Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Největší problémy doby: NHL jen pro muže, bělochy a hetero? Diskriminace kam se podíváš! Ty jsi Evropa, já jsem traktor. Tak jo. Všechno ať je důsledně 50 na 50. Co takhle začít manželstvím? To by šlo, ne?

Největší problémy doby: NHL jen pro muže, bělochy a hetero? Diskriminace kam se podíváš! Ty jsi Evropa, já jsem traktor. Tak jo. Všechno ať je důsledně 50 na 50. Co takhle začít manželstvím? To by šlo, ne?

21. 10. 2022

Tisk článku

Ladislav Jakl se už jen směje dalším a dalším šílenstvím, která naší hroutící se civilizaci uprostřed reálných krizí dál ordinují pomatení bojovníci proti diskriminaci - protože smích, jak praví básník, "ten dělá z lidí orly a z malých dětí staví armády..."

Svět se potápí do těžkých problémů, které je nejvyšší čas razantně řešit. Jinak nás utrápí k smrti a přivedou lidstvo k zániku. Co všechno jen musíme snášet? A to možná není všem utrpením konec.

pp

Diskriminace kam se podíváš

Třeba taková hokejová NHL má podle dnešního tisku opravdu vážný problém. Její orgány řeší palčivou starost: lední hokej je prý sportem hlavně pro muže a pro bělochy a málo se tam prosazují ženy, černoši, milovníci výstředních sexuálních praktik a zdravotně postižení. Stačí se podívat na jakýkoli zápas a dojdete ke stejnému závěru. Tohle opravdu nejde nechat dál.

Krutě nespravedlivé jsou i jiné sporty. V basketbalu se prosazují hlavně vysocí lidé a většinou černoši, ve sprintech silní černoši, v delších bězích lidé původem kolem Sahary, v moderní gymnastice samé mladé ženy. To je nějaká diverzita?

pp

Čtěte ZDE: Nastupují na nás: Pro starý svět již není místo? Za pět minut dvanáct. Svoboda trpí jako nikdy předtím. Chtějí vládnout všem. Není rebel jako rebel: Jeden podstatný rozdíl od historie. Slova pankáče Johny Rottena

Ty jsi Evropa já jsem traktor

Vážné problémy otřásající naším světem ale najdeme i v jiných oblastech. Třeba taková brčka k pití. Konečně se podařilo zakázat ta z plastu. Ale zlo si vždy najde cestu. Tak se nyní musí řešit to, že papírová brčka z prý hygienických důvodů dostanete zabalené každé zvlášť v igelitovém obalu. No to je jak z deště pod okap.

Vážnou starost mají i na školách. Žáci patrně nedokážou pochopit, co to je takový kontinent. Ale vše jde řešit. Prahu (asi nejen) tyto dny oblepily agitačními plakáty, na kterých jsou mladí lidé exotických zjevů, za nimi pokrokové vrtule nebo něco takového, pak pár moderních eurohesel, načež hlavním sdělením je „Ty jsi Evropa“. No, někteří lidé jsou třeba letiště, jiní traktor, tak proč by někdo nemohl být kontinent, že. Když u toho moc nevyvádí.

pp

Čtěte ZDE: Kanibalové před branami: Odlidštění nepřátel jako pracovní nástroj nové totality. Zelení fanatici chtějí, abychom se požírali. Prý to zlepší počasí (vydávané za klima). Zrodí se uprostřed krizí pozoruhodná žena? Možná tu už je

Vlivníci a vlivnice a vatikánská teokracie

Jak je to ale se zeměpisem v jiných destinacích? Necháme je bloudit v temnotách? Po Arábii bychom mohli vylepit billboardy s polonahými blondýnami a s nápisem „Ty jsi Arábie.“ A hned by měly tamní dětičky jasno. Kongo by zas mohli polepit fotkami zápasníků v sumo s nápisem „Ty jsi Afrika“.

Jenže existenciální problémy neřeší jen školství. Potíže mají i vlivníci a vlivnice. Anglicky influencers. Z Vatikánu zrovna vyštvali jednu takovou, protože měla na sobě asi tolik textilu, kolik ho potřebujete na výrobu jednoho kapesníku. Jasná diskriminace. Jak teď bude uplatňovat svůj vliv? Ten Vatikán, to už je jak nějaká arabská monarchie. Tedy vlastně ne, tam jsou naši, tak jako íránská teokracie. Jak může být ve Vatikánu teokracie? Někdo by se tomu měl podívat na zoubek.

Čímž jsme se dostali zpět k diskriminaci, se kterou jsme začali u hokeje. Myslím, že jediným nástrojem na zkrocení diskriminace jsou kvóty. Myslíme-li emancipaci žen vážně, je nutno zavést přísnou paritu padesát na padesát v každé instituci. Mohli bychom začít třeba u instituce zvané manželství. V každém manželství půl napůl ženy a muži. To by šlo, ne?

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat. Mluvte šeptem! Neomezená moc všude a nikde. Chapadla ke všemu, co je připojené. Ovládnou i zbraňové systémy? Moloch se probouzí. Mlčení...

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat....

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace. Existence českého státu není samozřejmostí.  Zrada? Zájmy velkých hráčů. Gaučoví generálové a novodobí andělé. Dáme se rozpustit v biočaji EU?

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky