Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Konference bláznů v Bruselu: Jak si po válce rozdělíme Rusko? Rozparcelovat, ukrást suroviny. Zlato, ropa a plyn pak zase Západu na čas vystačí. Vzniknou loutkové státy. Rozpadne se EU dřív, než přiletí ruské rakety? A co lekce Hitler?

Konference bláznů v Bruselu: Jak si po válce rozdělíme Rusko? Rozparcelovat, ukrást suroviny. Zlato, ropa a plyn pak zase Západu na čas vystačí. Vzniknou loutkové státy. Rozpadne se EU dřív, než přiletí ruské rakety? A co "lekce Hitler"?

31. 1. 2023

Tisk článku

Michal Svatoš přináší zprávy o dnes zahájené konferenci pomatenců, mezi které patří i Fialova ODS, jež si dopředu dělí "ruskou kořist", protože asi už zcela zapomněli na Hitlerovu lekci - i její drtivý konec - a nás si berou za rukojmí

Dnes 31. ledna 2023 začíná v Europarlamentu velká konference o konečném rozdělení Ruska, které bude provedeno po vítězství ve válce. Ve zvacím textu na konferenci konanou pod záštitou EU se píše:

Je naivní si myslet, že Ruská federace po konečné porážce zůstane ve stejném ústavním a územním rámci. Nikdy v historii se nestalo, aby takto centralizovaná říše, podmaňující si tolik národů, zůstala po porážce v klíčové válce nezměněna. Rozbití Ruské federace přinese nezpochybnitelné výhody Evropě i Střední Asii v oblasti bezpečnosti, včetně energetické bezpečnosti, a ekonomiky.

pp

Rozdělit Rusko a ukrást jeho suroviny

Uvnitř Ruské federace mohou vzniknout nové prozápadní státy, které posílí stabilitu v několika regionech Evropy a Eurasie. Nejsou žádné takové věci jako ruský plyn, ropa, hliník, uhlí, uran, diamanty, obilí, lesy, zlato atd. Všechny tyto zdroje jsou tatarské, baškirské, sibiřské, karelské, oiratské, čerkesské, burjatské, sachské, uralské, kubanské, nogaiské atd.  Evropský parlament a mnoho dalších parlamentů po celém světě označilo Ruskou federaci za teroristický stát. Takové uznání má určité důsledky. Tato teroristická organizace, i když ji mnozí považují za impérium, by měla být zrušena! Představitelé více než 20 národů Ruské federace, se sejdou v Bruselu v Evropském parlamentu, aby projednali vyhlídky na dekolonizaci a deimperializaci Ruské federace.

pp

Čtěte ZDE: Nic nového: USA vedou proxy válku proti Rusku již celá desetiletí. Agent CIA Usáma byl součástí plánu zničit SSSR. Výcvik a zbraně již před převratem. McCain k Ukrajincům: "Našimi zbraněmi za naše zájmy!" Tomuhle pomáháme?

Členové skupiny ECR (Evropští konzervativci a reformisté součástí této frakce je i ODS), která konferenci svolala, jsou za ČR – premiér Petr Fiala, za Slovensko – Richard Sulík (SaS - do září 2022 místopředseda slovenské vlády).

Historie se opakuje?

Pro Čechy bude jistě zajímavé, že odpoledne na konferenci o rozdělování Ruska a jeho přírodního bohatství vystoupí s proslovem Reinhard Kloucek, který je v tzv. Panevropské Unii zástupcem tzv. prezidenta Karla von Habsburg. K Panevropské unii má blízko i předseda ODS Fiala, který je součástí skupiny ECR. Reinhard Kloucek je ve spojení s mnoha významnými českými politiky a podnikateli.

Kdo se nepoučí z historie, je odsouzen ji opakovat.  28. července 1914 vyhlásil Franz-Josef I Habsburský První světovou válku, protože Srbsko se nechtělo nechat rozdělit, a Rusko mu přišlo na pomoc. 31. ledna 2023 bude zástupce Karla von Habsburg, vnuka posledního rakousko-uherského císaře Karla I., Reinhard Kloucek promlouvat v Europarlamentu o tom, jak a mezi koho rozdělit Rusko, až bude poraženo ve vítězné válce Západu proti němu. To v takovém případě ovšem nemůže skončit jinak než III. světovou jadernou válkou, protože Rusové se nenechají rozdělit, stejně jako se nikdy nenechali zotročit. EU dopadne stejně jako Rakousko-Uhersko. Rozpadne se - doufejme, že dřív, než přiletí ruské rakety.

pp

Čtěte ZDE: Velké Provizorium: Pokusy o zničení Ruska trvají již stovky let. Amerika - mýtický Babylón. Klidný rozpad Unie, nebo občanská válka? Vstal Hitler z mrtvých? Putinova červená linie a casus belli. Nadzemská výzva k proměně trvá

Třesou se v Kremlu (smíchem) zdi?

Navíc celá tato konference nažene Rusku otevřené spojence Čínu, Indii, řadu afrických i arabských zemí, protože jejich vlády ihned pochopí, že po rozparcelování Ruska by přišlo na řadu rozdělení jejich zemí, neboť i ony jsou, jako Rusko, tvořeny mnoha etniky. A podle zvacího textu na konferenci, nemají Indie, Čína, Nigérie a řada dalších zemí rovněž nárok na suroviny a zdroje ukryté na svém území. Ty patří různým národům, které na těchto územích žijí a jsou součástí jejich států.

I tam by tedy po rozdělení Ruska měly vzniknout nové samostatné prozápadní státy, které mají hlavně sloužit zajištění potřeb Evropy. Vladimír Putin se musí v Kremlu smát, až se zdi třesou. Tahle konference je stejný dar Rusku, jako když Hitler vyhlásil válku USA, a urychlil tak vstup USA do války v Evropě, a svoji porážku.

Fiala musí být úplný blázen, když nechá ODS, aby tuhle tragikomickou politiku podporovala.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Podvod č. 1: Američané na Měsíci nikdy nebyli. Přistání: Nejlepší film slavného režiséra Kubricka? Když lid uvěřil letu v krabičce od sardinek, uvěří všemu. A stalo se. Doznání? Pomalu, ale jistě. Co na nás chystají po 9/11 a covidu?

Podvod č. 1: Američané na Měsíci nikdy nebyli. Přistání: Nejlepší film slavného režiséra...

Vlašťovka na Lávce: Naděje? Rozpaky? Boj, či spolupráce? SPD, Trikolora a PRO osahávaly terén. Vyslanci ANO Babiš účast zatrhl. Jak využít temné zbraně protivníka? Svým vlakem ke svobodě, nebo cizím dobytčákem do gulagu?

Vlašťovka na Lávce: Naděje? Rozpaky? Boj, či spolupráce? SPD, Trikolora a PRO osahávaly...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky