Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Na Evropu se valí migrační invaze apokalyptických rozměrů: Lampedusa má nový rekord - 6100 džihádistů za den. Zrada Meloniové. Horší než v roce  2015 a 16. Úpí i Rakousko a Slovensko. Kdy Fiala zaplaví nás?

Na Evropu se valí migrační invaze apokalyptických rozměrů: Lampedusa má nový rekord - 6100 džihádistů za den. Zrada Meloniové. Horší než v roce 2015 a 16. Úpí i Rakousko a Slovensko. Kdy Fiala zaplaví nás?

14. 9. 2023

Tisk článku

Václav Danda přináší docela drsné informace z muslimské migrační fronty, která - skryta za stejně nebezpečnou ukrajinskou, za absolutního mlčení korporátních médií a za tiché podpory Bruselu se rychle rozrůstá do dosud nevídaných rozměrů, aby naplnila plán Velké výměny historických národů Evropy

Letošní rok již předčil rekordní roky 2015 i 2016, ale všimněme si, že v korporátních médiích o tom panuje téměř absolutní mlčení. V roce 2015 to ještě bylo hlavní téma. Dnes propagandisté předstírají, že se nic neděje. Invaze přesto pokračuje a týden za týdnem jsou zejména z italské Lampedusy hlášeny nové a nové rekordy. A to nyní hovoříme jen o Lampeduse, která zdaleka není jediným z hlavních tranzitních bodů invaze do Evropy.

pp

Za asistence pobřežní stráže

Nekonečný příliv ilegálů: více než 6 100 jich dorazilo za pouhých 30 hodin. Ve středu 13. září byl překonán každý předchozí rekord se 110 čluny a 5 112 útočníky. Zbývajících 1000 dorazilo následují den brzy ráno. Mnoho dalších džihádistů připlouvá na jiná místa v Itálii, další procházejí přes Řecko balkánskou trasou nebo přes Španělsko. Tam zejména přes Kanárské ostrovy.

Ale většina nakonec přichází zcela nepozorovaně, aniž by byli zachyceni, a tedy započítáni do celkového počtu ilegálů. Jak vidět i na videu, na pašování vetřelců do Evropy se do značné míry podílí také italská pobřežní stráž, která je nejpilnější pašeráckou ziskovkou podporovanou dotacemi z EU.

Na záběrech je vidět dovoz džihádistů do Evropy – za podpory italské vlády, která vyhrála volby slibem, že jim uzavře přístavy –  a tichého souhlasu Bruselu, pro nějž je hlavním cílem výměna historických národů Evropy:  Na videu výše navíc převáží loď italské pobřežní stráže džihádisty na Lampedusu z maltských vod. Malta již totiž svoje vody pro ilegály uzavřela, ale Itálie je stále ochotna pašování vetřelců podpořit, byť by si pro ně měla doplout do cizích vod…

SLEDUJTE: Protiproud TV v pondělí 18. 9. 2023 od 18:00 vysílá v přímém přenosu pravidelné setkání šéfredaktora Protiproudu s věrnými čtenáři a diváky - v jednom z mála necenzurovaných prostředí - nad aktuálními i obecnějšími otázkami naší doby. Do rozhovoru můžete vstupovat prostřednictvím chatu, a to i s předstihem před zahájením vysílání.

Zrada? Ne, dalo se to čekat

Jde v 95% o mladé muže vojenského věku, jejichž úkol v Evropě je celkem jasný: Podpořit džihád a vyčkávat na povel k útoku. Italové jsou nešťastní, protože byli zrazeni politiky, kterým již téměř nikdo nevěří – a to právem. Jenže šlo skutečně o zradu? Nebo spíš o neschopnost zjistit si, koho volím?

V podstatě záhy po zjištění, že je Giorgia Meloniová členkou Aspen institutu, bylo jasné, že politika Itálie bude přesně v tom duchu, v jakém ji povedou globalisté řídící Meloniovou. Jen nebylo tak úplně jasné, jaké bude její hlavní zadání. Po necelém roce již máme jasno.

Očividně je hlavním úkolem Meloniové výměna obyvatel nejen Itálie, ale celé Evropy. Za tuto politiku má pak povoleny jisté ústupky voličům, které mají vyvolávat dojem, že se přece jen nějak vzepřela EU. To znamená, že například italská vláda zakázala přidávat hmyz do tradičních italských pokrmů, zatímco na dalších potravinářských výrobcích musí být hmyz viditelně označen. Na území Itálie také zakázali prodej laboratorního masa.

Situace na Lampeduse zaplavené migranty se stává neudržitelnou

Hra na oklamání voličů

K dalšímu zdánlivému odporu proti EU došlo po schválení zákona, který neumožňuje adopci dětí homosexuály a v oblasti LGBTQI byly přijaty i další zákony, které jdou proti politice EU. Nicméně cílem těchto drobných ústupků zřejmě bylo zejména uklidnit naštvané Italy a odvést pozornost od tragické migrační politiky vlády.

Jenže podobné drobné „odchylky“ od bruselské politiky zřejmě nebudou stačit na to, aby oklamaly Italy, kteří jsou stále víc naštvaní, protože nyní již vláda posílá nově příchozí džihádisty do obcí po celé zemi, včetně malých vesnic.

O rostoucí kriminalitě hostů Meloniové, která jde ruku v ruce s klesající životní úrovní, nemluvě. Bude to již téměř rok, co současná italská vláda získala většinu pod příslibem uzavření přístavů a pečlivého hlídání hranic. Nic z toho se neděje. Naopak, invaze je na rekordních číslech a další statisíce cizinců jsou do země dováženy letecky.

Z předvolebních slibů italské premiérky Giorgie Meloniové, která v otázce imigrační politiky kandidovala jako zastánkyně tvrdé linie, tak nezbylo vůbec nic. Politika Meloniové je v tomto směru v plném souladu s politikou EU. Nyní má být navíc Itálii naturalizováno až 800 000 dětí migrantů, které získají automaticky občanství, i když mnohé ani nejsou v zemi příliš dlouho.

Jak uchránit před fialovými loupežníky zatím alespoň svůj majetek? Co můžeme udělat pro vlastní zajištění inflačních peněz skrze zlato? Podívejte se na dva rozhovory vysílané naší Protiproud TV ZDE:

Sebeobrana nepodvolených II: Jak se účinně a legálně ubránit zlodějskému státu? Velký bratr zaútočil! Zlatá svoboda. Stát nám do spoření neuvidí. Jako privátní protiatomový kryt? Není všechno zlato, co se třpytí

Migrační rekord bude překročen

V současné době je již celkem jasné, že dosavadní invazní rekord z roku 2016 bude překročen. Meloniová také prohlásila, pod tlakem podnikatelské komunity, která požaduje levnou pracovní sílu: „Itálie potřebuje migraci!“ Proto chce do roku 2025 do země vpustit asi půl milionu „legálních“ imigrantů. Drtivá většina má být z muslimských zemí jako Bangladéš.

Zkusme se vrátit do doby, kdy byla v opozici. Jak tehdy mluvila? V rozhlasovém rozhovoru v roce 2019 řekla: „Existuje organizované hnutí, které pracuje na tom, aby přivedlo stovky tisíc lidí do Evropy.  Protože jim dává levnou pracovní sílu. Není náhodou, že Soros, finanční spekulant, financuje tyto neziskovky. Existuje také plán na dekonstrukci společnosti.“

A pokračovala: „Je to, jako by nás chtěli okrást o naši identitu, vybudovat multikulturní společnost bez identity, bez kořenů, bez vědomí, aby se lidé stali pouhými spotřebiteli, kteří jsou vydáni na milost a nemilost kapitálu.“

Nyní se ona sama stává urychlovačem tohoto katastrofického vývoje, který kdysi správně analyzovala. Ona sama totiž patří k těm, kdo jsou tímto směrem instruováni. Jen možná ne od Sorose, ale zcela jistě od jiných globalistů za oceánem, kteří ovládají „aspeňácké“ loutky.

SLEDUJTE: Pátrání Petra Hájka s Michalem Semínem nad jedním z největších zázraků naší doby, jenž odkazuje i na to, co se v brzku může se světem stát. Detektivku "mezi nebem a zemí" uvede Protiproud TV v rámci cyklu Alfa a Omega v sobotu 16. 9. v 18:00. Pořadu bude jako obvykle věnován článek i zde na protiproud.info.

Metamorfóza v Merkelovou

Organizace „Save the Children,“ pravděpodobně také povzbuzená zjevným selháním Meloniové, zahájila ve středu kampaň za naturalizaci 800 000 dětí migrantů narozených nebo vychovávaných v Itálii (u nás si něco podobného brzy vyzkoušíme na Ukrajincích, pozn. PP). Stejně jako jinde v Evropě také v Itálii podíl žáků z rodin migrantů nadále roste. V některých lokalitách již výrazně převyšují původní obyvatelstvo, takže je jasné, jaké bude demografické složení za pár let.

Vzhledem k jejímu dosavadnímu dvojakému postupu nelze vyloučit, že Meloniová tomuto šílenému požadavku vyhoví. Nikdo neví, jak bude nadále její vláda pokračovat. A podvedení italští voliči si stále více uvědomují, že vlastně nemají koho volit. V každém případě naděje, že by konečně rozhodně bojovala proti invazi do Evropy přes Středozemní moře, byly zcela zmařeny.

Vzhledem k tomu, že nyní počty cizokrajných „hostů“ lámou i rekordy z dob minulých, lze jednoznačně konstatovat, že Meloniová se proměnila v novou Merkelovou…

Migrační muslimská Invaze nezadržitelně postupe i na dalších trasách včetně balkánské. Dramatické zhoršení migrační situace tento týden oznámilo také Rakousko. Tam se valí migranti pod rouškou ukrajinského konfliktu také z Černomoří, kde kyjevský režim společně s Rumuny otevřel na  Dunaji velkou migrační dálnici do Rakouska.  

pp

Čtěte ZDE: Děsivý migrační pakt: Rakušanova zrada nemá v historii ČR obdoby. Účelové lži Fialovy vlády a médií. Varšava a Vídeň připravují referenda o migračním paktu. Za každého odmítnutého migranta půl milionu výpalné Bruselu. Zastavíme je?

Pozdní poplach   

Podle regulí EU si pak musí tyto státy na svém území ilegály nechat, pokud zjistí, že ještě nebyli nikde jinde v unii registrováni. Jestliže proběhne azylové řízení, může sice daná země některé jedince deportovat, to ovšem neplatí pro Afghánce a Syřany, kteří nesmějí být – až na velmi vzácné výjimky – podle pravidel EU vůbec vraceni.

Deportovat nelze ani ty, kdo tvrdí, že jsou nezletilí nebo jedince, kteří odmítají prozradit zemi původu a nemají doklady. A právě těchto „nedeportovatelných“ džihádistů je většina. Okresní předseda rakouské strany FPÖ v Oberpullendorfu Sandro Waldmann bije na poplach: „Podmínky se zde zhoršují a zhoršují!“ Nyní konečně občané a opoziční politici bijí na poplach. Situace v okrese Oberpullendorf se zhoršila kvůli téměř neexistující armádě, která měla hranice střežit.

pp

Trička Protiproudu ve velikostech M, L, XL, 2XLa 3XL si můžete objednat na adrese: [email protected]. Možnost po dohodě vyzvednutí osobně v redakci, nebo zasíláme poštou na dobírku. Cena 300 Kč + poštovné. Pokud se chystáte na demonstraci v sobotu 16.9. a chtěli byste si při tétio příležitosti tričko koupit, pak to bude možné od 17 hodin v redakci PP v Opletalově ulici. Zavolejte však, prosíme, předtím na redakční telefon 737 461 817. Po dohodě vám trička připravíme k vyzvednutí.

Kdy to přijde k nám?

Nyní pašeráci s nelegálními přistěhovalci pronikli mnohem hlouběji do okresu a sousedních vesnic. Muži vojenského věku jsou v ulicích obcí nejen bezprostředně u hranic, ale již i dále ve vnitrozemí.

Tento týden informoval Waldmann tisk o poměrech ve své zemi: „Smysluplná opatření nepřicházejí ani od Burgenland SPÖ, ani od odpovědné ÖVP ve spolkové vládě. Náš požadavek na zrušení sociálních dávek a deportace jsou nezbytnými kroky k tomu, abychom konečně dostali tento děsivý proud migrantů pod kontrolu. Rakousko se musí stát méně přitažlivým pro migranty, jinak přestaneme být schopni situaci kontrolovat.“

Migranty už je zaplaveno i předvolební Slovensko. Je jen otázkou času, kdy se invaze naplno přelije i k nám. Lze předpokládat, že pokud vyhraje volby Robert Fico natolik, aby mohl stanout v čele vlády, poradí si s tím. My jsme na tom neporovnatelně hůře. Připomeňme, že Fialova vláda podepsala v Bruselu rukou ministra vnitra Rakušana potupný migrační pakt, který otevírá naši zemi přílivu migrantů dokořán.

Co s tím, občané?

 Zdroj. Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat. Mluvte šeptem! Neomezená moc všude a nikde. Chapadla ke všemu, co je připojené. Ovládnou i zbraňové systémy? Moloch se probouzí. Mlčení...

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat....

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace. Existence českého státu není samozřejmostí.  Zrada? Zájmy velkých hráčů. Gaučoví generálové a novodobí andělé. Dáme se rozpustit v biočaji EU?

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky