Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Carlson naboural zeď: Zděšení z prvního otevřeného rozhovoru s Putinem. Z čeho ten strach? Cenzurou mystifikovaná západní veřejnost se konečně dozvěděla pravdu. Příčina? A jak válka na Ukrajině skončí? Proč Rusko nikdy neustoupí?

Carlson naboural zeď: Zděšení z prvního otevřeného rozhovoru s Putinem. Z čeho ten strach? Cenzurou mystifikovaná západní veřejnost se konečně dozvěděla pravdu. Příčina? A jak válka na Ukrajině skončí? Proč Rusko nikdy neustoupí?

10. 2. 2024

Tisk článku

Václav Danda přináší typické reakce korporátních médií (a kompletní znění) rozhovoru slavného amerického novináře Tuckera Carlsona s ruským prezidentem Vladimírem Putinem, který vyvolal v globalistických kruzích zděšení a paniku, protože naboural pečlivě a usilovně budovanou zeď lží a dezinformací Západu

Střední a východní Evropa nezůstala stranou - pokud jde o komentování přelomového rozhovoru Tuckera Carlsona s prezidentem Vladimírem Putinem. Svět se prostě konečně dozvěděl celou pravdivou verzi toho, proč Rusko spustilo speciální operaci na Ukrajině - a také jak tento konflikt skončí, píší například nečekaně objektivně Chorvaté.

Důsledky tohoto rozhovoru by mohly být zlověstné, bojí se naopak Poláci.

pp

Příčiny jsou hlubší

Svět se konečně dozvěděl přesnou odpověď na otázku, proč Rusko spustilo speciální operaci na Ukrajině - a tím se dozvěděl i to, jak tento konflikt skončí, píše chorvatský Advance.

„Hned na začátku rozhovoru se Carlson otevřeně zeptal na důvod války na Ukrajině. Prý očekával, že Vladimir Putin řekne, že řekněme Rusko zaútočilo na Ukrajinu, protože se cítilo ohrožené nebo něco podobného. Carlson byl podle svých slov však překvapen, když Vladimir Putin spustil nejprve dlouhý monolog o historii.

Samozřejmě, pro ty, kteří znají předchozí (západnímu publiku "utajené" a jenom účelově interpretované, pozn. PP) projevy Vladimira Putina o konfliktu na Ukrajině, to nijak zvlášť překvapivé nebylo. Ruský prezident je jim znám svými „maratónskými sezeními“, během nichž se dotýká historických detailů, což většině povrchního mezinárodního publika může připadat nudné.

Západní kritici nyní tvrdí, že „návratem do historie“ se jen snaží najít hlubší argumenty ve prospěch speciální operace na Ukrajině - což obecně není v rozporu s pravdou.

2. díl rozhovoru Tuckera Carlsona s Vladimírem Putinem můžete sledovat ZDE

Boj se Západem o přežití Ruska

Zajímavé ovšem je, že ve svém vlastním úvodním slově k dlouhému rozhovoru Tucker Carlson považoval za vhodné okomentovat pro diváky právě tuto část.

Co z toho vyplývá? Že souhlasí s Putinem? Ne, ale jako relativně objektivní člověk ze Západu, který s ruským prezidentem strávil hodiny v Kremlu, věří v upřímnost verze ruského prezidenta. Proto Rusko spustilo speciální operaci na Ukrajině, a proto neustoupí. V tomto smyslu je už samotný úvod rozhovoru, a ten trvá asi půl hodiny, skvělým novinářským dílem.

Lze prostě říci, že svět (mimo toho rusky mluvícího) se konečně dozvěděl úplnou verzi toho, proč Rusko spustilo speciální operaci na Ukrajině, a jak tento konflikt skončí. Vzhledem k tomu, že Vladimir Putin přikládá této konfrontaci zásadní význam v kontextu ruských dějin, a protože v této souvislosti objasňuje, že jde o přežití Ruska, je jasné, že se svého cíle nikdy nevzdá.

Nenechte si dnes ujít!

 

Rozhovor Petra Hájka s Jiřím Černotou nejen na téma jednoho takřka zázračného prostředku na uzdravení těla i ducha a dosažení praktické dlouhověkosti - navzdory snahám Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o přesný opak.

Rozhovor bude Protiproud TV vysílat již dnes, v sobotu 10. 2. 2024 od 18:00.

 

"O historii toho prostě moc nevím," přiznal vlastně na adresu celého Západu americký novinář Tucker Carlson.

Korporátní média, která se "v politické služebnosti" pokoušejí celé dva roky skutečné příčiny války Západu proti Rusku na Ukrajině utajit a veřejnost dezinformovat, jsou naopak rozběsněná:

"Takto dopadl „rozhovor“ s Putinem", píší třeba české Hospodářské noviny. „Carlson, první západní novinář, kterému Kreml od útoku na Ukrajinu poskytl rozhovor, strávil první půlhodinu monologu Vladimira Putina jen mrkáním.

Putin ve svém exkurzu do historie, samozřejmě podle ruské verze, vyslovil několik „historických“ poznámek i na adresu Polska, země, která zaujala nekompromisní postoj vůči ruské speciální operaci na Ukrajině. Zmínil polské pokusy "kolonizovat území současné Ukrajiny" těmi nejbrutálnějšími metodami. (…) Američan, který se příliš nevyzná v historii, se pravděpodobně hodně naučil.


SLEDUJTE: Protiproud TV v pondělí 12. 2. 2024 od 18:00 vysílá v přímém přenosu pravidelné setkání šéfredaktora Protiproudu s věrnými čtenáři a diváky - v jednom z mála necenzurovaných prostředí - nad aktuálními i obecnějšími otázkami naší doby. Do rozhovoru můžete vstupovat prostřednictvím chatu, a to i s předstihem před zahájením vysílání. 

Důsledky tohoto rozhovoru by mohly být zlověstné, obávají se proto i polská Polityka.

Ukrajinský zpravodaj Tomasz Zalewskiv článku zveřejněném v USA poněkud zoufale označil rozhovor za „Putinův triumf“ v době, kdy se rozhoduje o osudu západní pomoci Ukrajině. Tímto rozhovorem Putin vysílá Západu signál – chcete-li mír, přestaňte pomáhat Ukrajině.

Podle Zalewského je tento odkaz mimořádně nebezpečný, a to především proto, že Putin byl velmi přesvědčivý. Takže prý i někteří západní lídři mohou Putinovi uvěřit.

Opravdová hrůza. Umíte si to představit?

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky