Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Nic není, jak to vypadá: Svět vzhůru nohama. Na domácí frontě klid? Jen zdánlivá záhada. Co vypráví loutka Dona Pabla není podstatné. Signál soudce Výborného. Zmáknou to silou? Bojí se. Chcípající kobyla… mlaská!

Nic není, jak to vypadá: Svět vzhůru nohama. Na domácí frontě klid? Jen zdánlivá záhada. Co vypráví loutka Dona Pabla není podstatné. Signál soudce Výborného. Zmáknou to silou? Bojí se. Chcípající kobyla… mlaská!

24. 7. 2022

Tisk článku

Petr Hájek přináší řešení zdánlivé záhady „demonstrativního klidu“ vlády, zatímco tekuté písky katastrofy se již dávají do pohybu

Vypadá to, než že stojíme před skutečnou záhadou:

Celý (povětšinou západní) svět je stále více na nohou. Hroutí se dosavadní finanční systém, inflace je na poválečných rekordech, ceny všeho letí nahoru jako v předválečném Německu, než vzal správu země (přípravou na válku především proti Rusku, respektive SSSR) do rukou Rakušan Adolf Hitler.

Ozývají se první výbuchy. V Británii či v Itálii už padají vlády – a to ještě zdaleka to nejhorší na lidi nedopadlo. Ve světě je přitom v dosahu nadále dostatek energetických a všech dalších surovin, jen v zemích podřízených EU je jich katastrofální nedostatek a jejich ceny jsou jako ze sci-fi snu. Obdobné to je (a stále dramatičtěji bude) s potravinami.

Hrátky s covidovou a vakcinační diktaturou opět oživují, do toho WHO jako by nic vyhlašuje „stav nebezpečí“ s opičími neštovicemi, které do Evropy zavlekli (a šíří) homosexuálové, právě tak, jako se to stalo s AIDS a dalšími fatálními chorobami – a přesto jsou „deviantní nadlidé“ nejvíce protežovanou sociální skupinou. Proč asi?

Rusko krok za krokem postupuje na Ukrajině, ale kyjevsko-washingtonské vedení „zbytku státu“ odmítá jednání a eskaluje střet na hranu světové války. Už i donedávna bohatá a soběstačná Amerika se potýká s dodávkami základního zboží (kdo by při nedostatku Sunaru či dámských vložek v USA se slzou v oku nevzpomněl na československou Státní plánovací komisi), nevídanou inflací a nedostatkem domácích potravin na prázdných pultech v sámoškách.

Na domácí frontě klid

V téže chvíli premiér české vlády složené z pětice stran pražské (brněnské atd.) kavárny zachovává naprostý klid. Všechno prý bude v pořádku, nedostatku plynu a ropy se nemusíme obávat. Astronomické desetitisícové účty za energie vláda (možná) občanům „kompenzuje“ příplatkem asi 1 500 korun měsíčně. A když k tomu prý v zimě budeme v bytech topit o pět stupňů níže než doposud (jako údajně ve zbytku Evropy), všechno bude OK. Hlavní starostí je zlikvidovat zbytky potravinové soběstačnosti, tedy zardousit relativně fungující zemědělské podniky (především firmy Andreje Babiše).

Všechno bude. Zdroje jsou. Teď si ke všem dosavadním dluhům půjčíme od Bruselu asi 350 miliard, a pak ještě bratru půl biliónu na nákup amerických stíhaček, protože… No, protože soudružka ministryně války Černochová (ODS) to zjevně slíbila členům ÚV BSBD (Bolševické Strany Bílého Domu) při své nezapomenutelně ponížené návštěvě Washingtonu. A do toho se blíží hned troje volby.

Uchvatitele to však vůbec nevzrušuje. Dál pokračují pouze v drastických krocích na utažení šroubů cenzury, „privatizaci“ médií veřejné služby a ještě hlubší roztažení pařátů policejního státu. Ostatně policii kontroluje z pozice ministra vnitra šéf koaliční strany mafiánů (STAN). Právě si jej jeho věrní opět zvolili do čela. Byl u toho i premiér Fiala. Pogratuloval, jak báječně se mafiáni vyrovnali s tím, že střípky jejich zločinů prosákly na veřejnost – a důstojně odkráčel „řídit Evropu“. A nic. Jsou v naprosté pohodě.

Je to fakt záhada. Buď jsou absolutní idioti zcela izolovaní od dění v zemi, kterou za pár měsíců své „správy“ stačili přivést na hranu zhroucení, nebo mají připraveno něco, co nám uniká. Nejspíš obojí.

 

Čtěte ZDE: Předpověď šťastného konce našich nesnází: Několik válek současně. Západ prohrává (nejen) s Ruskem na všech frontách. Peníze a zlato. Facka jen to plesklo. Kde je český Orbán? Kdy občanská válka? Až nám to řekne ČT?

Signály

„Vysílání signálů“ je oblíbený obrat Petra Fialy (už chápu povolební úlevu některých mých brněnských kamarádů, kteří navzdory zděšení z výsledků byli rádi, „že se ho zbavili“). Vytvořen a do ODS a „světel ramp“ přiveden zkušeným (rovněž brněnským) ódéesákem Pavlem Blažkem známým jako Don Pablo, aktuálně ministrem „spravedlnosti“, je Fiala nezdařeným obrazem svého „stvořitele“. Blažek (mafiánskou přezdívku má rád, sám si tak nechává říkat) je advokát, který už několikrát prošel minovým polem skandálů, ale vždycky je dokázal potichu eliminovat a přežít, protože – jakkoli „jednosměrně“ – je prostě inteligentní.

Jeho fialová loutka je přesný opak: Inteligencí rozhodně nehýří, jen byl vždy v pravý čas postaven na pravé místo – a činil, co se od něj žádalo. Proto se ostatně mohl již ve čtyřiceti stát rektorem brněnské Masarykovy univerzity. Měl totiž za sebou kromě jiného bavorskou sudeťáckou lobby, jíž se dal hned po převratu plně do služeb. Ta má u nás mnohem větší vliv, než se soudí z občasných skandálních „blikanců“ na sudeťáckých sjezdech především moravských chasníků od lidovců (Hermann coby ministr kultury, Bělobrádek jako šéf KDU) či z ODS (Nečas v roce 2013 na bavorském zemském sněmu).

Loutka

Když Don Pablo udělal po Nečasovi z Petra Fialy předsedu ODS, měl s ním právě tento plán. A ten nyní z pozadí krok za krokem naplňuje. Na Fialovi tak je pouze „vysílat signály“ – o zbytek se již starají jeho protektoři a sponzoři. Zatímco třeba ministryně Černochová má svou vlastní „washingtonskou“ agendu, v jejímž rámci třeba „daruje“ kyjevskému tragikomickému herci Zelenskému české zbraně (aby je pak draze nakupovala od amerických a německých zbrojovek), Fiala činí pouze to, co mu Don předloží. Máchá při tom směšně rukama, protože nemá potřebnou hereckou průpravu, ale jinak se od Zelenského vůbec neliší. Prostě loutka. Jen proto mohl na kongresu ODS v roce 2014 pronést tato (dnes již „slavná“) slova:

„Na všechno má Brusel jednu odpověď. Když se něco nedaří, tak je to proto, že jsme ještě málo evropští. Zajímavé ale je, že co funguje na národní úrovni, v Bruselu nějak selhává. Současně ale stoupá míra iracionality. ... Jsou vysoké ceny energií pro domácnosti a podnikatele? Tak stanovíme povinně procenta obnovitelných zdrojů, zakážeme jadernou energii, několikanásobně zdražíme energie a budeme konkurenceschopnější s ostatním světem, který na takovéto ideologické nesmysly kašle a dělá, co je pro něj výhodné. Připadá vám to logické? Mně tedy ne. Je to proti zdravému rozumu, dokonce mám občas dojem, že politika Evropské unie je už i proti mírně nemocnému rozumu. Chováme se chvílemi jako blázni, ti si také myslí, že jsou úplně normální.“

Komu připadá nemožné, že je to tentýž Fiala, který dnes (ve šmíráckém představení takzvaného „předsednictví EU“) obhajuje před prázdným sálem europarlamentu ty nejdivočejší plány „grýndýlu“ – a nechá si přitom ještě bez jediné reakce nadávat místními bolševiky, že je málo radikální – pochopí jen tehdy, pokud porozumí prázdnému mozku a zaprodanému srdci loutky. Ta ví, že může existovat, jen pokud neučiní nic mimo předepsanou roli. Když si dovolí jedinou vlastní myšlenku, rázem se ocitá nad propastí, kterou musejí řešit protektoři. Právě tak to bylo s jeho televizním výrokem, že vypnutí webů jako je Protiproud bylo právně „na hraně“ (čili nezákonné). Teď aby to napravovaly soudy.

 

Čtěte ZDE: Záhada: Platí, že 2 + 2 = 4? Pak se to celé šílenství musí každou chvíli samo zhroutit. Nemusíme hnout ani prstem. Zvesela na prázdniny! Není větší omyl. Je to plán. Jen tomu ještě nevěříme. Otázka číslo 1: Kam s nimi?

Rozsudek

Jedním z nich je aktuální verdikt soudce Štěpána Výborného. Tento syn bývalého ústavního soudce (lidovce) Miloslava Výborného je specialistou na mediálně sledované případy (záhadně mu vždycky skončí na stole, ačkoli je prý přiděluje „počítač“). Je nejen svým původem plně oddán „moravskému“ vedení státu, Blažkovi a Fialovi zvlášť. A je paradoxní, že ne vždy to bylo jenom na škodu. Třeba v tažení někdejší „pětikoaliční opozice“ proti Andreji Babišovi (coby premiérovi a aktérovi nejtvrdší covidové diktatury) se zaskvěl zrušením některých (rovněž nezákonných) opatření ministerstva zdravotnictví a vlády. Smyslem však bylo hlavně poškodit Babiše (opatření stejně již nebyla v platnosti).

Teď je to naopak: Nezákonné vládní akty Výborný samozřejmě podporuje. Jako první spěchal vyřknout „precedentní“ rozsudek, jímž odmítl žalobu na vládu a tajné služby, kterou podal jeden občan. Dopustil se při tom nezapomenutelných výroků. Například prý zvažoval, zda představitelé státu vydali k vypnutí webů závazný pokyn. A hle, zjistil, že nikoli, šlo prý pouze o doporučení: "Doporučení však představuje pouze určitý podnět orgánů veřejné moci, který adresát tohoto podnětu nemusí nikterak respektovat, a proto pouhé vydání doporučení nemůže být zásahem.“ Prý „bylo čistě na vůli“ oslovených firem, zda „prosbu“ tajné policie a vlády „vyslyší“. Řečeno se Suchým a Šlitrem: „Promiňte, ale tomuhle už se ani smát nemohu. Mně je toho pána líto.“

…a ještě při tom mlaskají…

Ještě komičtější (a drzejší) je jeho další výrok: "Soudu je obecně známo, že veškeré internetové stránky, jejichž ‚vypnutí‘ žalobce rozporoval, byly nadále dostupné pod jinými koncovkami, tj. na jiných internetových doménách. Uživatel internetu, který chtěl tyto informace nadále přijímat, je tedy mohl nadále získat. I proto soud nemohl seznat, že by v daném případě bylo vůbec pojmově zasaženo do práv žalobce.“

Jinými slovy: To, že jsme na cenzuru a protiústavní akt veřejné moci okamžitě zareagovali, a za nemalých finančních nákladů a technických obtíží (řešíme je částečně dodnes) přenesli své „vysílání“ do zahraničí (ne všichni postižení tak učinili), je pro soudce „důkazem“, že si nás čtenáři mohli najít jinde (někteří se to dozvěděli až za několik týdnů, mnozí i měsíců). Tak jakápak cenzura? Tenhle soudce je opravdu nomen omen: Výborný.

Až dojde na projednání našich vlastních (obdobných) žalob, budou zde již tyto výroky, na které se budou další „výborní“ moci odvolávat. Ne že bychom si mysleli, že najdeme dovolání po právu a spravedlnosti v policejní diktatuře, v níž ministerstvo vnitra řídí šéf mafie Rakušan (rovněž nomen omen) a ministerstvo spravedlnosti Blažek – Don Pablo (nomen omen). Ale že tihle chasníci budou s takovým výsměchem zcela otevřeně přistupovat k destrukci posledních zbytků občanských práv a svobod, je přece jen něco u nás dosud neviděného. Řečeno s prvorepublikovým klasikem: „Nevadí mi tolik, že žerou, ale že při tom ještě mlaskají…“

 

Čtěte ZDE: Čím víc prší, tím víc sucho: Naši věznitelé vládnou z magické trojnožky. Stane se Fiala protektorem v Luhansku? Miloš Zeman přilezl ke křížku. Mouřenín splnil roli. Kde spojenec? Všechno je jinak. Když pochopíme, zvítězíme

Záhada se vyjasňuje

Uchvatitelé moci – ti skuteční, nikoli jejich loutky jako je Fiala – si zjevně přesně uvědomují hloubku propasti, na jejímž okraji stojí – a k níž celou republiku vědomě přivedli. Fakt, že při tom zůstávají naprosto klidní, svědčí o jediném: Jsou připraveni propast překlenout silou. Tedy nechat do ní zřítit stát – ale sami se jí vyhnout, a po lávce totalitní zvůle sami bezpečně přejít „na druhou stranu“.

Mají připravenou policii i armádu na potlačení případné občanské „vzpoury“. Absolutně – a s mlaskáním – proto kašlou na šílené problémy, do kterých se dostávají lidé (mimo horních deseti tisíc, kteří jsou stejně jako oni orientováni a luxusně – přímo či nepřímo – placeni z Berlína, Mnichova, Bruselu či Washingtonu a jejich poboček).

Vytvářejí a bleskově na sílu schvalují zákony a nařízení, které je mají udržet u moci do poslední chvíle, kdy to ještě půjde. V podstatě jim už ani nejde o výsledky podzimních komunálních a senátních voleb, o prezidentské klání už vůbec ne. Pokud se jejich privatizovaným „médiím veřejné služby“ (a na ně napojeným korporátním v rukách miliardářů) podaří navzdory všemu přece jen zmáknout nějakou část veřejnosti, bude to jen bonus. Pokud ne, nic se neděje.

Předvedou několik výstražných exemplárních zásahů policie, armády a tajných služeb – a jejich „výborné“ soudy se postarají o stejně exemplární rozsudky. Jsou přesvědčeni, že ostatní to dokonale zastraší. Ostatně budou mít co dělat, aby v zimě neumrzli a jejich děti měly co jíst, takže „o zábavu“ budou mít postaráno. A ti, kteří budou „hodní“, dostanou naopak „ochranu“ – což bude mediálně vděčné.

Nedáme se!

A pokud úplně všechno selže, mají připravené pašalíky v Bruselu, u Sorose a v dalších nesčetných organizacích Velkého resetu. Neberou vážně dějinami potvrzený „zákon“: Žádný plán nikdy nevyjde“. Po nás potopa je jediný uvěřitelný slogan, kterým se skutečně řídí.

Za nás mohu s jistotou říci, že dokud nás neodvedou v klepetech, nebo jinak nezlikvidují, zůstaneme na svých místech. Nebojíme se jich. Navzdory všem potížím již brzy spustíme také první vysílání Protiproudu „PP Tv“, kde chceme hovořit se známými nepodvolenými osobnostmi ze všech oblastí naší hrozivé reality. Diskutovat s nimi co s tím – a s kým.

Vědí, že prohrávají – a vědí, že to víme. I to, že dodělávající kobyla nejvíce kope.  Nepřestaneme se snažit, aby se to dozvědělo co nejvíce odvážných spoluobčanů.

A věříme, že nám v tom „protiproudaři“ ze všech částí naší společnosti tak jako dosud pomohou.


Tagy článku

Doporučujeme

Povinná angličtina od první třídy: Další z šílených nápadů Fialova muzikologa. Podle skutečných potřeb, ne podle Beka. Je smyslem ještě větší frustrace dětí? Báječný plán jak úspěšně zhnusit školu. Odmala proti přirozenosti

Povinná angličtina od první třídy: Další z šílených nápadů Fialova muzikologa. Podle skutečných...

Polojasno před bouří: Převrat v USA? Žije vůbec Biden? Režim iluzí. Kdo řídí Ameriku? Kdo má jaderný kufřík? Už ani na Hutie nestačí?  Izrael se musí o sebe postarat sám? Mrazivá zábava jako v hrobě: Udělejme si zásoby popcornu

Polojasno před bouří: Převrat v USA? Žije vůbec Biden? Režim iluzí. Kdo řídí Ameriku?...

Na začátek stránky