Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Podivný výbuch v Ohiu: Vláda a EPA lžou a vymýšlejí další a další nesmysly. Noční můra se šíří do dalších států. Proč neuhasili počáteční požár? Šlo o záměr? Dioxiny nevadí, zato sodovkový plyn... Státní terorismus v USA pokračuje

Podivný výbuch v Ohiu: Vláda a EPA lžou a vymýšlejí další a další nesmysly. Noční můra se šíří do dalších států. Proč neuhasili počáteční požár? Šlo o záměr? Dioxiny nevadí, zato sodovkový plyn... Státní terorismus v USA pokračuje

4. 3. 2023

Tisk článku

Mike Whitney ukazuje na zločiny při vyšetřování největší ekologické katastrofy v USA, ke které došlo před měsícem v Ohiu, kde u města s příznačným jménem Východní Palestina vykolejil nákladní vlak, který vezl smrtelně nebezpečný toxický materiál, jenž po neštěstí úřady nechaly rozšířit po obrovském území

Pokusy o vysvětlení největší ekologické katastrofy v dějinách Ameriky se stále více zamotávají. Je stále více zjevné, že EPA (Úřad pro ochranu životního prostředí v USA) a úředníci z Ohia se stále hlouběji zamotávají do vlastních "dezinformací." Jsou stále více v rozporu s fakty, nebo je zastírají. A především odmítají testovat největší zdravotní riziko ze všech: DIOXINY. Dioxiny vznikají při spalování sloučenin chlóru v určitém teplotním rozmezí. Jsou to nejsmrtelnější chemické sloučeniny, které lidstvo zná: Mohou být toxické již v koncentracích částic na kvadrilion.

Celé město odsouzeno k zániku

Jinak řečeno, na lidský organismus působí toxicky již při koncentracích 100 000krát nižších, než při kterých se začíná projevovat toxicita glyfosátu. A to je jen opatrný odhad. Skutečné číslo může být milionkrát nebo více vyšší.

Přesto EPA – a úřady v Ohiu – odmítají provádět testy na přítomnost těchto dioxinů. Nebo je naopak už provedly, ale nyní odmítají zveřejnit výsledky. Je pravděpodobné, že už skutečně mají utajené výsledky testů na dioxiny, a v panice se nyní snaží přijít na to, jak celý problém zamést pod koberec, aniž by musely čelit příkazu k evakuaci, což se stejně pravděpodobně brzy stane.

Je možné, že celé město Východní Palestina bude muset být nakonec odsouzeno k zániku, srovnáno se zemí a dekontaminováno. Místo toho EPA rozprostírá toxický odpad po více státech. Nedávná snaha o přepravu více než milionu galonů tohoto toxického odpadu do Texasu byla o víkendu zmařena a EPA nyní tento smrtící jed přesměrovala do Indiany a Ohia, informuje agentura AP.

pp

Čtěte ZDE: Válka na dvou frontách: Proti Rusku a proti Američanům. Havárie? Chemické zbraně. Shořelo již 100 potravinářských závodů. Plán depopulace pokračuje. Naočkovaní vyhlazovaní jásají a vděčně souhlasí. Nepodvolení se chystají k boji

Noční můra v podobě kontaminace dioxiny

A pak je tu otázka desítek tisíc farem po větru od katastrofy a nespočet rodin, které jsou na těchto farmách závislé z hlediska potravin a obživy. Pokud by se tam žádné dioxiny nenašly, EPA by už dávno zveřejnila „čisté“ výsledky testů.

Proč to neudělala? Je to zřejmé: snaží se co nejdéle utajit noční můru v podobě kontaminace dioxiny.

Zde je jen několik z mnoha rozporů, které se nyní objevují v postupu EPA a vlády Ohia:

1) Proč nám EPA tvrdí, že toxické zplodiny vzniklé vznícením vinylchloridu jsou naprosto bezpečné pro život, zatímco usilovně dál tvrdí ten šílený nesmysl, že oxid uhličitý (CO2), který je nezbytný pro fotosyntézu všech rostlin a růst deštných pralesů, je prý smrtelně nebezpečný „polutant“, který ohrožuje lidskou civilizaci? To je tedy fakt věda….

2) Proč nám říkají, že toxické chemikálie, které se smísí s vodou používanou k hašení, jsou tak nebezpečné, že se musí vstřikovat hluboko pod zem, aby se tisíce let nedostaly na povrch, ale zároveň ubezpečuje, že půda a voda, kam na níž všechny ty chemikálie pršely, jsou naprosto bezpečné, a není se čeho obávat?

Když spadnou tyto chemikálie na farmu, jsou prý „bezpečné“. Když spadnou na chodník, je to smrtelně nebezpečný odpad, který musí být zlikvidován firmou s licencí EPA na likvidaci životu nebezpečného odpadu.

3) Pokud má texaská společnost Texas Molecular, která se zabývá likvidací nebezpečného odpadu, licenci na likvidaci vinylchloridu, proč tedy železnice vinylchlorid prostě nepřepumpovala do cisteren a neposlala ho do Texas Molecular, místo aby ho zapálila a vytvořila miliony litrů kontaminované vody - jako následek hašení požárů?

PP

Něco je ve vzduchu

Uvědomte si, že místo milionů litrů toxické vody (plus toxický mrak, spad atd.) byste měli co do činění jen s několika sty tisíci litry toxinů. Co se stalo s myšlenkou „zastavení úniku“?

4) Proč nechtějí EPA i státní úřady Ohia testovat okolní farmy na dioxiny (které jsou toxické v koncentracích částic na kvadrilion), ale tvrdí, že je vše dostatečně bezpečné pro návrat rodin, dětí a těhotných žen?

Nebude trvat dlouho a děti se budou rodit s vrozenými vadami a chybějícími končetinami. Agentura EPA to již ví. Možná mají v plánu „Tiffany Dover“ likvidovat všechny deformované děti skrze potraty (včetně těch po narození), aby skryli důkazy o svých zločinech.

5) Proč lidé, kteří opustili Východní Palestinu a vyléčili se z původních zdravotních potíží, začnou po návratu do Východní Palestiny trpět znovu stejnými potížemi, jak o tom informuje Breitbart.com?

„Něco je ve vzduchu...“ píše dvojznačně.

6) Je to neuvěřitelné, ale každé rozhodnutí úřadů o tom, jak nakládat s těmito chemickými látkami, vedlo zatím pouze k jejich ROZŠÍŘENÍ, nikoliv k bezpečnému uložení.

Lepší scénář, jak rozšířit toxické chemikálie po více státech, jak dostat toxickou vodu do Texasu a Indiany a zároveň vypustit toxický mrak nad několik severovýchodních států, se nedá napsat. Pokud bylo skutečně cílem omezit šíření toxických látek, EPA selhala na plné čáře. Spíše to však vypadá jako záměr.

Kéž by se jim podařilo tyto jedy zadržet stejně účinně jako "toxické zprávy" o skandálním notebooku Huntera Bidena při prezidentské kampani jeho dementního otce.

Proč nehasili?

7) Pokud měli první záchranáři ve Východní Palestině k dispozici 1,8 milionu galonů vody, kterou mohli stříkat na požár, který úředníci zapálili, pak měli také dostatek vody na uhašení počátečních malých požárů, které by podle nich ohrozily cisterny (což vedlo k vyprázdnění těchto vozů a vznícení vinylchloridu).

Je zřejmé, že měli k dispozici miliony litrů vody na hašení. Proč tedy nehasili počáteční požár a nezastavili celou katastrofu hned na začátku? Který génius přišel s nápadem: „Chlapi, zapálíme ty chemikálie, protože tím zmizí...“?

8) Tvrdí, že museli zapálit vinylchlorid, který byl vypuštěn z železničních cisteren, aby zabránili riziku výbuchu cisterny, který by způsobil zranění střepinami. Ale přece pokud byl vinylchlorid z cisteren již vypuštěn, riziko výbuchu střepinami již neexistovalo!

Státní terorismus

Jinými slovy, ve chvíli, kdy byly cisterny prázdné a bez chemikálií, již neměli žádný důvod zakládat nový zničující požár. Proč to tedy udělali?

Pravděpodobná odpověď: Někdo jim to nařídil, protože potřebovali krycí historku.

Nejde o nic menšího než přímý ekologický terorismus maskovaný jako železniční neštěstí.

Kdepak, nevládnou idioti. Jen to předstírají. Ve skutečnosti jsme klamáni a bezohledně manipulováni a smrtelně ohrožováni – státními teroristy.

A zdaleka ne jen smrtelně nebezpečnými chemikáliemi, které náhle prohlásí za bezpečné. Naprosto nepředstavitelné však je, že stále jsou mezi námi rozumu zbavení lidé - kteří jim věří.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Budoucnost Česka: Latinskoamerický scénář? Národ na odpis? V čele kývači a loutky. Odliv mozků větší než za socialismu? Nůžky se rozevírají. Řízená migrace a podrobení. Roste neschopná generace? Vytěžit a zničit

Budoucnost Česka: Latinskoamerický scénář? Národ na odpis? V čele kývači a loutky. Odliv...

Bojiště 21. století: Pentagon představil svou strategii informační války. Vzorem je opět Goebbels. Výkřiky orla a dětský pláč ve Vietnamu. Masakr v Buči. Chce Osa Berlín - Washington - Londýn reprízu Hitlerova propadáku?

Bojiště 21. století: Pentagon představil svou strategii informační války. Vzorem je opět...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky