Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Rekapitulace 23: Válka Západu proti Rusku má být opravdu do posledního Ukrajince? Lovy na rekruty. Brzy i ženy? Goebbelsovská propaganda banderovců selhává. Řekni, kde ty hroby jsou... První neoficiální teze kapitulace. Kdy? Již 24?

Rekapitulace 23: Válka Západu proti Rusku má být opravdu do posledního Ukrajince? Lovy na rekruty. Brzy i ženy? Goebbelsovská propaganda banderovců selhává. Řekni, kde ty hroby jsou... První neoficiální teze kapitulace. Kdy? Již 24?

30. 12. 2023

Tisk článku

Václav Danda přináší kormutlivý pohled a řadu obrazových šotů na probíhající ukrajinskou mobilizaci a také první nástřel neoficiálních tezí kapitulace Ukrajiny, které vznikají v ruském parlamentu, a které vůbec nemusely být, kdyby Západ nenahnal zemi do války ve chvíli, kdy již byla připravena dohoda s Moskvou

Na konci roku je zvykem rekapitulovat rok končící. V případě války Západu proti Rusku na Ukrajině je velmi výmluvným aktem právě schválená mobilizace, protože dosavadní odvedení již prostě buď nejsou, nebo minimálně nejsou schopni boje.

Začínající mobilizace na Ukrajině má dodat na frontu až 500 000 lidí. Jak je chce kyjevský režim naverbovat není jasné. Jednou z možností je, že budou tlačeni do návratu na Ukrajinu uprchlíci žijící v Evropě. Nebude však mezi nimi zlatá mládež režimních elit.

pp

Ti už mají svůj hlavní skandál za sebou, když ve francouzském horském středisku zformovali "Batalion Courchevel." V tomto případě nevadí, že šampaňské Cristal bylo v roce 1876 vyvinuto pro ruského cara Alexandra II. Jeho cena uvedená v šotu odpovídá vysokohorskému hotelu s obsluhou.

Rozdíl, který vypovídá o všem

Dobrovolníci se do vojenské služby na Ukrajině nehrnou. V Rusku je tomu naopak. Ministr obrany Šojgu informoval, že na Ukrajině již dříve probíhala 10. vlna mobilizace a povolávané byly i osoby prakticky nezpůsobilé k vojenské službě.

Kromě toho podle ministra bylo zlikvidovaných přes 5800 zahraničních profesionálů a žoldnéřů, kteří se podíleli i na obsluze složité západní vojenské techniky. Počet dobrovolníků vstupujících do ukrajinské armády klesl šestkrát.

Naopak v Rusku každý den podá žádost o přijetí na vojenskou službu přes 1500 osob a za rok přibylo přes 490 tisíc dobrovolníků a sloužících na základě kontraktu. Z nich 4000 jsou studenti vysokých škol, kteří si vzali akademické volno. Počet dobrovolníků ze zahraničí stoupl sedmkrát. Západ tvrdí, že průměrný věk ukrajinských vojáků je 43 let, podle ruských informací je to 54. Kdo má pravdu?

Následující záběry ukazují současné ukrajinské vojáky v jídelně. O jejich průměrném věku si může udělat mínění každý sám. Tito strávníci by byli možná lepší jako operátoři dronů, než potrava pro děla.

Neochota bojovat za kyjevskou juntu

Samostatným problémem pro Ukrajinu je neochota jejích obyvatel bojovat za režim. Dlouhodobým fenoménem je násilná rekrutace. Stále častěji jsou případy, že se muži brání nebo se pokoušejí utéct. Právě to zřejmě brzy povede k násilné mobilizaci žen.

Puška je zbraň určená k ničení nepřátelské živé síly střelbou, bodákem nebo pažbou. Ale stala se také prostředkem pro "dobrovolnou" mobilizaci. Pokud by muže na videu trefili do hlavy, už by pilotoval F-16. Podařilo se mu však utéct.

Situace zatím nedospěla do bodu, že by mobilizace vyvolala masové nepokoje. Někdy však lidé brání před násilnou rekrutací alespoň své příbuzné. A režim si toho je vědom, proto používá nejrůznější záludné "finty". Minulý týden se objevil skandál, kdy byl muž násilně vtažen do sanitky, která byla na Ukrajinu dodána jako humanitární pomoc zahraniční organizací. Z "neznámých příčin" ji však k lovu "dobrovolníků" používají rekrutační pracovníci.

Zde je inkriminované video s falešnou sanitkou. Ukrajinka nakonec manžela zachránila, neví ale, na jak dlouho. O mobilizaci dalších 500 000 lidí se v tu chvíli teprve mluvilo.

I propagandou zmasírovaní Ukrajinci už začínají chápat, že Rusko má nejen materiální převahu, ale především je odhodláno zvítězit. Kyjevu se naopak nedaří získat pomoc od západních protektorů, takže má jak stále méně zbraní, tak lidí.

Následující záběry ukazují práci rekrutačních pracovníků na tržišti. Babky jim brání ve verbování mužů a vyhánějí je křikem. Jedna z nich argumentuje, že už nemají pro ně ani zbraně. Nakonec jednoho z mužů bez odporu rekrutačních náhončích odvedou do bezpečí.

Hřbitovy bez konce - k tomu Západ dohnal Ukrajince  

Pokud by se i Ukrajině podařilo zverbovat zamýšlených 500 000 lidí, nanejvýš by to jen prodloužilo válku a zvýšilo počet obětí. Ten už je přímo děsivý, což je důvod proč o tom režim zakazuje informovat. Důkazem jsou však hřbitovy, které se plní modrožlutými vlajkami.

Video zachytilo ukrajinskou ženu, která se prochází po hřbitově a truchlili nad množstvím obětí. V popisu uvedeno, že jde jen o jeden z 18 takových nových hřbitovů - pouze ve městě Charkov. Záplavy nových hrobů jsou však i na nejmenších vesnických hřbitovech po celé Ukrajině dohnané Západem do nesmyslné války, když byla již na jejím počátku dohodnutá dvoustranná smlouva s kyjevskou juntou.

Propaganda v západních médiích hovoří o absurdně nadsazených počtech údajně padlých Rusů. Nejenže téměř mlčí o zabitých Ukrajincích. Opomíná však i všechny ostatní ztráty Ukrajiny. Kam se například ztratila veškerá slavnostně dodávaná "neporazitelná" západní technika?

Video je odpovědí o zničené, avšak z bojiště evakuované části amerických bojových vozidel pěchoty M2 Bradley ODS. Existuje ovšem samozřejmě množství rozbité techniky, kterou z bojiště neevakuovali. Spousta rozbité západní techniky je také u obce Robotino.

Teze kapitulace Ukrajiny

Již je zřejmé, že na rozdíl od září 2023 (kdy bylo možné se dohodnout) bude Rusko požadovat kapitulaci kyjevského banderovského režimu. Jaké mají být její podmínky není samozřejmě ještě ani zdaleka jasné. V ruské Dumě byly nicméně (údajně jednou z parlamentních frakcí) vytvořeny již první teze takového dokumentu. Je pochopitelné, že jde o neoficiální souhrn tezí:

1. Úplné odzbrojení (demilitarizace) Ukrajiny. Kyjev musí v nedotčeném stavu předat Ruské federaci všechny těžké zbraně, dělostřelectvo, obrněnou techniky systémy PVO a pod. - včetně veškerého obslužného vybavení, šifrovacích přístrojů a manuálů k obsluze. To se týká i systémů Patriot, HIMARS/ATACMS či střel Strom Shadow.

2. Ukrajina musí rozpustit své ozbrojené síly. Nadále nebude existovat ukrajinská armáda ve smyslu pozemních a vzdušných sil či námořnictva.

3. Všichni zahraniční poradci a vojáci a civilní pracovníci, včetně novinářů a personálu takzvaných nevládních neziskových organizací, musí do 72 hodin po ukrajinské kapitulaci odejít za hranice.

NENECHTE SI DNES UJÍT!

Poslední rozhovor tohoto roku bude vést Petr Hájek s doktorkou Soňou Pekovou, - tentokrát však živě v přímém přenosu v sobotu 30. 12. 2023 od 17 hodin, aby nepodvolení měli množnost položit této mimořádné statečné ženě své otázky prostřednictvím chatu.

Vydání nacistických zločinců

4. Ukrajina vydá Rusku osoby podezřelé ze spáchání válečných zločinů a tyto budou souzeny v Rusku.

5. Ukrajina zaplatí Rusku válečné reparace

6. Ukrajina se vzdá teritorií východně od Dněpru.

7. Ukrajina se vzdá celého černomořského pobřeží. V Oděse by se přitom mohla vytvořit zóna volného obchodu, která by "zbytkové" Ukrajině umožnila realizovat zahraniční obchod mořskou cestou. Pokud by Ukrajina vstoupla do Evropské unie, ovšem tuto možnost samozřejmě ztratí.

8. Ukrajina potvrdí svůj neutrální status. Toto se nevztahuje jen na NATO, ale případně i budoucí vojenskou dimenzi Evropské unie.

9. Ukrajina umožní přístup do všech laboratoří na jejím území.

Nedejme se jim jen tak! 

Jak se vlastními silami úspěšně léčit a udržet si zdraví BigPharmě, covidovým vakcinátorům a selhávajícímu zdravotnímu systému navzdory?

V rozhovoru Petra Hájka s mužem, který stojí za pozoruhodným přípravkem, jenž má překvapivě dobré výsledky v léčení jak některých fatálních onemocnění, tak následků vakcinace, najdete další informace

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Kyjev dostane možnost vstoupit do BRICS

10. Ukrajina změní svou ústavu tak, aby bylo zakázáno zakládat politické strany a organizace s nacistickou a fašistickou banderovskou ideologií.

11. Ukrajina garantuje svobodu vyznání všem svým občanům.

12. Ukrajina umožní nerušený tranzit ruské ropy a plynu přes své území.

13. Ukrajina se omluví obyvatelům někdejší Doněcké a Luhanské národní republiky.

14. Ukrajině dostane možnost členství v organizaci BRICS, ruské bezpečnostní záruky a ochrana jazykových práv osob mluvících ukrajinským jazykem na území Ruské federace.

Že na něco takového Kyjev určitě nepřistoupí? Ten současný jistě ne. Půjde ale jen o to, co bude donucen po své blížící se porážce akceptovat Západ.

A ten se řítí ze srázu.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky