Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Politické procesy za časů fialového moru: Tomáš Čermák dostal za odpor proti strůjcům covidové tyranie 5 let natvrdo. Justice jde na ruku vládní mafii. Jurečka jako Don Corleone. Nacistické symboly nevadí. Jen ruské

Politické procesy za časů fialového moru: Tomáš Čermák dostal za odpor proti strůjcům covidové tyranie 5 let natvrdo. Justice jde na ruku vládní mafii. Jurečka jako Don Corleone. Nacistické symboly nevadí. Jen ruské

29. 3. 2023

Tisk článku

Jindřich Kulhavý upozorňuje na stále se zrychlující propad naší země do totalitní represe, ve které ideo-policie zatýká nepodvolené a politická justice "rozjíždí" výrobu politických vězňů, přičemž zločinecké mafiánské metody vládní garnitury nikdo nestíhá a korporátní média je kryjí

Základem právního státu je samostatná a nezávislá justice. Pokud ji neovládá tlupa státních úředníků, přesto není pilířem spravedlnosti, může být ještě pod kontrolou mafie. Což obojí vylučuje definovat stát jako právní. S přihlédnutím k právě napsanému musíme konstatovat, že žijeme v zemi, kde je právo neskutečně pokroucené, a posledním, koho by chránilo, je prostý občan.

Politický vězeň Tomáš Čermák

Aktivista Tomáš Čermák dostal tento týden 5,5 roku natvrdo, a to za aktivní odpor v době covidu. Přestože se ukázalo, že celá covidistická hysterie byla především obrovským divadlem připraveným k vytvoření neskutečných zisků farmaceutických společností a politiků pracujících v jejich zájmu, k celosvětové zkoušce poslušnosti lidstva vůči úzkému kruhu elit, odpůrci proti tehdejšímu postupu vlád byli, a dodnes jsou, kriminalizováni a trestně postihováni.

Prezident ČLK Kubek šířil v té době strach a nenávist. Nebyl jediný, spíše byl součástí speciálně vytvořeného a na první pohled naprosto nehomogenního týmu. Chlíbek, Kubek, Smejkal, šílenec Flégr, plno dalších, kteří systematicky lhali a každý den s podporou médií vytvářeli prostředí strachu, jemuž nakonec podlehlo mnoho lidí, nebyli nikdy hnáni k zodpovědnosti. Podporovali nevhodnou léčbu, odmítali připustit, že pseudovakcíny jsou naprosto nevyzkoušené, pravděpodobně nefunkční, a především přinášející zisk malému množství kšeftmanů se smrtí. Proti nim se postavilo několik odborníků, u nás například doktorka Peková, mnoho lékařů zachovalo jistou neutralitu, aby nepřišli o živobytí.

pp

Čtěte ZDE: Politické procesy se rozjíždějí naplno: Čermák a Tušl mají jít sedět "natvrdo". Začíná další vlna vypínání svobodných webů? Co ukážou další demonstrace nepodvolených v Praze a v Brně? Hovory na pravici: Za názor do basy?

Nepodvolenému 5 a půl roku natvrdo

Tři roky po vypuknutí údajné epidemie už je covid zařazen mezi nepříliš nebezpečná respirační onemocnění. Daleko smutnější jsou však následky vakcinace. Množství náhlých úmrtí spojovaných s vysokou srážlivostí krve, kolapsy mladých lidí a aktivních sportovců, ale také vysoká úmrtnost seniorů, to vše navyšuje hrozivé statistiky.

Přesto soud poslal do vězení na 5,5 roku člověka, který se odmítal podřídit. Jistě, můžeme polemizovat o jeho způsobu protestu, někomu může vadit jeho relativně agresivní přístup. Jenže se ukázalo, že daleko větší průšvih jsou následky chování lumpů v límečcích než rebela nyní voděného k soudu v náramcích.

Podobně se soudy chovají k současným odmítačům proukrajinské politiky naší vlády způsobující ekonomicko-morální krizi. Stojíte-li proti zvrácené žlutomodré ideologii ignorující dlouhou historii, vylhanou přítomnost a velmi nejasnou budoucnost, jste dezolátem vhodným k justičnímu výkonu. Ten následuje po špinavé práci na objednávku provedené… pravděpodobně vycvičenou policií. Vše souvisí se vším, jde jim to podle plánu.

Nacistické symboly nevadí, ruské jsou zločin?

Už od Rychetského ovlivnění parlamentních voleb je evidentní, že se justice stala součástí vládní mašinérie. Nejde jen o likvidaci oponentů, ale i o ochranu vlastních. Jak jinak lze vnímat pohyb řeporyjského starosty Pavla Novotného na svobodě či okamžité neodvolání ministra práce a sociálních věcí Jurečky korumpujícího svého podřízeného a ředitele Úřadu práce Najmana?

pp

Čtěte ZDE: Normalizace podle metody: Smlouva o "dočasném pobytu" vojsk. Předsedkyně Trikolory Majerová u výslechu. Nástup armády udavačů vede Letocha. Míří Husákův vězeň Popelka opět za mříže? V Praze se upálil muž. Proč?

Jak to, že se nikdo nezabývá rozsáhlou defraudací státních peněz mizejících mimo jiné v nejzkorumpovanější zemi na světě? A proč nikdo nežene k zodpovědnosti ani jednoho z propagátorů či schvalovačů nacismu tolik rozšířeného mezi Ukrajinci? A to ani tehdy, když při proukrajinské akci, které se účastnil ministr vnitra Rakušan, byly neseny symboly spojené s nacismem?

Místo toho se do médií dostali dva muži z protivládní demonstrace mající na sobě jisté ruské symboly - pokud navíc šlo pravděpodobně o provokatéry z řad policie. Mohli bychom se také zmínit o manipulacích se státními zakázkami či o náhlém bohatnutí lidí z vysoké politiky.

Justiční mafie ve Fialově žoldu

Kdysi se o soudcích a státních zástupcích hovořilo jako o justiční mafii. V této oblasti se nic nezměnilo. Prostý občan v odporu proti zločinně jednajícímu státu a jeho institucím tahá za mnohem kratší konec provazu. Soudci a další justiční zaměstnanci jsou placeni státem, jmenováni ústavními představiteli státu, kariéru jim může ukončit zase jen státní úředník.

Nemáte-li tedy vliv na toho správného člověka, který má svrchovanou moc nad soudci, můžete se pro maličkost stát středem zájmu s perspektivou zjištění, že jste pro současný režim nepřítelem. Stačí si stoupnout na pódium při demonstraci, napsat pár článků, přidat nějaký ten ostřejší status na sociální síti. Nemusíte hovořit o násilí, vyzývat k němu, přestože řada politiků a dalších, například novinářů, by si zasloužilo pár facek. Přinejmenším. Ale i bez toho Vás mohou dehonestovat, ponížit a zavřít.

Protože podstatný podíl na tom všem má absentující nestrannost justice.

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Opakování historie: Rudá přetřená na zeleno. Ožebračit lidi. Učinit je totálně závislými na teroristickém státu. Věda podlehla korupci. Podle zájmů nových protektorů. Vědí, co činí. Začínají mít strach. Převrat? V nedohlednu...

Opakování historie: Rudá přetřená na zeleno. Ožebračit lidi. Učinit je totálně závislými...

Uprostřed bažin Západu: Záhady kolem atentátu. Ruské sabotáže? Polská myš zařvala. Fialový a Zelený zločin. Testují si nás? Bek je jako invaze muslimů. Dostal Strach strach? Velký volební podvod: 2 miliony koresponďáků?

Uprostřed bažin Západu: Záhady kolem atentátu. Ruské sabotáže? Polská myš zařvala. Fialový...

Na začátek stránky