Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Zveřejnění volebních manipulací dál otřásá Amerikou: Bidenovci, levičácká média a mocné firmy na pranýři. To oni zpochybnili ústavu, nikoli podvodem odstraněný Trump! Proč to asi Rakušan, Pekarová a spol. chtějí zavést u nás?

Zveřejnění volebních manipulací dál otřásá Amerikou: Bidenovci, levičácká média a mocné firmy na pranýři. To oni zpochybnili ústavu, nikoli podvodem odstraněný Trump! Proč to asi Rakušan, Pekarová a spol. chtějí zavést u nás?

8. 12. 2022

Tisk článku

Ivo Strejček reaguje na odhalení amerických novinářů, kteří se díky převzetí Twittteru Elonem Muskem dostali k šokujícím materiálům potvrzujícím rozsáhlou manipulaci amerických prezidentských voleb a varuje Pětikolku před pokusy importovat tyto zničující praktiky k nám

Donald Trump znovu rozbouřil americkou politickou scénu a tamní média. Prý chce „ukončit“ platnost americké ústavy. Je tomu ale skutečně tak?

Falešné a podvodné volby 

Americký novinář Matt Taibbi se poslední dva roky důkladně zabýval souvislostmi, které sehrála sociální síť Twitter v amerických prezidentských volbách 2020. Před pár dny tento muž zveřejnil podrobnou a zdrcující zprávu, ve které prokázal předvolební manipulace Twitteru s veřejným míněním - vše v kontaktu s Demokratickou stranou. Taibbi (ne Trump) se dokonce ptá: „Zahodíte výsledky prezidentských voleb 2020 a prohlásíte skutečného vítěze, nebo uspořádáte nové volby po odhalení masivního a širokého podvodu provedeného v úzké spolupráci velkých technologických společností s Demokratickou stranou?"

Časová posloupnost je důležitá, neboť teprve až na Taibbiho závěry reagoval Trump větou: „Bezprecedentní podvod žádá bezprecedentní řešení. Masivní podvod tohoto typu a rozsahu umožňuje ukončení platnosti všech pravidel, předpisů a článků, dokonce i těch, které se nacházejí v Ústavě. Naši velcí 'Otcové zakladatelé' nechtěli a nesouhlasili by s falešnými a podvodnými volbami!"

pp

Čtěte ZDE: Volební systém v USA: Navrženo k vytváření systémových podvodů. Co ukázal audit? 170.000násobné zkreslení! Podvod, jaký svět ještě neviděl. Zametání důkazů. Co udělá zítra Kongres? Demokracie je mrtvá

Trump má pravdu

Plyne z této Trumpovy reakce jeho chuť či touha ukončit platnost Ústavy USA? Nic takového! Sice „trumpovsky“ drsně a napřímo volá po zrušení všech obezliček, které byly průchodu svobodným volbám v Americe naházeny do cesty, americkou ústavu ale evidentně do koše hodit nechce. Ve svých slovech chce návrat k výkonu svobodných voleb, jejichž výsledky by nemohly být zpochybňovány.

Že se to Demokratům nelíbí a křičí, tomu se dá rozumět. Že se proti Trumpovi staví část Republikánů, tomu se dá rozumět také – někteří si jeho zvolení nepřejí. Že se to nelíbí hlavním americkým médiím, je rovněž pochopitelné – tolik už nainvestovaly do vykreslení Trumpa jako „politické zrůdy“ - a říkat něco jiného už prostě jde jen těžko.

Současnost dnešní Ameriky, zmítané radikálním levicovým progresivismem, je vlastně strašná. Co se s touto zemí stalo, že významná část voličů – a jak se ukazuje možná oprávněně – odmítá přijmout výsledky voleb a otevřeně o nich mluví jako zmanipulovaných? USA si o sobě myslí, že jsou středobodem, kolem něhož se točí celý vesmír, a tahle země dopustí stav zpochybňující samotnou podstatu její demokracie? Vlastně má Trump pravdu, tvrdí-li, že „svět se směje USA a jejím zkorumpovaným a zmanipulovaným volbám 2020“.

Tohle chceme u nás?

Nechme však Ameriku stranou a všímejme si sebe samotných. Nejsou americká blamáž s korespondenčními hlasy a zneužívání sociálních sítí politickými silami problémy, které bychom měli brát jako odstrašující příklad? I naši zákonodárci si totiž stále častěji pohrávají s myšlenkou korespondenčního hlasování a rozvolňování výkonu volebního práva.

Za úhelný kámen naší demokracie jsme si po listopadu 1989 přáli svobodné volby. Neexperimentujme po americkém způsobu!

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Nová Charta OSN podle Washingtonu: USA mají právo způsobit krvavý převrat v libovolné zemi. Západ jako okupační zóna USA. Válka s Ruskem muší bejt, vy kluci pitomí! Když i Němec, podřídí se všichni. Konjunktura brzy! V pekle...

Nová Charta OSN podle Washingtonu: USA mají právo způsobit krvavý převrat v libovolné...

Liberální demokratůra v praxi: Ten, kdo nevyzná jedinou ofiko pravdu, končí. Drulákův vyhazov z práce. 99 udání docenta Ševčíka za rozhovor pro PPTV. Záhada: Západ vítězí, i když prohrává. Jako za dob Pavlovy rudé rodinky

Liberální demokratůra v praxi: Ten, kdo nevyzná jedinou ofiko pravdu, končí. Drulákův...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky