Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Totální cenzura: Dezinformační policie Bruselu. Zardousí pak celý internet? O Green Dealu, covidu, LGBT+ a dalších zvěrstvech si už ani nešpitnete. Vypne Protiproud místo Fialy tentokrát Jourová se Sorosem? Ministerstvo pravdy je tu!

Totální cenzura: Dezinformační policie Bruselu. Zardousí pak celý internet? O Green Dealu, covidu, LGBT+ a dalších zvěrstvech si už ani nešpitnete. Vypne Protiproud místo Fialy tentokrát Jourová se Sorosem? Ministerstvo pravdy je tu!

17. 4. 2024

Tisk článku

Radek Pokorný přináší komentář blogerky Slovanky o tom, jak sorosovské nadnárodní instituce mají již připraveny metody a instituce, jimiž zlomí zbytky odporu svobodných médií - přičemž pro zavedení totální cenzury internetu využijí "zkušeností" z české totalitní "laboratoře" fialového hnusu

Cenzurní praktiky se divoce vyostřují s tím, jak zejména v některých západoevropských zemích dochází ke změnám politických preferencí. Aktuálně je zejména problém v tom, že většina Evropanů odmítá ničivý Green Deal.

Totalitáři z Bruselu proto vymýšlejí způsoby, jakými přinést občanům pouze jediný povolený názor, a zároveň tím potlačit jakoukoli názorovou opozici.

Ideo-policie je tu!

Dosavadní cenzurní snahy Věry Jourové (zejména cenzury sociálních sítí) se víceméně minuly účinkem, neboť v některých západoevropských zemích, ale také v USA (u nás zatím bohužel ještě tolik ne), již mají alternativní média větší sledovanost než mainstreamová.

Neziskovka pracující pro EU nyní přichází s novým nápadem, jak zajistit, že se již k občanům dostanou jen ty „správné“ názory a informace. A na druhou stranu také zajistí, že jiné informace se k lidem neodstanou vůbec. Jde o hodně, o všechno. Vždyť kdo by dnes bez alternativních médií věděl například o nebezpečí dokumentů WHO? To je jedno z témat, která jsou pro mainstream naprostým tabu.

Nezisková organizace s velkým vlivem mezi tvůrci politik v celé Evropské unii prosazuje, aby Internetová korporace pro přidělená jména a čísla (ICANN) vedla „válku proti dezinformacím.“

Neziskovka známá jako EU DisinfoLab, která pochopitelně tvrdí, že je nezávislá, říká, že ICANN potřebuje rozšířit svou kontrolu nad omezeními registrace domén tak, aby kromě phishingu a malwaru zahrnovala i „dezinformační“ (Orwell ji nazýval "ideo") policii. Jinými slovy, skupina chce, aby ICANN hlídala, kdo smí registrovat webové stránky na základě dodržování oficiálních narativů.

SLEDUJTE!

 

V rámci cyklu Nepodvolení v Protiproudu bude Petr Hájek hovořit s PhDr. Vladimírou Vítovou, PhD., předsedkyní Aliance národních sil nejen o možném (či nemožném) spojování mimoparlamentních politických stran, kterých u nás máme opravdu celou hromadu

Protiproud TV vysílá již dnes, ve středu 17. 4. od 18:00.

Fiala a Rakušan v čele zkázy

Jen pro pořádek: Je absurdní, že si EU DisinfoLab nárokuje visačku "nezávislosti". Velké procento financování této politické neziskovky totiž nepochází od nikoho jiného než od Open Society Foundations, což je projekt organizátora a financiéra barevných revolucí miliardáře George Sorose.

Open Society Foundations již testuje možnosti týkající se „přeměny“ ICANN tak, aby se stal nástrojem pro cílení na „dezinformační stránky“. Do tohoto nového cílení by padla drtivá většina nezávislých mediálních stránek. „Pokus přímo získat ICANN by byl, mírně řečeno, vysoce kontroverzní, alespoň v této fázi,“ píše o novince Didi Rankovic pro Reclaim the Net.

„Vzhledem k jeho důležitosti v internetové infrastruktuře – ICANN spravuje názvy domén globálně – a faktu, že kontrola obsahu nepatří mezi jeho úkoly (DisinfoLab říká, že to ICANN „odmítá“) – by to představovalo obrovský odklon od role organizace, jak ji dnes chápeme.“

(V podstatě jde o unijní rozšíření  "jourovské" aplikace Fialovy metody při níž vláda a tajné služby nařídili správci domén s koncovkou "cz" - firmě NIC.cz - aby vypnula Protiproud a několik dalších webů. Věc, která se dodnes řeší u soudů. Pouze však v občansko-právním řízení, protože trestní oznámení, která jsme podali na vládu a "vojenské špióny" zametla pod koberec policie ruku v ruce s prokurátory podléhajícími Lence Bradáčové. Prostě česká vládně-policejně-justiční mafie, celý ten fialový hnus je v čele "pokroku do pekel" pro Brusel, pozn. PP) 

EU DisinfoLab s využitím „struktury již vytvořené ICANN“ naléhá na ICANN, aby v podstatě hlídal celý internet při hledání čehokoli, co EU považuje za „dezinformaci“. To by podle skupiny vyžadovalo maximální množství pečlivosti a spolupráce s registry. Účelem toho všeho by bylo, aby ICANN určil, které webové stránky jsou "nepřijatelné", což znamená, že jejich doménová jména budou zrušena.

Taková změna by se dotkla celého internetu na celém světě, tedy nejen EU.

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY. DOPORUČUJEME!

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

Výrobky SUPRAMEDEX objednávejte zde.

Ministerstvo pravdy 

Titulní příběh, který TPTB používá, aby se pokusil ospravedlnit tak drastickou změnu, je ten, že takzvané „dezinformační“ weby, které se údajně snaží napodobovat „důvěryhodné zpravodajské weby,“ se příliš vymykají kontrole, a proto musejí být zastaveny.

Vzhledem k tomu, že ICANN je nejvyšší autoritou jak pro názvy domén webových stránek, tak pro registraci DNS, skupina by podle nového schématu mohla zrušit celé webové stránky, které prohlásí za šířící nějaký druh „dezinformací“.

Ostatně - mají natrénováno. ICANN už něco podobného dělal během plandemie Covid-19. Názvy domén obsahující slovo „covid“ spolu s dalšími souvisejícími výrazy byly zkoumány, aby se zjistilo, zda se nepokoušejí použít taková klíčová slova k maskování operací phishingu nebo šíření malwaru. Jinými slovy, ještě nešlo o snahu přímo „moderovat“ jakýkoli obsah související s Covidem. 

To, co se nyní navrhuje, je naopak typ moderačního formátu, ve kterém ICANN bude mít pravomoc zasáhnout celé domény webových stránek, které budou označeny jako "šiřitelé dezinformací".

EU DisinfoLab chce, aby ICANN používal systém nazvaný DNSTICR k nahlášení „skutečně otevřených a uzavřených (dezinformačních) případů“ registrátorům k odstranění.

Otázka zní: Kdo může rozhodnout, co je to „dezinformační případ otevřený a uzavřený“? Jednou z možností je, že rejstříky nebo registrátoři by mohli udělit asociacím obchodu s médii status „důvěryhodného oznamovatele“, i když o tom by se také rozhodlo zcela svévolně, protože neexistuje žádný stanovený rámec pro rozhodování o tom, kdo získá status „důvěryhodného oznamovatele“.

To je vše, před čím George Orwell marně varoval svět před mnoha desetiletími: Skutečné "Ministerstvo pravdy", které se rozšiřuje na celý svět a sleduje vše, co lidé říkají a dělají – v tomto případě už dokonce online…

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Podraz: Republikánští zrádci v akci. Ukradli lidem dalších 60 miliard. Pro Kyjev? Ne, pro Bidena a Demokraty! Dezoláti v Kongresu volají stejně jako u nás: Dejte ty zatracené vlajky nácků pryč! Padne uplacený šéf Sněmovny?

Podraz: Republikánští zrádci v akci. Ukradli lidem dalších 60 miliard. Pro Kyjev? Ne,...

Kokainová děkovačka: Nácek v rauši zapomněl, kdo to všechno zařídil? Tři zastupující. Dosud vždy selhali. Ten čtvrtý (černý) vzadu právě vystrkuje bradu. Tradice líbání prstenu v CIA. Odvěký hnus fialový. Už brzy…

Kokainová děkovačka: Nácek v rauši zapomněl, kdo to všechno zařídil? Tři zastupující....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky