoreticky. Vycházím pouze z předpokladu, že „tato vláda“ dělala úplně všechno špatně, jak nám uplynulé 4 roky neustále opakovala celá opozice.

Klidně se může stát, že vláda se sice změní, ale Vojtěchovo kouzelné číslo odkládající symbol boje s pandemií, ji přežije. Protože se bude nové vládě líbit. Na to až příliš dobře známe své pappenheimské.

Taky mi vrtá hlavou, proč ta vytrvalá dobrovolnost a ohleduplnost ke svobodě vůle se očkovat, když jiné související svobody vládu v nejmenším nepálí. A když současně se zdůrazňováním dobrovolnosti očkování dělá psí kusy, aby k němu lidi donutila. Proč to prostě taky nedali befelem, jako všechno ostatní? Nějaký, pravděpodobně denní světlo nesnášející důvod to bude mít, ale nemůžu na něj přijít.

Roušky prostě se slušnou pravděpodobností sundáme, až opadá listí z dubu. Kdo tu kouzelnou Werichovu pohádku o mazaném alkoholiku Čuperovi, co dvakrát přelstil čerta neznáte, tak tady je. Doporučuju.

Nechci nikomu radit, ale tohle je po dnešku úderný volební téma. Na ulici doslova leží minimálně 10 % hlasů navíc. Slibte někdo lidem sundání roušek hned a jsou vaše.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Porada nepodvolených: Ze Západu jde jen síra a škleb. Nikdo neví, kdo je v pekle. Spor o Rajchla? Konečná válí! Nedělejme fauly. Jak debilizovat mladé? Rozpadne se EU sama, nebo jí k tomu musíme pomoci? Slovo je tu navždy

Porada nepodvolených: Ze Západu jde jen síra a škleb. Nikdo neví, kdo je v pekle. Spor...

Putinovo vítězství: Západní politici vytočeni. Tohle se jim nestane. USA náš vzor. Je tu opět inovace podvodů před prezidentskými volbami. Nejsi občan? No a co? Tady máš řidičák - a běž to tam hodit! Tam ilegálové. U nás Ukrajinci?

Putinovo vítězství: Západní politici vytočeni. Tohle se jim nestane. USA náš vzor. Je...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky