Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Po referendech všechno jinak: Napadení Doněcka, Luhanska, Záporoží a Chersonu by znamenalo útok na Rusko. Hra na kočku a myš skončila. Rumuni, Poláci a Maďaři roztrhají Ukrajinu na kusy. Zlikviduje Západ Zelenského?

Po referendech všechno jinak: Napadení Doněcka, Luhanska, Záporoží a Chersonu by znamenalo útok na Rusko. Hra na kočku a myš skončila. Rumuni, Poláci a Maďaři roztrhají Ukrajinu na kusy. Zlikviduje Západ Zelenského?

23. 9. 2022

Tisk článku

Ivan Štubňa dovozuje, že útok Západu (tzv. Kyjeva) na osvobozená území, kde o víkendu proběhnou referenda o připojení k Rusku, by znamenal vyhlášení války Ukrajině se vším všudy, což by pro Kyjev a jeho západní protektory (včetně podřízených satelitů) mělo fatální následky

V osvobozených regionech Donbasu v Doněcké, Luhanské, Záporožské a Chersonské oblasti se ode dneška do úterý 27. září budou konat referenda o připojení k Rusku. Není pochyb o tom, že drtivá většina obyvatel se vyjádří, že jsou za připojení. Pak nastane úplně nová situace. Části (sovětské) Ukrajiny se opět stanou ruským územím. Bude přesto ukrajinská armáda dá útočit na tyto oblasti? Z právního hlediska se stane agresorem, který napadl Rusko. A tento moment umožní Moskvě vyhlásit Ukrajině válku se vším všudy.

Hra na kočku a myš skončila

Hra na kočku a myš skončila. Lze předpokládat, že Rusko vrhne do útoku takovou vojenskou sílu, která bude znamenat pád kyjevského režimu. Ukrajinská armáda je demoralizovaná, skoro bez těžkých zbraní a letadel, a proto by taková válka neměla trvat dlouho. Po kapitulaci se dokončí původní tzn. speciální operace – denacifikace a demilitarizace.

pp

Čtěte ZDE: Vladimír Putin: Západ právě překročil červenou linii. Diplomatické tanečky skončily. Částečná mobilizace směřuje jinam než jen na ukrajinské bojiště. Fialovým hordám jsme lhostejní. Rusko je na jaderný střet připraveno. A my?

Ječení USA a Západu o protiprávnosti referend je jim platné jako stěrače na ponorce. Podíváme-li se do historie, USA nikdy nedodržovaly právo při svých zločineckých vojenských avanturách (případ referenda v Kosovu a jeho odtržení od Srbska ani nepotřebuje komentáře, pozn. PP). Je třeba si uvědomit, že Američané ječí i proto, že dále nebudou moci drancovat národní bohatství Ukrajiny. Jen pro ilustraci: Třetinu zemědělské půdy na Ukrajině už "koupili" Američané. I proto pšenice z Ukrajiny nekončí v chudých zemích, jak Západ původně deklaroval, ale na amerických burzách.

Rusko si uvědomuje, že prodlužováním válečného konfliktu se svět výrazně přibližuje k jaderné válce - a opakovaně před tím varuje. USA a NATO Rusko k tomuto kroku provokují nejen dodávkami zbraní, ale i využitím amerických a západních vojáků přímo na ukrajinském bojišti, stejně jako přítomností údajně soukromých žoldnéřů (v počtu cca 20 000). Nemluvě o řízení kyjevské armády Američany, poskytováním informací ze satelitů a pod.

Rusko si je také vědomo, že Američané podporují nově vznikající konflikty mezi Ázerbájdžánem a Arménií, respektive Tádžikistánem a Kyrgyzstánem. Cílem USA a NATO je vytvoření podmínek ke zdůvodnění potřeby vzniku tzv. asijského NATO. Je příznačné, že tyto události nejsou mainstreamem prakticky nijak komentovány, aby se americké provokační ilegální aktivity „neprovalily“.

pp

Čtěte ZDE: Západ zašel příliš daleko: Zabránil naší dohodě s kyjevským režimem. Dnes již NATO útočí i na naše území. Ochráníme milióny lidí na Dobasu. Mobilizace 1 % záloh. Máme dost prostředků, abychom se Západu ubránili - jako vždy v historii

Nejen Rusko, ale celý Balkán

Nelegální aktivity USA jsou zaměřeny i proti Srbsku, kde vytvářejí na politické vedení tlak, aby uznali Kosovo. Není to žádná náhoda, ale úmysl USA vyvolat v této napjaté době další válku v Evropě. Kosovo je falešný stát, který vznikl americkou (NATO) intervencí v Srbsku v rozporu s mezinárodním právem.

Američané tam mají největší vojenskou základnu Bondsteel a přes své firmy loupí obrovské nerostné bohatství tohoto srbského regionu. Při nedávném problému ohledně občanských průkazů a SPZ aut Srbů žijících v Kosovu se hrozící konflikt částečně podařilo zklidnit. Tlak na Srbsko však pokračuje a Velká Británie, jeden ze hlídacích psů americké politiky v Evropě, neváhala v rozporu s usnesením RB OSN 1244 poslat do Kosova další zbraně.

USA, Západ a ani fašizoidní mainstreamová média si rovněž příliš nechtějí všimnout eskalace napětí mezi Řeckem a Tureckem. Za poslední období tam došlo zhruba ke stovce narušení řeckého vzdušného prostoru Tureckem. Také to není žádná náhoda, že se to děje právě v tomto období. Turecko si brousí zuby na řecké území a od USA pro své vojenské aktivity má „zelené světlo“ - bez ohledu na to, že i Řecko je členem NATO. Jenže Turecko má jednu z nejsilnějších armád NATO a na její základně Incirlik se nachází kolem stovky jaderných zbraní! USA jsou pro rozbití Evropy však ochotny spustit i vojenský konflikt členských států NATO.

pp

Čtěte ZDE: Válka na Ukrajině teprve začíná: NATO vstupuje u Charkova zcela otevřeně do konfliktu. Zoufalství EU. Čeká i Kyjev a další "americká" města dlouhá temná noc? Generálové Volt a Mráz nastupují. Jaké jsou další ruské plány?

Roztrhají Ukrajinu na kusy?

Paradoxně Rusko urychlením války a dosažením kapitulace Ukrajiny ji částečně zachrání od větší pohromy: řeč je o zálusku Rumunska, Polska a Maďarska na její území. Bývalý rumunský ministr zahraničí Andrij Marga otevřeně řekl, že nastal čas, aby se Ukrajina rozdělila. Prý se nachází v pro ni nepřirozených hranicích: „Jsme ve výjimečné situaci. A se vší odpovědností prohlašuji, že Ukrajina musí dát Zakarpatsko Maďarsku, Halič Polsku, Bukovinu Rumunsku a Donbas a Krym Rusku. Toto jsou historická území jiných zemí.“

Této myšlenky se okamžitě chytil Viktor Orbán. Vyjádřil se, že to není sporné, a je prý jen třeba určit rozlohu území, jež patří k Maďarsku. Poláci si dovolili být ještě drzejší a řekli, že Ukrajina nemusí platit Polsku za vojenskou pomoc v případě, že jim odstoupí Halič.

Andrij Marga hodil udici uvedeným směrem, ale tichým plánem Rumunska je i připojení Moldavska. Před čtyřmi lety se Rumuni pokusili v Moldavsku o státní převrat a bývalý rumunský prezident Traian Basescu na shromáždění mnoha tisíc lidí v moldavském hlavním městě vyzval k tzv. „znovusjednocení“ Rumunska a Moldavska.

pp

Čtěte ZDE: Skončil zástupný konflikt: Začala válka mezi NATO a Ruskem. USA operují již i na ruském území. Přejí si jadernou odpověď. Hlavní města Západu už brzy smetena z povrchu? Včera nemyslitelná 3. světová válka je již na dohled

Čína má vliv na rozhodnutí Washingtonu pokračovat ve válce  

Náhoda není ani to, že Rusko vyhlásilo částečnou mobilizaci. Stalo se tak po jednáních Šanghajské organizace pro spolupráci, na kterých se Putin a Si Ťin-pching zabývali aktuálními bezpečnostními otázkami. Lze předpokládat, že Putin se s čínským prezidentem dohodl na koordinaci bezpečnostních postupů. 

USA mezitím kolem Tchajwanu kalí vodu a vyvolávají uměle vojenské napětí. Si Ťin-pching po jednáních s Putinem oznámil, že Čína zvýší svoji bojovou pohotovost a vyzval k prověrkám vojáků čínské armády na vojenských cvičeních. Dal tak najevo, že Čína je připravena pomoci Rusku, kdyby bylo třeba a vytvořil tak tlak na USA. Pokud začne Čína praktikovat politiku odstrašení a začne Spojeným státům demonstrovat svou vojenskou sílu, půjde o další impuls, aby válka na Ukrajině velmi rychle skončila.

Čína dobře ví, že vzdorovat USA může pouze s Ruskem. Pokud by Rusko padlo, Čína by byla ztracena. Ostatně o tom, co je Ukrajina, není sporu ani za Oceánem. Co by asi tak řekli Američané, kdyby si Mexiko začalo nárokovat vrácení uloupeného Texasu a Kalifornie za vojenské pomoci Ruska nebo Číny?

pp

Čtěte ZDE: Nic nového: USA vedou proxy válku proti Rusku již celá desetiletí. Agent CIA Usáma byl součástí plánu zničit SSSR. Výcvik a zbraně již před převratem. McCain k Ukrajincům: "Našimi zbraněmi za naše zájmy!" Tomuhle pomáháme?

Zlikviduje Západ Zelenského?

Všechny tyto poslední události ovlivní integritu Ukrajiny. Americký komediant Zelenskyj vede svou zemi vědomě do záhuby, protože režiséři tohoto evropského představení sedí v Pentagonu. Má ještě Zelenskyj poslední možnost ukončit válku s Ruskem dohodou u jednacího stolu? Těžko říci.

Jeho pozice je nezáviděníhodná. Buď bude pokračovat při plnění amerických úkolů s vědomím, že jeho "zásluhou" bude Ukrajina rozervána a zničena. Nebo začne jednat autonomně, ale v tom případě nemá dlouhou životnost. Američané ho brzy fyzicky odstraní. Nepotřebují riskovat, že ze Zelenského se může stát případný svědek jejich zločinů.

Evropa podporou USA vede sebevražednou politiku hlavně kvůli EU, respektive Němce Layenové a Borellovi, jež jsou poslušnými americkými loutkami na vrcholu pyramidy kolaborace.

(redakčně kráceno)

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Rekapitulace 23: Válka Západu proti Rusku má být opravdu do posledního Ukrajince? Lovy na rekruty. Brzy i ženy? Goebbelsovská propaganda banderovců selhává. Řekni, kde ty hroby jsou... První neoficiální teze kapitulace. Kdy? Již 24?

Rekapitulace 23: Válka Západu proti Rusku má být opravdu do posledního Ukrajince? Lovy...

Náhradní mateřství: Obchod s dětmi je posvěcený Pětikolkou. Lidovci opět tvární a slizcí. Pokrokové obcházení zákona je u nás už na denním pořádku. Společenský úpadek v přímém přenosu. Zničit rodinu. Rakušan si to už ohlídá

Náhradní mateřství: Obchod s dětmi je posvěcený Pětikolkou. Lidovci opět tvární a slizcí....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky