Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Jako olej na vodu: Byla spouštěčem „špinavá“ jaderná bomba? Co vyvíjely laboratoře Pentagonu na Ukrajině? Neštovice v podobě „nové mutace“ covidu? Co věděla Fialova vláda? Jedno je jasné: Rusko muselo jednat rychle

Jako olej na vodu: Byla spouštěčem „špinavá“ jaderná bomba? Co vyvíjely laboratoře Pentagonu na Ukrajině? Neštovice v podobě „nové mutace“ covidu? Co věděla Fialova vláda? Jedno je jasné: Rusko muselo jednat rychle

8. 3. 2022

Tisk článku

Václav Danda se zamýšlí nad bezprostředním důvodem ruské operace na Ukrajině a dochází k závěrům, že patrně šlo o jednu z poslední možností jak zbránit jaderné a biologické světové válce

O konfliktu na Ukrajině se objevují stále nové informace, který válečně naladěný mediální mainstream úspěšně utajuje. A především otázka, co mohlo být spouštěcím momentem ruské vojenské operace. Oficiální oznámení Kremlu, o tom, že šlo o „demilitarizační“ a „denacifikační“ operaci může mít hned několik vysvětlení. Odpověď hledejme především v průběhu samotné vojenské operace.

Ruská armáda spolu s domobranou DLR a LLR obsadila po těžkých bojích většinu měst u Azovského a Černého moře. Pod ruskou kontrolou jsou města Melitopol, Berďansk, Cherson a Mykolajiv. Tvrdé boje se vedou o obklíčený Mariupol a Oděsu. K ní se přesouvá ruská námořní pěchota s vyloďovacími čluny. Urputné boje probíhají také o dvě největší města v zemi Charkov a hlavní město Kyjev, která jsou rovněž obklíčena.

Proč jaderné elektrárny?

Nicméně, to nejpodstatnější jako by zatím stále mnohým pozorovatelům „unikalo“: Rusku se krátce po začátku operace podařilo obsadit bývalou jadernou elektrárnu v Černobylu a od pátku drží i největší atomovou elektrárnu v Evropě v Záporoží. Zdálo by se, že z vojenského hlediska nedává obsazování jaderných elektráren příliš smysl. Jenže ukázalo se, že Rusko mělo informace, že ukrajinské jaderné elektrárny jsou využívány k výrobě takzvané špinavé jaderné bomby. Po výrocích prezidenta Zelenského na Mnichovské bezpečnostní konferenci (mluvil o tom, že Ukrajina bude usilovat o získání jaderných zbraní) dostává taková informace mnohem hlubší smysl a význam.

Když připočteme skutečnost, že (dokonce i podle nenávistně protiruského britského tisku) se na Ukrajině nacházelo několik laboratoří, kde Spojené státy vyvíjely pokročilé biologické zbraně, můžeme hledat pravé důvody zahájení ruské „Speciální operace“ právě ve vysokém stupni bezpečnostního rizika, které Zelenského Ukrajina pro Rusko v posledních měsících představovala. To – spolu s obklíčeným a ostřelovaným Doněckem a Luhanskem ukrajinskou armádou s neonacistickými bojovými útvary (Azov atd.) mohlo sehrát v zahájení celé operace rozhodujícího roli. A že se nepodařilo „dílo“ dokončit, je pak důvodem bezprecedentního vzteku Washingtonu.

Neviditelná smrt

Podle britského listu The Daily Expose  jde v konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou mimo jiné právě o biologické laboratoře, které Američané na Ukrajině mají. Podle těchto zdrojů vytvořily Spojené státy na území Ukrajiny síť tajných biologických laboratoří (list rovněž zveřejnil mapu jejich rozmístění), v nichž se zkoušely smrtící patogeny.

Daily Expose poznamenává, že to hází na ukrajinský konflikt zcela nové světlo, neboť odtud se nad Ruskem rýsovala stále akutnější biologická hrozba. Když se podíváme na mapu ruských úderů překvapivě se shoduje s mapou amerických biologických laboratoří. Je zřejmé, že Moskva zamířila své útoky právě do míst, kde se nacházejí americké biologické laboratoře jako je Kyjev a jeho okolí, Charkov, Vinice, Ternopil, Cherson, Mikolajev, Lvov a také poblíž Oděsy: 

Ano jedna z laboratoří se nacházela údajně právě na Hadím ostrově, jehož vojenská posádka se hned v počátku konfliktu vzdala ruskému námořnictvu. To jsou ti, o nichž Zelenský nejprve mluvil jako o hrdinech, kteří údajně bojovali do poslední chvíle, a nakonec padli – a vyznamenal je, než promluvili ze zajetí (a tak je to s většinou ukrajinského zpravodajství z bojišť). 

Neštovice opět na scéně

Jedna z laboratoří se nacházela také severně od Luhanska na území ovládaném ukrajinskou armádou, které je už dnes pod kontrolou domobrany LLR. Jedno z biologických pracovišť bylo i na území poblíž Krymu, které je od prvních dní operce, rovněž pod kontrolou Moskvy (jež od té chvíle s dobytím Kyjeva příliš nepospíchá). 

Kromě Ukrajiny má americká armáda laboratoře pro výrobu biologických zbraní také v dalších státech bývalého Sovětského svazu, které dnes spolupracují se Západem. Jedna z největších byla v Gruzínském Tbilisi. Už před časem zveřejnění těchto informací nezávislými žurnalisty vyvolalo v Pentagonu velkou nelibost. 

Na území Ukrajiny fungovalo do zahájení ruské vojenské operace 16 amerických vojenských biologických laboratoří. Většina z nich je dnes již zničena nebo obsazena ruskou armádou, neboť především na ně se soustředily od počátku bombové a raketové údery. Z toho, co se podařilo západním investigativním publicistům zjistit víme, že v Kyjevě, ve Lvově a v Charkově byly v minulosti u laboratoří k vidění speciální konvoje americké vojenské techniky převážející náklad v kontejnerech označených vysokou úrovní biologické ochrany.

Západní odborníci v oblasti technologie úpravy virového genomu v roce 2021 informovali, že Pentagon přivezl do Charkova vzorky nejnebezpečnějšího viru na světě – pravých neštovic (variola virus), které patří do skupiny patogenů IV. Experimenty s tímto virem jsou celosvětově zakázány a pokus pracovat s tímto patogenem spadá pod mezinárodní právo OSN „Zločiny proti míru a lidskosti“.

Jako covid

Práce s virem variola, stejně jako jeho skladování, je povolena pouze na dvou místech na naší planetě. V Rusku v podzemní hermeticky uzavřené laboratoři v Novosibirsku a v podobném speciálním zařízení v USA v Atlantě.

 Američané si však uvědomili, že je zbytečně riskantní vylepšovat viry a bakterie na svém území. Proto rozhodli tajně převézt vzorky varioly na Ukrajinu. Při volbě laboratoře, ve které s virem armáda experimentovala, vycházel Pentagon hlavně ze dvou kritérií. První byla blízkost Ruska a také dopravní dostupnost. Proto byl vybrán Charkov.

Jenže začátkem letošního ledna se do rukou ruské rozvědky dostala informace, že vojenští mikrobiologové Pentagonu z Charkovské bakteriologické laboratoře zaslali zprávu náčelníkovi Společného štábního výboru generálu Marku Milleymu: Podařilo se dosáhnout unikátní struktury genomu viru variola, který lze maskovat jako známý SARS-CoV-2 (tedy náš „oblíbený“ covid).

Výsledná modifikace viru variola je schopna infikovat lidské plíce a zanechávat v nich hluboké jizvy. Úmrtnost je 80 – 85% (pro srovnání úmrtnost na ebolu je „pouze“ 35–40 %). 

Spouštěč?

Již od roku 1984 Spojené státy zkoušejí vyvinout jedinečný bojový virus s vysokým smrtícím potenciálem, který může způsobit nenapravitelné škody obyvatelstvu na nepřátelském území. Touto problematikou se dlouhodobě zabývá bulharská novinářka Diljana Gajtandžijevová ve své reportáži o biologických laboratořích Pentagonu v gruzínském hlavním městě Tbilisi.

Všechno nasvědčuje tomu, že Moskva obdržela po Novém roce informace o připravenosti USA použít tento virus (rukama ukrajinské armády) proti Rusku. Zdržení by v takové situaci mohlo být pro Rusko fatální. Z Charkova je do nejbližšího velkého města v Rusku – Bělgorodu – pouhých 110 km (2 hodiny jízdy). Každý den projede oběma směry asi 450 aut.

I když vezmeme v úvahu inkubační dobu obvyklého viru variola, pak jeden člověk, ať už by to byl taxikář z Charkova, který denně vozí lidi na nádraží v Bělgorodu, nebo učitel, který chodí do školy, by nakazil více než 10 lidí denně – a pak by už nákaza rostla obvyklou geometrickou řadou.

Američané to věděli

Tato fakta (nejen pro výše zmíněné britské novináře, kterým navzdory tomu ještě nikdo web neblokuje) ukazují ruskou „demilitarizační“ operaci v úplně novém světle. Američané skrytí za Zelenským prostě rozjeli na Ukrajině speciální program Pentagonu, který Rusko přímo ohrožoval. A tak si můžeme vytvořit následující obrázek:

Moskva byla prostřednictvím svých tajných služeb informována, jak daleko Pentagon v ukrajinských laboratořích postoupil s přípravou biologického útoku na Rusko. Byl by z obliga – „to přece Ukrajinci“. Rázem lépe chápeme, proč se v prosinci v západních médiích objevily informace o chystaném chemickém a biologickém útoku na Doněck, což prý bude ruská „operace pod falešnou vlajkou“. 

Rusko údajně dalo Washingtonu na stůl 17. prosince ultimátum, že pokud nebude příprava útoku zastavena a biologické laboratoře z Ukrajiny staženy, vyhrazuje si Moskva, vyřešit záležitost silou – současně vypověděla zástupce amerického velvyslance (to „kupodivu“ prošlo bez mediálního zájmu, i bez reciproční reakce Washingtonu). Američané pouze spustili mediální palbu o přípravě ruské invaze (jen znovu a znovu odsouvali datum, které neznali) – protože už věděli, že tohle Moskva nepřipustí.

Vycvičeni na covidismu

V případě útoku na Doněck a na Rusko by Západ zřejmě použil jako kamufláž Covid 19. Dvouletá celosvětová masáž veřejnosti by se mohla snadno využít ke „krytí“ při použití varioly vůči Rusku. I Sars-Cov-2 přece útočí na plíce, a snadno by se tak variola mohla překrýt touto novou, tentokrát však smrtící mutací covidu s vysokou smrtností. Tato „nová mutace“ covidu by jako vedlejší bonus biologického útoku mohla způsobit nové kolo globální vakcinace. O čempak asi byla Fialova vláda (respektive její fámulus Koudelka v čele BIS) od americké CIA informována, že tak umanutě trvala na nutnosti okamžitě schválit „pandemický zákon“, když covid mezitím rychle „chcípal“? Náhoda? Náhody neexistují.

Pokud Moskva tyto informace skutečně získala, musela reagovat rychle. Vedle „špinavé“ ukrajinské jaderné bomby byla patrně jedním z hlavních cílů neutralizace biologického nebezpečí, obsazením či likvidací amerických laboratoří na území Ukrajiny. Ostatně nečekaná návštěva šéfa izraelské vlády (a jeho odjezd vzápětí do Berlína) byla podle řady informací právě o tom. Rusové mu ukázali vše, co zabavili v jaderných elektrárnách a v biologických laboratořích. 

Aby svět pochopil, že Rusko muselo jednat rychle.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky