Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Konec lidstva může být blíž, než tušíme: 4. průmyslová revoluce je plán zkázy. Schwab a spol. se s tím už ani netají. Člověk a robot splynou. I mobily budou prý brzy uvnitř našich těl. Jde nám o krk. Jak se bránit? Jen protiútokem!

Konec lidstva může být blíž, než tušíme: 4. průmyslová revoluce je plán zkázy. Schwab a spol. se s tím už ani netají. Člověk a robot splynou. I mobily budou prý brzy uvnitř našich těl. Jde nám o krk. Jak se bránit? Jen protiútokem!

25. 4. 2024

Tisk článku

Patricia Harrityová informuje o krátkém ale vydatném filmu Konec lidstva (můžete si ho u nás pustit), který bohužel není jedním z mnoha sci-fi hororů, ale varováním před realitou, která je už na dosah - aniž si to většina lidí určených k likvidaci uvědomuje

Vypadá to jako mizerný hollywoodský horor, ale je to realita. Nebo spíš plán (žádný plán nikdy nevyjde) - ale je tu:

Existuje oficiální program, který je intenzivně podporován Světovým ekonomickým fórem (WEF), jehož cílem je v podstatě nahradit lidskou rasu roboty, kyborgy a umělou inteligencí. To zločinci chtějí ukončit éru lidstva a nastolit novou éru "neohumanity", v níž budou lidé směsicí člověka a stroje a naše myšlenky a emoce bude monitorovat umělá inteligence.

Organizace Stop World Control se nás ptá: „Je to svět, který chcete pro sebe a své děti?“ Uvedla k tomu právě krátký film Konec lidstva (o kus dál si jej můžete pustit), který má posloužit jako varování lidstvu, aby zabránilo tomuto ohavnému plánu a zachránilo člověka před vyhlazením, a menší "zbytek" pak před touto extrémní formou otroctví.

Čtěte ZDE: Čipy v mozku realitou: Další krok k likvidaci "zbytečných lidí". Zboží ze Schwabovy firmy Ďábel a syn. Elixír mládí? Pijte krev svých dětí! Je i Musk jen užitečným idiotem? Babylónská věž č. 2 ve výstavbě. Žeňme je, kam patří!

Oni to myslí vážně

Mnozí jsme viděli populární sci-fi filmy o robotech, kteří ovládnou svět a vyhladí lidstvo. Přesně toto však připravují někteří světoví vůdci. Je to to, co prosazují, vyvíjejí, financují a k čemu vyzývají vědce a vývojáře po celém světě.

Globalisté samozřejmě tvrdí, že je to prý jediný způsob, jak zachránit Zemi před totálním kolapsem. Bez opuštění éry lidstva a vstupu do éry "neohumanity" je podle nich svět odsouzen k zániku. Kromě jiného proto, že člověk je prý příčinou klimatických změn, a proto musí být nahrazen umělými alternativami, aby „zachránil planetu.“ Pro skupinu "nadlidí" a jejich otroky.

Tento plán se nazývá „Čtvrtá průmyslová revoluce“ a chce zcela digitalizovat všechny aspekty života na Zemi. 

Film Konec lidstva odhaluje tuto globální agendu, která je stále mohutněji prosazována s masivní podporou nejmocnějších organizací a úzké skupiny superboháčů.

Vlastně to už není jen film. Je to realita.

Klaus Schwab, zakladatel a předseda Světového ekonomického fóra, prohlásil na nedávném Světovém vládním summitu v Dubaji: „Budoucnost je již tady. Přichází jako tsunami! Tato čtvrtá průmyslová revoluce nejenže změní vše, co děláme, ale bude mít dopad na to, kým jsme.“

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX 
objednávejte zde.

Místo lidí roboti

Probíhá intenzivní vývoj, jehož konečným cílem je transplantovat lidskou osobnost do robotických nosičů, aby člověk získal umělou nesmrtelnost. Neboť právě to je nejvyšší sen elit: stát se nesmrtelnými.

Roboti již v některých zkušebních prostředích opravdu nahrazují zdravotní sestry, sociální pracovníky, psychologické asistenty, lékaře, pokladní, kuchaře, pracovníky pořádkových služeb a další. První počítačové čipy se již implantují do lidí, kteří se k tomu propůjčují dobrovolně a často nadšeně. Prolínání člověka se strojem je již na hraně reality, právě tak jako to, čemu se říká umělá inteligence bere svět útokem a likviduje miliony pracovních míst.

Děsivé je, že jsou to především citlivá zaměstnání, kde byl dosud zapotřebí obzvláště lidský přístup, opravdové porozumění a emocionální podpora - ta jsou nahrazována roboty jako první. Dokážete si představit, že by se o vás v nemocnici nebo v domově důchodců staral robot? Přesně to se děje. Odstraňují se lidské zkušenosti, které jsou tak cenné, krásné a hluboké, a nahrazují se necitlivými robotickými alternativami.

Současně se všude instalují technologie, které budou nepřetržitě zaznamenávat všechny myšlenky, emoce - a brzy prý i sny každého člověka. Tyto technologie mají už v některých případech schopnost vkládat myšlenky a emoce do populace. To není žádná konspirační teorie, to veřejně prohlásil bývalý chilský prezident Sebastian Pinera a takzvaný Mladý globální lídr (titul udělovaný Světovým ekonomickým fórem) Ida Aukenová, bývalá dánská ministryně životního prostředí.

FILM KONEC LIDSTVA:

Obrana? Ne, protiútok!

Některé takzvané veřejnoprávní „školní televize“ v zemích ovládaných Bruselem masírují už i nejmenší děti propagandou, jak bude „cool“ mít v těle (nejlépe v mozku) čip, který zařídí úplně všechno, po čem člověk touží.

Google pořádá sympozia, na nichž se prohlašuje, že lidé splynou s počítači. Ostatně i generální ředitel společnosti Nokia tvrdí, že již za několik let bude mít každý svůj chytrý telefon přímo v těle. To znamená, že každý detail našeho života pak bude neustále monitorován.

A Schwabovo Světové ekonomické fórum pořádá konference o „transparentnosti mozku“, kde už úplně vážně diskutují o tom, jak budou naše i ty nejintimnější osobní údaje uloženy v cloudu (čili kontrolovány Big Tech firmami napojenými na vlády) - pro naše dobro samozřejmě.

To vše zapadá do prohlášení WEF, že prý už do roku 2030 bude soukromí minulostí. Klaus Schwab tvrdí, že si budeme muset zvyknout na společnost „naprosté transparentnosti“, kde bude monitorováno vše, co si myslíme, cítíme a o čem sníme.

Jistě, my mnozí víme, že žádný plán nikdy nevyjde, ale že jde o zcela reálnou hrozbu, o tom rovněž není pochyb. Kdyby se jim podařilo uskutečnit jenom část těchto zvrhlých záměrů, po člověku tak jak ho známe, bude veta.

Už není čas ptát se, jak se jim ubránit. Zbývá jen protiútok na všech frontách. Ale - máme na něj (vůli, odhodlání, připravenost nést osobní rizika)? A jsou političtí lídři, kteří se postaví do čela toho boje? Někteří se již v USA v Evropě objevují.

Ale jde jim o krk.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Volby o bruselského Molocha: Změny? Zvoní starému světu globalistů hrana? V Německu kandiduje 35 uskupení. AfD může získat až 20 křesel v EP. Čeští udavači a Petr Bystroň. Špionománie, cenzura. Posílí vlastenecké síly?

Volby o bruselského Molocha: Změny? Zvoní starému světu globalistů hrana? V Německu kandiduje...

Šílenství se stupňuje: Válka EU proti Rusku i bez USA a NATO? Hra s ohněm. Američtí šikulové radí Bruselu: Jděte do toho, Putin blufuje, jaderné tlačítko nezmáčkne! A když, tak USA se to netýká. Odskáčou to hloupí Evropané

Šílenství se stupňuje: Válka EU proti Rusku i bez USA a NATO? Hra s ohněm. Američtí šikulové...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky