Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Ledová devítka: Až řeknou teď, zmrazí banky a celý finanční sytém. Dolar i euro zmizí. Cesta do záhuby, nebo nový začátek? Jen měna podložená zlatem. 189 klíčových figur. Kdepak válka! Svět bude naruby do 48 hodin. Za rok či dva?

Ledová devítka: Až řeknou teď, zmrazí banky a celý finanční sytém. Dolar i euro zmizí. Cesta do záhuby, nebo nový začátek? Jen měna podložená zlatem. 189 klíčových figur. Kdepak válka! Svět bude naruby do 48 hodin. Za rok či dva?

1. 12. 2023

Tisk článku

Rhoda Wilson se dostal ke zdrojům, podle nichž příští velká finanční krize bude vyvolána jen jako zástěrka pro prakticky okamžité ovládnutí celého finančního světa hrstkou "majitelů klíčů", kteří se na tento krok již dlouho připravují

James Rickards v roce 2017 v rozhovoru prozradil, že existuje 189 lidí, kteří zastávají vedoucí pozice ve světovém finančním systému a kteří mají v rukou osud světových financí. Všichni sdílejí jednu vizi - jeden světový řád, jedna světová daň a jedna světová měna. A tihle "majitelé klíčů" v zákulisí intenzivně pracují na tom, aby se tento převratný záměr stal co nejdříve skutečností.

James "Jim" Rickards je hlavním globálním stratégem investiční společnosti Meraglim, redaktorem časopisu Strategic Intelligence a ředitelem projektu The James Rickards Project, který velmi zevrubně zkoumá složitou dynamiku geopolitiky a globálního kapitálu.

Je také autorem knihy "The New Case for Gold" z dubna 2016 a dvou bestsellerů New York Times, "The Death of Money" z roku 2014 a "Currency Wars" z roku 2011.

V roce 2016 vydal další knihu s názvem Cesta do záhuby ("Road to Perdition").

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit své peníze alespoň před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

Sledujte ZDE: Zlatá horečka v Protiproudu: Občanská sebeobrana proti fialovým loupežníkům. Markéta Šichtařová a spol. Jak spořit ve zlatě? Jak přelstít Velkého bratra? Hlavní je bezpečí: 5 tun falše. Pomozme sobě i svobodě slova! Nedejme se!

Světovláda je dnes reálná 

Finanční elita od pradávna sní o nadvládě, o totální kontrole nad celou planetou a každém z nás. Ačkoli tento plán nesčetněkrát nevyšel a museli ho pozměnit, hlavní cíl zůstal. Současná generace "vládců peněz" je první, která disponuje technologiemi, jež jí to reálně umožňují.

V rozhovoru pro The Daily Reckoning Rickards tyto plány naplno odhalil. Zaměřme se na nejpodstatnější úryvek z tohoto rozhovoru.

Úvodní část, z níž byl úryvek pořízen, začínala citací Johna Burkeho z The Daily Reckoning z Rickardsovy knihy Cesta do záhuby ("Road to Perdition"):

"Příští finanční krize nebude jen větší verzí těch z let 1998 a 2008 (hypoteční krize). Bude kvalitativně jiná. Bude se týkat mnoha různých druhů aktiv v globálním měřítku. Bude zahrnovat inflaci nevídanou od 70. let 20. století, platební neschopnost nevídanou od 30. let 20. století a zastavení burzy nevídané od roku 1914. Státní moc bude vyzvána, aby paniku dostala pod kontrolu. Kapitalismus bude jednou provždy zdiskreditován."

"Nejenže nadcházející krize zničí více majetku investorů i obyčejných lidí než v roce 2008 a bude trvat déle než Velká hospodářská krize (1929-1933)," říká Burke. Tato krize bude historická především z jednoho dalšího důvodu.

Finanční krize bude jen zástěrkou

Shora zmíněná hrstka světových elit využije krizi jako zástěrku pro útok. Finanční systém na celém světě se zhroutí. Biliony dolarů, eur a dalších měn okamžitě a v mnoha případech trvale zmizí. Stovky milionů lidí budou na měsíce či dokonce roky odříznuty od svých vlastních peněz. Půjde o největší konfiskaci bohatství v dějinách.

Při jedné večeři řekl Rickardsovi generální poradce společnosti BlackRock: "Chtějí nám zakázat prodej." Tato průpovídka vzbudila Rickardsovu zvědavost: "O čem to mluví? O kom to mluví?"

Obvolal tedy své kontakty ve Washingtonu a na Wall Street. Krátce nato se zúčastnil řady jednání v Londýně, Ženevě, New Yorku a Jižní Americe. A začal si spojovat jednotlivé body. "Nakonec se objevil docela přehledný vzorec," řekl Rickards.

"Vyvstala přede mnou síť 189 osob z hlavních světových finančních institucí. Někteří z nich zastávají vysoké funkce v Mezinárodním měnovém fondu (MMF), Světové bance (SB) a ve všech centrálních bankách zemí G20, včetně amerického Federálního rezervního systému (FED) a Evropské centrální banky (ECP)."

NENECHTE SI UJÍT debatu Petra Hájka s badatelem Radovanem Dlouhým o řízeném ovlivňování počasí a klimatu a šílených pokusech na nicnetuší veřejnosti, aneb Jak se nechytit do pasti zvané "chemtrails".

Rozhovor v rámci cyklu programu Rub a líc uvede PPTV v sobotu 2. prosince od 18:00.

Později Rickards uvedl, že těchto 189 lidí kontroluje velkou část dění také v centrálních bankách Číny, Ruska, Indie, Brazílie, Kanady a Evropské unie. "Tyto instituce tvoří jakousi globální nadstavbu. Tvoří síť, která obklopuje všechny státy a národy," vysvětluje Rickards.

"Jejich představitelé nejsou nikým voleni, nezodpovídají se vám ani mně, jsou mimo dosah vlád a občanů - a přesto mají v rukou osud globálního finančního systému," dodává.

Globální nadstavba zahrnuje organizace, jako jsou FED, centrální banky absolutní většiny států, zpravodajské služby a média. "Dnes již potichu ovládli všechny tyto instituce. Mají společnou vizi a hodlají ji proměnit ve skutečnost: Jeden světový řád, jedny světové daně a jedna světová měna. Všechny jejich kroky jsou zaměřeny na prosazení této agendy.

Již dlouhé roky pracují v zákulisí a připravují se. Dokonale zmanipulovali zákony regulující mezinárodní finance. Všechny prvky jsou již dokončeny a připraveny. V podstatě neexistuje způsob, jak tomu zabránit.

Až přijde krize, stisknou tlačítko na počítači a zmrazí globální finanční systém. Pak přenastaví světovou ekonomiku."

Ledová devítka

Plán se jmenuje "Ledová devítka", což je fráze vypůjčená z knihy Kurta Vonneguta "Cadleova kolébka".

Rickards používá tento termín jako metaforu, aby vysvětlil, co se během příští - a možná již počínající - finanční krize stane. Stručně řečeno, plán "Ledová devítka" spočívá v úplném zmrazení finančního systému na světě během 48 hodin a jeho bleskovém nahrazení novým systémem - který již nebude založen na americkém dolaru.

Další podrobnosti o tomto plánu najdete v Rickardsově článku The Ice-Nine Lockdown.

Mnoho z 189 osob, které označil za součást této sítě, se nám doslova "skrývá přímo před očima". Ty, které Rickards jmenoval, ovšem tvoří jen špičku ledovce:

  • Christine Lagardeová, prezidentka Evropské centrální banky (ECB).
  • Mark Carney, bývalý šéf Bank of England, nyní šéf investiční společnosti Impact Investing.
  • Raghuram G. Rádža, bývalý guvernér indické centrální banky a místopředseda představenstva Banky pro mezinárodní platby (BIS).
  • Haruhiko Kuroda, bývalý guvernér Bank of Japan.
  • Yanet Yellenová, bývalá šéfka Federálního rezervního systému USA a současná ministryně financí Spojených států.
  • atd. atd. atd.

Celý rozhovor Daily Reckoning s Rickardsem nazvaný Velké zmrazení přichází ("The Coming Big Freeze") si můžete prohlédnout v následujícím videu (bohužel jen v angličtině bez titulků, zatím nemáme možnost rychle provádět překlady a titulkovat). 

Ale podstata je v textu, který jste četli.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky