Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Pozor na falešnou vlajku: Pokud někdo odpálí atomovku, nebudou to Rusové, ale USA. Moskva jaderné zbraně použít nepotřebuje. 100 vteřin od Armagedonu. Zelenský po něm volá. Jedna frakce CIA je zjevně proti. Co převáží?

Pozor na falešnou vlajku: Pokud někdo odpálí atomovku, nebudou to Rusové, ale USA. Moskva jaderné zbraně použít nepotřebuje. 100 vteřin od Armagedonu. Zelenský po něm volá. Jedna frakce CIA je zjevně proti. Co převáží?

13. 10. 2022

Tisk článku

Kevin Barretta varuje před nebezpečím jaderné apokalypsy, kterou může kdykoli spustit americko-ukrajinská provokace pod falešnou vlajkou - v souvislosti s kritickou situací kyjevských jednotek na bojišti, již jen ukro-západní propaganda vydává za úspěch

Dr. E. Michael Jones se vyslovil tento týden v týdeníku False Flag zcela jasně: Plukovník Douglas MacGregor (bývalý vrchní poradce ministra obrany USA) řekl, že neexistují žádné důkazy o tom, že by Rusové plánovali použít jaderné zbraně.

Nepotřebují to. V současnosti mají ohromnou vojenskou převahu, a to ještě na podzimní ofenzívu naplno nezačali. Fakticky tedy mluvíme o tom, že to spíš může být Amerika, kdo odpálí jadernou bombu, a připíše ji Rusku. Udělala to už s potrubím, proč by to neudělala s jadernou zbraní?

Jonesovo varování totiž přichází uprostřed signálů, že vedení USA jadernou válku aktivně zvažuje. Joe Biden nedávno oznámil, že svět je na pokraji jaderné apokalypsy. A pravdu to vypadá, že jeho vláda se na tuto možnost již konkrétně připravuje:

Minulý týden americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb (HHS) oznámilo, že vynaloží 290 milionů dolarů na zajištění nezveřejněného množství léku Nplate na léčbu krevních poruch od společnosti Amgen, který byl schválen k léčbě poranění krevních buněk způsobených právě akutním radiačním syndromem (ARS) u dětí i dospělých.

Čtěte ZDE: Konec legrace: Absurdní "instrukce" Newyorčanům. Způsob, jak dobít ty, kteří přežijí jaderný úder? Chce Biden pomocí ruských raket vylidnit Ameriku? Velký reset s tím počítá. Co nestihly vakcíny… My jsme mnohem blíž

100 vteřin od soudného dne?  

Unie angažovaných vědců souhlasí s tím, že nukleární střet, který ukončí civilizaci, je blíže než kdy předtím. Jejich "Hodiny soudného dne" jsou momentálně nastaveny na „doom's doorstep“ – pouhých 100 vteřin od půlnoci. To je nejhorší „nastavení zkázy“ od zavedení hodin soudného dne v roce 1947.

Biden a mainstreamová média preventivně proto již obviňují Putina. Říkají, že Rusko prohrává, je stále zoufalejší, a pravděpodobně se uchýlí k jadernému útoku. Ale zkušení vojenští analytici jako plukovník Douglas MacGregor a Larry Johnson s tím zásadně nesouhlasí. Poukazují na to, že mediálně opěvované ukrajinské zálohy jsou ve skutečnosti vcelku zanedbatelné. Johnson říká:

"Valit se přes široké otevřené pláně představuje na pohled hezký moment, ale toto území není ubránitelné, pokud se Rusko rozhodne pro protiútok…Spíš láká Ukrajinu, aby obsadila území, a pak čelila nutnosti pokusit se dobýt město, které má Rusko pevně v rukou, jako je třeba Cherson…Ukrajina bude muset provést čelní útok, a k tomuto účelu bude muset shromáždit jednotky a vybavení, které tak budou snadným cílem pro ruské dělostřelectvo, rakety a bomby. Hotová jatka."

pp

Čtěte ZDE: Teror: Západní metody se příliš neliší od islamistických. Monstrum pro válku proti Rusku. Útok na ropovod, který je pro nás životně důležitý. Kdo? Jak? Netřeba složitě hledat. Nicnetušící řidič jel na smrt. Jsme na tom přesně jako on

Fakta vs. propaganda: Rusko neprohrává

Pokud by Rusko skutečně prohrávalo, nemusely by být vyhlašované sankce, které tvrdě dopadnou na  národy, které představují 85 % západní populace? Rychle kapitulovat před USA, přerušit obchod s Ruskem a prosit strýčka Sama o odpuštění? A nepřiklonili by se v takovém případě Saudové a zbytek OPEC+ spíše na stranu Bidena než Putina? Jenže to se k Bidenovu rozzuření neděje.

Naopak většina světových lídrů sází na Rusy, ne na Američany, protože znají skutečné vojenské skóre. Vědí, že předválečná ukrajinská armáda je fakticky zničena, že Ukrajina utrpěla katastrofální lidské ztráty a že šílené útoky na nebráněné prázdné pláně jsou zoufalým PR trikem, nikoli skutečnou hrozbou pro úspěch ruské armády.

Rusové se momentálně v relativním klidu shromažďují na svou zimní ofenzívu. Až přijde, Ukrajina nejenže ztratí vše, co za nesmyslných lidských ztrát získala, ale pak i něco zcela zásadního - co Rusku připraví půdu pro rozhodné ukončení konfliktu. Taková jsou fakta: Jsou to Ukrajinci a jejich američtí neoconští protektoři – nikoli Rusové – kteří jsou vpravdě zoufalí. Nakolik? Zelenskyj volá po tom, aby USA preventivně udeřily jadernými zbraněmi na Rusko. Tak je to zoufalé!

Ale Washington ví, že otevřeně je takový útok nemožný. Nelze preventivně odpálit ani největší jadernou elektrárnu na světě, aniž byste se při tom sami nezničili. Existují náznaky, že američtí představitelé jsou čím dál více naštvaní ukrajinskými svalnatými prohlášeními typu „nejdříve udeřte nukleárními zbraněmi, a pak se teprve ptejte, co dál“.

pp

Čtěte ZDE: První zahřmění: Začal "soudný den" pro Kyjev? Zničení teroristů po útoku na Kerčský most. Operace vypínač aktivována. Generál Surovikin jako signál změny. Bez infrastruktury je kyjevská junta v troskách. Co plánují USA se Zelenským?

Komu byl určen vzkaz NYT?

The New York Times nedávno zveřejnily překvapivě "udavačský" článek s titulkem „USA vědí, že za atentátem na Darju Duginovou stáli Ukrajinci“. Nepochybně byl nějakým druhem poselství CIA Rusku, nebo Ukrajincům, nebo evropským americkým vazalům, nebo jakoukoli jejich kombinací, s podtextem: „Jsme opravdu, ale opravdu hodně naštvaní na ukrajinské horké hlavy, které zabily Darju Duginovou. A obáváme se, že Ukrajinci udělají ještě bezohlednější hlouposti.“

Vláda USA je poslední entitou na Zemi, která by měla ostatním vymlouvat, aby nedělali bezohledné hlouposti. Ale tentokrát by mohly mít pravdu.

Ta nejhorší mimořádně bezohledně hloupá věc, kterou by horké hlavy v Kyjevě mohly udělat, je spustit jaderný útok pod falešnou vlajkou, z něhož by jako obvykle obvinily Rusko. Podle všeho existuje frakce v CIA, které se tento nápad nelíbí, a článek v New York Times byl jakýmsi preventivním úderem proti tomu.

Čtěte ZDE: Zničení plynovodů: Klasický odporný akt státního terorismu USA. Tentokrát nejen proti Rusku, ale i Evropě. Dement Biden splnil své výhrůžky. Námořnictvo cvičilo na místě výbuchu. Washington cynicky knokautoval státy EU. Zachrání se tím?

Reálná hrozba 

V každém případě, pokud se nad Ukrajinou nebo jejím okolím objeví jeden nebo více radioaktivních hřibů, nebudou jejich původci Rusové. Pak už ale bude jedno, zda to udělali ukrajinské horké hlavy nebo speciální agenti USA nebo jejich polští spojenci nebo Blackwater nebo stejní chlapi, kteří vyhodili do vzduchu Nordstream, nebo tým, který zavraždil Dariju Duginovou, nebo lháři, kteří si vymysleli Ducha Kyjeva (falešné letecké eso) či falešné mučedníky z Hadího ostrova.

Na tom opravdu nezáleží, protože všichni víme, že hysterická neoconská média budou z této akce jednotně obviňovat Putina, přičemž Zelenskyj bude s ječením požadovat okamžitý Armagedon. Rozpoutá se peklo, obrazně - a možná i doslova.

Pokud lidé uvěří této neslýchaně mohutné lživé propagandě, budeme čelit scénáři třetí světové války.

Proto je důležité šířit všemi způsoby a kanály sdělení, že pokud vybuchne nukleární zbraň, provede to americko-ukrajinská strana, nikoli Rusové. Šířit to teď. Pak už to bude jedno.

Bude pozdě.

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem. 300 000 duší do cynické rulety NATO. Bělorusko pod deštníkem Moskvy. Stačí sestřelit jedinou ruskou raketu. A nikdo to už nezastaví

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem....

Vraždy v režii FED: Atentát na Trumpa v podání Fininterny. Za spiknutím stojí stejné síly jako za vraždou JFK? Je tu i shodná motivace? Bankéři hrají o vše. Nepotřebují Trumpa živého. Rozhodli již v březnu. Přijdou další pokusy?

Vraždy v režii FED: Atentát na Trumpa v podání Fininterny. Za spiknutím stojí stejné síly...

Na začátek stránky