Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Spanilá jízda stále pokračuje: Zázrak v Maďarsku se opět snoubí s velikonoční nadějí. Totální výbuch průzkumů. Lžou a manipulují. Pak tomu sami uvěří. A zírají jako Pekarová. Naděje i pro nás. Žádný plán nikdy nevyjde

Spanilá jízda stále pokračuje: Zázrak v Maďarsku se opět snoubí s velikonoční nadějí. Totální výbuch průzkumů. Lžou a manipulují. Pak tomu sami uvěří. A zírají jako Pekarová. Naděje i pro nás. Žádný plán nikdy nevyjde

5. 4. 2022

Tisk článku

Petr Hájek v první reakci na fantastickou porážku budapeštské Kavárny připomíná jeden důležitý detail tohoto "zázraku" a přináší poznámku Michala Semína spolu s dopisem Akce D.O.S.T zaslaným v této souvislosti na maďarskou ambasádu v Praze

Vedle převážně špatných zpráv konečně také nějaké dobré: Nemusím asi líčit radost, která zavládla v redakci Protiproudu po sečtení hlasů maďarských voličů a oznámení drtivého vítězství Viktora Orbána (a opětovném přesvědčivém vítězství srbského prezidenta Aleksandra Vučice, jež ve světle Orbánova fantastického vítězství trochu zapadlo, ale je podobně podstatné a cenné).

pp

Vzkříšení naděje

Často zde opakujeme: "Žádný plán nikdy nevyjde". Myslíme tím obvykle především plány sociálních inženýrů, všech těch Sorosů, Schwabů, bruselských a washingtonských "elit" (nevolených, najmenovaných jako je takzvaná Evropská komise atd.). Týká se to ale i těch našich domácích "zastupujících protektorů", kteří aktuálně získali přístup k mocenským pákám, aniž reprezentují většinu národa (poté, co milión hlasů v posledních všeobecných volbách propadlo i vzhledem k nespravedlivému volebnímu systému). 

Jejich plán na "vyhnání Orbána" (toto neskutečně sprosté vyjádření patří komu jinému než předsedkyni poslanecké sněmovny a "polochcíplé" TOP 09 Pekarové-Adamové) nejenže selhal, ale přímo vybouchl. K tomuto mimořádně důležitému vítězství představitele "normální demokracie bez přívlastků" (na rozdíl od totalitní koncepce tzv. demokracie "liberální" - jediné dnes povolené) se samozřejmě v příštích dnech ještě vrátíme v hlubší analýze příčin a důsledků - neboť jsou pro naše naděje na lepší příští zcela zásadní.

Uprostřed válečného štvaní proti Rusku, a s tím spojeného pádu většiny zemí podřízených Bruselu do energetické, hospodářské, duchovní a mravní krize, je Orbánovo drtivé vítězství cosi jako zázrak. V přípravě na nadcházející Velikonoce se mnohým z nás vtírá na mysl slovo vzkříšení. 

pp

Vlastenci v Evropě vystoupili proti diktátu Bruselu

Maďarský vládní zmocněnec: EU je Sorosova plynová komora

Stroje na manipulaci

Za krátkou poznámku v této souvislosti stojí alespoň jeden podstatný "detail": Role takzvaných agentur pro výzkum veřejného mínění - v naprosté většině ve skutečnosti jen dalších mediálních pák na manipulaci s ním. Opakuje se to znovu a znovu (brexit, Trump atd.) - a přesto to mnohé znovu a znovu pohltí a deprimuje a mnohé ve volebním aktu i ovlivní. Tyto Sirény opět pracovaly naplno. Jejich "věštby" údajně těsného volebního výsledku či dokonce vítězství budapeštské Kavárny byly jednou z mnoha lží, jimiž se "liberální demokracie" snaží udržet občany ve vězení nevědomosti a manipulovat jimi.

Opět se jim to nepodařilo: i to je součástí onoho "plánu, který nevyšel". Roztomilé na tom je, že - ačkoli vědí, že lžou -  přesto tomu nakonec sami uvěří. O to větší je pak pro ně (a jejich ovečky) šok, když pravda vyjde najevo jako olej na vodu. Všechny připravené "speciály ČT" se najednou nekonají. Odbudou to několika slovy - a další várkou lží, která - kvůli nastavení "správné interpretace" - ihned následovala.

Myslím, že další aspekt pěkně pojednal v následující poznámce kolega Michal Semín (současně místopředseda Akce D.O.S.T.) a připojil i dopis odeslaný touto iniciativou na maďarskou ambasádu v Praze, k němuž se (jistě nejen redakce Protiproudu) s radostí připojuje:

Michal Semín: Hořká káva v pražské Kavárně

Takhle končí politici, kterým leží na srdci zájem země, jíž slouží. Ani po dlouhé době vládnutí jejich popularita neklesá, ale roste. Opozice, koalující komunisty s progresivními liberály i postfašisty, shořela jak papírový čertík. Co naplat, že jim stála za zády celá internacionální levice a své duhové palce jim držela dnes patrně nejmocnější kulturně válečnická lobby na pokrokovém Západě.

pp

Pondělní ranní káva musela být zvláště hořká u Pekarů-Adamů. Připomeňme, jak se svazácky vyhlížející politička, trucovitě se odmítající účastnit jednání V4 v Budapešti, projevila před volbami:

„Pro Českou republiku je důležité, aby Maďarsko v dubnových volbách zvolilo změnu – stejně jako my. Je totiž klíčové, aby Evropskou unii tvořily státy, pro jejichž vlády jsou na prvním místě demokratické principy, nikoliv prospěch jejich premiérů“. Jen taková EU podle Pekarové Adamové dokáže obstát ve světě, kde „nedemokratické režimy čekají na každou příležitost, jak nás rozklížit, oslabit a následně zneužít“.

Z politického záhrobí – naposled jsem ho zaregistroval, když za nejvyšší horu České republiky označil Smrk – vyštěkl i ministr Ivan Bartoš, který Viktora Orbána srazil do kolen výrokem, že mu nehodlá pogratulovat. Také vnímáte tu dech beroucí trapnost, kdykoli vidíte, jak trpaslíci povykují na obra?

Nu což, psi štěkají, ale Orbánova karavana – bohudíky – jede dál. Je nejvyšší čas, aby se k ní někdo další přidal.

pp

Zpráva z naší Oceánie: Malý Velký Bratr zezelenal

Akce D.O.S.T: Blahopřání Viktoru Orbánovi

Vážený pane premiére,

v poslední době je těch vysloveně dobrých zpráv jako šafránu. Ta, kterou dnes spolu s Vámi slavíme, však vydá za tucet jiných. Jak Vy osobně, tak Váš národ jste důkazem, že ani ti nejmocnější z mocných, přejících si liberálně progresivní Maďarsko, vydané na pospas zájmům nadnárodních elit a destruktivních myšlenkových proudů, neuspějí, když proti nim stojí odhodlání většiny národa uchovat si svoje kulturní tradice, civilizační normy a autentický národní zájem.

Jste dlouhodobou inspirací pro podobně smýšlející občany v České republice, a proto Vás chceme ujistit, že i přes mimořádně škodlivou politiku současné české vlády, zpochybňující dosavadní úspěchy na poli středoevropské spolupráce v rámci V4, budeme i nadále usilovat o posilování přátelských vztahů a strategického partnerství mezi našimi národy.

V hluboké úctě,

Petr Bahník, předseda Akce D.O.S.T.

Michal Semín, místopředseda Akce D.O.S.T.

V Praze, 4. 4. 2022

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky