Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Doktorka Soňa Peková: Křehká žena, která zvedla prapor odboje. Fakta proti lžím. Umělý virus. Kýble špíny a pomluv. Kdo to stvořil a rozšířil? Modlitba za Putina. Chtějí vybít většinu populace. Jsme něčí hologram?

Doktorka Soňa Peková: Křehká žena, která zvedla prapor odboje. Fakta proti lžím. Umělý virus. Kýble špíny a pomluv. Kdo to stvořil a rozšířil? Modlitba za Putina. Chtějí vybít většinu populace. Jsme něčí hologram?

2. 11. 2022

Tisk článku

Protiproud TV přináší rozhovor s nepodvolenou lékařkou a viroložkou Soňou Pekovou, která jako u nás první zjistila, že covid je umělého původu, že vakcína není vakcínou, že státní „sanitární diktatura“ má jiný důvod – a šla s tím na veřejnost

 

Pokud si chcete video pustit na celou obrazovku, klikněte vlevo dole na logo YouTube, a poté na čtvercový symbol v pravém dolním rohu. 

Pokud by došlo k znepřístupnění videa na použité platformě YouTube, ZDE je jeho alternativní umístění

Všechna videa PPTV naleznete ZDE.

Čeká nás nějaká další vlna

mezinárodně organizované a režírované „pandemie“? Byly takzvané mutace covidu přirozené, nebo šlo vždy o nově vyrobené a záměrně rozšířené kmeny viru, aby mohla covidistická – a zvláště vakcinační – diktatura pokračovat? A především: K čemu mělo a má sloužit celé to zničující divadlo, které stálo statisíce a milióny zbytečně zmařených životů? Kdo za tím stál? Kdo to vytvořil a spustil? A co chystá nyní?

MUDr. Soňa Peková, žena se dvěma doktoráty a vedoucí virologické laboratoře je nepochybně odborně kvalifikovaná na tyto otázky – a mnohé další z nich vyplývající – fundovaně odpovědět. Ale ne-jen odborně. Současně i lidsky a občansky. Co ji vedlo k tomu, že se pustila do nerovného boje se státem organizovanou hydrou zaplacených „takéodborníků“? Místo aby si užívala místo na výsluní, a současně si přišla na pěkné peníze, pustila se do boje, který trvá dodnes.

Netají se svým přesvědčením, že Vladimír Putin zabránil velkému nebezpečí, které se připravovalo v amerických biologických laboratořích na Ukrajině. A současně již od svých mikroskopů hledí k daleko větší otázce, která ty všechny ostatní přesahuje. Co ji. K tomu vede? 

V rozhovoru s Petrem Hájkem říká: „Měli jsme krásné dětství v tom takzvaném komunismu. Získali jsme vynikající vzdělání. A dnes jsme drzá generace…“
Tagy článku

Doporučujeme

Profesor s pruty: Vyhodili ho z práce po rozhovoru pro PP? Je Zelenský oběť Anglosasů? Byl by s Trumpem svět bezpečnější? Jiná cena židovského a palestinského života? Korpoorace stojí nad státem? Spojí se vlastenci?

Profesor s pruty: Vyhodili ho z práce po rozhovoru pro PP? Je Zelenský oběť Anglosasů?...

Ukrajinské poučení Západu asi nestačí: Další velká provokace Ruska. Nacvičuje NATO námořní blokádu Kaliningradu? 70 tisíc vojáků obkličuje enklávu. Putin varuje Lotyšsko: Zacházíte s Rusy jako s prasaty. Brusel se tváří, že nic nevidí

Ukrajinské poučení Západu asi nestačí: Další velká provokace Ruska. Nacvičuje NATO námořní...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky