Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Slova z Rudého náměstí: Nacisté jsou zpátky. Dědicové těch, které jsme porazili ve Velké vlastenecké válce, chtějí opět zničit Rusko. Myslíme na naše bojovníky na frontě. Není nic silnějšího než láska k vlasti. Zvítězíme!

Slova z Rudého náměstí: Nacisté jsou zpátky. Dědicové těch, které jsme porazili ve Velké vlastenecké válce, chtějí opět zničit Rusko. Myslíme na naše bojovníky na frontě. Není nic silnějšího než láska k vlasti. Zvítězíme!

10. 5. 2023

Tisk článku

Vladimír Putin pronesl při příležitosti Dne vítězství na Rudém náměstí projev, který zpřítomnil historii ve dnech, kdy se opět musí slovanské Rusko bránit útoku Anglosasů a zemí jimi podrobeného Západu

Civilizace je opět v rozhodujícím zlomovém bodě. Proti naší vlasti se opět rozpoutala skutečná válka, ale odrazili jsme mezinárodní terorismus, ochráníme také obyvatele Donbasu a zajistíme naši bezpečnost.

Pro nás, pro Rusko, neexistují žádné nepřátelské národy ani na Západě, ani na Východě. Stejně jako naprostá většina lidí na planetě chceme vidět budoucnost v míru, svobodě a stabilitě.

pp

Čtěte ZDE: Vladimír Putin: Osvobozené republiky, Záporoží a Cherson Rusko neopustí. Západ si nás nikdy nepodrobí. Teď USA zotročí i své spojence. Systém s rysy satanismu. Chtějí zničit přirozený svět. S námi je pravda! Za námi Rusko!

Věříme, že jakákoli ideologie nadřazenosti je ze své podstaty ohavná, zločinná a smrtící. Západní globalistické elity však stále mluví o své výlučnosti, štvou lidi a rozštěpují společnosti, vyvolávají krvavé konflikty a otřesy, rozsévají nenávist, rusofobii, agresivní nacionalismus a ničí tradiční rodinné hodnoty, které z člověka dělají člověka. To vše proto, aby nadále diktovali, vnucovali lidem svou vůli, svá pravidla a vlastně systém loupeží, násilí a potlačování.

Zdá se, že zapomněli, k čemu vedly šílené nároky nacistů na ovládnutí světa. Zapomněli, kdo porazil toto monstrózní, totální zlo, kdo se postavil jako zeď na záchranu své rodné země a nešetřil své životy i v zájmu osvobození národů Evropy.

Nacismus opět na scéně

Vidíme, jak se v řadě zemí nemilosrdně a chladnokrevně ničí pomníky sovětským vojákům, bourají pomníky velkých velitelů. Vytváří se skutečný kult nacistů a jejich kompliců, zatímco vzpomínky na skutečné hrdiny vymazávají a pomlouvají. Takové znesvěcení činů a obětí vítězné generace je zločinem. Otevřeným revanšismem těch, kteří cynicky připravovali novou kampaň proti Rusku, kteří kvůli tomu shromáždili neonacistické zmetky z celého světa.

Jejich cílem – a není to nic nového – je dosáhnout kolapsu a zničení naší země, škrtnout výsledky druhé světové války, rozbít systém rozumné bezpečnosti a mezinárodního práva a zaškrtit jakákoli suverénní centra rozvoje.

pp

Čtěte ZDE: Západ zašel příliš daleko: Zabránil naší dohodě s kyjevským režimem. Dnes již NATO útočí i na naše území. Ochráníme milióny lidí na Dobasu. Mobilizace 1 % záloh. Máme dost prostředků, abychom se Západu ubránili - jako vždy v historii

Jejich přemrštěné ambice a arogance se nevyhnutelně mění v tragédie. To je přesně důvod katastrofy, kterou nyní zažívá ukrajinský lid. Stal se rukojmím státního převratu a nastolení zločinného režimu svých západních pánů a jejich sobeckých plánů.

Pro nás v Rusku je památka obránců vlasti posvátná, uchováváme ji v našich srdcích. Vzdáváme hold příslušníkům odboje, kteří statečně bojovali proti nacismu spolu s vojáky spojeneckých armád USA, Velké Británie a dalších států. Vzpomínáme a ctíme výkon čínských vojáků v bitvě proti japonskému militarismu.

Byli jsme v tom spolu

Zkušenost solidarity a partnerství během let boje proti společné hrozbě je naším neocenitelným dědictvím. Je to důležité právě nyní, kdy nabírá na síle nezvratný pohyb ke spravedlivějšímu multipolárnímu světu založenému na principech důvěry a nedělitelné bezpečnosti, rovných příležitostí pro suverénní a svobodný rozvoj všech zemí a národů.

Je velmi důležité, že se dnes v Moskvě sešli vůdci zemí Společenství nezávislých států. Vidím v tom vděčný postoj k činům našich předků: spolu bojovali a společně zvítězili. Protože všechny národy SSSR přispěly ke společnému vítězství.

To si budeme vždy pamatovat. Skláníme hlavy před světlou vzpomínkou na všechny, kterým válka vzala život, před památkou synů, dcer, otců, matek, dědů, manželů, manželek, bratrů, sester, příbuzných a přátel.

pp

Čtěte ZDE:  Putinův ostrý a jasný vzkaz: Světový řád založený na hegemonii USA se hroutí. Sankční pec sebevražedně spálí EU. Kyjevský režim je nelegitimní. Rusko hájí své životní zájmy. Nenechá si už nic diktovat Západem. Nepotřebuje ho

Bitvy rozhodující o osudu naší vlasti se vždy staly posvátnými. Jsme věrní odkazům našich předků, hluboce rozumíme tomu, co to znamená být pokračovateli jejich vojenských, pracovních a morálních úspěchů.

Stojíme za vámi, bojovníci!

Jsme hrdí na účastníky speciální vojenské operace, na každého, kdo bojuje v první linii, kdo zajišťuje frontu, kdo pod palbou zachraňuje raněné. Není dnes nic důležitějšího než vaše bojové odhodlání. Bezpečnost země, budoucnost naší státnosti a všech našich lidí závisí dnes opět na vás. Na tom, že plníte čestně svou vojenskou povinnost, že bojujete za Rusko. Stojí za vámi vaše rodiny, děti, přátelé. Čekají na vás. Jsem si jistý, že cítíte jejich bezmeznou lásku.

Celá země se dnes sjednotila na podporu těchto našich současných hrdinů. Všichni jsme připraveni pomoci, modlíme se za vás. Stejně tak, jako jsou dnes v každé rodině uctíváni účastníci Velké vlastenecké války, vzpomínáme na jejich příbuzné. I za vás se dnes na vojenské památníky kladou květiny vděčnosti.

Stojíme na Rudém náměstí, na místě, které pamatuje bojovníky Jurije Dolgorukého a Dmitrije Donskoye, milicionáře Minina a Požarského, vojáky Petra Velikého a Kutuzova, historické vojenské přehlídky z let 1941 a 1945.

Není nic silnějšího než láska k vlasti

Dnes zde myslíme na účastníky speciální vojenské operace. Na řadové vojáky, na každého, kdo vstoupil do řad našich ozbrojených sil při částečné mobilizaci. Na bojovníky z luhanského a doněckého sboru, na mnoho dobrovolnických bojových uskupení, na členy Národní gardy, příslušníky ministerstva vnitra, členy FSB, ministerstva pro mimořádné situace a další s nimi spolupracující zvláštní služby a speciální oddělení.

Zdravíme vás, přátelé! Zdravíme všechny, kteří dnes opět bojují za Rusko, kteří stojí odhodlaně na svém bojovém stanovišti.

Během Velké vlastenecké války naši hrdinní předkové dokázali, že není nic silnějšího, mocnějšího a spolehlivějšího než naše jednota. Není nic silnějšího než naše láska k vlasti.

Za Rusko! Za naše statečné ozbrojené síly!

Za vítězství!

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky