Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Mrazivé proroctví Žirinovského: Konflikt na Blízkém východě do roku 2024. Pro boj mezi Araby a Židy se zapomene na Ukrajinu. Řetěz událostí povede ke 3. světové válce. Dá mu vývoj za pravdu? To záleží hlavně na Íránu a USA

Mrazivé proroctví Žirinovského: Konflikt na Blízkém východě do roku 2024. Pro boj mezi Araby a Židy se zapomene na Ukrajinu. Řetěz událostí povede ke 3. světové válce. Dá mu vývoj za pravdu? To záleží hlavně na Íránu a USA

16. 10. 2023

Tisk článku

Marián Marko přináší jedno geopolitické proroctví odborníka na mezinárodní vztahy a politika Vladimíra Žirinovského a záznam z tohoto vystoupení v ruské televizi, které proběhlo před čtyřmi lety, tedy dva roky před politikovou smrtí a které je znepokojivé zejména ve světle dnešních událostí na Blízkém východě

Před svou smrtí vyslovil ruský politik Vladimír Žirinovskij děsivou předpověď o konfliktu, který začne na Blízkém východě. Učinil tak v televizním pořadu "Večer s Vladimírem Solovjovem“ 22. července 2019. Žirinovskij na záznamu hovoří o vypuknutí konfliktu na Blízkém východě, který propukne do roku 2024 a spustí řadu nečekaných událostí. Jedním z důsledků konfliktu má být i to, že na Ukrajinu se zapomene či dokonce připouští možnost vypuknutí třetí světové války

Žirinovskij to odhadl 

7. října 2023 se skutečně rozhořel palestinsko-izraelský konflikt a vše nasvědčuje tomu, že konflikt může nadále eskalovat, přičemž se může rozšířit i na další státy. Po vzplanutí konfliktu na Blízkém východě si mnozí na děsivou předpověď Vladimíra Žirinovského vzpomněli.

„Do roku 2024 vypukne na Blízkém východě konflikt a každý jednoduše zapomene, co je Ukrajina. Mluvíme o třetí světové válce. Protože Írán není KLDR, Vietnam ani Kosovo. Tady se stanou ty nejstrašnější události,“ předpověděl tehdy ruský politik.

Žirinovskij později v rozhovoru naznačil, co by se stalo, kdyby samotný Izrael zaútočil na Írán. To, že Írán dosud vyjadřoval podporu palestinské otázce, je všeobecně známá věc, a proto nastávají obavy, zda bude Írán vojensky vtažen do tohoto konfliktu.

První náznaky možné eskalace s globálním dopadem, naznačují kroky USA, které se rozhodly vyslat do regionu válečné lodě. Na vyslání lodí reagoval i Írán. Podle některých zpráv se kolony modernizovaných íránských tanků pohnuly směrem k íránsko-irácké hranici, kde mají zaujmout bojové postavení kvůli lepšímu dosahu na americké základny, které jsou dislokovány v Iráku.

Ukrajina bledne

Z nejnovějších vyjádření íránského ministra zahraničních věcí vyplývá, že Írán je připraven „na jakoukoli možnost,“ což byl zjevný náznak, že různé skupiny podporované Íránem by se mohly zapojit do války. Íránský ministr zahraničí Hosejn Amírabdolláhján zdůraznil, že Amerika nemůže posílat zbraně a bomby na zabíjení žen, dětí a civilistů v Gaze a zároveň vyzývat všechny strany ke zdrženlivosti.

SLEDUJTE: Protiproud TV v pondělí 16. 10. 2023 od 18:00 vysílá v přímém přenosu další pravidelné setkání šéfredaktora Protiproudu s věrnými čtenáři a diváky. Do rozhovoru můžete vstupovat prostřednictvím chatu, a to i s předstihem před zahájením vysílání.

Obavy, že by se válka mohla rozšířit na libanonskou hranici, kde jsou bojovníci Hizballáhu v pohotovosti po sobotním útoku Hamásu na jižní Izrael, který si vyžádal stovky mrtvých, jsou stále vysoké. Vysoký představitel Hamásu Ali Barakeh pro agenturu Associated Press tento týden v Bejrútu řekl, že spojenci jako Írán a libanonský Hizballáh se „zapojí do bitvy, bude-li Gaza vystavena vyhlazovací válce.”

Proroctví Žirinovského o tom, že se na Ukrajinu zapomene, podtrhuje fakt, že nový ozbrojený konflikt na Blízkém východě z velké části překryl pozornost, kterou svět věnoval válce na Ukrajině. Zelenského obavy z toho, že by se pozornost, ale i vojenská pomoc Kyjevu mohla postupně vytratit, podtrhuje i jeho nejnovější návštěva ministrů obrany NATO v Bruselu, která se udála tento týden. Faktem však stále zůstává, že válka mezi Izraelem a Hamásem odvádí pozornost od Ukrajiny.

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit alespoň své peníze před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).
Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

Čtěte ZDE: Zlatá horečka v Protiproudu: Občanská sebeobrana proti fialovým loupežníkům. Markéta Šichtařová a spol. Jak spořit ve zlatě? Jak přelstít Velkého bratra? Hlavní je bezpečí: 5 tun falše. Pomozme sobě i svobodě slova! Nedejme se!

Nezbývá než doufat v Žirinovského "omyl"

Na vyplnění Žirinovského předpovědi o „strašné válce”, která se děje na základě událostí rozhoření se konfliktu na Blízkém východě si budeme muset počkat. Každopádně rok 2024, který ruský politik zmiňoval – i při nenaplnění předpovědi o třetí světové válce, určitě přinese řadu šokujících událostí, které zasáhnou do chodu dějin i nového geopolitického rozdělení vlivu mocností.

pp

Velmi nás těší, kolik z Vás chce dát najevo svoji příslušnost k hnutí odporu a solidaritu s pronásledovanými nepodvolenými médii.

Trička Protiproudu ve velikostech L, XL, 2XL a 3XL si můžete objednat na adrese: [email protected]. Možnost po dohodě vyzvednutí osobně v redakci, nebo zasíláme poštou na dobírku. Cena 300 Kč + poštovné. Pro osobní odběr volejte na redakční telefon 737 461 817. Po dohodě vám trička připravíme k vyzvednutí v Praze v Opletalově ulici.

A co si o Žirinovského předpovědích myslí šéf výboru Státní dumy pro mezinárodní záležitosti Leonid Sluckij? „Svět je šokován. Rada bezpečnosti OSN svolává mimořádné zasedání kvůli událostem v zóně palestinsko-izraelského konfliktu. Ale tyto události bohužel nebyly neočekávané. Naplnila se tak další předpověď Vladimíra Volfoviče Žirinovského, který "prorokoval", že do roku 2024 vypukne na Blízkém východě konflikt.

Toto proroctví, založené na hlubokém poznání geopolitických procesů a vztahů příčin a následků, jakož i všech nuancí blízkovýchodní politiky a zapojení západních hráčů do ní, se bohužel skutečně nyní právě naplňuje. Stejně jako jiné předpovědi Žirinovského, který se díky své inteligenci mohl dívat do budoucnosti,“ uzavřel Sluckij.

Nezbývá než doufat, že předpověď toho nejčernějšího scénáře se přece jen nenaplní.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson jako tým do ringu. Vrací se na scénu i Steve Bannon? Donald už sestavuje budoucí vládní tým. Blíží se v USA výbuch ohnivé bouře?

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson...

Rozdělený Heartland: Civilizace moře se pokouší obklíčit Světový ostrov. Moskva centrum multipolárního světa? Svět odmítl americkou dominanci. Evropské, čínské, hispánské i islámské srdce? Trump pochopil, že konec dějin nehrozí

Rozdělený Heartland: Civilizace moře se pokouší obklíčit Světový ostrov. Moskva centrum...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky