Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Divoká zvířata strachy nadobro zešílela: Zavražděte ho! Nejvíce pravděpodobné řešení, říkají experti. K volbám nesmí dojít! Už ani podvody zvolení Trumpa nezabrání. Američané ho chtějí. Vyvolá Deep state raději občanskou válku?

Divoká zvířata strachy nadobro zešílela: Zavražděte ho! Nejvíce pravděpodobné "řešení", říkají experti. K volbám nesmí dojít! Už ani podvody zvolení Trumpa nezabrání. Američané ho chtějí. Vyvolá Deep state raději občanskou válku?

18. 12. 2023

Tisk článku

Stephen Kokx komentuje vyjádření neokonzervativce Roberta Kagana v deníku CIA The Washington Post, v níž popisuje Trumpovo znovuzvolení jako apokalyptickou událost, která zničí Ameriku, a v souvislosti s dalšími signály v médiích se ptá, zda CIA již rozhodla o Trumpově fyzické likvidaci

Prezidentské volby v roce 2024 ještě nejsou v plném proudu. Jak se však blíží (první klání Republikánů se uskuteční 15. ledna v Iowě), objevuje se stále více předpovědí o tom, co se bude dít. Donald Trump má již řadu měsíců republikánskou nominaci pevně v rukou. Nikdy se mu nestalo, že by nad ostatními kandidáty nebyl o méně než 30 procent. Většina průzkumů mu ukazuje podporu kolem 60 procent, zatímco Nikki Haleyová, Ron DeSantis a Vivek Ramaswamy získali každý kolem 15 procent.

pp

Manžel sionistky volá skrze hlásnou troubu CIA

Žaloby podané protidemokratickými liberály, jejichž cílem bylo zabránit Trumpovi v účasti na státních volbách, byly dosud soudním systémem zamítnuty. A přestože žaloba Newyorské advokátky Letitie Jamesové, podporované Georgem Sorosem, připravila bývalého prezidenta o spoustu času, peněz a energie, pravděpodobnost, že Trump v jejím důsledku skončí ve vězení, se zdá být velmi nepravděpodobná.

Nevyhnutelnost další Trumpovy nominace – a případného volebního vítězství v listopadu příštího roku – je něco, s čím se elity Beltwaye začínají vyrovnávat. Robert Kagan, neokonzervativní manžel liberální sionistky Victorie Nulandové, to uvedl v nedávném sloupku pro hlásnou troubu CIA deník The Washington Post. Nulandová je byrokratický parazit (to, čemu média říkají „diplomat“), který v současnosti slouží v Bidenově režimu. Jejím hlavním úkolem je právě teď zajistit, aby naše daně putovaly do stále širších kapes Volodymyra Zelenského.

pp

Čtěte ZDE: Junior S: Vymažu Trumpovce z povrchu zemského! Sorosova síť žene migranty do Evropy i do USA. Trump vzkazuje před startem Operace covid číslo 2: Neuposlechneme! I naše Hnutí odporu se musí připravit. Spustí to na nás brzy

Hoďte na něj sítě!

Kaganův článek má několik tisíc slov. Je to ukázka toho, proč patří do blázince. Jde o pomatené žvásty o tom, jak Trump nastolí „diktaturu“, pokud bude někdy znovu zvolen, což, jak Kagan připouští, vypadá velmi pravděpodobně. Kagan teoretizuje, že pokud Trump vyhraje prezidentský volby „okamžitě se stane nejmocnější osobou, která kdy tento úřad zastávala.“

Kagan se pak zlověstně ptá svých čtenářů – z nichž většina jsou agenti zpravodajských služeb - co udělají, aby tomu zabránili. „Kdybychom si mysleli, že existuje padesátiprocentní pravděpodobnost, že za rok do Ameriky narazí asteroid, spokojili bychom se s tím, že budeme doufat, že se tak nestane?“ ptá se. „Nebo bychom přijali všechna myslitelná opatření, abychom se tomu pokusili zabránit, včetně mnoha věcí, které jsou na hraně, ale vzhledem k rozsahu krize je přesto musíme vyzkoušet?“

PŘIPOMÍNÁME: Protiproud TV v pondělí 18. 12. 2023 od 18:00 vysílá v přímém přenosu další díl pravidelného setkání Petra Hájka s "tvrdým jádrem" nepodvolených. "Porady" se můžete účastnit jako vždy i prostřednictvím chatu, a to i s předstihem před zahájením vysílání.

Demokracie je to, co řekneme, že je!

Trumpovo zvolení by mohlo vést ke „ztrátě majetku a možná i svobody“, pokračuje Kagan, zjevně lhostejný k tomu, že právě to se děje tradičním katolíkům, konzervativcům a zastáncům života za Joe Bidena. Amerika je dnes „tomuto bodu blíže než kdykoli předtím, a přes to, že se dál řítíme k diktatuře, stále doufáme v nějaký zásah, který nám umožní uniknout důsledkům naší kolektivní zbabělosti.“

Kagan je zkušený mystifikátor. To, co nazývá „diktaturou“, je ve skutečnosti, jak často říkají sami liberálové, „to, jak si přejeme, aby vypadala demokracie.“ Trumpovo znovuzvolení by samozřejmě nebylo „tyranií“, ale odrazem toho, jaké jsou v současnosti nálady veřejnosti. Jednoduše řečeno, pokud mají voliči dost Bidenovy politiky otevřených hranic, podpory Ukrajiny a příšerných výsledků v domácích záležitostech, pak mají právo ho sesadit. Popisovat to jako přijetí komunismu-light je jen odvádění pozornosti od kleptokracie, v níž Američané žijí a žili po desetiletí.

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit své peníze alespoň před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

Sledujte ZDE: Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

Tak co, zavraždíme ho?

Nejvíce znepokojující na Kaganově volání není ani tak jeho zavádějící charakteristika toho, co by údajně znamenalo Trumpovo vítězství v roce 2024. Je to jeho vlastní odpověď na otázku, „budeme s tím něco dělat?“ Kagan klidně doznává, že pouze zkorumpovaný soudní systém, korporátní média a republikánští "zrádci" jako Mitch McConnell (šéf republikánské menšiny v Senátu, Trumpův odpůrce, pozn. PP) dosud zabránili Trumpovi, aby se dostal na vrchol Republikánské strany. Ale klidně, jen na to poukáže, už zase říká: „Stále se suneme směrem k diktatuře a stále doufáme v nějaký zásah, který nám umožní uniknout důsledkům naší kolektivní zbabělosti.“

Zdá se, že slovy „stále doufá v nějaký zásah“ se snaží říci, že vyzývá Deep state, aby zavraždil Donalda Trumpa. To, že Kagan učinil tak drzý návrh v jedněch z nejvlivnějších novin v zemi, vypovídá o tom, jak na tom USA v současné době jsou. Ostatní o možnosti Trumpovy vraždy pouze spekulují. On k ní v podstatě vyzývá. Vpravdě dokonalý "liberální demokrat"!

Nedejme se jim jen tak! 

Jak se vlastními silami úspěšně léčit a udržet si zdraví BigPharmě, covidovým vakcinátorům a selhávajícímu zdravotnímu systému navzdory?

V rozhovoru Petra Hájka s mužem, který stojí za pozoruhodným přípravkem, jenž má překvapivě dobré výsledky v léčení jak některých fatálních onemocnění, tak následků vakcinace, najdete další informace

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Zavraždí ho divoká zvířata?

O možném atentátu na Trumpa ovšem hovoří i další političtí pozorovatelé. Tucker Carlson v srpnu řekl Adamu Carollovi, že podle něj je to reálná možnost. „Když začnete kritikou, pak přejdete k protestům, pak k impeachmentu, teď k obžalobě a nic z toho nezabere? Co s ním dál? Přemýšlejte, člověče. Zjevně se řítíme k atentátu… Rozhodly se – permanentní Washington, v podstatě obě strany se rozhodly -, že na Trumpovi je něco pro ně tak ohrožujícího, že ho prostě nesmějí nechat, aby ve volbách zvítězil.“

Carlson se na to pak zeptal samotného Trumpa, který jednoduše odpověděl: „Jsou to divoká zvířata. Jsou to lidé, kteří jsou nemocní.“ Alex Jones, zakladatel InfoWars, Carlsonovi řekl, že dalším logickým krokem je atentát, protože Trumpa už žádnými legálními metodami nelze zastavit. „Deep state, když potřebuje, tak lidi zabíjí. A vražda Trumpa je jejich jediný další možný krok,“ předpověděl na začátku tohoto měsíce.

O těchto prognózách lze uvažovat dvěma způsoby: Považovat je za pouhé informované názory odborníků, kteří jsou obeznámeni s fungováním politiky a Deep state. Nebo je chápat je jako druh nástroje, který má veřejnosti telegrafovat, co přijde, a připravit ji na to.  

SLEDUJTE: Ve středu 20. 12. 2023 bude Protiproud TV vysílat na svém youtubovém kanálu "hloubkový rozhovor" Petra Hájka s Ladislavem Vrabelem. 

Jak čelí pronásledování od Rakušana a celého fialového gangu? Proč založil nové politické hnutí - a kam s ním směřuje? Dívejte se od šesté večerní!

Deep state je připraven vyvolat občanskou válku

Kdyby byl Trump zavražděn, hnutí America First by bylo bez svého vůdce. Po useknutí hlavy by se pravděpodobně zmítalo, dokud by se nerozpadlo na různé frakce. Komu by to prospělo? Zcela zjevně křídlu establishmentu Republikánské strany, zejména vojensko-průmyslovému komplexu, který se v roce 2024 shromáždil za Nikki Haleyovou v jejím prezidentském klání.

Pokud se Trump přesto nějakým zázrakem dožije dne voleb – a navzdory všem naplánovaným podvodům nakonec vyhraje – není pochyb, že Deep state mu nikdy neodpustí Američanům, že ho znovu dosadili do Oválné pracovny.

V pomstě by neváhali rozpárat celou zemi pomocí operací pod falešnými vlajkami včetně útoků na energetické sítě a výbuchu všeobecného chaosu, který by nakonec vedl k občanské válce. Doufám, že se v tom mýlím a že naše modlitby zabrání uskutečnění těchto plánů. Ale možná si to Američané zaslouží za to, že se vysmívají Bohu všemi hříchy, které ve své zemi dnes tolerují.

Jestli někdy nastal čas, abychom důvěřovali Bohu, a ne lidem, pak je to právě teď.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky