Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Setkání nad čajem, aneb další Tea Party: Padne Fialova vláda, nebo tu zůstane ještě tři roky? Jak je to s nebezpečím jaderné války? Co změní listopadové volby v USA? Pozor na výzvy k převratu. Jsme víc, než tuší

Setkání nad čajem, aneb další Tea Party: Padne Fialova vláda, nebo tu zůstane ještě tři roky? Jak je to s nebezpečím jaderné války? Co změní listopadové volby v USA? Pozor na výzvy k převratu. Jsme víc, než tuší

22. 10. 2022

Tisk článku

Protiproud TV přináší další setkání Petra Hájka s diváky a čtenáři Protiproudu nad dopisy, které v koši opravdu nekončí – a tentokrát se jejich prostřednictvím už dostáváme k opravdu závažným otázkám našich dnů

 

Pokud si chcete video pustit na celou obrazovku, klikněte vlevo dole na logo YouTube, a poté na čtvercový symbol v pravém dolním rohu.

Pokud by došlo k znepřístupnění videa na použité platformě YouTube, ZDE je jeho alternativní umístění.

Všechna videa PPTV naleznete ZDE.

Máme vskutku radost,

jak jste přijali nový „televizní“ formát Tea Party, kterým se vracíme ke kdysi tak úspěšnému seriálu Protiproudu. Odpovídat na Vaše často pozoruhodné dopisy přímo před kamerou je – zdá se, že na obou stranách obrazovky – úplně nová kvalita.

Vedle pokračujícího proudu žádostí o zařazení do seznamu Protiproudařů, kteří dostanou vyrozumění, jak se s námi spojit až/pokud nás zase státní moc vypne (jak opakovaně vyhrožuje), přicházejí stále více otázky týkající se dramatických situací, do kterých nás Fialova vláda žene. A o tom prostě spolu hovořit musíme. Výhodou je, že šéfredaktorova odpověď už není určena jen pisateli, ale mnoha tisícům dalších, kteří se „setkání nad čajem“ účastní.

Některá sdělení jsou totiž mimořádně závažná. A je v našem společném zájmu, aby se dostala ke čtenářům v co nejvyšším počtu…
Tagy článku

Doporučujeme

Odlidňování: Po energiích teď válka proti zemědělství. V čele opět OSN, Davos, Gates a G2O. Vznešený cíl: Globální hladomor. Vymlátí dobytek? Stravujete se klimaticky odolně? Dobrou chuť, pokud zrovna večeříte červy...

Odlidňování: Po energiích teď válka proti zemědělství. V čele opět OSN, Davos, Gates a...

Fialův dárek s číslem 337: Že zločiny vlády dopadnou až na naše děti? I kdež, brakují nám peněženky už teď! Novou senátorku hájící normální svět odvezla z kukaččího hnízda záchranka. Kdo však zachrání křesťanské Vánoce?

Fialův dárek s číslem 337: Že zločiny vlády dopadnou až na naše děti? I kdež, brakují...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky