Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Proč Ukrajina nakonec zmizí v černé díře: Nikdo kromě zločineckého gangu kolem Zelenského ji nepotřebuje. 20 ze 45. Zatím. Nedorozumění '91. EU v pekle na příkaz dementního Bidena. Až se zeptají obyčejní: Proč to máme platit?

Proč Ukrajina nakonec zmizí v černé díře: Nikdo kromě zločineckého gangu kolem Zelenského ji nepotřebuje. 20 ze 45. Zatím. Nedorozumění '91. EU v pekle na příkaz dementního Bidena. Až se zeptají "obyčejní": Proč to máme platit?

13. 4. 2023

Tisk článku

Dmitrij Medveděv vypočítává důvody, pro které Ukrajina přestane jako stát - jímž nikdy nebyla - existovat, a proč se historické Malorusko stane opět součástí země, k níž patří - což mezitím, jako "vedlejší produkt" amerických zájmů, dorazí chřadnoucí EU

Místopředseda Rady bezpečnosti Ruska a první místopředseda Vojensko-průmyslové komise Ruské federace Dmitrij Medveděv zveřejnil text s názvem “Proč Ukrajina zmizí? Protože ji nikdo nepotřebuje.”

pp

Dmitrij Medveděv

Proudy migrantů jsou časovaná bomba

1. Ukrajinu nepotřebuje Evropa. Vysilující podpora nacistického režimu na příkaz amerického mentora už způsobila Evropanům skutečné finanční a politické peklo. Proudy nestydatých žebráků –ukrajinských migrantů a jejich zabezpečení na úkor vlastních občanů, růst inflace, obrovské účty za teplo a elektřinu, úpadek evropského byznysu, ztrátové protiruské sankce – to vše již vedlo k výbuchům nespokojenosti jak v západní, tak i východní Evropě.

A kvůli čemu – kvůli banderovské neukrajinské zemi, kterou ani arogantní pšonkové nevnímají jako normální zemi a periodicky předhazují téma polského anšlusu západních regionů.

Rýsuje se vyhlídka, že mladoukrajinští, krev sající, parazité se nadobro pověsí na krk zkroucený artritidou vetché Evropské unie. To bude definitivní západ slunce nad kdysi majestátní, avšak teď v neskutečné degeneraci upadající Evropou.

pp

Čtěte ZDE: Žebrácká opera v Bruselu: Herecká šmíra z kyjevské laboratoře. Nejen na biologické zbraně USA. Ale i na likvidaci chatrných zbytků svobod. Kyjev do EU? Naopak! Ukrajinizace Evropy! V Centrále 4. říše tleskal i Fiala. Platíme jim to my

Víte, kde "to" je?

2. Ukrajinu nepotřebují Spojené státy. Ano, ve vojenských a sankčních kampaních si dělají PR různí političtí tlučhubové, kteří se dlouhodobě odepisují vlastní impotencí a slabomyslností. Skutečně senilní jako Biden, jehož místo není v čele obrovské mocnosti, ale někde v poklidu ústavu na trávníku obklopen stejně postiženými.

Obyčejní Američané vůbec nevědí, co je to „Ukrajina“ a kde se „to“ nachází. Většina z nich tuto „mocnost“ ani neukáže na mapě. Proč by kvůli nějaké obskurní části Ruska měli snášet takové nepříjemnosti? Proč se establishment v USA nezabývá otázkou inflace a problémy tamních pracujících, nebo mimořádnými událostmi v jejich domovském státě, ale zemí 404, kterou neznají? Proč se tolik peněz posílá do zámoří? Dříve nebo později se na to hlasitě zeptají. A pak se dobytí Kapitolu z ledna 2021 bude zdát jako skautské hry.

Hladoví se také zeptají

3. Ukrajinu nepotřebuje Afrika ani Latinská Amerika. Vždyť stovky miliard, které USA utrácejí za nesmyslné bitvy někde na Ukrajině, by stačily na mnohé programy zaměřené na sociální rozvoj latinskoamerických a afrických států.

pp

Čtěte ZDE: Jaderné zbraně v Bělorusku: Zničení hlavního mýtu na Západě. Situace je stále nebezpečnější. USA mají v Evropě atomové bomby umístěné dávno. Hrůza z Iskanderů. Proti nim není obrany. Odstrašující efekt jako v dobách SSSR

Latinská Amerika je zadní dvorek gringa, tak to vštěpovali po celá desetiletí. Afrika trpěla genocidou a koloniální podřízeností, vnucenou bývalými západními obchodníky s otroky.

Lidé v afrických chýších a latinskoamerických chudinských čtvrtích proto dokonale chápou: na světě je spousta prohnaných politiků. A pokud občané v jejich zemích hladoví, nemají přístup ke vzdělání a medicíně, proč utrácet peníze na podporu jakési bájné země? A pokládají zcela rozumnou otázku: Proč za jejich minulé utrpení a současnou loajalitu odměňují někoho jiného, velmi, velmi vzdáleného?

4. Ukrajinu nepotřebuje Asie. Na ruském příkladu vidí, jak se odpracovávají barevné technologie na odstranění největších konkurenčních mocností. Chápou, jaký scénář v případě neposlušnosti pro ně připravuje Západ v čele s Amerikou.

Proč podporovat drogové klauny?

„Pomozte nám vypořádat se s Ruskem, a pak brzy přijdeme k vám,“ naznačují zcela drze západní lídři. A jejich ospalí staříci a stařenky kroužící v letadlech a vystupující v parlamentech vyvolávají nejtěžší regionální problémy. Navíc i takové gigantické země jako Indie, Čína a další země asijsko-pacifického regionu mají po skončení pandemie dost problémů s ekonomickým oživením, i bez drogových klaunů s jejich kňučením o pomoc.

“Nemáme o vás zájem,” říká Asie jejich náhončím v reakci na výzvy všemi možnými způsoby podpořit kyjevský režim a omezit Rusko. Rusko, které je geopoliticky mnohem blíže asijským mocnostem a které se historicky etablovalo jako spolehlivý strategický partner. K čemu by byl asijským obrům takový bolehlav způsobený bývalými kolonialisty?

pp

Čtěte ZDE: Gang narkomanů a neonacistů ovládá Ukrajinu: Kyjevské elity braly drogy na večírcích Huntera Bidena. Washington dlouhodobě podporuje neonacisty v Kyjevě. Putin mluví se znalostí věci. Taktika Kolomojského a Zelenského přináší ovoce

Rusko zvané Ukrajina je nedorozumění

5. Ukrajinu nepotřebuje Rusko. Vždyť Ukrajina fakticky není stát ale rozervaná, potrhaná a umaštěná, úplně děravá patchworková deka. Nové Malorusko podle modelu roku 1991 jsou uměle vyřezaná území, z nichž mnohá jsou původně ruská, náhodně odtržená ve 20. století. Žijí zde miliony našich krajanů, kteří byli po mnoho let vystaveni perzekucím a zneužívání ze strany pučistického nacistického kyjevského režimu. Právě je chráníme v průběhu speciální vojenské operace, nemilosrdně ničíme jejich nepřítele. Kousky Ruska zvané Ukrajina v hranicích roku 1991 jsou jen nedorozuměním, které vzniklo tragickým rozpadem SSSR. Tohle určitě nepotřebujeme. Potřebujeme Velké Rusko.

6. A konečně - Ukrajinu v čele s nacistickou věrchuškou nepotřebují především sami její občané. Právě proto tam z 45 zůstalo něco málo přes 20 miliónů lidí. Právě proto se chtějí ti, co zatím zbyli, dostat kamkoli – třeba i do nenávistného Polska, do zemí EU a NATO, nebo se dokonce chtějí stát 52. státem Ameriky. Připojí se třeba k tučňákům v Antarktidě Jen aby měli klid, a pokud možno je tam vydatně krmili.

Ukrajina nebude

Kvůli zločinným ambicím mocenské kyjevské skupiny jsou Ukrajinci ve valné většině nuceni žít v neustálé úzkosti a strachu. Jsou nuceni žebrat, opouštět své domy a domácnosti, putovat za lepším životem napříč zeměmi a kontinenty.

A to vše kvůli temné eurounijní perspektivě, která nikdy nenastane. Přesněji řečeno proto, aby jeden harlekýn v zeleném triku a jeho divadelní skupina zlodějských fašistických klaunů hromadili na svých offshore účtech ukradené peníze daňových poplatníků států Západu.

Co z toho mají obyčejní Ukrajinci?

Takovou Ukrajinu nepotřebuje nikdo na planetě.

Právě proto nebude.

Autor je bývalý ruský premiér, prezident a v současnosti místopředseda Rady bezpečnosti Ruska.

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Záhada pootočené hlavy: Život, nebo smrt. Nic není náhoda. Nejmenoval se Trumpův vrah náhodou Kozák? Má se teď usmiřovat?  Platil by ČT nemravné poplatky? Pootevřel nezdařený atentát i pro nás okno příležitosti?

Záhada pootočené hlavy: Život, nebo smrt. Nic není náhoda. Nejmenoval se Trumpův vrah...

Plán jestřábů NATO jak rozpoutat válku: Mobilizace. Všichni Ukrajinci na frontu. Vojska NATO na Ukrajinu. Putin nesmí vyhrát. Chystají generálové v Kyjevě zradu a kapitulaci? Situace eskaluje každým dnem. Bude se rukovat i u nás?

Plán jestřábů NATO jak rozpoutat válku: Mobilizace. Všichni Ukrajinci na frontu. Vojska...

Na začátek stránky