Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Koncil zeleného náboženství: Nemají chleba? Ať jedí koláče! Pantáta z newyorského mrakodrapu: Přestaňte topit! Brusel: Zakážeme kotle na plyn! Fiala: Ukradnu na to další milióny z daní! Kdepak šílenci, obyčejná galérka to je...

Koncil zeleného náboženství: Nemají chleba? Ať jedí koláče! Pantáta z newyorského mrakodrapu: Přestaňte topit! Brusel: Zakážeme kotle na plyn! Fiala: Ukradnu na to další milióny z daní! Kdepak šílenci, obyčejná galérka to je...

5. 12. 2023

Tisk článku

Jiří Weigl komentuje slet liberálních elit a demonstraci pokrytectví velekněží zeleného náboženství, kteří se v Dubaji radí, jak ještě více a rychleji zardousit kdysi prosperující Západ - a vysát při tom z daňových poplatníků poslední zbytky jejich peněz, aby si svou zkázu sami zaplatili

Nemáte na chleba? Jezte koláče. Tímto údajným výrokem později popravené francouzské královny Marie Antoinetty lze charakterizovat výstupy z Konference OSN o změně klimatu, která začala 30. listopadu 2023 v Dubaji a má trvat do 12. prosince. Účastní se jí světoví politici a celebrity v čele s britským králem Karlem III. a premiérem Rishi Sunakem.

pp

Sebeudání 

Nechybí český premiér Fiala, papeži Františkovi v účasti zabránilo pouze chatrné zdraví, a tak zaslal pouze plamennou výzvu k akci. Summitu se účastní více než 70 000 účastníků z řad politiků, aktivistů, zástupců neziskových organizací, představitelů byznysu, lobbistů, médií atd.  Prý s cílem změnit dosavadní klima na naší planetě.

Lze říci, že nic nevystihuje falešnost dnešního oficiálního sekulárního klimatického náboženství více, než právě toto mamutí setkání světové liberální pokrokářské elity. Již samo místo konání dosažitelné prakticky všem účastníkům pouze dálkovými lety komerčních či privátních tryskových letadel jasně ukazuje, že o emise CO2 jde novodobé klimatické církvi a jejím velekněžím až v poslední řadě. 

SLEDUJTE: Protiproud TV ve středu 6. 12. 2023 od 18:00 zveřejní rozhovor s prof. Ing. Petrem Drulákem, Ph.D. na téma současné zahraniční politiky. 

Náboženství bezbožných

V Dubaji probíhá cosi na způsob novodobého koncilu, jaké ve středověku upravovaly náboženskou věrouku a kde se bojovalo s herezemi a schizmaty. S potřebami obyčejných lidí tyto supernákladné akce nikdy neměly a také dnes nemají nic společného a také se záležitostmi Pánaboha či přírody nikdy nepohnuly ani o píď. Jejich protagonistům jde pouze o moc a upevnění své nadvlády nad lidmi a společností. Jenom šíření strachu z hříchu, pekla a očistce nahradilo záměrné šíření strachu z údajné budoucí přírodní katastrofy, kterou prý hříšní lidé svým životem způsobí.

Dnes jde o to, lidi na vyspělém Západě vystrašit údajnou hrozící klimatickou apokalypsou a donutit je k drastickému umělému snížení životní úrovně, zatímco rozvojové země, jejichž obyvatelstvo „klimatickým žalem“ netrpí, si koupit almužnami z klimatického Fondu ztrát a škod, který byl na počátku jednání v Dubaji dohodnut, a který mají financovat daňoví poplatníci vyspělých zemí.

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit své peníze alespoň před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

Sledujte ZDE: Zlatá horečka v Protiproudu: Občanská sebeobrana proti fialovým loupežníkům. Markéta Šichtařová a spol. Jak spořit ve zlatě? Jak přelstít Velkého bratra? Hlavní je bezpečí: 5 tun falše. Pomozme sobě i svobodě slova! Nedejme se!

Fiala slíbil, že na odpustky přidá

Je příznačné, že se k těmto cílům přijatým na tomto koncilu přihlásil i premiér Fiala s příslibem přispět do zmíněného fondu 4 miliony dolarů do roku 2027. Jan Hus to skutečně není - za dva roky u moci odvolal úplně všechno, k čemu se kdysi hlásil. Teď je z údajného bývalého konzervativce puncovaný zelený aktivista plánující do roku 2030 pětkrát u nás zvýšit objem instalované kapacity solárních a větrných elektráren a připravený odmávat jakoukoliv další šílenost, kterou od zelené vrchnosti ke schválení dostane.

A že nejde o šílenosti ledajaké, to potvrdil generální tajemník OSN Guterres, když ve svém projevu na konferenci žádal okamžité ukončení spalování fosilních paliv. Je možné, že z luxusních apartmánů v nejvyšších patrech newyorských mrakodrapů se člověku svět a potřeby jeho obyvatel jeví jinak než obyčejným lidem.

Nedejme se jim jen tak! 

Jak se vlastními silami úspěšně léčit a udržet si zdraví BigPharmě, covidovým vakcinátorům a selhávajícímu zdravotnímu systému navzdory?

V rozhovoru Petra Hájka s mužem, který stojí za pozoruhodným přípravkem, jenž má překvapivě dobré výsledky v léčení jak některých fatálních onemocnění, tak následků vakcinace, najdete další informace

 

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Zrada bezpáteřních

Ale čím tedy má 8 miliard obyvatel naší Země topit a na čem má vařit? Postavte si větrné a fotovoltaické elektrárny, zní obligátní arogantní odpověď hodná popravené francouzské královny.  Že jsou to vše nerealizovatelné nesmysly, tuší každý. Jenom ti, kteří nám vládnou, se pokrytecky tváří, že oni tomu věří.

Potentáti, kteří v Dubaji tak nestydatě a arogantně plýtvají penězi daňových poplatníků a dávají najevo, že jich se žádná omezení netýkají a týkat nebudou, jenom demonstrují své pohrdání obyčejnými lidmi, na nichž jim ve skutečnosti vůbec nezáleží.

My všichni u nás dnes tuto zradu západních elit začínáme na vlastní kůži pociťovat.  Náš rekordní propad životní úrovně vůbec není náhodný. Je chtěným důsledkem umělého zdražení energií, které je dlouhodobým cílem EU. A jdou stále dál – v Bruselu už pracují na zákazu plynových kotlů. 

Naše vlády na tom všem mají velký podíl svou servilitou a krátkozrakou bezpáteřností.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky