Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Turci podezírají USA z použití tajných zbraní: V noci před zemětřesením se objevily zvláštní úkazy na obloze. Ambasáda před katastrofou varovala občany USA. Přijdou tektonické posuny v geopolitice? Svět se otřásá

Turci podezírají USA z použití tajných zbraní: V noci před zemětřesením se objevily zvláštní úkazy na obloze. Ambasáda před katastrofou varovala občany USA. Přijdou tektonické posuny v geopolitice? Svět se otřásá

14. 2. 2023

Tisk článku

Pavel Kopecký přináší informace o stále ostřejších protiamerických náladách v Turecku, neboť existuje mnoho nepřímých indicií, že katastrofa mohla být vyvolána použitím tajných zbraní Pentagonu, které skutečně umějí vyvolat zemětřesení, ale i kdyby bylo přirozeného původu, politické zemětřesení vyvolá

V Turecku mezi obyčejnými lidmi panuje silné přesvědčení, že zemětřesení z 5. února není přirozený jev, ale výsledek americké tajné zbraně.

pp

Podivný řetězec „náhod“

Jako důkaz uvádějí následující řetězec „náhod“:

27. až 30. ledna vydává velvyslanectví USA v Turecku bezpečnostní varování

28. ledna západní velvyslanectví posílají svým občanům varování před možným teroristickým útokem

1. a 2. února jsou v Istanbulu zavřená velvyslanectví USA, Velké Británie, Německa, Francie a více evropských zemí

3. února turecký ministr vnitra požádal Spojené státy, aby „dali své špinavé pracky od Turecka“

4. února vplul křižník USS „Nitze“ do Istanbulu

"Říkal jsem Erdoganovi, že zaplatí za to, co udělal. Tak teď ať platí!"

Tato podivná slova řekl před reportéry americký prezident Joe Biden v rámci vyjádření k zemětřesení v Turecku. Něco jako když před zkázou Nord Streamu kázal německému kancléři, že plynovod brzy nebude.

Po tomto Bidenově vyjádření zesílila do té doby okrajová varianta, že by Spojené státy skutečně mohly stát za zkázou Turecka. O to víc se studují záběry pořízené pár minut před zemětřesením, na kterých by měl být HAARP: Toto zařízení totiž disponuje radary v pásmu krátkých (HF) a ultra krátkých (UHF) vln, měřiči změn geomagnetického pole, sondou ionosférického šíření vysokofrekvenčních radiových vln, EMP - elektromagnetickým pulsem, magnetometry a dalšími technologiemi.

Toto zařízení spuštěné nejpozději v roce 1990. se nachází se na Aljašce. Ano, právě tam kde se v posledních dnech pohybovaly ony "neznámé neidentifikovatelné objekty", které sestřelila letectva USA a Kanady.

Důvodná podezření

Úplně jinak se nyní začínají hodnotit i další indicie: Například, že v noci před otřesy bylo v Turecku na obloze vidět zvláštní úkazy.

Toto vše samozřejmě není přímým důkazem spuštění umělého zemětřesení. Dohady jsou proto zesměšňovány jako konspirační teorie. Ale Turci, nepotřebují žádné exaktní "schválené" důkazy. Jejich rostoucí nedůvěra k přirozené příčině katastrofy je vyvolána nejen zvláštními shodami okolností, ale ještě více přesvědčením, že Američané jsou schopni těch nejobludnějších aktů agrese - právě jako byla likvidace plynovodů „Nord Stream“.

Vůbec se nelze divit, že Američanům už nejen většina zemí světa nevěří, ale jsou stále více a priori podezříváni při jakýchkoli těžko vysvětlitelných jevech a katastrofách. Asi korunou bylo, když se ukázalo, že Covid-19 byl výsledkem, ne-li úmyslného zamoření Číny, tak přinejmenším úniku uměle vytvořené infekce z biologické laboratoře v USA.

Prohlášení ruského ministerstva obrany o vývoji biologických zbraní Američany také na Ukrajině vyslechly mnohé národy nezápadních zemí jako fakt, který je vlastně ani neohromil. Ta linka je jasná: Pokud Washington vyvíjí a používá biotechnologické zbraně, tak proč pokládat za nemožné, že vyvíjejí a používají klimatické a seismické zbraně?

To vůbec není konspirační teorie. Podle mnoha odborníků takový výzkum prováděli nejen američtí, ale i sovětští vědci již od konce 20. století.

pp

Čtěte ZDE: Záhada na záhadu: Poslední dny Atlantidy zvané Severoatlantická (zkratka NATO)? Zločiny bez trestu. Zničil Antiochii HAARP? Kdy další plandémie? Střílí Biden a Trudeau na UFO? Alfa a Omega. SOS z Kanady

Tektonické posuny v geopolitice?

Turci proto nepotřebují exaktní důkazy, stačí přesvědčení, že Američané jsou takových zvěrstev schopni. Zemětřesení bylo velkou ranou pro celou tureckou ekonomiku. Až počáteční šok pomine, Turci budou stále více z katastrofy obviňovat USA. Není to důvod, proč země NATO tak rychle až obsesivně nabídly svou pomoc Ankaře? Chtějí tak uklidnit Turky a zabránit růstu protizápadních nálad? 

Erdogan jako zkušený a mazaný politik ví, že tyto nálady nemůže ignorovat. Zejména před pro něj osudovými květnovými volbami. Samozřejmě, bez jasných důkazů nemůže obvinit USA - a takové jeho služby+ určitě nemají. Může však nepřímo hrát s lidovým podezřením - a využít ho třeba i k náhlé změně zahraniční politiky. Ne snad přímo k vystoupení z NATO, třeba k připojení se k CSTO (Organizace Smlouvy o kolektivní bezpečnosti) a SCO (Šanghajská organizace pro spolupráci). Tím by v podstatě zahájil otevřenou konfrontaci se Spojenými státy - ve spojenectví s Ruskem a Čínou.

Že by Rusko takový obrat přivítalo, je jisté. Zemětřesení vedlo k posunu anatolské desky, na které se nachází Turecko, několik metrů od Evropy směrem k Arabskému poloostrovu:

Že by předznamenání podobných tektonických posunů v geopolitice?

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Kalamita 107: Vedro, až praští. Flašinet jede dál. Rozvědčík umí Mao Ce-tunga zpaměti. Alexandr Veliký s agentem Kolářem na Hradě. Co kuli, je jasné: Platí tady česká ústava či má pravdu arogantní německý velvyslanec?

Kalamita 107: Vedro, až praští. Flašinet jede dál. Rozvědčík umí Mao Ce-tunga zpaměti....

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné. 1000 doznaných pokusů na lidech. Co umí HAARP?  President Johnson: Kdo ovládne počasí, ovládne svět. Klima? Zemětřesení? Sopky? Umíme, hlásí Pentagon. Lze se bránit?

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky