Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Fialova vláda zkázy krade lidem úspory: Zelený fašismus nás potřebuje srazit na kolena. Německá spojka. Pátá kolona? Ano, ta ve Strakovce! Máme žít bez peněz? Bez masa? Bez aut? Bez kamen? Bez obrany? Necháme se zamordovat?

Fialova vláda zkázy krade lidem úspory: Zelený fašismus nás potřebuje srazit na kolena. Německá spojka. Pátá kolona? Ano, ta ve Strakovce! Máme žít bez peněz? Bez masa? Bez aut? Bez kamen? Bez obrany? Necháme se zamordovat?

2. 11. 2022

Tisk článku

Zdeněk Koudelka viní vládu z války proti vlastním občanům, které chce podle německo-bruselských not všeobecné destrukce připravit o ty nejzákladnější podmínky k existenci, ačkoli máme všechny podmínky k prosperitě a normálnímu spokojenému lidskému životu

Většina lidí chce žít normálně své životy bez toho, aby jim cestu za štěstím ničili ti, kteří je chtějí ovládat. Jedním ze zel, které se na nás hrne, je zdražování čili inflace.

pp

Krádež úspor a německá blbost

Stát je založen na důvěře lidí. Bez důvěry není nic. Podstatou této důvěry je i důvěra v hodnotu peněz. Tedy to, že když šetříme, tak nás o našetřené peníze vláda nepřipraví. Fialova vláda je vláda drahoty. Vláda, která ničí důvěru lidí ve stát a jeho měnu. Vláda popřela tradice starých hospodářů. Již neplatí, že dobrá hospodyně pro pírko i přes plot skočí. Když si člověk šetří na důchod, studia či bydlení, tak mu to současná inflační politika drahoty vezme. Má pak smysl vydělávat a šetřit peníze pro sebe a své blízké?

Vláda roztočila inflační ruletu obrovským dluhem. Nechává se vydírat Německem a jím stvořenou lipskou burzou. Jestli se u nás elektřina vyrábí za desetihaléře, ale prodává o tisíc procent dráž, tak je to prostě jen nehorázná krádež. Tato cena totiž není výsledkem hospodářské soutěže, ale byrokratické a neprůhledné cenotvorby v rámci politiky Zeleného údělu. Jestli si Německo kvůli hloupému zelenému údělu nechalo vnutit politiku vypnutí uhelných a atomových elektráren, je to jeho blbost. Ale my nemáme povinnost toto hlupáctví platit.

pp

Čtěte ZDE: Tady je zakopaný pes: Česká nebo ČEZská republika? Moloch je stát ve státě. Umělá Fialova a unijní drahota. Sebevraždu Zeleného údělu nevymyslel Putin. Ani sankce. Rozdělme ČEZ, kupujme plyn od Ruska - a jsme zpátky!

Bruselský zelený fašismus

Neviním německou vládu, že chce, abychom v ceně naší elektřiny platili tradiční německou imperiální politiku. Viním naši vládu, že nás k tomu nutí proto, aby na ni v Berlíně či Bruselu nevrčeli.

Evropská komise klimaticky zblbla. Nejen, že nám chce vnutit drahá elektroauta místo levnějších a spolehlivějších spalovacích motorů, ale chce zdražit i bydlení požadavkem nulových emisí na nové domy. Chce nám zakázat domácí krby a kamna, tedy to, co si mnoho našich občanů nyní zřizuje, aby vůbec nějaké teplo za rozumnou cenu měli.

Evropští držitelé politické i ekonomické moci chtějí kecat i do toho, co jíme. Západoevropský koncern, který u nás vlastní sýrárnu Želetava, chce polovinu produkce vyrábět vegansky – tedy rostlinné náhražky sýrů bez mléka, když dnes takto u nás jedí jen jednotky procent lidí (a je to navíc mimořádně nezdravé, pozn. PP). Říkají, že chtějí převychovat spotřebitele. Prostě bruselský zelený fašismus ztratil jakékoliv zábrany.

pp

Čtěte ZDE: Fialova zahraniční vláda: Utíkají na Ukrajinu, česká realita je nezajímá. HDP klesá? Nejdražší elektřina v Evropě? Padáme do recese? Šup před kamery do Kyjeva! Nikoli prezidenta Babiše, ale premiéra Fialu si tato země nezaslouží!

Falešní zachránci světa

Krávy prdí, což prý otepluje planetu, proto je musí novodobí falešní zachránci světa vyhubit. To jsou ti dnešní Stalinové, Hitlerové a Pol Potové, kteří straší údajným koncem světa kvůli klimatu. Když i žák na základní škole ví, že se střídaly doby ledové a meziledové. Lidstvo přežilo tím, že se přizpůsobilo, a ne poroučením větru, dešti.

Evropská komise a lidé kolem ní vyvolávají strach jako v případě covidu, aby se jim lépe kradlo. Už se u nás vyhodily zbytečné covidové vakcíny za 14 miliard korun. V Evropské unii je to za dva biliony korun. Obrovský tunel na státní peníze, za který by měla nést odpovědnost předsedkyně Evropské komise von Leyenová. Bruselu se říká hlavní město lobbingu, přeloženo do moravštiny – hlavní město okrádání obyčejných lidí. Přitom covid je slabý odvar toho, jaké obrovské peníze se vyhazují v rámci klimatického šílenství.

pp

Čtěte ZDE: Němec přijel do Prahy diktovat: Konec práva veta! Německá Evropa bude už bez kulis a naplno. Nedostupné energie byly plánem, který se zdařil. Jsou pilířem války bez tanků. Nechcete? Tak vyřešte kvadraturu kruhu!

Vláda vede válku s vlastmi občany

A naše vláda tomu všemu v Bruselu kývá. Kývá, abychom platili drahou energii kvůli evropským energetickým daním, emisním povolenkám a zákazu výroby levné energie z uhlí.

Vláda své odpůrce nazývá agenty. Není však zrádným cizím agentem ve skutečnosti ten, kdo nám vnucuje šílený Zelený úděl a placení nesmyslných cen elektřiny z lipské burzy? Není agentem ten, kdo chce oslabit výrobu elektřiny a tepla z našeho uhlí? Není cizím agentem ten, kdo nás nutí vzdát se spalovacích motorů a našich jídel z prasat a krav? Copak vláda nevidí, jaké zlo páchá, když neřeší inflaci a líže paty Evropské komisi i tam, kde je to pro náš průmysl a naše zemědělství smrtící?

Premiér Fiala na jaře říkal, že jsme ve válce. Nesouhlasil jsem, neboť jsme válku nikomu nevyhlásili a Parlament o válečném stavu ani nehlasoval. Avšak pochopil jsem, že Fiala měl pravdu. On totiž vede válku s vlastními občany. Ale lid má sílu.

Okrádat a zotročit se nemusí nechat.

Zdroj.

(Nenechte si ujít: Dnes navečer bude v pořadu TV Protiproud hovořit Petr Hájek s MUDr. Soňou Pekovou, statečnou lékařkou a uznávanou viroložkou, která u nás jako první prorazila zeď covidové lži, bez ohledu na pronásledování zůstává nepodvolená, chválí Vladimíra Putina za likvidaci amerických biologických laboratoří na Ukrajině a pátrá po tom, kdo za tím vším stojí.)

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Odpověď na belgorodské vraždění kyjevských nacistů: Rusko zničilo velitelská centra v Charkově. Likvidace nacistů z jednotky Kraken. Kinžály opět v akci. Zelenský rozkázal vraždění českými zbraněmi. ČR zbaběle utekla

Odpověď na belgorodské vraždění kyjevských nacistů: Rusko zničilo velitelská centra v...

Novoroční plky rozvědčíka z Pražského hradu: Získali jsme je a zveřejňujeme! Skutečný projev ke státnímu svátku ČR obstarala Krásná Neznámá. Život je jinde. Kde? Na sídlištích. U popelnic. Že by už čtyřiadvacátý?

Novoroční plky rozvědčíka z Pražského hradu: Získali jsme je a zveřejňujeme! Skutečný...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky