Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vypadá to, že jdeme do finále: Jaderné zbraně pro Kyjev? USA s atomovou válkou v Evropě už docela otevřeně počítají. Už nás na tento humanitární podnik připravují. Stálo za sabotáží v Baltském moři Polsko?

Vypadá to, že jdeme do finále: Jaderné zbraně pro Kyjev? USA s atomovou válkou v Evropě už docela otevřeně počítají. Už nás na tento "humanitární" podnik připravují. Stálo za sabotáží v Baltském moři Polsko?

6. 10. 2022

Tisk článku

Ivan Štubňa komentuje stále sílící americké úvahy o možném dodání atomových zbraní Kyjevu a přináší zasvěcený pohled na stále konkrétnější plány Washingtonu při spuštění války v Evropě skrze své vazaly v Kyjevě a ve Varšavě

Před asi dvěma týdny se objevila na Ukrajině elektronická petice, která vyzývá Zelenského k vrácení jaderného statusu zemi. V petici se mimo jiné říká, že na Ukrajině hrozí použití jaderných zbraní ze strany Ruska, a že je třeba požádat USA, aby Ukrajině dodaly jaderné zbraně.

Už ne zda, ale kdy

Celý text svědčí o tom, že USA se chystají dodat Ukrajině jaderné zbraně, a tímto způsobem chtějí legalizovat jejich instalaci. Dalším důkazem je, že USA do světa vypustily hoax státní mašinérie v Pentagonu, že hrozba použití jaderných zbraní ze strany Ruska proti Ukrajině je reálná. Američtí neonacisté tak ruku v ruce s ukrajinskými neonacisty připravují plán zvyšování jaderného napětí v ukrajinsko-ruském konfliktu. V případě dodání amerických atomových zbraní na Ukrajinu se napětí a hrozba jaderné války zvýší do takové míry, že pravděpodobnost jejího vypuknutí bude hraničit s jistotou.

pp

Čtěte ZDE: Vladimír Putin: Západ právě překročil červenou linii. Diplomatické tanečky skončily. Částečná mobilizace směřuje jinam než jen na ukrajinské bojiště. Fialovým hordám jsme lhostejní. Rusko je na jaderný střet připraveno. A my?

Spuštění jaderné války v Evropě mají USA v plánu. Tamní politicko-vojenské špičky už totiž neříkají, zda se válka za použití jaderných bomb má nebo nemá spustit, ale o tom, kdy se mají použít, na které regiony Ruska se mají použít a jaká je pravděpodobnost, že USA jadernou válku vyhrají. Vést takové debaty na nejvyšší politické a vojenské úrovni USA je neonacistickým projevem arogance moci a ohrožením existence světa.

Atomový útok pod falešnou vlajkou?

Je také pravděpodobné, že USA uskuteční jaderný útok na Ukrajině pod tzv. FALSE FLAG, pod falešnou vlajkou a obviní z tohoto útoku - no samozřejmě, Rusko. Podíváme-li se do historie, vždy to byly USA, které v různých regionech světa vyprovokovaly války nebo vojenské zásahy USA na základě vymyšlených, falešných zpráv, a poté začaly válku.

Typickým příkladem je válka Irácko-íránská, která začala v roce 1980. V té době USA podporovaly Irák a dodávaly mu zbraně za miliardy dolarů. Smutnou skutečností je, že dodávaly i chemické a biologické zbraně. Část z nich Irák také použil, následkem čehož zahynuly desetitisíce lidí. Saddám Husajn byl dlouhá léta poslušná loutka USA. Když se však rozkmotřili, USA neváhaly zahájit válku proti Iráku na základě vymyšlených údajů, že Irák vlastní chemické zbraně. Pokud by to byla pravda, pak by USA zapomněly dodat, že chemické a biologické zbraně do Iráku dodaly oni.

pp

Čtěte ZDE: Skončil zástupný konflikt: Začala válka mezi NATO a Ruskem. USA operují již i na ruském území. Přejí si jadernou odpověď. Hlavní města Západu už brzy smetena z povrchu? Včera nemyslitelná 3. světová válka je již na dohled

Po skončení války v Iráku Američané donutili tuto zemi objednat si další zbraně za miliardy dolarů. USA dodnes popírají, že by Iráku dodávaly chemické zbraně. Faktem však je, že polská vojenská jednotka působící v Iráku v roce 2004 objevila za pomoci místních obyvatel sklad chemických zbraní, 16 bojových hlavic se sarinem a yperitem. Západní média si této události téměř nevšimla. Právě naopak. Snažila se celou věc ututlat, čímž vlastně potvrdili, že jde o zbraně dodané Američany. Tyto zbraně později použili i teroristé z ISIS.

Irácký scénář na Ukrajině

Podobný scénář můžeme vidět i dnes na Ukrajině, jen s tím rozdílem, že ve hře nejsou chemické ale jaderné zbraně. Když se člověk naučí „číst“ fakta o dění, chování a prohlášení amerických politiků, není pochyb o tom, že popularizací prohlášení o jaderných zbraních jsou to právě Američané, kteří tuto celosvětovou hrozbu pro lidstvo připravují. Jejich zvrácené myšlení modeluje "lokální" jaderný konflikt mezi Ukrajinou, Ruskem a Evropou.

USA nemají přátele na své bezohledné cestě k ovládnutí světa. Jsou ochotny obětovat také Evropu. Nepotřebují Evropu silnou, ale slabou a bezmocnou. K tomuto účelu jim slouží i politická zkorumpovaná prostitutka Ursula von Leynová. Němka, bývalá německá ministryně obrany s korupčními kauzami a Josep Borell se svým pokřiveným charakterem se pro záměry USA výjimečně hodí. Kdy si konečně národní státy Evropy uvědomí, že jsou ovládány USA prostřednictvím diktatury EU?

pp

Čtěte ZDE: Nic nového: USA vedou proxy válku proti Rusku již celá desetiletí. Agent CIA Usáma byl součástí plánu zničit SSSR. Výcvik a zbraně již před převratem. McCain k Ukrajincům: "Našimi zbraněmi za naše zájmy!" Tomuhle pomáháme?

Jaderná válka jako humanitární podnik

Celá bída Evropy je Spojenými státy naplánována na pozadí ukrajinsko-ruské války. Zbraně hromadného ničení USA-NATO jsou zobrazeny jako nástroje míru. Miniatomové zbraně jsou údajně „neškodné pro okolní civilní obyvatelstvo“. Preventivní jaderná válka je vykreslena jako „humanitární podnik“. Takové masírování mozků lidí s cílem ospravedlnit americké použití jaderných zbraní vypovídá o blízkosti tohoto plánu.

Mezikrokem amerického neonacismu bylo podminování a poškození plynovodů Nord Stream 1 a 2 (třetí potrubí se však podle posledních zpráv Gazpromu zlikvidovat nepodařilo, pozn PP). Zatímco média opatrně spekulují, kdo za tím může být, já otevřeně z této sabotáže obviňuji USA nebo jím pověřený gaunerský stát.

Možná se dožijeme překvapení. Je totiž možné, ba dokonce pravděpodobné, že na příkaz USA útok spáchali Poláci. Z jakého důvodu? Vyřazením Nord Streamů Poláci budou dodávat plyn do Evropy přes plynovod, který byl vybudován přes Baltik (Baltic Pipe) spolu s Norskem a Dánskem. Poláci tak zabrání dodávat plyn ze zničených plynovodů, a zároveň budou vydělávat nehorázné peníze za tranzit. Pokud to tak je, pak Polákům tento zločin museli „požehnat“ Američané.

pp

Čtěte ZDE: Skutečná příčina války na Ukrajině: Nord Stream 2. Nesměl být spuštěn za žádných okolností. Nešlo jen o byznys. Hrůza z propojení Německa a Ruska je v USA přímo mystická. Rozděl a panuj – o to šlo

Přípravná fáze jaderné války?

Americký ministr zahraničních věcí Blinken uvedl, že poškození plynovodu představuje pro západní Evropu „významnou příležitost“ vzdát se ruského zemního plynu ve prospěch zkapalněného břidlicového plynu z USA. Podal ostatně důkaz, že za útokem jsou USA. Dementní prezident Biden, který čte jen to, co mu podstrčí, se již s předstihem vyjádřil: „Nord Stream 2 už nebude. Skončíme s tím. Slibuji Vám, že to zvládneme.“

Sabotáž nese evidentní rukopis USA. Stačí si prohlédnout satelitní snímky z oblasti v posledním měsíci a viník bude znám. Plynovod je uložen pouze v hloubce 80 metrů. Pro satelity není problém vystopovat ponorky nebo drony. V případě, že USA nepoužily ponorky nebo drony, satelitní snímky z oblasti snadno vystopují potápěče, kteří mohli podminovat plynovody z lodi.

Obviňování z útoků Rusko mohou jen političtí pablbi pablbů ze Západu. Proč by Rusko poškodilo plynovody, kterými po skončení ukrajinské krize může opět prodávat plyn do Evropy, čili projekty, do nichž vrazilo miliardy? USA se hrozily toho, že po dodávce opravené německé turbíny v Kanadě pro potřebu fungování Nord Stream 1 začne vyprahlá Evropa jednat o dodávkách. Potřebovaly pojistku, že plynovody nebudou funkční.

Energetická krize, která nyní Evropu (zvláště Německo - a nás jako jeho satelit) v pravém slova smyslu skolí, je přímo "ideální" přípravný krok před rozmístěním amerických jaderných zbraní. Vedle Ukrajiny o ně již požádalo také Polsko.

Že by "za odměnu"?

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson jako tým do ringu. Vrací se na scénu i Steve Bannon? Donald už sestavuje budoucí vládní tým. Blíží se v USA výbuch ohnivé bouře?

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson...

Rozdělený Heartland: Civilizace moře se pokouší obklíčit Světový ostrov. Moskva centrum multipolárního světa? Svět odmítl americkou dominanci. Evropské, čínské, hispánské i islámské srdce? Trump pochopil, že konec dějin nehrozí

Rozdělený Heartland: Civilizace moře se pokouší obklíčit Světový ostrov. Moskva centrum...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky