Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Normalizace podle metody: Smlouva o dočasném pobytu vojsk. Předsedkyně Trikolory Majerová u výslechu. Nástup armády udavačů vede Letocha. Míří Husákův vězeň Popelka opět za mříže? V Praze se upálil muž. Proč?

Normalizace podle metody: Smlouva o "dočasném pobytu" vojsk. Předsedkyně Trikolory Majerová u výslechu. Nástup armády udavačů vede Letocha. Míří Husákův vězeň Popelka opět za mříže? V Praze se upálil muž. Proč?

17. 2. 2023

Tisk článku

Radek Pokorný si všímá až neuvěřitelných podobností normalizace z roku 1969 s dnešní dobou, což více než jen symbolicky završí obsazení Pražského hradu komunistickým rozvědčíkem překabátěným ve vysokého představitele NATO a politické procesy orvellovských "ideo-zločinů", které se právě rozbíhají

Normalizace přichází rychle. Zatímco po období pražského jara rozdrceného pásy tanků Varšavské smlouvy přišlo definitivní zlomení odporu nepodvolených opětovným nastolením cenzury při nástupu Gustáva Husáka na post generálního tajemníka ÚV KSČ v dubnu 1969, po kterém se rozjely rozsáhlé čistky, dnes po zvolení normalizačního rozvědčíka a loutky NATO generála Petra Pavla prezidentem mnozí prožíváme déja vu.

pp

Vítězný únor bruselské pětikoalice

Je zde Vítězný únor bruselské pětikoalice pod vedením Petra Fialy. Pátá kolona Washingtonu a Bruselu se po (pravděpodobně zfalšovaných) prezidentských volbách definitivně zmocnila všech mocenských postů v zemi. A hned vzápětí Biľakovi pohrobci vyznávající opět brežněvovské principy "omezené státní suverenity" (Bruselané jí dnes říkají "sdílená"), to vzali s normalizací a zardoušením posledních zbytků svobody zgruntu. Je až neuvěřitelné, jak se obě "normalizace" sobě podobají jako vejce vejci - jen zrcadlově obrácené z Východu na Západ.

Základem Husákovy normalizace byla legalizace pobytu cizích vojsk na našem území. A hle: Právě tento týden jsme se dozvěděli, že smlouva o pobytu okupačních vojsk tentokrát těch amerických, je hotova. Po třiceti letech od stažení sovětských vojsk, tedy máme připraven právní rámec pro vstup cizích armád a jejich "dočasné umístění" na našem území: Stáváme se tedy již i formálně plnohodnotnou kolonií.  

Ministryně obrany Jana Černochová (přezdívaná dlouhá léta ve své mateřské ODS „Calamity Jane“) tak opět prokázala, že její přezdívka není náhodná. Ministryně, která proslula tím, že po kabelkách nosí seznamy tanků a raketových systémů, které bez schválení parlamentu rozdává svým banderovským přátelům v Kyjevě, jen dokresluje atmosféru, která v naší zemi po nástupu Fialovy vlády národní zkázy zavládla.

pp

Čtěte ZDE: Takhle si tu žijeme: Špióni "doporučí" vraždu. Vláda ji schválí. Firma Kůl v plotě ji provede. Justice vše přikryje. Jsme přece ve válce. Nebo zase ne? Fialovému pokrytectví soud potvrdil: Ústava je (pro mocné) jen cár papíru

Předsedkyně Trikolory u výslechu

K nástupu normalizační totality, patřila také armáda dobrovolných fízlů, kteří na všech úrovních společnosti začali udávat své spoluobčany - a ti brzy skončili za mřížemi pro "nesprávné" názory. Dnes se do čela těchto bdělých normalizátorů staví dokonce vládní poslanci, kteří by jako první měli dbát ústavy a Listiny základních práv a svobod, kde stojí, že cenzura ať psaného či vyslovovaného názoru je nepřípustná.

Ovšem Rakušanovci (podle vzoru Husákovci) jako poslanec Petr Letocha (STAN) si z toho těžkou hlavu nedělají. Tento bdělý soudruh již před druhým kolem prezidenské volby podal trestní oznámení na svoji bývalou parlamentní kolegyni a dnešní předsedkyni Trikolory Zuzanu Majerovou z důvodů závadného obsahu na jejím fecebooku. Sám se tím pochlubil na sociálních sítích: „Dnes jsem podal trestní oznámení na Zuzanu Majerovou pro šíření poplašné zprávy. Je naprosto nepřípustné zneužívat strachu občanů k politické propagaci a účelové šíření lží už nesmí být přehlíženo! Politická kampaň bývá občas divoká, ale má svá pravidla! A ty paní Majerová překročila,“ napsal Letocha.

A co, že to opoziční politička napsala na svůj facebook, že se bdělý eurosoudruh rozhodl jednat? Nic než velmi pravděpodobnou prognózu: “Po případném zvolení Petra Pavla bude následovat mobilizace českých mužů a našich synů na ukrajinskou frontu.“ A přiložila k tomu vtípek o Petru Pavlovi, který tak jako desítky dalších podobných koluje po sociálních sítích. 

Čtěte ZDE: Pavla vybral Washington: Poslušně hlásím, já je do války naženu! Babiš musí být zničen! Střet mezi Čechy a pražskou Pátou kolonou graduje. Až pošlou vaše syny a manžely pod palbu, bude pozdě. Poslanci mají výjimku!

Básník Fiala i generál

„Tak už je to tady!“ konstatoval publicista, hudebník a kolega Majerové z Trikolóry Petr Štěpánek. "V zemi, kde by podle ústavy měla platit svoboda projevu, je předsedkyně politické strany předvolávána na policii, konkrétně na Službu kriminální policie a vyšetřování, Odbor extremismu a terorismu, aby podala vysvětlení, že během prezidentské volební kampaně něco řekla, respektive napsala o jednom z kandidátů. Vše se děje proto, že poslanec hnutí STAN Petr Letocha v roli udavače podal na Zuzanu Majerovou trestní oznámení. A aby toho nebylo málo, ještě se se svým „hrdinským“ práskačským činem honem běžel pochlubit na facebook,“ glosoval skandální kauzu Štěpánek.

A současně na dotazy mnoha znepokojených občanů, zda je Česká republika ve válce, jak několikrát zopakoval premiér Fiala, zní odpověď Úřadu vlády, že vyjádření předsedy vlády bylo pouze metaforické. Zřejmě stejně jako vyjádření Petra Pavla, který před volbami ujišťoval, že Ukrajinu máme podporovat nejen všemi dostupnými zbraněmi kromě jaderných, ale také účastí našich vojáků zajišťujících bezpečnostní koridory (s botami na zemi) - tedy přímý vstup našich občanů do války. 

A aby nikdo nemohl pochybovat o inspiracích současné normalizace, začal tento týden politický proces se Slávkem Popelkou, někdejším Husákovým vězněm, disidentem a signatářem Charty 77, který si tak může zopakovat zkušenost z dob, kdy byl odsouzen za rozšiřování letáků a - tehdy západní - propagandy.

Politické procesy se rozjíždějí naplno

Brežněvovi pohrobci ho dnes žalují z toho, že na podatelně Národního muzea v Praze (a později i v e-mailu policii) mimo jiné žádal, aby byla odstraněna ukrajinská vlajka před Úřadem vlády i na dalších veřejných místech, kam patří pouze české státní vlajky, aby policie zjistila viníky a „v případě, že tak neučiní, vyzve občany, aby sami odstranili symboly fašistického režimu.“

pp

Čtěte ZDE: Koncentrák 2023: Proč generál nechce vojenskou přehlídku? Kaplani to sami nezvládnou. Trdelník nového sovětského poradce. Soudržky všech pohlaví věří v nesmrtelnost. Jen do Stalingradu č. 2. Klima, mráz a čas naší přípravy

Slávek Popelka říká: „Moje obvinění je součástí snahy tohoto protektorátního režimu o zastrašení či eliminaci odpůrců. V mém případě jim to ale nevyjde, umlčet se mne marně snažila už StB v letech 1988 a 1989.“

Právě tak prezidentský kandidát KSČM, historik a politolog Josef Skála stanul na začátku února před soudem. V tomto případě dokonce pouze za svoji úvahu o složitosti hledání historické pravdy o Katyňském masakru polských důstojníků v době druhé světové války. Josefa Skálu soudí společně s dalšími účastníky rozhlasové diskuse Jurajem Václavíkem a publicistou Vladimírem Kapalem. Všem třem hrozí až tři roky vězení.

Podobnost nikoli náhodná: V Praze se upálil muž

Přicházející normalizace na začátku roku 1969 byla ozářena plameny lidských pochodní Jana Palacha, Jana Zajíce a Evžena Plocka, kteří protestovali proti zavádění cenzury a omezování občanských svobod. Svými zoufalými činy chtěli vyburcovat národ upadající do letargie.

A hle: Tento týden se v centru Prahy polil hořlavinou a zapálil dvaačtyřicetiletý muž. Podle kusých zpráv, které se v opět cenzurovaných médiích objevily, se tak stalo v Haštalské ulici ve středu 15.2. večer. Proč? To asi nemáme vědět. Zatím nám má stačit, že motiv a okolnosti jeho činu vyšetřuje policie.

Muž před činem údajně "něco volal", než na něm oheň uhasili náhodní svědci. „Utrpěl popáleny prvního a druhého stupně na 50 procentech těla a byl při vědomí,“ popsali událost záchranáři. Proč nesmíme vědět, co volal? Šlo o něco osobního, nebo o politickou demonstraci? 

V normálních poměrech by to novináři okamžitě vyšťourali a zveřejnili. Nyní "kupodivu" nikoli. To ticho pamětníkům také něco připomíná. A mladí se alespoň poučí:

Normalizace roztáčí svá trochu zrezivělá husákovská kola. Trochu to zatím skřípe, ale ONI to brzy promažou.

Dalšími politickými procesy.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky