Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Hlas (necenzurované) Ameriky: Dolar čeká pád. Nahradí ho „plynový“ rubl krytý zlatem? Nejde jen o topení. Bez hnojiv vypukne hladomor. Nákupní horečka už i v Německu. Sankce jsou bumerang. Co způsobí v USA?

Hlas (necenzurované) Ameriky: Dolar čeká pád. Nahradí ho „plynový“ rubl krytý zlatem? Nejde jen o topení. Bez hnojiv vypukne hladomor. Nákupní horečka už i v Německu. Sankce jsou bumerang. Co způsobí v USA?

28. 3. 2022

Tisk článku

Mike Adams odmítá pohodlné „lži do vlastní kapsy“ a upozorňuje, že za nezodpovědnou hrou s protiruskými sankcemi již vykukuje černá díra zhroucení dolaru, nevídaného zchudnutí prostých Američanů – a jejich vzpoura proti totalitě

V Německu je nákupní panika, tvrdí dokonce náš mainstream, konkrétně Novinky: „Kdo jde v současné době v Německu nakupovat, potřebuje pevné nervy. Některé regály v tamních supermarketech zejí prázdnotou. Chybí mouka, olej, těstoviny, rýže či toaletní papír. Situace se opakuje ve všech spolkových zemích. Některé supermarkety přistoupily k razantnímu opatření – nedostatkové zboží dávají na příděl. Například jen dvě lahve oleje na osobu, píše server veřejnoprávního rozhlasu Südwestrundfunk.“

Podle komentáře může samozřejmě za vše ukrajinská krize – tedy Rusko. I když podobná nákupní horečka tam prý byla již při covidu. A to se zdánlivě nic nedělo. Tehdy teprve Hunter Biden (syn amerického prezidenta vyšetřovaný i v Americe pro daňové podvody) ještě vesele instaloval na Ukrajině v blízkosti ruských hranic biologické laboratoře na výrobu smrtících patogenů. A CIA v Polsku teprve cvičila prapory AZOV pro útok na Donbas (což vzalo všechno za své, včetně výroby „špinavé“ jaderné bomby právě „nečekanou“ vojenskou operací Moskvy).

pp

Válečnické třeštění pražské kavárny: "Dáme Putinovi přes hubu!"

Z čeho ten strach?

Tentýž mainstream (v čele s ČT a ČRo) nás přitom dvacet čtyři hodin denně ujišťuje, že Kyjev ve válce vítězí, ruská armáda je prý neschopná a západní sankce současně již brzy způsobí úplný rozval ruské ekonomiky. V Moskvě se prý lidé perou o cukr (Rusko je jeho velkým exportérem do celého světa, stejně jako pšenice a dalších základních potravinářských komodit), a bylo prý na pokraji bankrotu (když mu Západ ukradl – takzvaně zmrazil – stovky miliard dolarů). A teď dokonce Vladimír Putin oznámil, že platby za export nebude přijímat v dolarech, ale výhradně v rublech.

Z čeho jsou tedy ti Němci (Francouzi, Rakušané, Italové, Španělé atd.) tak nervózní? Vždyť přece Rusko musí každou chvíli „exnout“, takže „lid“ vezme vládu do svých rukou a za spolupráce se CIA odstraní „řezníka Putina“ (jak tyto plány neprozřetelně ve Varšavě právě prozradil Hunterův taťka Joe) – a všeho bude zase dost. Vydrancovat Rusko jako za Jelcina (Havlova „velkého přítele“) či jako Ukrajinu po Majdanu bude pak už hračka – zase přijde blahobyt. S tím nepochybně počítá také pražská vláda, která se proto dokonce cíleně a (jak právě prozradila soudružka Pekarová, šéfka TOP 09 a sněmovny) o problémy občanů „programově“ nestará.

Jsme na tom tedy zjevně lépe než náš vzor a protektor Spojené státy. Tam už šílená sankční politika, kterou Západ pod vedením Washingtonu zaujal ve vztahu k Rusku, děsí i renomované politiky a komentátory. Jeden z nich, Mike Adams, editor populárního webu Natural News (k jeho vypnutí statečný Kyjevan premiér Fiala /ODS/ a velkoobchodník s daňovými ráji ministr vnitra Rakušan /STAN/ z neznámých důvodů ještě nedali do Washingtonu pokyn), k tomu říká:.

pp

Myš, která řve: Spiknutí neschopných všehoschopných

Mike Adams: Nahradí rubl dolar?

Jsem Američan, patriot, a proto mě bolí napsat následující řádky. Jenže na rozdíl od demokratů (tamní Deep State u nás zvaný přátelsky Kavárna či nyní Pětikoalice, pozn. PP) a jejich lží či pohádek – počínaje tou o genderové identitě, podle níž příroda a biologie už neplatí – odmítám spoluobčanům lhát. Nemohu se jednoduše rozhodnout popřít v tomto případě ekonomické zákony, a tvrdit nějaké vylhané nesmysly. Přiznejme si tvrdou pravdu:

Tím šílenstvím, které Bidenova vláda uvedla do pohybu, půjde americký dolar ke dnu. A ruský rubl se postupně stane dominantní světovou měnou krytou nejen zlatem, ale především komoditami, jež Rusku dávají dlouhodobou ekonomickou sílu a konkurenceschopnost.

 pp

Jiný racionální závěr neexistuje. Každý, kdo si nechce lhát do kapsy a rozumí financím, dojde ke stejnému závěru. Spojené státy nyní charakterizuje nejen dekadentní kolabující kultura, ale především zběsilý tisk ničím nekrytých peněz (takzvané kvantitativní uvolňování) a šokující míra inflace. To povede už do konce letošního roku 2022 k potravinovým nepokojům.

Budeme také svědky přidělování pohonných hmot, kontroly cen potravin a jejich distribuce „na lístky“ a další podobné akce ekonomického totalitarismu. Ten politický už v USA naplno funguje: zavádí se cenzura (bez ohledu na ústavu), dramaticky roste počet politických vězňů, je rozvrácen soudní systém, který osvobozuje vrahy – samozřejmě pouze v případě, že zabíjejí konzervativce nebo Trumpovy příznivce. A aby toho nebylo málo, Rusko nyní požaduje platbu v rublech za prodej zemního plynu a dalších komodit od většiny „nepřátelských zemí“.

Bankrot

Éra takzvaného petrodolaru rychle ustupuje jiné „uhlovodíkové měně“: Ano, řeč je právě o hydro-uhlíkovém rublu. Rublu podloženém (na rozdíl od dolaru) nejen zlatem, ale „krytém“ rovněž uhlovodíky v zemním plynu. Tyto uhlovodíky nejenže vytápějí evropská města jsou zdrojem elektřiny a na nich závislý průmysl, ale používají se také k výrobě dusíkatých hnojiv, která doslova živí nejméně polovinu světové populace. Každý stát dnes bezpodmínečně potřebuje uhlovodíky. Pokud je nedostane, jeho ekonomika se zhroutí a celé národy budou hladovět.

pp

Speciální ekonomická operace: Rusko odpovídá na sankce

Na druhé straně za americkým dolarem balancujícím na okraji propasti nestojí nic jiného než idiotství a neschopnost. Spojené státy jsou v tak hrozných finančních problémech, že americká centrální banka právě (pod záminkou sankcí) neváhala ukrást asi 300 miliard dolarů z ruských „rezerv“, jinými slovy nesplácí to, co dluží jinému státu. To je stav, pro který ekonomie zná jediné hodnocení: centrální banka Spojených států amerických právě de facto zbankrotovala.

Ameriku čeká chudoba, chaos a nepokoje

Rusko je v této situaci „rozloženo“ na třiceti procentech světových přírodních zdrojů: zemní plyn, ropa, všechny myslitelné nerosty, bez nichž se dnes průmysl neobejde. A vedle toho „nekonečné“ množství dosud nevyužívaných osevních ploch a spolehlivé potravinářské plodiny, na jejichž produkci (nejde jen o pšenici) jsou závislé celé kontinenty. Opakuji: Rusko vlastní více přírodních zdrojů než kterýkoli jiný stát na světě, včetně Číny a USA.

Současná šílená válečnická politika Západu dramaticky podporuje to, co bylo jasné již předtím: na dolaru závislé měny světa mají zaděláno na pád. Tento proces již byl uveden do pohybu a nelze jej zastavit. Je příznačné, že například kalifornská vláda počítá s tím, že rozdá „stimulační“ peníze, které lidem pomohou zaplatit raketově rostoucí náklady na benzín a naftu. To je ve skutečnosti jen jiný způsob tisku nekrytých peněz, které mají pomoci pokrýt náklady inflace způsobené skutečným tiskem obrovského množství nekrytých dolarů.

pp

FED potřebuje vyluxovat ekonomiku USA: Krycí záminka – ruská invaze

Držme si klobouky…

Ekonomické zákony se svalnatým řečněním demokratů nezmění: Fakt je, že směřujeme k hyperinflaci. Je velmi pravděpodobné, že americký dolar bude do konce roku 2023 ztrácet něco v řádu 10 % měsíčně. Do konce roku 2024 bychom tak mohli být na úrovni venezuelské hyperinflace. Pokud přesto americký dolar přežije rok 2027 bez totálního kolapsu, nepůjde o nic menšího než zázrak.

Rusko prostě využilo situace a chytře svázalo svou měnu s uhlovodíky. A protože navzdory zelenému třeštění v Evropě – a za Bidena už i v Americe – v daleko větším „zbytku světa“ existuje zděděná globální poptávka po uhlovodících, ruský rubl bude mít vždy zaručenou poptávku. Ničím skutečným (kromě vojenské síly) nekrytý dolar půjde do „výprodeje“, v družné jednotě s dluhem amerického ministerstva financí, protože i ten je založen na hroutícím se dolaru.

A co to bude znamenat pro jednoho každého z nás? No – držme si klobouky! Výsledkem pro většinu Američanů bude extrémní chudoba, kterou současné generace ještě nezažily. To přivede USA do občanských nepokojů, chaosu a dosud nevídaných politických otřesů.

Kéž bych se mýlil.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace. Existence českého státu není samozřejmostí.  Zrada? Zájmy velkých hráčů. Gaučoví generálové a novodobí andělé. Dáme se rozpustit v biočaji EU?

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace....

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky