Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
České zbraně pod znaky wehrmachtu opět bojují na východě: Houfnice Dana s kříži hitlerovců opěvována v ČT. Bude obviněna z podpory genocidy? A co udělá Černoška na ministerstvu války? Hra skončila, vzhůru na Moskvu!

České zbraně pod znaky wehrmachtu opět bojují na východě: Houfnice Dana s kříži hitlerovců opěvována v ČT. Bude obviněna z podpory genocidy? A co udělá Černoška na ministerstvu války? Hra skončila, vzhůru na Moskvu!

20. 5. 2023

Tisk článku

Ladislav Větvička komentuje poslední počin České televize, která s pýchou ukázala, jak je ukrajinskými nácky využívána někdejší chlouba našeho dělostřelectva houfnice Dana - na které jsou ovšem, jak u nacistů zvykem, trámové kříže německého wehrmachtu

Seděli zme včera s partyju v Ludgeřovicach na Prajzke, když tu naraz vypadlo Helmutovi cigaro z huby. "Ladik, naši su tady!" vypravil ze sebe a civěl s užasem na televizu. Otočil sem se a fakt že ja.

pp

Houfnice Dana se znakem Wehrmachtu v ČT

Na obrazovce, ve zpravodajstvi ČT, vychvalovala jakasik husa česku houfnicu Dana, keru vloni věnoval zadarmo bruselsky premier Fiala na vychodni frontu, a na ni znak Hytlerova Wehrmachta. Helmut ty znaky dobře zna, bo jeho děděk v tanku ze stejnyma symbolama už u Kyjeva bojoval. Dneska se člověk nemože divit už vubec ničemu.

Ale stejně si člověk řika - su ty reporterky tak blbe, že to nevi? Nebo su tak dobře zaplacene, že se ani nestydi? Anebo to už je oficialni statni propaganda, kryta tym tlustym děckem na Zamini? Přiznani českych reporteru k českym zbraňam ze symbolama wehrmachta v přimem přenosu, to sem ještě nezažil. Že si na naše zbraně ukrajinšti synci namaluju nacistycke symboly, to by se dalo pochopit. Ale k čemu to propaguje Česka televiza? Vždyť z teho bude mezinarodni škandal!

pp

Čtěte ZDE: Denacifikace a demilitarizace Ukrajiny: Nutnost zakročit proti dědicům Třetí říše. Modrožlutá stužka místo hákového kříže. Rusko má podle OSN povinnost zabránit rozvoji nacismu ve světě. Šokují fotografie usvědčují Západ ze lži

Budou husy z ČT popotahované za genocidu?

Co fčil budu robit ty chudinky reporterky, kere chvalily nacistycky symbol v přimem přenosu? Co když fčil budu popotahovane za schvalovani genocidy, tajak teho synka, co ho policajti lapli ze symbolem Karla Vagnera a symbolem řidič začatečnik na Vaclavaku? Co ta sudkyňa, kera ho za to odsudila? Odsudi tež naše reporterky? A bude z ČT zločinecka organyzace, když cosik take schvaluje a vysila? Tuž, to asi ni, konec koncu, ani Vagner neni soudem uznana zločinecka organyzace, konec koncu ani ten wehrmach nebyl v Norimberku odsuzeny jako zločinecka organyzace (na rozdil třeba od SS, SD, Gestapa a šefu NSDAP).

A co na to ten Fiala? Neni mu hlupe, že daroval naše houfnice a oni mu je počmarali symbolama wehrmachta? A proč je vlastně daroval? Nebudu mu chybět, až on sam vyjede do Beskyd chranit našu vychodni hranicu? A nechybi mu ty penize, za kere mohl ty houfnice prodat? Co když fčil bude muset zvyšit daně? Nebo okrast duchodce na duchodach?

pp

Hra skončila, vzhůru na Moskvu!

Tuž, mnoho otazek, žadna odpověď. Prvni odpovědi, kere přidu, budu určitě, že se nejedna o symboly wehrmachta, ale demogratyckeho, mirumilovneho bundeswehra. To bude brzy vyvracene. Křiž wehrmachta se od křiža bundeswehra fakt liši, křiže, použivane ukrajinskym statem tež. Pak se budu vymluvat, že to byla chyba jednotlivca a že se to nevztahuje na celu armadu. No a pak se černoška na minysterstvu valky rozhořči, vyda protestni notu, Ukrajina ju přijme a omluvi se, že se to už nikdy nebude opakovat.

Hra skončila, vzhuru na Moskvu! 

PS: Reportáž ČT o houfnicích Dana cca od 9 minuty.

Tank bundeswehru x Tank wehrmachtu

Wikpedie: V roce 1935 byl černý pruhový kříž zaveden jako státní znak wehrmachtu a byl používán na všech vozidlech a letadlech německých ozbrojených sil během druhé světové války. Aby se předešlo nepříjemným asociacím, vrátilo se západní Německo po roce 1945 k Železnému kříži se zakřivenými pažemi. 1. října 1956 nařídil spolkový prezident černý kříž v podobě tlapy pod názvem Železný kříž jako identifikační znak pro „letadla a bojová vozidla federálních ozbrojených sil“ .

pp

Reportáž ČT

pp

Reportáž ČT

pp

Reportáž ČT

pp

Reportáž ČT

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Lapený český žoldák: Byli jsme policie, soud i popravčí. Nepohodlný svědek ukrajinských násilností. Ozvěny českého skandálu. Rozkaz zněl jasně: krást a plenit. Odpad blíže ministerstva. Co všechno ještě prozradí? Pokud přežije...

Lapený český žoldák: Byli jsme policie, soud i popravčí. Nepohodlný svědek ukrajinských...

Čína jako šance: Investice pro Orbána. Totéž pro Srbsko. Ficovu průlomovou cestu zmařil atentát. Fiala místo toho Peking provokuje. A válčí s Ruskem. Na prosperitu země a národa  kašle. Ujede nám čínský expres? Ještě rok a půl...

Čína jako šance: Investice pro Orbána. Totéž pro Srbsko. Ficovu průlomovou cestu zmařil...

Na začátek stránky