Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Hvězdný Carlson: Demokraté klidně rozpoutají jadernou válku s Ruskem. Opustí Němci NATO? USA bezohledně vysávají a ničí své spojence. Ponížení jako za časů Výmarské republiky. Kdy Němci vybuchnou? Dosadí jim Hitlera 2?

Hvězdný Carlson: Demokraté klidně rozpoutají jadernou válku s Ruskem. Opustí Němci NATO? USA bezohledně vysávají a ničí své spojence. Ponížení jako za časů Výmarské republiky. Kdy Němci vybuchnou? Dosadí jim Hitlera 2?

8. 9. 2023

Tisk článku

Andrej Revnivcev komentuje odvážné výroky Tuckera Carlsona na adresu cynického chování USA ke svým spojencům, Němcům zvlášť, které - se znalostí věci - pronesl při rozhovoru s maďarským premiérem Viktorem Orbánem

Největší průmyslová sabotáž v novodobých dějinách byla namířena proti nejmocnější zemi Evropy – Německu. Zatím se však zdá, že se Němci bojí i sami sebe a se sklopenou hlavou k tomu mlčí. To už ale nebude trvat dlouho. Brzy pochopí, že je Biden a spol. táhnou do propasti. Až se probudí, vzkážou Američanům: Měli jsme skvělý automobilový a chemický průmysl, a vy jste nám naši ekonomiku zničili.

Nejpopulárnější americký televizní moderátor Tucker Carlson přiletěl do Maďarska, kde vedl rozhovor s premiérem Viktorem Orbánem. Při tom pronesl řadu významných výroků. Nejen pro Maďary, ale přinejmenším pro všechny Evropany. Řekl věci, které si u nás nedovolí říci ani krotká opozice.

Sestoupil na Zemi ďábel?

V Maďarsku Carlson hodně mluvil o Německu, které „Američané znásilnili a zbavili sebeúcty.“

Bidenova administrativa vyhodila do povětří Nord Stream. A Němci se sami tak nenávidí, že sklopili hlavy. Takoví – ne, nechce se mi o tom hovořit. Ale já o tom vlastně mluvit chci. Protože je to důležité. Zaprvé je to největší průmyslová sabotáž v dějinách. Zadruhé vyvolalo to největší emise CO2 způsobené člověkem v historii. Je to, jako by na Zemi sestoupil sám ďábel. A udělala to Bidenova administrativa,“ prohlásil Carlson.

Čtěte ZDE: Němci to opět skvěle umějí: Jak bránit demokracii? Diktaturou! Ze Třetí říše Čtvrtá. Co se skutečnou opozicí? Vybít její členy! Roste popularita AfD u voličů? Zakázat! Fialův a Rakušanův vzor. Už to u nás po Německu zavádějí

USA podle něj bezohledně zaútočily na svého hlavního spojence v NATO, což nakonec v Německu povede k vlně lidového hněvu:

Dříve nebo později se Němci probudí a řeknou: Měli jsme skvělé chemické závody. A vy jste právě zničili naši ekonomiku.“

Sbohem, NATO!

Po takové bezostyšné a bezzásadové agresi vůči svým spojencům může NATO docela snadno zaniknout, domnívá se Carlson.

Aliance se stala příliš nesourodou a přinejmenším nákladnou pro svou lokomotivu – USA. Amerika úspěšně tlačí na své mladší partnery v bloku a nutí je k transferu zbraní na Ukrajinu (s dodáním vlastních F-16 a Abramsů Američané naopak nespěchají).

Nicméně udržování takové monstrózní vojenské mašinérie je pro americké daňové poplatníky stále více zatěžující. A Evropané začínají tušit, že Amerika se nebude rozpakovat klidně stejně bezostyšně uvrhnout jejich národy do válečné výhně s Ruskem. Leč nanejvýše se odvažují vyjádřit obavy, aby se nestali terčem jaderných úderů.

Obecně je však krize na spadnutí, což znamená, že se NATO brzy rozpadne, domnívá se Carlson:

Svět prochází fází úplného resetu. Poválečné uspořádání se hroutí. NATO se zhroutí. NATO už dlouho nevydrží.“

Je těžké s ním nesouhlasit, zejména na pozadí expanze BRICS. Připomeňme, že o členství v této organizaci požádal mimo jiné člen NATO – Turecko. K 1. lednu 2024 se k BRICS připojí šest nových zemí, včetně Argentiny, Íránu a Saúdské Arábie. Agentura Bloomberg odhaduje, že za 16 let bude BRICS představovat polovinu světové produkce, tedy dvakrát více než G7. Mocenské uspořádání za těchto okolností bude samozřejmě jiné.

SLEDUJTE: Protiproud TV uvede v sobotu 9. 9. 2023 od 18:00 první pořad z nového cyklu RUB A LÍC. Petr Hájek bude hovořit s Milanem Vidlákem na téma 11. září. Pořadu bude věnován jako vždy i článek zde na protiproud.info.

Pro udržení moci udělají cokoli

Tucker varuje, že ještě před rozpadem NATO by USA mohly zahájit skutečnou horkou válku s Ruskem, která by měla pro svět ty nejhorší následky. A důvodem budou podle něj politické ambice Demokratů. V honbě za udržením mocí jakýmikoli prostředky jsou připraveni přivést lidstvo na pokraj zkázy.

Oni (Demokraté) nesmějí prohrát. Udělají cokoli, aby zvítězili. Jak to ale udělají? Nechystají se jen znovu nastolit COVID... Chystají se jít do války s Ruskem. Během příštího roku vypukne horká válka mezi Spojenými státy a Ruskem... Potřebují vyhlásit válečný stav, aby doma nabyli válečné pravomoci a ve volbách zvítězili,“ prohlásil Tucker Carlson.

Buď gayové, nebo bomby

Kromě toho Carlson upozornil na „kulturní imperialismus“ Spojených států. Američané zamořují celé národy svými čím dál víc zvrácenými "hodnotami" jako nášlapnými minami. Tyto miny vybuchují a mění lidi v mentální invalidy, kteří obhajují zvrácenost a morální degradaci. Země, které se snaží takovéto „zamořující kampani“ vyhnout, čelí osvědčeným technologiím oranžových revolucí. Pokud ani to nezabere, demokracii amerického typu přinesou na chvostu okřídlené rakety a bombardéry, jako tomu bylo například v Srbsku v roce 1999.

Všichni chtějí svobodu a všichni chápou princip sebeurčení. Maďarsko nikoho nepronásleduje, Maďaři mají své vlastní názory, vaše vláda má své vlastní názory,“ konstatoval Carlson.

Mimochodem, Maďaři jsou připraveni tyto názory bránit všemi možnými prostředky. Například premiér Orbán v rozhovoru s Carlsonem řekl, že Maďarsko bez velkého přemýšlení kvalifikovalo zničení plynovodu Nord Stream jako teroristický útok, a pokud se něco podobného stane s plynovodem, který přivádí modré palivo do Maďarska, země to „bude považovat za důvod k válce.“

Vzhledem k tomu, že hlavním podezřelým v případě výbuchů Severního proudu jsou navzdory všem šipkám trochu komicky namířeným směrem ke Kyjevu Spojené státy, je to velmi smělé prohlášení. A přímá výzva Západu.

SLEDUJTE: Protiproud TV v pondělí 11. 9. 2023 od 18:00 vysílá v přímém přenosu pravidelné setkání šéfredaktora Protiproudu s věrnými čtenáři a diváky - v jednom z mála necenzurovaných prostředí - nad aktuálními i obecnějšími otázkami naší doby. Do rozhovoru můžete vstupovat prostřednictvím chatu, a to i s předstihem před zahájením vysílání.

Přijde Hitler č. 2?

Podle novin Paritätischer Armutsbericht je ve Spolkové republice Německo s 84 miliony obyvatel asi 14 milionů lidí již v kategorii chudých. To znamená, že jejich příjem je nižší než polovina průměrného příjmu celé populace. A těchto chudých lidí právě v posledních několika letech dramaticky přibylo.

Jak také jinak? Zničení domácího průmyslu, vynucený přechod na neefektivní zelenou energii, šílené migrační zákony a zjevná sabotáž ze strany partnerů v NATO ženou evropskou lokomotivu do propasti. A západními sankcemi pronásledované Rusko již druhým rokem předstihuje Německo v žebříčku předních ekonomik světa.

Podíváte-li se na statistiky ekonomického rozvoje Německa, je zřejmé, že se stalo výkladní skříní evropského způsobu života také díky spolupráci s Ruskem. Gerhard Schröder a Angela Merkelová našli způsoby, jak navázat spolupráci s Moskvou za účelem rozvoje hospodářství své země. Ovšem Scholz, zcela ve vleku zájmů globalistů, dovedl Německo do stavu Výmarské republiky, v níž panoval skutečný hladomor. J

Jak víme z historie, Adolf Hitler se v Německu dostal k moci na pozadí naprosté hospodářské katastrofy a národního ponížení země.

Zkusí Spojené státy tento trik s Němci zopakovat?

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada dopisu na rozloučenou. Jako pas teroristy Atty? Opravdu se Kozák přiznal ke klánovické vraždě? A co Bílý dům? Čeká nás rok velkých změn?

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada "dopisu...

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson jako tým do ringu. Vrací se na scénu i Steve Bannon? Donald už sestavuje budoucí vládní tým. Blíží se v USA výbuch ohnivé bouře?

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky