Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Útok ve stínu legislativní nouze: Fialovo žhavé objetí s extrémní levicí doma i v zahraničí. Okrádání důchodců a bezzubé protesty opozice. Americká armáda na našem území a další fialové plány. Jak ještě více přitáhnout šrouby v ČT?

Útok ve stínu legislativní nouze: Fialovo žhavé objetí s extrémní levicí doma i v zahraničí. Okrádání důchodců a bezzubé protesty opozice. Americká armáda na našem území a další fialové plány. Jak ještě více přitáhnout šrouby v ČT?

23. 2. 2023

Tisk článku

Jindřich Kulhavý je zděšen plány vládní pětky, která pod taktovkou washingtonských a bruselských protektorů vede už zcela nezakrytě zemi do záhuby a ptá se, zda parlamentní i mimoparlamentní opozice najde sílu a prostředky se těmto zkázonosným trendům vzepřít

V České republice probíhají jarní prázdniny, plno lidí je na horách, někteří u moře a dusno by mělo být i na politické scéně. Naprosto neopodstatněné vyhlášení legislativní nouze ve sněmovně byl připravený krok, skrze nějž Pětikoalice hodlá dokončit totální kontrolu nad děním v ČR.

Jde současně o dokonalé vyškolení Andreje Babiše a naprosté pokoření opozice. Uvědomíme-li si, jakou ,,náhodou“ jsou v parlamentu Piráti a TOP 09 dělající zásadní rozhodnutí, které z naší země dělá evropského outsidera, je nám akorát smutno. Nic s tím neuděláme. Tedy pokud zůstaneme "korektní" čili zalezlí.

V drtivém objetí s extrémní levicí 

Vraťme se o pár let zpět, kdy Fiala hlasitě horoval proti zničujícím nařízením Evropské unie, a zdál se být vcelku zarputilý. Dokonce i o dění na Ukrajině či o Majdanu hovořil relativně neutrálně. V době covidu se vyjadřoval odmítavě k dlouhodobém stavu legislativní nouze a řadě nesmyslů vyhlašovaných Babišovou vládou. Jenže po ,,vítězných“ volbách (Rychetskému musel asi platit zlatem) došlo k otočce o 180°.

pp

Čtěte ZDE: Normalizace podle metody: Smlouva o "dočasném pobytu" vojsk. Předsedkyně Trikolory Majerová u výslechu. Nástup armády udavačů vede Letocha. Míří Husákův vězeň Popelka opět za mříže? V Praze se upálil muž. Proč?

Je na místě otázka, zda jeho bývalé postoje byly vyjádřením skutečných názorů, nebo pouze fintou sloužící k oblbnutí voličů. Dle všech indicií B je správně. Bezcharakterní profesor politologie a praktik analfabet toužící po moci, dosazený různými nástroji do křesla předsedy vlády, obklopený dalšími Jidáši typu Pekarové-Adamové prošlé výchovou Karla Schwarzenberka, prostě několik let blafoval a dělal se zajímavým pro pravicové voliče.

Mezitím procházela ODS zásadní strukturální změnou dobře ilustrovanou respektem pro kreatury typu Pavla Novotného, až k výrokům nového pražského primátora Svobody, jenž náhle nalezl dokonalou ideovou shodu s Piráty. Opravdu se kdysi pravicová ODS může v náhledu na jakékoliv dění sejít s extrémní levicí?

Moc se zabetonovává, opozice je bezzubá  

Současná situace by měla vyprovokovat opozici k hlučné reakci. Měla by stát v čele protestů a průvodů blokujících dveře budov, v nichž sedí koaliční státní úředníci či kde se scházejí poslanci. Nic dramatického se však neděje, a pár buřičů je umlčeno.

Babiš udělal v době své účasti ve vládě plno chyb. Tou možná hlavní však byla ignorace skandálního jednosměrného chování České televize a jejího vedení. Babiš mohl v tomto ohledu leccos zkusit změnit, a to i s pomocí ČSSD.

Měli na to 8 let. A hleďme: Pětikoalice během jediného roku připravila změny volby Rady ČT a ČRo, - a nyní si je prosadí a schválí. Tím získá obrovskou výhodu i do dalších voleb, hlásné trouby pojedou naplno v její režii. Přidejme ještě stejným zájmům a vlivům podřízeného a sloužícího prezidenta Pavla a justici v čele s novým předsedou Ústavního soudu, a máme tu komplexně vybavenou mocenskou kliku vedoucí naší zemi přesně tam, kam je už nyní nasměrována.

pp

Čtěte ZDE: Vláda to myslí dobře: Totalita potřebuje zákonný rámec. Dezinformace o boji s dezinformacemi. Dopadne Jurečka jako Slánský? Bez práskačů se neobejdeme. Jsme tu pouze od toho, abychom drželi klapačku? Jo, protože jinak...

Americká armáda na našem území a další fialové plány

V průběhu dalších dní v rámci režimu legislativní nouze lze očekávat ještě další podrazy. Po jejich uplynutí bude mít kromě všeho ostatního i zelenou do našich luhů a hájů americká armáda - navíc s výhodami, které v sousedním Slovensku před nedávnem způsobily zděšení. Vzpomeňme si na beztrestnost amerického pilota, který v Itálii z hloupé frajeřiny při pokusu o podlet strhl lanovku plnou turistů, a poslal je na loď do podsvětí přes řeku Styx.

Byl okamžitě evakuován do USA, a nebyl nijak potrestán. Podobně tomu bude i u nás. Výhod dopřávaných americkým vojákům na Slovensku je moc. Přitom už jen existence opětovné "dohody o umístění cizí armády" - v tomto případě pro změnu americké - na našem území je zločinem. Dále se určitě změní branný zákon, protože válkychtiví politici sami nijak ohrožení odchodem na frontu nejsou, ale tím víc touží po tom vidět umírat naše čerstvě narukované brance v boji proti jimi nenáviděnému Rusku.

Co má vláda v plánu dále? Daňové úpravy okrádající české pracující i drobné podnikatele, likvidaci nenáviděných důchodců, odzbrojení obyvatelstva, další změny volebního zákona ve svůj prospěch. Co ještě?

K čemu všemu dalšímu potřebuje mít volné ruce - a nulovou možnost opozice a občanů se vzepřít? Možná budeme ještě překvapeni.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Tři tváře lidovlády: Moskva, Kyjev, Washington (Brusel). V Rusku se volí. V Kyjevě a na Západě jen dosazuje. Brutální podvody. Cenzura jak břitva. Trump: V USA místo voleb Orwell. Není kouře bez ohně. Máme na výběr?

Tři tváře lidovlády: Moskva, Kyjev, Washington (Brusel). V Rusku se volí. V Kyjevě a na...

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených. Korporátní fašismus EU. Proč Zuckerberg staví bunkr a převádí majetky do zlata? Platební karty? Ne, hotovost! Je to náš boj!

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky