Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Záhada strašné zkázy na Havaji: Lesní požáry i když v okolí není les. Spálené budovy, netknuté stromy i haciendy globalistů. Místní totiž odmítli prodat svou půdu elitám. Byla Lahaina zničena cílenou energetickou zbraní?

Záhada strašné zkázy na Havaji: Lesní požáry i když v okolí není les. Spálené budovy, netknuté stromy i haciendy globalistů. Místní totiž odmítli prodat svou půdu elitám. Byla Lahaina zničena cílenou energetickou zbraní?

23. 8. 2023

Tisk článku

Edward Hendrie se zamýšlí nad podivnými fakty, které se ve stále větší míře objevují po požáru století na Havaji (jako po řadě podobných v jiných částech světa), kde se místní postavili proti prodeji pozemků celebritám, které si z ostrova chtěli udělat svoji izolovanou zónu

Na údajném lesním požáru v Lahaině na Havaji byly některé podivné věci. Je současně pozoruhodné, že mluvčí, který vysvětloval, co se stalo, nebyl hasičský úředník nebo někdo z místní správy se znalostmi o hašení požárů nebo mimořádných událostí. Místo toho o události informoval generálmajor Kenneth Hara, velící generál Národní gardy havajské armády. Řekl, že neví, co požáry způsobilo. Myslí si však, že „podmínky pro lesní požáry vytvářejí“ nízká vlhkost a silný vítr. Je to armádní generál; co ten ví o lesních požárech?

pp

Lesní požár bez lesa

Je důvodné zpochybňovat generálovo tvrzení. Lesní požár by dával smysl pouze tehdy, kdyby město Lahaina obklopoval les. To je první problém příběhu. V blízkosti města však žádný les není. Satelitní fotografie níže skutečně ukazuje, že nejvyšší stromy poblíž města patří ke kakaové farmě Maui Kuaia Estate Cacao Farm. A kakaové stromy jsou poměrně malé a dosahují výšky pouze od 13 do 26 stop. Navíc jsou na druhé straně dálnice několik set metrů od nejbližší budovy.

pp

Všimněte si, že Lahaina na Havaji není obklopena lesem. Jedinou oblastí se stromy je kakaová farma Maui Kuaia Estate. Kakaovníky však jsou poměrně malé a jejich výška se pohybuje mezi 13 a 26 stopami. Tento malý shluk stromů na farmě, navíc oddělený silnicí a několika stovkami yardů neplodné půdy porostlé pouze křovinatou trávou, nemohl způsobit masivní požár údajně zaviněný lesními požáry.

A co stromy v samotném městě? Ve městě je mnoho stromů. Když se ale podíváte na fotografie města po údajném požáru, je vidět, že mnohé stromy ve městě jsou ovšem neporušené. Kupodivu budovy, které požár zničil, jsou obklopeny stromy, které ze záhadných příčin plameny ušetřily.

pp

pp

Tady jde zjevně o něco jiného. A to něco jiného je patrně usměrněná energie. Budovy byly zřejmě zničeny řízenými energetickými zbraněmi. Řízené energetické zbraně využívají mikrovlny. Způsobují molekulární destrukci materiálů, které je absorbují; dřevo zůstává nezměněné, protože dřevo absorbuje velmi málo mikrovlnného záření. Je to podobné, jako když můžete vložit papírový talíř do mikrovlnné trouby, aniž byste se báli, že se vznítí. Pokud však do stejné trouby vložíte hliníkovou fólii, rychle začne jiskřit a vznítí se.

Energetické zbraně v akci

Usměrněná energie není nová technologie. Byla už použita při útocích na Světové obchodní centrum 11. září. Kniha „9/11-Enemies Foreign and Domestic“ podrobně popisuje důkazy, že k útokům 11. září byly použity právě řízené energetické zbraně (velkolepému podvodu z 11. září 2001 se budeme již brzy věnovat v naší protiproudní televizi v novém pořadu Rub a líc).

Obrázky jsou z leteckého videa lesních požárů, které údajně zničily město Lahaina na Havaji. Úřady nevědí, jak tyto požáry vznikly. Všimněte si, že budovy jsou zcela zničeny, ale stojící stromy, které je obklopují, jsou mnohde nepoškozené. Jak mohlo být město zničeno požáry, když se stromů plameny nedotkly? Na záběrech jsou vidět budovy zcela srovnané se zemí, obklopené stromy, které nebyly spáleny. Sousední budovy plameny nezasáhly. To je typický důkaz existence řízených energetických zbraní.

Pozornost mnohých například upoutal jediný nevyhořelý dům v jedné ze čtvrtí. Ukázalo se, že dům patří řediteli strategických kampaní celostátního svazu zaměstnanců americké vlády v Kalifornii.

Nejen tento dům, ale ani luxusní sídla celebrit a multimilionářů požár nezasáhl. Nespálená vegetace na pozadí „chirurgicky spálených obytných budov“ během "lesních" požárů vyvolává řadu nepříjemných otázek i v americkém segmentu sociálních sítí, které však demokraté blízcí Bidenově administrativě již samozřejmě nazvali „konspirační teorií absolutně přitaženou za vlasy".

pp

Jeden ze "zázračně" netknutých domů globalistů uprostřed požáru

Odmítli prodat půdu

Místní obyvatelé ostrova Maui odmítli prodat svou půdu. A právě tato část, která sousedila s hlavní oblastí velkých luxusních sídel ostrova utrpěla nejvíce. Nyní jsou ožebračení místní nuceni svou půdu prodat, navíc mnoho z nich při požáru strašlivě zemřelo. Počet pohřešovaných přesáhl tisícovku a počet oficiálně mrtvých se už blíží stovce.

Čí luxusní sídla zůstala požárem nedotčena? Dům zde vlastní například Oprah Winfrey, Jeff Bezos, Lady Gaga, Bill Gates, Morgan Freeman, Will Smith, Julia Roberts.

Jak oheň věděl, které budovy patří celebritám? Kdepak klimatická změna, banální žhářství!

A ještě jedna zvláštnost: Při bezprecedentním požáru si mnozí všimli zvláštních záblesků světla a podařilo se je i natočit.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné. 1000 doznaných pokusů na lidech. Co umí HAARP?  President Johnson: Kdo ovládne počasí, ovládne svět. Klima? Zemětřesení? Sopky? Umíme, hlásí Pentagon. Lze se bránit?

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné....

Pozice Zelenského slábne: Zalužnyj prý zahájil jednání s Moskvou na vlastní pěst. Jedná tajně s šéfem genštábu Gerasimovem? Ruská vojska mezitím dál postupují. Lov na lidi od dveří ke dveřím. Důchodci, marš na frontu!

Pozice Zelenského slábne: Zalužnyj prý zahájil jednání s Moskvou na vlastní pěst. Jedná...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky