Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Pokus o restart honu na Babiše: Fialovci už nevědí kudy kam. Babiš jako bezpečnostní riziko? Tím byl za covidu. A za falešné protiruské causy Vrbětice. Teď je to Fiala a spol. Touhle fraškou však Babišovi neuškodí. Spíš pomohou

Pokus o restart honu na Babiše: Fialovci už nevědí kudy kam. Babiš jako bezpečnostní riziko? Tím byl za covidu. A za falešné protiruské causy Vrbětice. Teď je to Fiala a spol. Touhle fraškou však Babišovi neuškodí. Spíš pomohou

20. 3. 2024

Tisk článku

Jindřich Kulhavý komentuje beznaděj vládních protagonistů fialového hnusu, kteří se děsí rostoucích Babišových preferencí, a tak sahají po každém stéblu, jež by je vytáhlo z bažin (které sami vyrobili) - ale ve své nekonečné tuposti ani netuší, že se tím propadají ještě hlouběji - a nás táhnou žel s sebou

Andrej Babiš si v emailové poště vyžadoval sehnání informací o ministru zahraničí Lipavském. Nevíme úplně, co ho dovedlo k této aktivitě, nicméně už vulgární expresivní slovo, kterým diplomatické nedochůdče nazval, vyjadřuje značný odpor expremiéra k hloupému Pirátovi nacházejícím se momentálně na ministerském postu. Nelze se však Babišovi úplně divit. Ostatně s tímto označením by jistě souhlasila minimálně polovina obyvatelstva ČR.

pp

Cesty emailů jsou nevyzpytatelné a tenhle se evidentně dostal někam, kam neměl. Příjemce se zachoval klasicky amorálně a svůj talent pro bonzáctví předvedl v plné míře. A začala mela. Vynecháme-li tón rozeslané zprávy, tak se v podstatě při naší politické kultuře nestalo nic dramatického. Pětikoalice však opět ukázala, že sice neumí vládnout, ale nad hloupostmi se dokáže sešikovat a stmelit.

Označila Babišovu banální větu za nebezpečnou pro stát. Vyvolala mimořádné jednání Sněmovny a k dalšímu nátlaku na Babiše a dokonce zorganizovala na Malostranském náměstí demonstraci. Najednou se nátlak z ulice hodí a Fiala prohlašující, že pod nátlakem nespokojeného lidu neustoupí ani o píď ze svého způsobu vládnutí, se v tomto případě hodlá opírat o dav. Opět se tak ukazuje ohebná páteř připomínající spíše kšandy bezpáteřního tvora.

Ale nazvat Babišův mail bezpečnostním rizikem pro stát? Jistě, takováto korespondence by kolovat po netu neměla a podobná přání se říkají z očí do očí. Shánět citlivé informace o komkoliv za účelem jeho dehonestace není morálně správné, na druhou stranu to k politice patří. Ostatně právě majitel Agrofertu byl a zůstává Pětikoalicí a jejími médii štvanou zvěří.

NENECHTE SI UJÍT!

Protiproud TV ve středu 20. 3. 2024 od 18:00 odvysílá rozhovor se známým energetickým expertem ing. Vladimírem Štěpánem nejen o energetické "podvýživě", do které nás záměrně vrhá Fiala a jeho bruselská vláda, ale hlavně o tom, jak se jí bránit - co je třeba udělat k jejímu pádu

Babiš Pandořinu skříňku otevřel 

Potrefená pětikoaliční husa tak kýhá na všechny strany. Přitom x let dělala vše proto, aby se Babiše nejrůznějšími nechutnými metodami (včetně skandalizování jeho dětí) zbavila. Dvojí metr, který používá Fialova klika ve vztahu k sobě a jiným, začíná opět měřit o plno dalších centimetrů jinak. Babiš a jeho ANO válcuje vládní formaci ve všech předvolebních průzkumech. Nebezpečím je tak především pro sdružení pěti vládnoucích stran, kterým hrozí brzký odchod do opozice. Některým spíše do propadliště dějin.

Pokud byl Babiš reálnou hrozbou pro bezpečnost státu, pak už od skandálních závěrů o demolici muničního skladu ve Vrběticích a od následné diplomatické roztržky s Ruskem. To lze považovat za jisté riziko spojené oprávněně s minulou vládou a jejím premiérem. Moskva si musela uvědomit spuštěnou nenávist liberálů u moci a jdoucích do extrému. Aktivita Pirátů a dalších škůdců, například z rodinného politického uskupení Čižinských Praha sobě, začala nabírat na intenzitě právě po Vrběticích - a dovedla nás po výměně politické garnitury na pokraj války.

Ukrajinská krize už jen přilévala benzín do třaskavých vztahů. Dodávky našich zbraní či aktivita generálprezidenta Petra Pavla a pirátské svoloče s přimícháním ingrediencí pětikoaličního odpadu znamenající možný odchod našich mužů na Ukrajinu z nás dělá cíl pro možné, a přiznejme si oprávněně z území Ruska vypuštěné rakety. Proto platí, že jestli je něco bezpečnostním rizikem pro stát, pak je to současná Pětikoalice a její chování.

ZKUSILI JSTE? V PŘEDJAŘÍ IDEÁLNÍ!

Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Na osobu Lipavského máme stejný názor jako Babiš. Tohoto tupého Piráta je skutečně v ministerském křesle nezbytné co nejdříve eliminovat. Jeho agresivní nenávist nemá v české diplomacii místo. Ani u Babiše pro jeho způsob podnikání a vládnutí moc pochopení nemáme. Především za přístup ke covidové hysterii by skutečně měl nést zodpovědnost a následky. Ale proti zničující a neschopné nynější vládě byl úplným žabařem.

Její destruktivita je zjevná. Najít na ní něco pozitivního by bylo neřešitelným úkolem i pro Sherlocka Holmese. Jediné, v čem skutečně vyniká, je tupé moralizování všech - s výjimkou vlastních řad. Babiš se aspoň snažil zachovat dobré středoevropské vztahy a udržet jistou sílu vycházející ze spojení Visegrádské čtyřky. Fialův kabinet rozbil i ji. Lipavský se jakožto nezdařená napodobenina diplomata vyznačuje pouze nenávistí k Rusku a podlézavým budováním vztahů s jeho nepřáteli. Potože jich ale už moc mimo EU není, tak poddaně naslouchá navigaci Bidenových Demokratů. A spolu s nimi na mejdanech Pirátů sní o válce.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - o selhávajícím "fialovém" zdravotnímu systému ani nemluvě?

 

SLEDUJTE: Zdraví bez chemie: Elixír života jménem C 60? Šance i pro oběti vakcinace. Proč zemřel vynálezce PCR testů? Výpověď lékařky o zázračném uzdravení. Vražda je součástí systému. Dosažitelná pomoc pro každého. Nejprve musíme přežít!

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho takřka zázračného prostředku na posílení těla i ducha a dosažení praktické dlouhověkosti

 

Jestliže dosud byly za bezpečnostní rizika pro stát vydávány tzv. dezinformace - což by mělo vést k likvidaci většiny mainstreamových médií včetně hlavních televizních stanic, Seznamu či Forum 24 (obzvlášť prolhaný plátek) - pak nyní falešnou štafetu převzal Andrej Babiš. Všichni s mozkem v hlavě vška vědí, že jde pouze o další pokus se ho zbavit - v tomto případě před volbami do Evropského parlamentu.

Hlavním rizikem pro stát zůstávají eurounijní říťolezci  z Pětikoalice, přičemž skutečným unikátem jsou v tomto směru po boku Pirátů především Nerudová a Farský (STAN), Vondra s Vrecionovou (ODS) a Rakušanovi kandidáti (TOP 09).

Samozřejmě, také ANO má pro tyto volby připravená skutečně žhavá až sebespalující želízka, která pro Českou republiku znamenají ohrožení. Ale považovat za něj hloupý kolující mail expremiéra je pouze trapné a komické.

Skutečným nebezpečím pro náš stát jsou liberálové momentálně likvidující naši státnost - potažmo ženoucí ke zničení celou Evropu.

Drahá protibabišovská komedie v parlamentu to dokáže zakrýt jen skutečným nešťastníkům. A Babišovi ve svých důsledcích naopak ještě paradoxně pomůže. 

Jako vždycky.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Nemocnice jako popraviště: Izraelská genocida Palestinců. Bombardují a vraždí civilisty. Zranění nesmějí mít možnost ošetření. 410 bestiálních útoků. Zabíjení zdravotníci. Popravy v márnicích. Zfalšované důkazy. A nic...

Nemocnice jako popraviště: Izraelská genocida Palestinců. Bombardují a vraždí civilisty....

Degenerace evropských elit: Všichni se stali Američany. Poslední bojovník vs. virtuální Napoleon. Jak? Odtrženi od kořenů. Administrátoři a technokrati. Proč de Gaulle odmítl oslavovat vylodění spojenců? Mladí diktátu podlehli

Degenerace evropských elit: Všichni se stali Američany. Poslední bojovník vs. virtuální...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky