Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Výroba zombií: Schwab, Gates a WHO to myslí smrtelně vážně. Vyzkoušeli si to s vakcínami za covidu. Teď to již cpou i do potravin. Výroba dětí bez matky a otce ve zkumavkách. Britský parlament dal souhlas. Fiala se jistě rychle přidá

Výroba zombií: Schwab, Gates a WHO to myslí smrtelně vážně. Vyzkoušeli si to s vakcínami za covidu. Teď to již cpou i do potravin. Výroba dětí bez matky a otce ve zkumavkách. Britský parlament dal souhlas. Fiala se jistě rychle přidá

28. 6. 2023

Tisk článku

Valerij Iljin popisuje šílené plány světových globálních elit na vytvoření armády pololidí-otroků pomocí zásahů do genetické báze člověka, které jsou ještě nebezpečnější než jaderné zbraně

Světové ekonomické fórum (WEF) v Davosu, se vyslovilo proti přirozenému početí. Podle architektů „nového normálu“ v blízké budoucnosti mají být děti pěstovány v laboratorních zkumavkách. Schwabovská „elita“ Světového ekonomického fóra, Světové zdravotnické organizace (WHO) a příbuzných globalistických struktur nyní podniká kroky, aby do roku 2030 dostala pod kontrolu genetický materiál každého dítěte narozeného na světě.

Plány WEF na genetické modifikace lidí

Podle šéfů WEF bude lidstvo "lépe připraveno čelit výzvám budoucnosti", pokud se narozené děti podrobí úpravě genů (modelování genů), "aby se zajistilo, že budou bez nemocí a postižení". K realizaci těchto nelidských plánů struktury WEF již vyvíjejí umělé nástroje, které „budou schopny vyvíjet plod mimo tělo matky“. Pěstování lidských dětí „od nuly“ ve zkumavce by mohlo být možné již za 5 let vývojem technologie na vytvoření lidských vajíček a spermií v laboratoři, které budou použity pro vývoj embrya v umělé děloze.

Začátkem letošního roku WEF zveřejnil video s názvem "Technologové se podělili o vizi našeho budoucího světa", ve kterém se mluví o změně lidského genomu s názvem "Přepisování kódu života: technologie úpravy genů nám umožní zpětně upravovat celé organismy. To nám umožní nejen upravovat genomy, ale především napsat „nový kód života“. Budeme mít právo to psát,“ tvrdí dirigenti „čtvrté průmyslové revoluce“ s jejím internetem těl/věci a dalšími projevy transhumanismu.

pp

Čtěte ZDE: Tohle není sci-fi ale blížící se realita: Už jdou! Stovky dětí předělány na transky. Můstek k transhumanismu je postaven. Mocné firmy + WHO + OSN = NWO. Po Velkém resetu budou tyto bytosti prý žít v kyberprostoru. Výroba otroků začala

"WHO je na pokraji získání práva a moci geneticky modifikovat lidi podle vlastní vůle," varuje v této souvislosti doktor Suharit Bhakdi a další lékaři a vědci, kteří si ještě nenechali koupit svědomí. To, co se děje, vyvolává i jiné etické otázky. Plány WEF kromě jiného znamenají, že otěhotnět budou moci ženy všech věkových kategorií. Kromě toho rodiče (a nejen oni) budou moci požadovat upravit/modelovat genetické vlastnosti dítěte pomocí nástrojů na úpravu genů, což by mohlo mimo jiné ovlivnit základní bázi života.

Syntetičtí lidé a polohumanoidní otroci

Britský parlament již povolil umělé oplodnění pomocí vzorků DNA tří nebo více osob. Podle vědců by takový zásah do genofondu mohl vést ke genetické modifikaci lidské populace a hrozbě pro budoucí generace. Přesto vláda pokračuje v tomto experimentu a ignoruje možné důsledky. Jedním z vytoužených cílů takových experimentů jsou „syntetičtí lidé“ – „polohumanoidní“ otroci, připravení poslouchat jakékoli příkazy úřadů a schopni výrazně urychlit realizaci všech plánů architektů „nové normality“. „Syntetická „lidská“ embrya vytvořená bez vajíček a spermií již byla získána jako výsledek „vědeckého průlomu“,“ tvrdí britský DailyMail.

Vědci však již nyní zpochybňují, jestli ty, které se narodily jako výsledek takové okultní technologie, lze vůbec ještě nazvat lidmi. Budou „vytištěny“ v balících, navzdory tvrzením o opaku? Bude je vůbec možné odlišit od skutečných lidí?

Dočítáme se: „Vědci vytvořili syntetická lidská embrya pomocí kmenových buněk. Tento průkopnický úspěch umožňuje vyhnout se potřebě vajíčka nebo mužského semene. Vzniknou úplně umělí lidé.” Mezitím se již zdokonalují základní nástroje pro úpravu genů a zavádějí se do každodenního života ve formě potravin a vakcín. V červnu vyšlo najevo, že geneticky modifikovaná zelenina vydávaná za salát bude brzy dostupná v obchodech, přičemž na ní nebude žádné označení.

Čtěte ZDE: Šlechtitelský horor dneška: Pěstování lidských orgánů v prasatech! Nástup lidsko-zvířecích hybridů. Existuje buněčná paměť? Dívka popsala vraždu, kterou nemohla vidět. Je srdce jen svalem pumpujícím krev?

Anglosasové to jako vždy ženou dopředu

Tuto první potravinu upravenou pomocí CRISPR, která je k dispozici spotřebitelům v USA, v podobě směsi Conscious Greens Purple Power Baby Greens Blend, vytvořila zemědělská biotechnologická společnost Pairwise. Lobbisté za takové GMO potraviny a biotechnologie a jejich partneři ve WEF a dalších globalistických orgánech mezitím oficiálně přiznávají, že GMO potraviny, které Gates, Schwab a spol. prosazují pro tovární zemědělství, mění lidskou genetiku. Lobbisté Big Pharma a biotechnologií, jako například ti, kteří v americkém státě Missouri obhajují zákon HB1169 o zveřejňování informací o genové terapii a informovaném souhlasu, zároveň důrazně odmítají zveřejňování informací o tom, jak a za jakým účelem GMO má lidskou genetiku změnit.

Návrh zákona vyžaduje zveřejnění informací o každém výrobku, který má na lidský organismus podobný účinek jako léky na genovou terapii, a aby informovaný souhlas zahrnoval všechna rizika a přínosy včetně nepříznivých zvláštních zájmů. Během oficiálního slyšení ve Sněmovně reprezentantů státu Missouri o tomto návrhu zákona lobbisté farmaceutických společností neradi přiznali: GMO potraviny skutečně ovlivňují genetický kód lidí. A okamžitě se postavili proti návrhu zákona s odůvodněním, že by vyžadoval uznání, že všechny GMO potraviny skutečně ovlivňují genetický kód člověka. Nemluvilo se o tom, jak významný je tento vliv, ani o tom, jaké studie byly provedeny, aby se zajistilo, že tyto modifikace nezpůsobují dlouhodobé zdravotní účinky.

Čtěte ZDE: Jak stvořit umělého (pra)člověka: Porodí současná žena dítě neandertálce? Trable s čínským Stvořitelem. Bez syntetických miminek a “vyhynulého myšlení” prý budeme nahraní

Očkované potraviny

Podle západních výzkumníků je toto šokující přiznání klíčové vzhledem ke skutečnosti, že WEF a Gatesova nadace prosazují výrobu všech masných a mléčných výrobků ve specializovaných továrnách. Pokud může základní GMO výrobek způsobit modifikaci našeho genomu, co může způsobit plně vyráběný výrobek? Jak důvěřovat bezpečnosti těchto výrobků od osob, které lhaly, že vakcíny Covid-19 budou mít minimální vedlejší účinky a zabrání šíření viru? „V současnosti se objevuje trend zavádění mRNA vakcín pro hospodářská zvířata, což by nakonec mohlo ovlivnit naše zásobování potravinami,“ předpovídají nezkorumpovaní novináři nástup očkovaných GMO potravin.

Američtí vědci tvrdí, že výskyt mRNA vakcín v potravinách je reálný, protože mRNA je „mnohem odolnější, než jsme si kdy dovedli představit“. „MRNA se nyní vyrábí se syntetickou pseudouridinací, díky čemuž je vysoce účinná, ale odolná vůči degradaci ribonukleázami,“ tvrdí doktor Peter McColough.

To znamená, že potraviny v různých formách mohou skutečně obsahovat mRNA. Číňané nyní dokázali, že se může dostat do potravin. Jedním z přístupů (jak tomu zabránit) by bylo zakázat všechny formy technologie mRNA u zvířat, úplný zákaz! Jen tak by již neexistovalo riziko, že se dostane do potravin. Pokud potravinářský výrobek obsahuje mRNA, měli byste mít plné právo vědět o tom před konzumací takových výrobků.” A bez toho všeho jsou dnes vakcíny spolu s GMO produkty nástrojem pro modelování (genetickou „modifikaci“) lidí. A to nejen na Západě, ale také na Východě.

pp

Čtěte ZDE: Transhumanismus: Digitální totalita se přibližuje. Kybernetické zrůdy místo lidí. Zuckerberg i Musk se pilně činí. Medicína jako šlechetný úmysl, nebo zástěrka na vytvoření monster? Otrokářství nového typu. Klíč k moci

Genově syntetizovaný exemplář člověka budoucnosti

Video, na kterém Bill Gates veřejně prohlašuje, že on a jeho západní podporovatelé mají v úmyslu modifikovat lidský genom pomocí vakcín, lze ještě dnes nalézt na internetu. V polovině června, v předvečer své návštěvy v ČLR, výslovně zdůraznil, že „konfrontace“ mezi USA a Čínou se netýká globalizace ve zdravotnictví:

„Věděli jste, že právě teď jsou v Číně nejméně dvě hadí vesnice, které sbírají miliony hadích vajíček pro globální výrobu vakcín…? Věděli jste, že vakcíny, které podáváme dětem, sbírají z hadích vajec? - Doktor Brian Ardis bil na poplach. Podle jeho informací čínští odborníci tajně zřídili tyto hadí vesnice, aby sesbírali miliony levných hadích vajíček na výrobu levnějších a „rychlejších“ vakcín: „Pokud sbírají vakcíny z hadích vajíček, znamená to, že vaše vakcíny budou mít v sobě plazí bílkoviny.“ Vzpomínáte na hada z biblické Geneze?

Na podzim 2021 turecká televize Beyaz ukázala děsivé záběry dětí zmrzačených vakcínami Pfizer a Moderna: děti s končetinami navíc, jedním okem nebo zcela ochlupeným tělem. „Tohle není vakcína. Toto je geneticky upravená mutace,“ řekl tehdy Fatih Erbakan, předseda turecké Strany blahobytu (Refah), a tři lékaři a ukázali příslušné fotografické důkazy: „Zde vidíte dítě, které se narodilo s ocasem, vrozenou vadou. Tady je miminko v kůži zvířete. Tady je dítě se čtyřma nohama a třemi rukama… Vědecky se to nazývá genová terapie.”

O rok později Stefan Olrich, prezident farmaceutické divize společnosti Bayer, oficiálně přiznal, že vakcíny Covid-19 jsou ve skutečnosti „buněčné a genové terapie“ a jsou prodávány jako vakcíny, aby si „získaly důvěru veřejnosti“! Vzhledem ke všem výše uvedeným skutečnostem se vyplatí položit si otázku:

Jak podle světové "elity" vypadá dokonale upravený a "genově syntetizovaný" exemplář "člověka budoucnosti"?

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Povinná angličtina od první třídy: Další z šílených nápadů Fialova muzikologa. Podle skutečných potřeb, ne podle Beka. Je smyslem ještě větší frustrace dětí? Báječný plán jak úspěšně zhnusit školu. Odmala proti přirozenosti

Povinná angličtina od první třídy: Další z šílených nápadů Fialova muzikologa. Podle skutečných...

Polojasno před bouří: Převrat v USA? Žije vůbec Biden? Režim iluzí. Kdo řídí Ameriku? Kdo má jaderný kufřík? Už ani na Hutie nestačí?  Izrael se musí o sebe postarat sám? Mrazivá zábava jako v hrobě: Udělejme si zásoby popcornu

Polojasno před bouří: Převrat v USA? Žije vůbec Biden? Režim iluzí. Kdo řídí Ameriku?...

Na začátek stránky