Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Dva scénáře katastrofy: Trumpova prohra a Trumpova výhra. Má Amerika ještě na výběr? Spolčení proti svobodě a demokracii. Miliony proudí přes hranice. Budou se státy bránit? Jak bude vypadat chaos? V biblických rozměrech

Dva scénáře katastrofy: Trumpova prohra a Trumpova výhra. Má Amerika ještě na výběr? Spolčení proti svobodě a demokracii. Miliony proudí přes hranice. Budou se státy bránit? Jak bude vypadat chaos? V biblických rozměrech

19. 3. 2024

Tisk článku

Mike Adams píše katastrofální scénáře povolební situace ve Spojených státech, z nichž oba stojí na logických předpokladech a pohledu na dosavadní společenský a politický vývoj na americkém kontinentě a celém globalisty znásilněném Západě

Dosavadní výsledky předvolebních klání upevňují Trumpovu nominaci za Republikány. Všichni antitrumpovci v rámci strany nedokázali zastavit Trumpův vzestup. Koneckonců Trump vyhrál již dvoje celostátní volby a kvůli zhoršujícím se problémům s násilnou kriminalitou, inflací a invazí imigrantů skrz Bidenem dokořán otevřené hranice do Ameriky je Trumpova pozice přied všeobecnými volbami silnější než kdykoli předtím.

Podle všeho je Trump politicky nezastavitelný. Nejvyšší soud nedávno rozhodl, že snaha států protizákoně zamezit Trumpovi účast na volbách je dokonce protiústavní - takže ani zkorumpované newyorské soudy nemohou jeho tažení zastavit.

Američané jsou po Trumpovi v roce 2024 hladovější než v roce 2016. Koneckonců, situace je v celé zemi mnohem horší. V mnoha modrých městech vedených demokraty zavládlo zoufalství. A v pohraničních státech zasažených záplavou ilegálů, které Bidenův režim aktivně vpouští do země po statisících, panuje pocit, že Amerika nemůže přežít další volební období s demokraty v čele.

Ohrožení existence

V Americe jsme dospěli k existenciálnímu okamžiku. Z pohledu konzervativců, pokud se nepodaří odstranit demokraty od moci, nezbývá než zahájit odtržení a legálně se odříznout od hroutící se mrtvoly toho, co kdysi bylo národem zakořeněným ve svobodě, volnosti a inovacích.

Již nyní vidíme první náznaky tohoto kroku: když Texas vyhlásil vlastní zákonné právo na obranu hranic, přestože federální vláda požaduje, aby Texas umožnil neomezenému množství nelegálních vetřelců překročit hranice státu. Dalších 25 států se postavilo na stranu Texasu a ukázalo prstem na neúspěšný, vlastizrádný Bidenův režim a jeho záškodníky, jako jsou Mayorkas (nyní odvolaný) a Nulandová (nyní v demisi).

NENECHTE SI UJÍT!

Protiproud TV ve středu 20. 3. 2024 od 18:00 odvysílá rozhovor se známým energetickým expertem ing. Vladimírem Štěpánem nejen o energetické "podvýživě", do které nás záměrně vrhá Fiala a jeho bruselská vláda, ale hlavně o tom, jak se jí bránit - co je třeba udělat k jejímu pádu

Pokud se demokratům podaří zmanipulovat ještě jedny volby, ocitnou se v situaci, kdy budou vládnout nad hroutící se pekelnou dírou. Produktivní státy Ameriky (tj. červené, republikány ovládané státy, které produkují většinu potravin, energie, průmyslu a všeho dalšího nezbytného k životu)  se odtrhnou, a vytvoří vlastní novou unii s vlastní novou měnou, která bude pravděpodobně mnohem více připomínat nový koncept BRICS než neúspěšný americký dolar.

Modré státy, vedené zrádnými zločinci a podvodníky, pak budou ponechány, aby se zhroutily samy na sebe, což skončí anarchií a masami snažícími se je opustit.

Z deště pod okap?

Ale druhý scénář také není povzbudivý. Pokud se Trumpovi podaří překonat podvody, cenzuru a snahy demokratů o potlačení práva, pak Ameriku rovněž čeká scénář naprostého chaosu, protože levicové skupiny se vzbouří proti Trumpovu volebnímu vítězství a federální vládě řízené Trumpem.

V takovém případě se nepochybně dočkáme dobře financovaných povstání Antify a dalších skupin Budou zkonstruována tak, aby způsobila rozsáhlý kolaps - z něhož bude samozřejmě obviněn Trump. Podvod s "ruským spolčením", který byl zkorumpovanou zpravodajskou komunitou vykonstruován během Trumpova prvního funkčního období, byl ve srovnání s tím, co pravděpodobně přijde příště, procházkou růžovým sadem.

Je třeba očekávat poslední zoufalé úsilí všech hlavních aktérů, kteří budou ohroženi Trumpovým vítězstvím a Trumpovou širokou lidovou podporou:

 • Zpravodajská komunita
 • Hluboký stát (byrokracie)
 • Demokraté
 • Levičáci
 • LGBT aktivisté, groomers a obchodníci s dětmi
 • Drogové kartely, které zneužívají otevřené hranice
 • Levicově orientované akademické kruhy
 • Big-tech a cenzurní režim
 • Velká média a zpravodajské kartely, které pohrdají americkými svobodami, jako je první a druhý dodatek
 • Zahraniční aktéři, jako je Čína, Írán a Rusko, kteří by pochopitelně raději viděli Ameriku oslabenou než posílenou

ZKUSILI JSTE? V PŘEDJAŘÍ IDEÁLNÍ!

Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Těm, kteří vnímají, co se děje, je zřejmé, že výše uvedení domácí aktéři se nezastaví před ničím, aby zničili Spojené státy americké a srazili zemi na kolena. Koneckonců pohrdají americkou vlajkou a z jakéhokoli kontaktu s ústavou se vzpamatovávají podobně jako démon, na kterého stříkne svěcená voda. To znamená, že jsou ochotni udělat naprosto cokoli, aby zničili Ameriku, pokud bude v čele Trump, včetně:

 • Rozsáhlé násilné protesty (které CNN označí za "většinově pokojné"), při nichž dochází ke žhářství a útokům na policii, konzervativce a vládu.
 • Pálení americké vlajky, svrhávání historických soch a otevřené útoky na bělochy ve městech ovládaných demokraty, která jsou již nyní zónami chaosu bez zákona.
 • Sabotážní operace na domácí infrastruktuře - na mosty, rafinerie, ropovody, přístavy a rozvodnou síť.
 • Koordinované vražedné kampaně zaměřené na Trumpovy představitele, Trumpa podporující senátory, guvernéry, soudce Nejvyššího soudu a další vysoce postavené úředníky.
 • Útoky na vedoucí pracovníky ropného průmyslu, rafinerie, ropovody a energetickou infrastrukturu včetně elektráren, které zásobují města (rozzuření levičáci budou vypalovat vlastní infrastrukturu). Sabotáže proti konstrukčním stožárům, které drží vysokonapěťové elektrické vedení - ty jsou vůči sabotážím obzvláště zranitelné.
 • Koordinované útoky domácího terorismu vedené levičáckými bojůvkam proti policejním stanicím, kancelářím šerifa, hlídkovým vozům a vládním úřadům.
 • Totální válka proti venkovu, zabavování potravin a pohonných hmot na farmách a ve venkovských oblastech v některých státech (New York, Kalifornie, Illinois, Washington, Oregon atd.). Levice již prosazuje koncept "bělošského venkovského hněvu", aby ospravedlnila démonizaci venkovských Američanů v rámci příprav na konfiskaci jejich farem a majetku.

Z toho vyplývá, že Američané musí být připraveni na to, že od okamžiku, kdy se Trumpovo vítězství stane zřejmým, budou žít v aktivní válečné zóně.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - o selhávajícím "fialovém" zdravotnímu systému ani nemluvě?

 

SLEDUJTE: Zdraví bez chemie: Elixír života jménem C 60? Šance i pro oběti vakcinace. Proč zemřel vynálezce PCR testů? Výpověď lékařky o zázračném uzdravení. Vražda je součástí systému. Dosažitelná pomoc pro každého. Nejprve musíme přežít!

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho takřka zázračného prostředku na posílení těla i ducha a dosažení praktické dlouhověkosti

Připravme se

Pokud se tento scénář uskuteční, státy jako Texas nebudou jenom čekat, až Trumpova vláda něco podnikne, protože jí budou svazovat ruce levicoví soudci, kteří proti Americe staví justici (jak již dnes vidíme). Proto státy jako Texas, Oklahoma, Missouri a mnoho dalších vyhlásí vlastní stav nouze a podniknou okamžité kroky k potlačení násilného povstání zinscenovaného radikální levicí spolupracující s protiamerickými globalisty. Tyto akce na státní úrovni budou pravděpodobně zahrnovat:

 • Vyhlášení výjimečného stavu, včetně zákazu vycházení.
 • Pověření velkého počtu ozbrojených občanů, aby se připojili k místním orgánům a bránili komunity proti teroru.
 • Umožnění zabíjet teroristy na místě, aby ochránili životy a majetek v celém státě. Nejspíše bude vyhlášena rozsáhlá právní imunita, protože situace se rozšíří daleko za hranice toho, co mohou orgány činné v trestním řízení zvládat.
 • Agresivní prosazování hranic na úrovni STÁTU, což znamená dálniční kontrolní stanoviště na hlavních mezistátních silnicích, prohlídky vozidel, zabavování zbraní a další represe.
 • Krizové zásobování zbraněmi, municí, potravinami a dalšími potřebami pro přežití.
 • Finanční chaos v celém systému s výpadky bankovních služeb, bankomatů, potravinových lístků, obchodních služeb (kreditních karet) a podobně.
 • Obchodníci budou požadovat hotovost, zlato nebo stříbro. 

Připravme se na katastrofu vpravdě biblických rozměrů.

Amerika se brzy stane bitevní zónou.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Rusko a Čína na koni: Úder Pekingu už i západnímu módnímu byznysu. Macron běsní. Pokuta za čínské tričko? Západ dostal padáka v Africe. Poučíme se od ní? A co s Fialou a pirátskou buržoasií? Do práce! To by byla teprve mela

Rusko a Čína na koni: Úder Pekingu už i západnímu módnímu byznysu. Macron běsní. Pokuta...

Porada nepodvolených: Ze Západu jde jen síra a škleb. Nikdo neví, kdo je v pekle. Spor o Rajchla? Konečná válí! Nedělejme fauly. Jak debilizovat mladé? Rozpadne se EU sama, nebo jí k tomu musíme pomoci? Slovo je tu navždy

Porada nepodvolených: Ze Západu jde jen síra a škleb. Nikdo neví, kdo je v pekle. Spor...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky